یوتاب گلچینی از بهترین ها

رولت پفکی چوبی ژامبون

این رولت های چوبی خوشمزه و زیبا که با خمیر آسان شیرینی پفی فرانسوی تهیه می شود، جزو فینگر فود ها محسوب شده و ابتکار و انتخابی جالب و شیک برای میهمانی های تولد است.

رولت پفکی چوبی ژامبون

زمان آماده سازی : 15 دقیقه به اضافه 40 دقیقه استراحت در یخچال
زمان پخت : 20 دقیقه
مناسب برای : 10 عدد رولت پفکی چوبی ژآمبون

  مواد لازم:
 • خمیر پاف پاستری
  1 ورق
 • سس خردل
  2 قاشق غذاخوری
 • سس گوجه فرنگی
  3 قاشق غذاخوری
 • پنیر گرویر رنده شده
  30 گرم
 • ژامبون دودی
  5 ورق
 • ادویه پیتزا
  به مقدار کافی
  طرز تهیه:
 1. فر را با حرارت 190 درجه سانتیگراد روشن کنید. یک کاغذ مخصوص شیرینی پزی داخل سینی فر قرار دهید.
 2. یک ورق خمیر آسان شیرینی پفی فرانسوی را باز کرده و روی تمام سطح آن را با خردل بپوشانید. سپس 3 قاشق سس گوجه فرنگی را روی تمام سطح خمیر پخش کرده و ادویه پیتزا را روی آن بپاشید. روی ادویه ها پنیر پیتزا پاشیده و سپس ورقه های ژامبون دودی را روی آن قرار دهید تا تمام سطح خمیر را بپوشاند.
 3. خمیر را خیلی سفت رول کنید و کاغذ شیرینی پزی را دور خمیر رول کرده و به مدت حداقل 40 دقیقه در یخچال قرار دهید. خمیر را از یخچال بیرون آورده و کاغذ را از دور آن برداشته و رول را به تکه های با پهنای یک سانت برش دهید. یک سیخ چوبی به درون هر قسمت فرو کنید تا رول کاملا محکم بماند و دنباله سیخ از هر رول بیرون بزند.
 4. سیخ های آماده را روی سینی فر که روی آن کاغذ انداخته اید قرار داده و سینی را روی پنجره وسط فر به مدت 20 دقیقه قرار دهید تا رولت ها پخته و طلایی شوند. بعد از پخت اجازه دهید تا رولت ها 5 دقیقه درون سینی و خارج از فر بمانند و خنک شوند. سپس سرو کنید. نوش جان

نویسنده :

0 دیدگاه

دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.