یوتاب گلچینی از بهترین ها

کرم رویال آیسینگ

کرم رویال آیسینگ، برای کشیدن طرح بر روی شیرینی ها و بیسکویت ها به کار می رود. شما می توانید با اضافه کردن رنگ های خوراکی به این کرم، شیرینی ها و بیسکویت های خود را به صورت زیبایی طرح دهید.

کرم رویال آیسینگ

زمان آماده سازی : 15 دقیقه
زمان پخت : ندارد

  مواد لازم:
 • پودر شکر
  320 گرم
 • سفیده تخم مرغ
  1 عدد
 • آبلیمو
  5 قطره
 • رنگ خوراکی(در صورت تمایل)
  3 قطره
  طرز تهیه:
 1. سفیده تخم مرغ را با همزن خوب بزنید تا خوب کف کند. سپس چند قطره آبلیمو را به سفیده اضافه کنید و مجددا خوب هم بزنید. در صورت تمایل چند قطره رنگ خوراکی را به مایه اضافه کنید و هم بزنید.
 2. پودر شکر را تدریجا به مایه سفیده و آبلیمو اضافه کنید تا جایی که مایه بدست آمده غلیظ شود. کرم رویال آیسینگ نباید شل باشد که به راحتی بچکد و نباید کاملا سفت باشد. اگر کرم بدست آمده شل باشد و به راحتی از روی سطح مثلا بیسکویت ها بچکد، کمی پودر شکر به آن اضافه کنید و اگر سفت بود، چند قطره آب اضافه کنید تا حالت کرمی مطلوب به دست آید.
  میزان پودر شکری که استفاده می کنید و غلظت آیسینگ منوط به شرایط آب و هوایی و اندازه سفیده تخم مرغی که استفاده می کنید بستگی دارد.
 3. کرم رویال آیسینگ را داخل یک قیف یک بار مصرف ریخته و با ماسوله ریز روی بیسکویت ها یا کیک خود را طرح دهید. اجازه دهید تا آیسینگ خشک شود و سپس بیسکویت خود را مصرف کنید.
  طراحی روی شیرینی ها و بیسکویت ها به کمی تمرین احتیاج دارد. نوش جان

نویسنده :

0 دیدگاه

دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.