کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ائمه اطهار (ع)

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت حضرت امام رضا (ع) رفته و در حال طواف حرم است، زندگی وی با برکت و نعمت همراه خواهد شد.
اگر حضرت امام زمان (ع) را در خواب دید، و آن حضرت با خوشروئی و ملاطفت برخورد کرد، آن شخص نسبت به اعمال دینی، مراقبت های لازم را معمول می دارد. اگر خلاف آن دید، حضرت از وی ناخشنود است و در امر دین مسامحه کار است.

اگر کسی خود را در حال زیارت هر یک از امام زادگان علیم السلام دید، اگر مجرد باشد، به زودی ازدواج خواهد کرد و صاحب فرزندانی صالح خواهد شد و اگر متاهل باشد، درامر دین کوشاست. دیدن و رضایت امامان معصوم علیهم السلام، نشانه رضایت خداوند است.

تعبیر خواب امام علی (ع)

ابن سیرین می گوید: هر که در خواب حضرت امیرالمومنین علی (ع) را دید، در صورتی که خوش رو باشد، علم و کرامت و شجاعت و سخاوت خواهد یافت. اگر حضرت را زنده در شهری ببیند، انصاف و تقوی در آنجا حکمفرما باشد و ظلم و ستم از آن دیار رخت بربندد.

تعبیر خواب حضرت فاطمه (س)

اگر زنی حضرت فاطمه سلام الله علیها و یا هر یک از بانوان شاخص را در خواب دید، چنانچه آن بانوان در خواب با وی با خوشرویی و ملاطفت برخورد کردند، نشانه آن است که وی در حفظ عفت و تقوای خود کوشا است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

221 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

لیلاگنج نما

لیلاگنج نما : سلام علیکم ....سال حدودا ۹۲یا ۹۳ یکی از شبهای قدر بود که درمونگاه دولتی فشم شیفت پرستاری و بهیاری میگذروندم ..مقید هستم که شبهای قدر حتما اعمالش رو انجام بدم در حد توان ولی اون شب اصلا وقت نشد و نتونستم و با خستگی و دل نگرانی بعداز ساعت ۱۲ شب رفتم‌ روی تختم توی اتاق استراحت درمونگاه و خوابم بردچون ازصبح ساعت ۸ تا ۱۲ شب یکسره درخدمت مریضا بودم.....دم دمای اذان صبح خواب دیدم لوح گرد و بسبار زیبایی دستمه که داخل این لوح گرد ازسمت مرکز به محیطش خطهای مساوی کشیده شده که داخل اون دایره رو به مثلا شاید ۱۲ یا ۱۴ قسمت مساوی تقسیم کرده بودحالا یا کمتر یا بیشتر دقیق نمیدونم......دخل هر قسمتش کاملا شبیه همدیگه نوشته شده بود یا صاحب الزمان به صورت عمودی ....و این لوح گرد در دست من به صورت دایره میچرخید.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما به شما گفته که عبادت شما آن نیست که صرفا مراسم شبهای قدر را به جا بیاورید. بلکه ساعت به ساعت تمام لحظه هایی که کار می کنید و در راه رضای خداوند به مردم کمک می کنید، همه از نظر امام زمان ع که دقیقا خدمت به خلق را عبادت می دانند، مخفی و پوشیده نیست و ایشان در تمام این ساعات از شما تقدیر کرده اند و همه ی ساعات کارتان عبادت خداوند متعال محسوب شده است. یک ساعت خدمت به خلق و خودسازی در راه خداوند از 70 سال عبادت بالاتر است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷:۰۵
لیلاگنج نما

لیلاگنج نما : سلام علیکم ....سال حدودا ۹۲یا ۹۳ یکی از شبهای قدر بود که درمونگاه دولتی فشم شیفت پرستاری و بهیاری میگذروندم ..مقید هستم که شبهای قدر حتما اعمالش رو انجام بدم در حد توان ولی اون شب اصلا وقت نشد و نتونستم و با خستگی و دل نگرانی بعداز ساعت ۱۲ شب رفتم‌ روی تختم توی اتاق استراحت درمونگاه و خوابم بردچون ازصبح ساعت ۸ تا ۱۲ شب یکسره درخدمت مریضا بودم.....دم دمای اذان صبح خواب دیدم لوح گرد و بسبار زیبایی دستمه که داخل این لوح گرد ازسمت مرکز به محیطش خطهای مساوی کشیده شده که داخل اون دایره رو به مثلا شاید ۱۲ یا ۱۴ قسمت مساوی تقسیم کرده بودحالا یا کمتر یا بیشتر دقیق نمیدونم......دخل هر قسمتش کاملا شبیه همدیگه نوشته شده بود یا صاحب الزمان به صورت عمودی ....و این لوح گرد در دست من به صورت دایره میچرخید.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۸:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید این خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۰۵
لیلاگنج نما

لیلاگنج نما : سلام علیکم....ل.گنج....خواب مادرم.....حدود ۲۵ سال پیش،بعداز نمازصبح یا سحر نمیدونم....خواب دیدم‌ تو عربستان هستم لب چاهی هستم که اگه آقا امام زمان عج می آیند باوجود دشمنانی که دور دوسه متری چاه با شمشیر ایستاده بودند و من دست خالی چاه رو درآغوش گرفته بودم که اگه آقا تشریف آوردند دشمنان نتونند به آقا ضرر برسانند.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۰:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطر مسئله ای بسیار عصبانی بودید. از درون احساس خالی بودن می کردید و فکر می کردید که دیگران چقدر بی عاطفه هستند. امید شما به این بوده که امام زمان ع نجات دهنده ی شما باشند و ایمان شما به شما احساس زنده بودن می داده است. شما سعی می کردید که از دینتان محافظت کنید و خلاء عاطفی وجودتان را با عشق توسل به امام زمان و دعای خیر او به درگاه خداوند، پر کنید. ولی دوست عزیز امام زمان ع مقامشان بالاتر است از اینکه در چاه زندگی کنند و از چاه بیرون بیایند. مقام امام زمان ع در ملکوت اعلا و در بالاترین درجات کائنات است. چاهی که شما مشاهده کرده اید خلاء عاطفی و تنهایی خودتان بوده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۱۵
لیلاگنج نما

لیلاگنج نما : سلام علیکم.....امروز جمعه خواب دیدم توی یه صفی هستیم من پنجمین نفر بودم نفر ششم و هفتم اومدند و انگار که منو ندیده باشند وخواستند جلوتر از من برند داخل اتاقی که قرار بود بریم عرض حاجت کنیم ...من اعتراض کردم گفتم خانم من بودم دیدم شما بعداز من اومدید، یک کمی دعوامون شد بعدش من تونستم با شاهد گرفتن دیگران حرفمو به کرسی نشوندم...رفتیم تو نوبت من که شد به اون کارمندی که کارهای درخواستی مارو یادداشت میکرد بی مقدمه گفت حضرت موسی ابن جعفر علیه السلام سه تا کسب و کار داشتند که یکی یکی نام بردند و گفتند یک کارشون اجاره دادن رختکن خودشون بود که درامدشون ازاین کار ۲۰ میلیارد بیشتر از اجاره دادن آب انبارشون بوده و یک کار دیگه هم گفتند که یادم نیست...بعد به من گفتند شما باید درصد این ۲۰ میلیارد تومنو اول پرداخت کنید تا کارتون به انجام برسه.منم با تعجب گفتم ۲۰ میلیارد تومن تفاوت قیمت در اینکارشون نسبت به کار کاردیگه اشون بوده؟؟؟چقدر تفاوت.....خوب حالا من چطوری درصدشو دربیارم و پرداخت کنم؟؟؟اون آقای کارمند گفت بذار ببینم میتونم کمکت کنم که دیگه با صدای چیزی از خواب بلند شدم....ممنونم

پاسخ
لینک۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با تمام حواستان هماهنگ خواهید شد و مسیر زندگی تان را عوض خواهید کرد. زندگی شما متحول خواهد شد و شما باید متوسل به حضرت موسی بن جعفر ع شوید تا برایتان دعای خیر کنند و باید همانطور که حضرت موسی بن جعفر ع دیگران را درک می کردند و خودشان را جای مردم می گذاشتند تا حس کنند که مردم چه می کشند و بعد روی مردم قضاوت می کردند، شما هم باید حامی مردم باشید و به سهم خودتان، رفتارتان را باید جوری عوض کنید که روی کسی الکی قضاوت نکنید. اول خودتان را جای مردم بگذارید و بگویید که اگر من جای این بودم در واقعیت و خالصانه چه میکردم. رفتار واقعی تان را بگویید و بعد از روی رفتار واقعی تان، رفتار مردم را قضاوت کنید و دیگران را حمایت کنید. کسانی را حمایت کنید که احساس می کنند که ایزوله شده اند و هیچ حامی ای ندارند. همینطور احساستان را باید مطابق احساس مردم قرار دهید و احساس واقعی مردم را درک کنید و بعد روی آنها نظر بدهید. ( مثلا هرگز نگویید که همه ی مطلقه ها چنین و چنان هستند یا همه ی غیر مسلمانان چنین و چنان هستند یا همه ی اشراف و اعیان چنین و چنان هستند). اگر اینطور بودید، دعای خیر موسی بن جعفر ع پشت سر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱:۳۱
طیبه

طیبه : با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما بزرگوار.خواب دیدم با مادرم و خانوادم در جایی هستیم و برادرم تماس میگیره و میگن مداحی رو نگاه کنید .ما متوجه میشیم مقابل چشماتمون صحن یک حرم یا مسجدیه که ادم های بسیاری مداحی میکنند و سینه میزنند بسیار با شکوه بود اما نمیدونم چرا از یک عده ای که ندیدیم ولی ترسیدیم و فرار کردیم حس میکردم دخترم و مادرم کجان و توی دلم گفتم پناه بگیرم..وارد مکانی با دیوار های میناکاری ابی که ظاهرا حرم بوده شدم و‌در گوشه ای پناه گرفتم .مردی با لباس سفید خالص که سفیدی یکدست که نور سفید از صورت تا پا بود و پوشش سر که سبز پررنگ بسیار خوشرنگ بود نزدیک اومد و با ابنکه رخ نداشت همش سفیدی بود اما مهربانی رو احساس میکردم اومد و دست منو گرفت .در خواب حس میشد که امام حسین ع بمن پناه داده و دستگیری کرده.ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. شما از نگرانی های اجتماعی موجود در جامعه و اضظرابات این جریانات نگران هستید. عده ای از مردم به بهانه ی خوب بودن، مسبب ناراحتی دیگران می شوند و شما نمی خواهید که با مشکلی در این مورد مواجه شوید. قلب شما پاک است و امام حسین ع محب شما هستند. او در زمان های سخت کنار شماست و شما می توانید با توسل به ایشان از سختی ها و نگرانی ها در امان بمانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۵۶
Masihaa

Masihaa : سلام خانم هراتی عزیز
مدتها قبل خوابی دیدم خواستم خواهش کنم لطفا تعبیرش رو برام بگید.خواب دیدم دشت بزرگی بود که تا چشم کار میکرد مزرعه ی گندم بود خوشه ها درشت گندم که اماده ی درو بودن رنگشون زرد بود و در باد ملایم تکون میخوردن بعد یه اقایی رو دیدم کنار مزرعه نشسته بودن و به مزرعه نگاه میکردن اون شخصی که منو اورده بود اونجا حضرت جبرئیل بود سمت راست من ایستاده بود تو خواب حس میکرد به دلیلی منو اونجا اورده با اینکه خانم هستم ولی در خواب مرد جوانی با لباس سفید بلند بودم پرسیدم اون اقا کیه بعد گفت: در عجبم چه نامم شه ملک لافتی را، اونجا متوجه شدم اون اقا امیرالمومنین هستن بعد نوری بالای سرشون ظاهر شد به شکل شمشیر زلفقار،شمشیر بالای سر حضرت وایساد و نور میداد تو خوابم حضرت قیافشون در فکر بود یه جورایی حس کردم شاد نیستن یا حداقل تو فکر بودن.خانم هراتی عزیز من از این دست خوابها زیاد میبینم از نوجوانی چنین خوابهایی دیدم انگار میبرنم جایی و بهم چیزایی یاد میدن یا امتحانم میکنن نمیدونم باید تعبیرشون رو بپرسم یا نه؟اگر اره لطفا بهم بگین چون برا کسی خوابهامو نمیتونم تعریف کنم (کسی سراغ ندارم که از بعد معنوی قوی باشه که بتونم براش حرف بزنم)خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید.ان شاالله سایتون مستدام

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شخصیتی قوی و مصمم دارید که می خواهید روی پای خودتان بایستید و به اهداف و مقاصدتان برسید. رفتار شما پاک و باکرامت و ایمانتان قویست. شما حضرت علی ع را دیده اید که به این فکر می کند که در این دنیای به این بزرگی و با این برکات بی نهایت خداوند چگونه باید عدالت را برقرار نگه داشت و اینکه برای ستمکاران باید با توسل به قدرت و اقتدار، آنها را وادار کرد تا منصفانه رفتار کنند. حضرت علی ع از این ناراحت هستند که تقسیم ثروت در روی زمین به عدالت صورت نمی گیرد و او از اینکه حق مردم مظلوم را بخورند و آنها را در سختی نگه دارند متنفر است. در تاریخ هم شما خوانده اید که حضرت علی ع بسیار به مردم محروم فکر می کردند و یاور ایشان بودند چون این دنیا را خداوند برای همه ی مردم آفریده و نه اینکه عده ای بیایند و با زور حق گروه دیگری را پایمال کنند. حضرت جبرئیل به شاه بودن و صاحب قدرت و اختیار بودن حضرت علی ع اشاره می کند و اینکه او با وجودی که شاه است، بر خلاف شاهان دیگر فکر پر کردن خزانه های خودش نیست و به مردم و آرامش ایشان می اندیشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴:۳۸
پیمان

پیمان : سلام من خواب دیدم که تو محرمه من سر نماز دارم برا امام حسین گریه میکنم نماز صبحم بود اشک میریختم به خاطر اخرین نمازی که خونده بودن ممنونم

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما باید برای مشکلی که در زندگی تان دارید، متوسل به امام حسین ع شوید و از او بخواهید که به درگاه حق برایتان دعا کند. امام حسین ع محب شما هستند و انشالله حاجت روا خواهید شد و شروعی تازه خواهید داشت و قطعا خوشحال می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴:۵۷
sarahkamrani

sarahkamrani : سلام
من خواب دیدم در کنار آقایی که بهشون علاقه دارم ایستاده بودم و انگار حضرت زهرا (س)هم مقابل ما قرارداشتن و شخصی که من دوستشون دارم نام حضرت زهرا رو خیلی مودبانه و با احترام گفتن،انگار که از دیدن و بردن نام ایشون منقلب بشن.سخصی که من دوسشون دارم اصلا ادم معتقدی نیستن،ممنون میشم تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما ظاهر کسی را که دوستش دارید را می بینید که اظهار به متدین بودن نمی کند. اما او پایبند به اصولی است که حضرت زهرا س به این اصول پایبند است و از این جهت حضرت فاطمه س محب ایشان است. در قرآن کریم آمده که مسلمانی به این نیست که بگویید مسلمانیم!! مسلمانی به آن است که در دل دارید به ایمان شماست. به صداقت و انسانیت و ایمان است که خداوند به انسانها برتری می دهد. او شاید از خیلی از کسانی که ادعای مسلمانی می کنند مسلمان تر است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۰۶
sarahkamrani

sarahkamrani : تشکر از دقت نظر شما

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۰۳
عباس

عباس : با سلام خواب دیدم هیئت زنجیر زنی امام حسین بود و در جلو آنها یکی از سادات که چند سالی است فوت کرده شال سبزی بسر داشت و یکی بکمرش بسته بود و در جلو هیئتی زنجیر میزد آیا با حاجت من ارتباط دارد

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۳:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که دیده اید فوت کرده، ( روحش شاد) ایمانی بسیار قوی داشته و به اصول و قوانین الهی متعهد بوده است و افکاری مثبت و سرشار از آرامش در سر داشته و الان از مقربان و نزدیکان امام حسین ع محسوب می شود. شما باید برای حاجت روایی تان به زیارت قبر او بروید و از او بخواهید تا برایتان دعا کند تا انشالله به حاجتتان برسید. شاید شما به صورت مستقیم از امام حسین ع تقاضای دعای خیر کرده اید ولی این که او را در خواب دیده اید اشاره به این می کند که دعای او در حق شما قبول و مستجاب خواهد شد. حتی اگر نمی توانید به زیارت قبر او بروید در خانه تان برای او دعا و قرآن بخوانید و از او بخواهید که شما را دعا کند چون او از پیشگامان و مقدمان در راه خیر محسوب می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۵۲
Hani

Hani : سلام خانم هراتي عزيز
در خانواده پدري من مشكلي به وجود امده كه همه را درگير خودش كرده و سره اين موضوع زن عموي من به امام رضا متوسل شده و گويا حاجتي داشته و منتظر بوده كه امام رضا به خوابش بيايد و درباره اين موضوع با او صحبت كند و من ديشب خواب ديدم كه با مادرم و زن عمويم و پيرزني كه نشناختمش توي يكي از اتاق هاي خانه مادربزگم كه فوت كرده نشسته بوديم و داشتيم باهم صحبت ميكرديم كه پيرزنه گفت من ديشب امام رضارو خواب ديدم كه بهم گفت نگران نباش همه چيز درست ميشود و به ارامش ميرسي و زن عمويم گفت ببين توروخدا من خودمو كشتم كه به خوابم بياد حالا تو چقد شانس اوردي كه خودش همين جوري اومده به خوابتو خيالتو راحت كرده

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. امام رضا ع از طریق این مرحوم ( روحش شاد) به زن عمویتان اطلاع داده که حاجت روا خواهد شد. شما هم باید متقابلا برای این خانم فامیلتان که فوت شده دعای خیر کنید. او شخصیتی بسیار نیکوکار داشته که امام رضا ع محب اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۰۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت