کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ائمه اطهار (ع)

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت حضرت امام رضا (ع) رفته و در حال طواف حرم است، زندگی وی با برکت و نعمت همراه خواهد شد.
اگر حضرت امام زمان (ع) را در خواب دید، و آن حضرت با خوشروئی و ملاطفت برخورد کرد، آن شخص نسبت به اعمال دینی، مراقبت های لازم را معمول می دارد. اگر خلاف آن دید، حضرت از وی ناخشنود است و در امر دین مسامحه کار است.

اگر کسی خود را در حال زیارت هر یک از امام زادگان علیم السلام دید، اگر مجرد باشد، به زودی ازدواج خواهد کرد و صاحب فرزندانی صالح خواهد شد و اگر متاهل باشد، درامر دین کوشاست. دیدن و رضایت امامان معصوم علیهم السلام، نشانه رضایت خداوند است.

تعبیر خواب امام علی (ع)

ابن سیرین می گوید: هر که در خواب حضرت امیرالمومنین علی (ع) را دید، در صورتی که خوش رو باشد، علم و کرامت و شجاعت و سخاوت خواهد یافت. اگر حضرت را زنده در شهری ببیند، انصاف و تقوی در آنجا حکمفرما باشد و ظلم و ستم از آن دیار رخت بربندد.

تعبیر خواب حضرت فاطمه (س)

اگر زنی حضرت فاطمه سلام الله علیها و یا هر یک از بانوان شاخص را در خواب دید، چنانچه آن بانوان در خواب با وی با خوشرویی و ملاطفت برخورد کردند، نشانه آن است که وی در حفظ عفت و تقوای خود کوشا است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

165 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الهه ریاحی نسب

الهه ریاحی نسب : سلام وقت بخیر. من ساکن اصفهان هستم و مادر من خواب دیده که داره به سمت مسجد جامع و مقبره علامه مجلسی حرکت میکنه و خیابونا مثل روز عاشورا شلوغ هستن متوجه میشه که امام علی(ع) در مسجد دفن هستند و اونجا شده محل دفنشون و همه دارن میرن زیارت؛ بین راه خاله ی مرحومش هم میبینه و هم مسیر میشند باهم به سمت محل دفن امام علی و دربین راه نذری گوشت و سبزی میدادند که خاله ی مرحومش گرفته اما اونارو واسه خودش نبرده بین راه داده به دونفر که محتاج هستن. تعبیر این خواب مادر بنده چیه؟؟

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۲:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مرحوم علامه مجلسی از شیعیان حقیقی و راستین حضرت علی ع است و زیارت مقبره ی او ثواب زیارت حضرت علی ع را دارد. زیارت او برای رسیدن به حوائج بسیار مجرب است و اگر حاجتی داشته باشید متوسل به ایشان شوید انشالله حاجت روا خواهید شد. به شما گفته اند که می توانید در واقع برای رسیدن به خواسته هایتان او را زیارت کنید و از او بخواهید که برایتان نزد خداوند متعال دعا کند. روح خاله تان شاد. برای شادی روح او هم شما می توانید به فقرا خیرات بدهید و ثوابش را تقدیم خاله تان کنید. به اندازه دو نفر گوشت و مایحتاج خوراک بخرید و خیرات او در راه خداوند انفاق کنید. خاله تان این را از شما می خواهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶:۲۸
Mitra

Mitra : سلام.خواب دیدم که شخصی که لباس سفید تنش بود و توی سرش یه پرده سبز بود و صورتشم کامل پوشیده بود بعد به من میگه شاید امام زمان باشم شایدم نباشم من بدون واسطه حاجت میدم(فردای اون روزی که خواب دیدم قصد زیارت جمکران رو داشتم برای شفای پدرم)

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایمان شما ، رفتار با کرامت و پاک شما، و خوش قلبی شما باعث می شود که بدون واسطه هم از خداوند تقاضای کمک کنید، حاجتتان را بگیرید و فرق نمی کند که وجهه ی شما مشهور و شناخته شده باشد یا خیر. اگر شما پاک و با کرامت باشید و خدا را با مغز و فکرتان درک کرده باشید و نه صرفا مسلمان زاده باشید، از خدای بزرگ هر جا که باشید برای پدرتان تقاضای شفا کنید انشالله حاجت روا خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۴۹
Ghasempouur

Ghasempouur : سلام:ببخشید یکی از دوستان من خواب منو دیده ک دارم میرم کربلا و دارم ازش خداحافظی میکنم میشه تعبیرش بهم بگید؟؟

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما کار خیری انجام می دهید که ثواب زیارت امام حسین ع را برایتان می نویسند. زندگی شما متحول خواهد شد و وارد فاز جدیدی از زندگی می شوید و از نگرانی بیرون می ایید. شما خودشناسی خواهید کرد و اتفاقات مثبتی پیش رو دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۱۵
رویا

رویا : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم رفتم تو یه خونه کوچیک قدیمی که دو اتاق و یه حیاط داشت تو یه اتا ق حضرت محمد ص و امام خمینی کنار هم نشسته بودند وباهم صحبت میکردند وخوشحال بودند تو اتاق دیگه یه دختر نابینا بود من بهش گفتم تو نمیتونی به همه ی کارا برسی من یه کم کمکش کردم بعد بیرون همون اتاق قبلبی دیدم تو یه جایگاه مخصوص ذوالفقار حضرت علی ع بود که روی تیغه ان سوره های قران نوشته بود من میخواستم بشینم کنار شمشیر ودعا کنم ولی میخواستم اول اجازه بگیرم که دیدم با لبخند واشاره صورت بهم اجازه دادند من نشستم کنار شمشیر وشروع کردم به دعا و حاجت خواستن ولی یادم نیست چیا گفتم ممنون از صبر و شکیبایی شما

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به سنت ها و روحیات قدیمی و مذهبیتان پایبند هستید ولی از جهتی گاهی اجازه داده اید فرصت ها از دستتان برود و می دانید که برای بهبود زندگی تان باید سعی کنید که دنیا را به روش جدید و با دیده ی وسیعتری نگاه کنید. تا زمانی که شما خودتان به خودتان کمک نکنید، داشتن پشتوانه ی ایمانی و مذهبی قوی به عنوان تنها تکیه گاه، کافی نیست!! شما باید چشمانتان را باز کنید و آگاهانه برای چیزی که می خواهید تلاش کنید. شما برای رسیدن به امتیازات و قدرت بیشتر در زندگی تان بر مبنای اصولی که حضرت علی ع به آن معتقد بودند، تلاش خواهید کرد و با خلوص و احترام و فروتنی راجع به مشکلاتتان از خداوند کمک و راهنمایی خواهید گرفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱:۱۰
فرينا

فرينا : سلام اميدوارم طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق باشه
خواب ديدم تولد امام رضا هست جايي هستم مثل مولودى يك خانمى خيييلى خوشحاله و چيزهايي پخش ميكنه شكلات نبود يه تعداد كاغذ كوچك بسته بندى شده كه دورش چسب زده بود و بهش سنجاق قفلى وصل بود ، داشت اونا رو پخش ميكرد اما به همه نميداد ،من تو رديف اول نشسته بودم ، اول يكى از اونا رو داد دست يه خانوم كه چند نفر اونطرف تر از من رديف اول بود ، بعد من نيت كردم كه اگه به من هم يكى از اينا بده يعنى من امسال حاجتمو ميگيرم،امسال توى خواب برام خيلى مهم بود كه حاجت روا بشم ، بعدش به يه پسر بچه كه پشت سر من نشسته بود از اون كاغذ ها داد خوشحالى اين خانوم كه كاغذ پخش ميكرد برام خيلى جالب بود، يكدفعه ديدم به من هم از همون كاغذ ها داد، انداخت روى دستم اما يكدفعه از دستم غلطيد، افتاد روى پاهام و بين پاهام كه چهارزانو نشسته بودم رفت، ديگه اون كاغذ رو نديدم، اول ناراحت بودم گفتم يعنى حاجت نگرفتم،،، بعد گفتم نه حاجتمو گرفتم چون من نيت كرده بودم اين خانوم به من از اين كاغذها بده اون هم كه بهم داد ديگه بعدش چى شد مهم نيست، پس من حاجت گرفتم اما همچنان دنبال كاغذ ميگشتم كه از خواب بيدار شدم
طبق اين خواب يعنى من امسال حاجت روا ميشم ؟
ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که شروعی تازه داشته باشید و استرس و اضطراب دارید و باید متوسل به امام رضا ع شوید که به حاجتتان برسید و در عوض آن شما هم به دیگران نیکی کنید و باعث آرامش کسی شوید. امام رضا ع از دل شما با خبر است ولی شما نمی توانید با نیت کردن خودتان و معنی کردن اینکه اگر آنطور شد یعنی این، برای خودتان زمان بگذارید و فال بگیرید که پس می شود یا پس نمی شود. شما باید فقط حاجتتان را بخواهید و باید بدانید که امام رضا ع به شما توجه دارد ولی شما حاجتتان را زمانی می گیرید که خداوند صلاح می داند و در صورتی می گیرید که خداوند صلاح می داند و نه در زمانی که شما برای خودتان تعیین کرده اید. بهمین دلیل دیده اید که کاغذ گم شده چون طرز فکرتان اشتباه است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۵۲
شهرام

شهرام : با سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات
داماد ما سید خیلی خوبی است دیروز ظهر خواب دیده در حرم امام رضا است و من با او تماس گرفتم میگم چرا گوشیتان را جواب نمیدهید و ایشان گفتند من روبروی حرم امام رضا ایستادم هرچی میخواهی از امام رضا طلب کن و در حالی که خیلی گریه کردند از خواب بلند شدند، لطفا تعبیرش را بفرمایید.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طاعات و عبادات شما هم قبول. داماد شما کار خیری انجام داده که ثواب زیارت امام رضا ع را برای او نوشته اند و چون دل او پیش امام رضا ع است، امام رضا ع هم به او توجه کرده و برای حاجت روایی او به درگاه خداوند بزرگ دعا می کند. شما هم از او التماس دعا می کنید ولی او می گوید من که هستم که دعایم برایتان مقبول واقع شود ولی او از امام رضا ع می خواهد که شما را هم دعا کنند که انشالله به خواسته هایتان برسید. و البته شما هم حاجت روا خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۴۹
  negar

negar : باعرض سلام وادب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی.تقریبا حدود یکماه و نیم پیش مادرم خواب دیدند که در حسینیه ای به نام امام حسن مجتبی (که در واقعیت حسینیه یک طبقه از منزل پدری همکارشان است)هستند و در آنجا مراسم عزاداری امام حسین ع برقرار است.علاوه برایشان همکارشان و خانم هایی که پوشیه و چادر عربی داشتند هم بودند.همه در حال عزاداری بودند که یکمرتبه اسب امام حسین ع بدون مرکب و آغشته به خون وارد حسینیه می شوند.صدای شیون و زاری بلند می شود .آن خانم ها گرد اسب جمع می شوند و عزاداری می کنند .گویی همان لحظه امام حسین ع شهید شده بودند.اون خانم ها با عزاداری شعری هم در وصف ذوالجناح می خواندند و مادر من هم با انها همراهی می کرده است .در یک ان مادرم خیلی گریه می کنند و بی طاقت شده بودن و مدام خواسته هاشونو که برای من می خوان رو از امام حسین ع می خواستن و انگار این بار حاجتی را که سالها از خدای بزرگ و امام حسین ع می خواستن رو گرفته بودن و می خواستن تو حسینیه نماز شکر به جا بیاورند که از خواب می پرند.باتشکر از شما و التماس دعا

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عرض ادب متقابل. اسب به مراد و حاجت اشاره می کند و امام حسین ع محب کسانی است که برای ایشان واقعا عزاداری می کنند. مادر شما هم حاجتشان را از خدای بزرگ به برکت دعای امام حسین ع گرفته اند و انشالله شکرش را به جا خواهند آورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۵۷
Samin

Samin : سلام بعد نماز صبح خواب دیدم مشهدم دور میدونی که گنبد امام رضا رو میدیدم گفتم حالا من اینجام میرم حرم ؛یهو دیدم یکی از صحنا هستم سفره ای انداختند و خوراکی میدادند منم چادرمشکی سرم بود و ریز ریز گریه میکردم میرفتم جلو خانوما جلومو گرفتند گفتند بیا شما هم بردار خانومه رفت برام بیاره تعارف میکردم گفتم ممنون دوباره خودم یه سمته سفره که داشتم رد میشدم سینی حلوا (روغنم هم روش بود برق میزد) رو دیدم یه قاشق بزرگ حلوا گذاشتم کف دستم خوردم خیلی شیرین بود از صحن که خواستم خارج بشم یادم افتاد کفشمو دادم کفشداری دمپایی آبی برداشتم پوشیدم برم سمته حیاط امام رضا از پله های آهنی می رفتم پایین که گویا داخل حیاط تعمیرات بود و حیاط خیس بود و آب و شیر آلات بود روزه نمازتون قبول ممنون از تعبیرتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای رسیدن به خواسته تان متوسل به امام رضا ع شده و قطعا حاجت روا خواهید شد ولی شیوه ی تفکر و جبهه گیری شما باید بعد از این، آنطور باشد که امام رضا ع می گوید و نه اینکه همان رویکرد و نظرات سابق تان را نسبت به حل مشکلاتتان پیش بگیرید. باید صبور باشید تا مشکلاتتان حل شود و عقلانی و خردمندانه، و با از خود گذشتگی و با آرامش و وفاداری در کارهایتان پیش بروید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱:۱۰
رعنا

رعنا : سلام مهربانوي خوش قلب. حاجت روا باشين انشالله.

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیز دل. خواب ایشان اشاره به این می کند که دوست شما از صمیم قلبش برای امام زمان ع مولودی گرفته و با اعتقاد قلبی اینکار را کرده و مولودی او هم قبول درگاه حق است. و اینکه اشاره به این امر داشته که کسانی که ا حساس کنند در تنگنا و استیصال قرار دارند، با توسل به حضرت امام زمان ع و درخواست دعای خیر از ایشان، در صورتی که خدای بزرگ برایشان صلاح بداند، قطعا حاجت روا خواهند شد و البته برای حاجت روایی ، زمینه ی اصلی این است که در جایی به دعا و بیان خواسته ها و حاجات بپرداریم که از گناهان بزرگ پاک باشد و منزل دوست شما اینگونه است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۲۴
Mehrsa

Mehrsa : سلام صبح بهاریتون بخیر و شادی خسته نباشید خواب دیدم روبروی حرم امام رضا ع بودم و به طرف حرمش میرفتم ولی تمام مردم پشت به حرم بودن و حرکت میکردن و من تنها بودم خیلی از این موضوع تعجب کردم

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما کار خیری انجام داده اید که ثواب زیارت امام رضا ع را برایتان نوشته اند. شما قلبا به او معتقد هستید و امام رضا ع را به خاطر وجود خودش دوست دارید و سعی می کنید که رفتارتان مطابق آموزش های او باشد. ولی بیشتر مردم در رفتارشان خلاف اموخته های امام رضا ع عمل می کنند و پشت به او کرده اند و اگر آنجا می روند به خاطر حاجات خودشان است و نه عشق به امام رضا ع و ایشان هم این را می داند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۴۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت