کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابرو

اگر جوانی خواب ببیند که ابروی او سفید شده است، نشانه این است که او جوانی عاقل و دور اندیش است. ابروهای سفید و پر پشت، شان و شخصیتی است که بر مبنای علم و دانش تحصیل می نمائید. اگر در خواب، ابروی کسی از میزان طبیعی در حالت سنی موجود، کاسته شده باشد، از اندیشه و عقل او کاسته شده است.

اگر ببیند که ابروهایش ریخت، انجام کاری که نیت انجام آن را در بیداری داشته، منتفی شده و اگر به انجام آن کار اقدام کند، باعث بدنامی وی خواهد شد. نداشتن ابرو درخواب، هتک حرمت و خدشه به آبرو و حیثیت بیننده خواب است. داشتن یک ابرو، زیان مالی است. تراشیدن ابرو، نشانه کاری است که روی جهالت و نادانی انجام می دهد که با دخالت عقل می تواند مانع زیان و خسران گردد. ابروهای پر پشت و سیاه احترامی است که مردم برای شما قائلند.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن ابروها در خواب تعبیرش دین است. اگر ببیند که ابروهایش تمام است و هیچ نقصان در آن نیست، دلیل است که دین وی در کمال است. اگر دید که ابروهایش فرو ریخت، تاویلش به خلاف این است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که ابرو نداشت یا موی ابرویش فرو ریخت، دلیل است که قصد دارد چیزی را به دست بیاورد و آن چیز برایش حاصل می گردد و اگر به خلاف این ببیند، دلیل میکند که از آن چیز برای او بدنامی حاصل گردد. اگر دید که ابروهایش سفید گشته بود، دلیل که علم وی زیاد گردد ولی از مالش کم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر یک ابروی خویش را ریخته و دیگری را کنده دید، دلیل که در مال و جاه وی نقصان افتد و بعضی گفته اند که دین او کم می شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

35 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Khatereh

Khatereh : سلام وقت بخیر من مادرم خواب دید من وخودش هردو ابروهای پیوندی و تمیزی داشتیم و درصورتیکه من ابروهام پیونده
اما هنوز ابروهامو برنداشتم و مادرم ابروی پیوندی نداره و برداشته پیوندشو.ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نسبت به موضوعی تعجب و شک دارید و احساس ناباوری می کنید و به اندازه ی کافی احساساتتان را ابراز نمی کنید. شاید نگران مسئله ای هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲:۲۹
mina

mina : سلام روز بخیر
چند شب پیش خواب دیدم دارم با وسیله ای که فکر میکردم موبره صورتم رو اصلاح میکنم
روبروی آینه بودم داشتم پیشانیم رو اصلاح میکردم دستم رو روی چشمم و ابروم گرفته بودم که ابروم رو نگیره (سمت چپ)یهو دستمو برداشتم دیدم نصف ابرومو گرفتم و نصف ابروم رفته و همینطور نصف مژه چشمم هم کنده شده بود مژه ام رو برداشتم گذاشتم رو میز و برای ابرومم دائم به خودم میگفتم با مداد درستش میکنم

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید مشکلاتتان از بین برود و وجهه ی خوبی داشته باشید. می خواهید فکرتان راحت باشد. شما سعی می کنید احساستان را نشان ندهید ولی ناخودآگاه، احساستان را ابراز خواهید کرد و تا اندازه ای از جاذبه ی شما کم خواهد شد یا اینکه ممکن است خوشبینی را کنار بگذارید و حس کنید که بد شانس هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵:۴۳
Yasi

Yasi : سلام روزتون بخیر
دیشب خواب میدیدم دارم ابروهامو با قیچی مرتب و کوتاه میکنم
ممنون از تعبیرهای خوبتون

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید از شر یک سری احساسات مثل شک ها و ناباوریها، با قاطعیت خلاص شوید. شما می خواهید موقعیتی یا پای یک سری افراد را از زندگی تان ببرید و در این راه خیلی جری و گستاخانه عمل می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۰۳
bahareh

bahareh : : سلام خسته نباشید
خواهرم خواب دیده رفته ارایشگاه خالم ولی خالم نبوده یکی از فامیلای همسرش اونجا بوده گفته من شاگرد خالتم کاری داری انجام بدم خواهرم گفته نه میخواستم فقط خاله رو ببینم ولی زوری میبره میذاره رو صندلی و ابرواشو اصلاح میکنه یکدفعه ابرواشو با دست بالا میکشه و با قیچی ابروهاشو قیچی میکنه و همه ابرواشو میکنه
ممنون میشم اگه تعبیر داره به من بگین ممنونم

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. تشکر. فامیل خاله شما می خواهند که از اسرار خواهرتان سر دربیاورند و نظرات خودشان را به او تحمیل کنند و می خواهند از زیر زبان او حرف بیرون بکشند تا احساس او را بفهمند و از رازهایش باخبر شوند. او هدفش این است که احترام خواهرتان را پایین بیاورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵:۴۴
صادق صفرزاده

صادق صفرزاده : سلام خانم دیشب در خواب دیدم درحال صلاح صورت بودم یکی درب حیاط امد با عجله خواستم کار اصلاح را تمام کنم حالت عصبی و عجله باعث شد ابتدا ابروی چپ زیادی تیغ بکشم طوری که کاملا خراب شد وقتی که خوب دقت کردم متوجه شدم هر دو ابرو زیادی تراشیده شدند و صورتم کاملا زشت و بد قیافه شده بود با خودم میگفتم بزودی ابرو ها رشد میکنند و خوب می شود ولی اصلا این طور نبود وهمچنان نمای صورتم بد تر دیده می شد با سپاس و احترام لطفا راهنمایی فر مایید

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مسئله ای هست که باعث شک و تعجب و شگفتی شما شده و نگرانتان کرده است. شما به اندازه کافی احساستان را ابراز نمی کنید. موقعیت یا مسئله ای هست که می خواهید آن را صاف و هموار کنید. تصمیم کوچکی برای تغییر زندگی تان می گیرید. چیزی که به دیگران نشان می دهید با چیزی که در واقع هستید فرق دارد. شما خودتان را بی احساس نشان می دهید و دیگران شما را شاید عصبی و بد اخلاق می پندارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰:۲۸
Laenz

Laenz : سلام شب خواب دیدم رفتم آرایشگاه تا ابروهامو بردارم اما آرایشگر یه آقای پیری هست که من اصلا بهش اطمینان نداشتم و فکر میکردم ابروهامو خراب میکنه اول اجازه دادم اما بعد اجازه ندادم اما اون میخواست بهم دست درازی کنه که من زدمش و اون فرار کرد اما من دنبالش کردم و تحویلش دادم به پلیس

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که احساس خوبی داشته باشید و از ابراز احساستان هم پرهیز نکنید. اما فکر می کنید که انرژی های منفی باعث می شود که شما حس بدی داشته باشید و نمی خواهید که منفی باف باشید. شما به خدای بزرگ پناه می برید که احساسات منفی وجود شما را ناراحت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۳۳
Fatemeh

Fatemeh : سلام وقتتون بخیر.دیشب خواب دیدم ک تو آینه دارم ب ابروهام نگاه میکنم ومیبینم ک ابروهام بااینکه کلفت و خیلی مرتبه، ولی انگاری بیشتز موهاش ریخته.ممنون

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساستان را مخفی نخواهید کرد و حرف دلتان را می زنید یا از انجام کاری منصرف خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹:۰۵
نازی

نازی : سلام . دیدم دخترم که ۷سالشه گفت مامان ابروهاتو برات اصلاح کنم منم قبول کردم بعد که خودمو نگاه کردم دیدم وااای ابروهام اندازه یه خط نازک شده گفتم چرا گذاشتم ابروهامو اینجور کنه تو ناراحتی بودم که دیدم کنارم پای قطع شده ورم کرده دخترمه اول از ناراحتی بهش اهمیت ندادم بعد گفتم واای خدا پای عشقم بچمو قطع کردن بدو بدو رفتم ببینمش دیدم دراز کشیده یه پای تازه وسالم درآورده مامانم گفت کف و روی پاشو فقط آتل بستن که بهتر شه وگرنه قشنگ راه میرفت پاشو بوسیدم ونوازشش کردم

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۴:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دخترتان متوجه ناراحتی شما شده و می خواهد که به او حقیقت را بگویید و با او حرف بزنید ولی شما نمی خواهید که او در کارتان دخالت کند و از احساستان با خبر شود. اما بعدا متوجه احساس او می شوید و ظاهرسازی بیشتری می کنید که روحیه او خراب نشود و بتواند روی پای خودش بایستد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴:۴۹
تینا

تینا : سلام وقتتون بخیر
خواب دیدم ابروهام کلفت وخیلی پهن تر شده اونها رو شانه میزنم و با خودم میگویم چقدر ابروهام پهن تر شده و بعد متوحه میشم که یک ابروبسیار پر پشت تر و مشکی تر هست.
ممنون

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به اندازه کافی احساساتتان را ابراز نمی کنید و احساستان را درون خودتان نگه می دارید و سعی می کنید که آنرا از دید دیگران مخفی کنید. سعی می کنید که مرموزانه رفتار کنید و به افکارتان نظم دهید و احساستان را سازماندهی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۱۲
Shantia

Shantia : سلام
وقت بخیر
پیش از ظهر خواب دیدم که با خواهرم در حال حرف زدن هستم و به او می گویم ببین یکی از ابروهایم را وقتی دست می کشم تکه ای از آن کنده میشود و حالا کم پشت و زشت شده. ولی خواهرم میگفت نه خودت فکر می کنی کم شده و اصلا زشت نیست. من اصرار میکردم و او انکار. بعد دیدم که به اتاقی رفتم که یکی از همکارهای مردم آن جا بود و ما با هم شروع به صحبت کردیم در درمورد اوضاع و شرایط مان حرف زدیم. ناگهان او گفت که خسته است و روی پتو و بالشی که روی زمین پهن بود خوابید. من هم دیدم که تختم کنار آن اتاق است و روی آن خوابیدم و پتو را روی سرم کشیدم. در این حین از زیر پتو میشنیدم که آدم های زیادی می آمدند و میرفتند و تا متوجه میشدند ما خواب هستیم می گفتند مزاحم شان نشویم تا بخوابند اما ما به خاطر رفت و آمدهای آن ها نتوانستیم درست بخوابیم‌.
ممنون میشوم تعبیر این خواب را بگوئید.

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برای شما باور چیز خاصی سخت است و نسبت به آن به دیده ی شک و تعجب نگاه می کنید. فکر می کنید که احساستان کم شده یا بی احساسید. از انجام کاری منصرف شده اید و فکر می کنید که ممکن است باعث بدنامی شما بشود. ولی خواهرتان اینطور فکر نمی کند. همکار شما به شما فکر می کند و شما می خواهید که امنیت امروزتان به هم نخورد. شما دوست ندارید که دیگران راحع به شما صحبت کنند. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۴۶
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت