کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابرو

اگر جوانی خواب ببیند که ابروی او سفید شده است، نشانه این است که او جوانی عاقل و دور اندیش است. ابروهای سفید و پر پشت، شان و شخصیتی است که بر مبنای علم و دانش تحصیل می نمائید. اگر در خواب، ابروی کسی از میزان طبیعی در حالت سنی موجود، کاسته شده باشد، از اندیشه و عقل او کاسته شده است.

اگر ببیند که ابروهایش ریخت، انجام کاری که نیت انجام آن را در بیداری داشته، منتفی شده و اگر به انجام آن کار اقدام کند، باعث بدنامی وی خواهد شد. نداشتن ابرو درخواب، هتک حرمت و خدشه به آبرو و حیثیت بیننده خواب است. داشتن یک ابرو، زیان مالی است. تراشیدن ابرو، نشانه کاری است که روی جهالت و نادانی انجام می دهد که با دخالت عقل می تواند مانع زیان و خسران گردد. ابروهای پر پشت و سیاه احترامی است که مردم برای شما قائلند.

محمد ابن سیرین می گوید: دیدن ابروها در خواب تعبیرش دین است. اگر ببیند که ابروهایش تمام است و هیچ نقصان در آن نیست، دلیل است که دین وی در کمال است. اگر دید که ابروهایش فرو ریخت، تاویلش به خلاف این است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که ابرو نداشت یا موی ابرویش فرو ریخت، دلیل است که قصد دارد چیزی را به دست بیاورد و آن چیز برایش حاصل می گردد و اگر به خلاف این ببیند، دلیل میکند که از آن چیز برای او بدنامی حاصل گردد. اگر دید که ابروهایش سفید گشته بود، دلیل که علم وی زیاد گردد ولی از مالش کم می شود.
جابر مغربی می گوید: اگر یک ابروی خویش را ریخته و دیگری را کنده دید، دلیل که در مال و جاه وی نقصان افتد و بعضی گفته اند که دین او کم می شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

39 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

العبد

العبد : سلام
بنده خودم را در راهروی خانه مان دیدم که تاریک بود، خودم را در آیینه دیدم که ابروهام خیلی مرتب برداشته شده بود و من خیلی ناراحت شدم که من مرد هستم و خیلی زشت است که ابروهایم این طوری است؛ اگرچه خیلی مرتب بود.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به گزینه های پیش رویتان با تردید و دودلی نگاه می کنید و با وجودی که از لحاظ شخصیتی اعتماد به نفس بالایی دارید ولی بین انتخاب دو جهت مختلف و مجزا و بین دو نقطه نظر متفاوت گیر کرده اید و نمی دانید که فرصت های جدیدی که پیش رویتان قرار گرفته مناسب شما هستند یا خیر. شما راجع به موضوعی مشکوک هستید و حالت ناباوری دارید ولی از احساسات امروزتان، این شک و شبهه و از این طرز فکری که امروز دارید خوشتان نمی آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲:۴۱
Amin

Amin : سلام خانم هراتی صبح بخیر . دیشب تو خواب دیدم خواهرم داره ابروهامو اصلاح میکنه ؟

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهرتان از شما حرف می کشد و می خواهد که احساستان را برای او بروز دهید و تشریح کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۴۱
baran

baran : سلام.وقتتون بخير.خواب ديدم انگار قرار بود مهمان بياد خونمون.رفتم تو اتاق، خودمو تو آينه ديدم (حوله رو سرم بود انگار قبلش حمام بودم) ديدم ابروهام كاملا تر و تميز بند شده و رنگ شده بود و فرمش هم با واقعيت فرق داشت و كشيده تر بود.رنگش قهوه اي خيلي روشن يا به بلوند ميزد.ممنون ميشم تعبيرشو بفرماييد

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۱:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احتمالا خواستگار خواهید داشت و فکر ازدواج به سرتان زده است. مشکل و نگرانی هم ندارید. شما احساستان را مخفی نخواهید کرد و حرف دلتان را خواهید رد. در این کار رک و بی رودرواسی صحبت خواهید کرد. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۴۳
یاسمن

یاسمن : سلام, خواب دیدم ابروهام مثل بیداری کشیده و خوبه و چند تا موی ابرو اضافه زیرشه که با موچین برداشتم. ممنون

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان را راحت بیان خواهید کرد و احساس واقعی تان را نشان می دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴:۴۰
sarigol

sarigol : سلام خانم هراتى عزيز.....عصرتون بخيررر.....دوشب پيش شوهر دوستم خواب ديدن كه من ابروهامو برداشته بودم و نوك ( دم ) يكى از ابروهام خراب شده بوده....و دوست من برا شوهرش اين مسئله رو تعريف كرده و من هم در خواب به دوستم ميگفتم كه چرا اين مسئله رو به شوهرت گفتى؟؟؟؟ممنونم از لطفتون

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نسبت به مسئله ای نگران می شوید و تعجب یا شک می کنید و سعی می کنید که احساستان را نسبت به موضوع بروز ندهید و قضیه را کش ندهید و دنبال آن را نگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۲۷
Shantia

Shantia : سلام
وقت بخیر
پیش از ظهر خواب دیدم که با خواهرم در حال حرف زدن هستم و به او می گویم ببین یکی از ابروهایم را وقتی دست می کشم تکه ای از آن کنده میشود و حالا کم پشت و زشت شده. ولی خواهرم میگفت نه خودت فکر می کنی کم شده و اصلا زشت نیست. من اصرار میکردم و او انکار. بعد دیدم که به اتاقی رفتم که یکی از همکارهای مردم آن جا بود و ما با هم شروع به صحبت کردیم در درمورد اوضاع و شرایط مان حرف زدیم. ناگهان او گفت که خسته است و روی پتو و بالشی که روی زمین پهن بود خوابید. من هم دیدم که تختم کنار آن اتاق است و روی آن خوابیدم و پتو را روی سرم کشیدم. در این حین از زیر پتو میشنیدم که آدم های زیادی می آمدند و میرفتند و تا متوجه میشدند ما خواب هستیم می گفتند مزاحم شان نشویم تا بخوابند اما ما به خاطر رفت و آمدهای آن ها نتوانستیم درست بخوابیم‌.
ممنون میشوم تعبیر این خواب را بگوئید.

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برای شما باور چیز خاصی سخت است و نسبت به آن به دیده ی شک و تعجب نگاه می کنید. فکر می کنید که احساستان کم شده یا بی احساسید. از انجام کاری منصرف شده اید و فکر می کنید که ممکن است باعث بدنامی شما بشود. ولی خواهرتان اینطور فکر نمی کند. همکار شما به شما فکر می کند و شما می خواهید که امنیت امروزتان به هم نخورد. شما دوست ندارید که دیگران راحع به شما صحبت کنند. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۴۶
تینا

تینا : سلام وقتتون بخیر
خواب دیدم ابروهام کلفت وخیلی پهن تر شده اونها رو شانه میزنم و با خودم میگویم چقدر ابروهام پهن تر شده و بعد متوحه میشم که یک ابروبسیار پر پشت تر و مشکی تر هست.
ممنون

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به اندازه کافی احساساتتان را ابراز نمی کنید و احساستان را درون خودتان نگه می دارید و سعی می کنید که آنرا از دید دیگران مخفی کنید. سعی می کنید که مرموزانه رفتار کنید و به افکارتان نظم دهید و احساستان را سازماندهی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۱۲
تینا

تینا : در خواب خواستگار دارم و قبولش کردم نه در واقعیت

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به شما کاری پیشنهاد می شود که شما با شک و تردید به این کار نگاه می کنید و تعجب می کنید. هر چند که می پذیرید که آن را انجام دهید. به شما می گویند که اینکه راجع به کارتان ساکت باشید و نظرتان را نگویید یا احساستان را کامل ابراز کنید، باید تصمیم خودتان باشد و اگر کارتان را دوست دارید باید احساس واقعی تان را بگویید و از ته قلبتان آن را انجام دهید. رمز موفقیت و رسیدن به ثروت در این کار این است که شما کار را جدی بگیرید و خیلی راجع به آن حرف نزنید و غر نزنید و سیاست داشته باشید. اگر بخواهید به ثروت برسید باید بعضی چیزها را تحمل کنید و خیلی احساساتی رفتار نکنید. شما البته نمی توانید راجع به خواسته هایتان ساکت بنشینید و کاملا بی احساس رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۲۸
تینا

تینا : سلام خانم هراتی عزیز
خواب دیدم خواستگاری دارم که قبول کردمش خواهر ش به همراه دوست خواهرش پیش من میان دوست خواهرش میخواد ابروهامو بگیره که خواهرش ناراحت میشه و میگه باید خودش بگیره به ابروهای خواهرش نگاه کردم دیدم دور ابروش رو مداد قهوه ای کشیده و وسط ابروهاش بسیار کم پشت بود البته ابروهاش کلفت بود و تو خالی بهش گفتم اول روی دستت یه طرح ابرو بزن بعد و اون یه طرح ابرو زد طوری که فقط حالت تاج ابرو بود و بقیه قسمتهاشو تیغ زد و گفت این مدلی خوبه گفتم نه من همچین ابرویی نمیخوام.ممنونم

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۳:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. من متوجه نشدم که خواستگار شما که قبول کرده اید واقعی است و یا خواب دیده اید که خواستگار دارید. لطفا بنویسید تا بعد برایتان تعبیر کنم.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷:۱۱
yasin137364

yasin137364 : سلام
دیشب خواب دیدم انگار قرار بود کسی بیاد خونمون من رفته بودم آرایشگاه با نامادری پدرم.بعدش اونجا به آرایشگره گفتم ابروهامو برندار فقط کوتاه کن.بعدش انگار یه قطره رو صورتم بودم نامادریِ پدرم گفت ک این خونو پاک کن.منم دستمال کشیدم رو صورتم.میگفت از چشمت اومده.منم شاکی شدم بلند شدم و میخواستم برم.ولی از ناحیه چشم دردی احساس نمیکردم.بعدش رفتم خونه همون فردی که میخواست بیاد خونه ما.دیدم سفره نان پزی محلی لوله پیش گوشه اتاق گذاشتن.با خودم گفتن اینا هم سفره دارن.خوبه میتونیم نون بپزیم.بعد از پیش اونا رفتم پیش دختر عمم بحثمون درباره ی ابرو بود.ابروی من در واقعیت هلالی هست.تو خواب به دختر عمم میگفتم ابروی من بالاتر از ابروی تو میشه اگر بردارم.اونم میگفت به خاطر مژه هاته که بلنده.به خاطر همین .

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید شک ها یا احساس تعجب و نگرانی خود را از دید دیگران مخفی کنیدو احساس استرس می کنید و این از وجهه و ظاهر شما مشخص است. نامادری پدرتان هم احساس شما را درک می کند و شما خوشتان نمی آید که او احساس شما را زود می فهمد. کسی که در خواب دیده اید به خانه تان می خواسته بیاید گشایش کار یافته و روزی اش زیاد می شود و شما احساس می کنید که از مصاحبت او با شما، شما هم چیزهای خوب یاد می گیریدو تاثیر مثبتی روی شما می گذارد. شما و دختر عمویتان در مورد اینکه می توانید ظاهر داری کنید یا نه با هم صحبت می کنید و او معتقد است که شما می توانید نظرتان را به صورت نامحسوس و نهفته ابراز کنید و خوش شانسید ولی او نمی تواند به راحتی شما نظرش را بگوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۱۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت