کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابریشم

دیدن ابریشم در خواب به این معنی است که بیننده با پول حلال زندگی می کند. معبران نوشته اند دیدن ابریشم پخته بهتر است تا دیدن ابریشم خام. پوشیدن لباس ابریشمی برای زنان خوب است اما اگر یک مرد ببیند که لباس ابریشمی پوشیده کراهت دارد و گویای این است که بی حرمت می شود و به دیده تحقیر به او می نگرند.

داشتن توده ای ابریشم انبوه، ثروت است. اگر این ابریشم زرد باشد بیماری است. ابریشم قرمز و سفید، فرج و خجستگی است. اگر کسی لباس ابریشمی به شما هدیه کند زنی سر راهتان قرار می گیرد و اگر هدیه کننده آشنا و شناخته شده باشد سودی به ظاهر بسیار فریبنده نصیب شما می گردد. عاریه گرفتن لباس ابریشمین درخواب کراهت دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

2 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

masi

masi : با سلام وخسته نباشید خدمت خانم هراتی عزیز .. خواب دیدم پیله های کرم ابریشم رو میجوشونم که بخوریم پیله ها شبیه سیرابی گوشت سفید داشتند وخیلی خوشمزه به نظر می اومدن . تو خواب مطمئن بودم پیله کرم ابریشمه .ولی کرمی ندیدم وبه نظر پیله ها جون داشتن و من در حال پختنشون بودم و تقریبا پخته بود و میخاستم بخورم .
ممنون میشم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ظرفیت و درک شما بالاتر می رود و حالتی حمایتگرایانه به خودتان می گیرید. زندگی شما به سمت مثبت متحول خواهد شد و نگرانی هایتان از بین می رود. شما درک می کنید که خانواده تان نیاز به خلوت و امنیت دارند. شما می خواهید بدن و ذهن و روحتان را دوباره جوان کنید و ثروتتان را در جهت شادی خودتان خرج می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۱۳
shamim

shamim : سلام خانم هراتی عزیز.

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۱۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت