کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابر

  امام صادق(ع) می فرماید: ابر بر نه وجه است:
 1. حکمت،
 2. ریاست،
 3. پادشاهی،
 4. رحمت،
 5. پرهیزگاری،
 6. عذاب،
 7. قحطی،
 8. بلا،
 9. فتنه.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی خواب ببیند که تکه ای از ابر را گرفت و خورد یا در سینه و لباس خویش پنهان کرد، با علما یا بزرگان، مصابحت پیدا می کند یا از فهم و دانش بهره مند می شود و یا مالی بدست می آورد که بزرگی سبب بدست آوردن آن می شود. اگر پادشاهی خواب ابر را ببیند، سفیران و خبر آورانی را به اطراف کشور خود می فرستد.

تعبیر خواب ابر سفید، سیاه

از دانیال نبی نقل است که دیدن ابر در خواب به شش گونه امکان پذیر است. ابر سفید، سیاه، زرد، سرخ و ابر بارنده و ابر خشک یعنی ابری که باران ندارد. اگر کسی خود را زیر ابر سفید بارنده ببیند بسیار خوب است و این خواب، خبر از خیر و برکت می دهد یا علم و دانش فرا می گیرد. ابر زرد بیماری است و بعضی معبران نوشته اند که بیننده خواب، زنی می گیرد که آن زن به او رنج و بلا می رساند و چنان چه ازدواج کرده باشد از سوی زنی به او زیان می رسد.

تعبیر خواب ابر سرخ

ابر سرخ مصیبت و بلا است. ابر سبز خرمی و بزرگی و امارت و فرمانروائی است. ابر سیاه نیکو نیست و نشانه خشم الهی و تندی سرنوشت است. ابر با برق تنها، عذاب است و ابر با رعد بیم و هراس می تواند باشد. چنان چه دیدید ابری از جانب دریا به سوی شما آمد غنیمتی است که نصیب شما می شود و از جایی سود می برید که انتظارش را ندارید. ابری که باران ندارد خوب نیست بخصوص اگر ابر تاریک و گسترده باشد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

23 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

نرجس

نرجس : سلام خانم هراتی
خواب دیدم داشتم از پنجره آسمون رو نگاه میکردم. صدای اذان مغرب می‌آمد و طبق معمول داشتم رو به آسمان دعا میکردم. اون لحظه انگار دلم شاد بود و انرژیم مثبت و یکی از حاجتهایی که دارم از ذهنم می‌گذشت.
با اینکه غروب بود اما آسمون رنگش روشن بود مثل اواخر عصر.انگار هنوز آثاری از آفتاب نارنجی روی ابرهای پراکنده میتابید و آسمون خیلی زیبا شده بود.بادی وزید و چند تا ابر خیلی بزرگ رو از سمت راست به سرعت به مرکز دید من اورد.ابرها شکل چند تا انسان چاق و شکم گنده بودند که تنگ هم نشسته باشن و همه آلت تناسلی مردانه داشتند.یکیشون دو تا آلت کنار هم داشت.
با تشکر از تعبیرتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکر می کنید که وقت از دستتان دررفته و هنوز به ثروت نرسیده اید ولی آرزوهای شما براورده خواهد شد و به اقتدار و قدرت مالی خواهید رسید و در کل به آرامش می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰:۱۰
Mohammad

Mohammad : باسلام وعرض ادب واحترام خدمت معبردانا ومهربان .

عنایت کنید خودتان مطالعه بفرمایید
دعایی برای اجابت دعا ..(الهم انی اسئلک بان لک الحمد لااله الا انت المنان بدیع السموات والارض یا ذالجلال والااکرام یا حی یا قیوم)

خسته نباشید وممنون که هستی و راهنمایی مدبرانه میکنی .سالم ودلشاد باشی .

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. شما به صلح درونی و هماهنگی روانی رسیده اید. مسائلی در بیداری شما در حال روشن شدن است و شما به امیدها و فرصت های بالا و خوشبختی و انرژی مثبت خواهید رسید. خدای مهربان فرشتگانش را مامور جمع کردن دعاهای بندگان خوبش و رسیدگی به امور آنان می کند. آنهایی که آرزو دارند و امیدوار هستند که خدای مهربان آرزوهایشان را برآورده سازد. دعای شما هم شنیده شده و انشالله حاجتتان را از خدای بزرگ می گیرید. تشکر از محبت و همراهی شما.

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۵۴
mehdi1111

mehdi1111 : سلام من پسر نوجوان هستم و خواب دیدم که تعداد زیادی آدم اومده بودن توی بیابان بزرگی که کل ادما توش خیلی ریز دیده میشدن و حتی همه فامیلا هم بودن و دوست بابام که روحانی و سید هم هستن اونجا بود و بعد یک دفعه ابرهایی اونجا بود به رنگ سفید که بعد از سفید پر رنگ تر میشد تا اینکه اخرین ابر سیاه بود و بعد از دوست بابام پرسیدم که این ابرها چیه و ما کجا هستیم و گفت رنگ هر کدوم از این ابرها کارنامه ی اعمالمون هستن و بعد از اینکه هر کدوم از ابرها رعد و برق زد واسه هر کدومش راه پله های ورودی باز شد و بعد دیدم مامانم و بابام و دوست بابام از راه پله های ابر سفید رفتن بالا و دیگه ندیدمشون و بعد دیدم سیدهای فامیل و غریبه و حتی پدربزگم و داییمم که فوت شدن اونا هم سید بودن و کلا سیدها همه یهو رفتن ولی نمیدونم کجا رفتن و یادم نیست کجا رفتن و پخش شدن فقط سیدا پخش شدن و بعد از اینکه سیدا رفتن یهو زمین شکافته شد و بعد من توجهی به زمین نداشتم و میخاستم برم توی ابر سفید دنبال مامان و بابام که نگهبان اون راه پله که چهره ی نورانی داشت نذاشت من برم و جلوی من را گرفت و بعد گرگهای وحشی و درنده ای که از جنس آتش بودن به سمت من حمله کردن و سعی میکردم ازشون فرار کنم که یکی از اون گرگا پای منو گاز گرفت و همون پام کلا آتش گرفت و با اون پا به سختی رفتم سمت ابر سیاه و تا نیمه ای از پله ها رفتم که از خواب بیدار شدم.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. در ابتدا صلح و هماهنگی روانی بر دنیا غالب است و بعد از مدتی افسردگی و خشم جای صلح را می گیرد. پدر و مادر شما در آرامش زندگی می کنند و هر کسی به خاطر عملی که از خودش نشان داده است، مقام و جایگاهی در آخرت خواهد داشت. پدر و مادر شما عاقبتی خوش دارند و از بندگان خوب خداوند هستند. واقعیت ها و مسائلی شکافته خواهد شد و حقایقی برای همه رو می شود. استرس و مسائلی منفی که شما مشتاق نیستید با آنها روبرو شوید، خودشان را به مردم نشان خواهند داد و عملکرد شما هم از این مسائل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. شما قادر نخواهید بود مثل قبل استقلال در عملکرد خودتان داشته باشید و عصبانی و ناراحت خواهید شد. لطفا برای سلامتی خود و خانواده تان به اندازه ی وسعتان قربانی کنید ( گوسفند یا مرغ ) و گوشتش را درسته به فقرا ببخشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۳۵
فاطمه

فاطمه : باعرض سلام خدمت خانم هراتی عزیزم،خواب دیدم من ودخترم یه جایی بلندتر اززمین نزدیک آسمون هستیم وجایی دراز کشیده بودیم وابرهای سفیدروتماشامی کردیم واونا خیلی به مانزدیک بودن بعدکمی باهم قدم زدیم وجایی که قدم می زدیم سطح صافی نبود کمی شبیه تپه به سمت بالا وپایین بود بعد متوجه شدم که خواهرزاده ام (پسر ۲۴ داره)همون نزدیکی ها خونه داره ،خیلی ممنونم اززحماتتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۹:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دخترتان به صلح درونی و هماهنگی روانی خواهید رسید. مسئله ای در زندگی بیداری شما در حال روشن شدن است و خواهر زاده ی شما همفکر شماست و روحیه اش خیلی شبیه و نزدیک به شماست. فرصت های خوب و امید زیاد در زندگی تان وجود دارد و شما به اهدافتان نزدیک هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۳۱
anita

anita : سلام خانم هراتی عزیز عیدتون مبارک.. من دیشب خواب دیدم با اعضای خانواده رو تراس خونمون نشسته بودم و مشغول خوردن چیزی بودیم که خواهرم گفت هوا قراره بارونی شه من با تعجب به آسمون نگاه کردم دیدم ابرهای باران زاو نسبتا تیره که نشون میداد بارون تند و زیادی در راهه از سمت دریا با سرعت در حال حرکته.. در ادامه دیدم دو تا برادرم تو بارون یه گونی بزرگ و پر از سبوس گندم رو دوتایی بغل زدن آوردن گذاشتن رو تراس بازش کردن داخل سبوس چن تا جعبه شیرینی و کیک های عصرونه (به نظرم 4 تا جعبه بود) در آوردن مشغول خوردن شدیم...
در ادامه دیدم وقتی که تو ماشین(وانت) یه بنده خدایی که تو خواب انگار آشنامون بود نشسته بودم و میخواستم برم بیرون سر کوچمون دور برگردون داره رسیدیم سر کوچه دیدم یه گله گوسفند به سرعت دارن میان دور برگردون رو دور بزنن راننده برای اینکه تو گوسفندا نیفته پاشو گذاشت رو گاز و سریع رفت یه کمی بعدش که تو همون ماشین با آشنامون ازکنار اون دور برگردون رد می‌شدیم دیدم جنازه چن تا ازگوسفندا که بز و قوچ سیاه هم توشون بود روی جدول افتاده بودن من با تعجب و ناراحت گفتم آخ اینا چقد تلفات دادن و آروم از کنارشون رد شدیم

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شرایط امروز زندگی شما خوب است و در رفاه بسر می برید ولی به زودی شرایطی پیش می آید که باید مراقب خرج کردن خودتان باشیدو رفاه شما کمتر خواهد شد ممکن است مجبور شوید خیلی پس انداز و صرفه جویی کنید. کسی که وانت دارد مسئولیت سنگینی را به دوش می کشد و شما و او با ساده لوحی عده ای مواجه خواهید شد که حرف شما را باور نمی کنند و تضادهای فکری بین ایده آلها و اهداف شما و آنها به وجود می آید. شما بی فکری خواهید کرد و برای رهایی از شر کسانی که فقط تابع جماعت هستند و مغزشان را به کار نمی اندازند، تصمیمات عجولانه ای می گیرید. در نهایت شاهد این خواهید بود که ساده لوحی و خوش باوری باعث از بین رفتن بخشی از سرمایه های آنان خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۴۳
Behnaz

Behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم
من دیشب خواب دیدم که ابرها توی اسمون در حال حرکت هستد باد هم میومد ولی نه خیلی تند ولی نسیم ملایم هم نبود و ابرها با سرعت حرکت میکردند ،وسط هر ابر سنگهای نمک خیلی بزرگ و پهن (مثل سطح صاف دایره شکل قطر ۲متری مثلا)داشتن که سمت زمین میریختن و بعضیاشون هم خورد میشدن،من زیر سایه بان خونه رفتم و سنگ نمک ها بزرگ به خونه ما میریختن و و‌من همش میگفتم نکنه خونه رو خراب کنن...و همش منتظر بودم ابرها تمام بشن و برن ولی تا لحظه اخر خوابم نه خونمون خراب شد و نه ابرها تمام شدن ،سنگ نمک ها دونه دونه وسط هر ابری قرار داشتن خیلی توی خواب ترسیده بودم (دیشب از مسئله ایی خیلی ناراحت بودم و با ناراحتی خوابیدم که این خوابو دیدم)پیشاش ممنونم از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۹:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم . شما شعله و جرقه ی جدیدی را در زندگی بیداریتان تجربه خواهید کرد که ثروت فراینده و مزه و قدرت بیشتری را تجربه می کنید. نمک همچنین نمادی از حقیقت، اعتماد و فدارکاری است و همینطور می تواند نمادی از یک خاطره دردناک باشد (مثل اصطلاح نمک روی زخم پاشیدن!!) نمک در ترکیب با ابرها اشاره می کند که شما به صلح درونی و هماهنگی روانی و جرقه ای در فکرتان خواهید رسید که به پیشرفت شما کمک می کند. در عین حال که شما احساس می کنید که دیگران شما را قضاوت می کنند و از اینکه طبق خواسته ی دیگران رفتار کنید، خسته شده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹:۱۶
رعنا

رعنا : سلام، ابتدا تشكر ميكنم از كلمات محبت اميز و انرژي مثبت شما، سپس عذرخواهي ميكنم بابت اينكه بعضي وقتها مجبور ميشم اسم ببرم. چون تعداد افراد حاضر در خواب متشابه و زياد ميشه و نميشه واضح بهشون اشاره كرد جهت پيشگيري از مبهم شدن نفرات ، ناچار به ذكر نام ها ميشم.
خواهر كوچكم ديدم خودشو اون يكي خواهرمون شلنگ اب به دست داشتن و ابياري ميكردن كه همينحوري ميرن بالا. خواهر كوچكم كه بيننده خواب بوده ميره بالا روي ابرها، امااونيكي خواهرمون تا نيمه. پيشاپيش ممنون از تعبيرتون بانو

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. خواهش می کنم. خواهران شما سعی می کنند که روحشان را پاکسازی کنند، زخمهای عاطفی شان را شفا بدهند تا بتوانند در زندگی شان رشد و پیشرفت داشته باشند. خواهر کوچکتان به آرامش کامل می رسد و درک او از مسائل بیشتر از خواهر دومتان خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۱۵
لی لی من

لی لی من : میبخشید تو خواب قبلیم که اسم علی و قران و تسبیح تو ابر بود اینو یادم رفت بگم که ابرها اروم اروم درحال حرکت بودن ورنگ ابرها ام سفید وخیلی کم طوسی قاطیش بود

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲:۵۷
لی لی من

لی لی من : سلام سال نوتون مبارک،من خواب دیدم توخواب دارم به شوهرم فکر میکنم بعد به آسمون نگاه کردم دیدم تو یه تیکه ابر نوشته شده علی، تو یه تیکه ی دیگش یه تسبیح بود،توی یه تیکه ی دیگه ام یه کتاب قرآن،بعد من مادرم که کنارم بود گفتم که من داشتم به علی فکر میکردم یهو اسمش توابر دیده شده،اسم شوهرم علی هستش.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شمام مبارک. شما با همسرتان به صلح درونی و هماهنگی روانی رسیده اید. ایمانتان به خدای بزرگ زیاد است و آرزوهایتان را به او می گویید و سلامت زندگی تان در پناه خدای بزرگ برای شما محیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۵۸
فرزانه تیموری

فرزانه تیموری : سلام وقتتون بخیر
مادر بزرگ من که سید هم هستن خواب دیدند در محله قدیم شون که اونجا رو خیلی دوست داشتند و اکثرا خواب اونجا رو میبینن، توی کوچه هستند و فردی پشت ابرها هست که فقط دستاهاشونو می بینند که در قسمت زیادی ابر (به اندازه یک کوچه بلند) در حال گذاشتن ابرها کنار هم برای نوشتن کلماتی هستند
مادربزرگ من که سواد قرآنی دارند از بقیه مردم که همسایه های قدیمشون هستند میپرسند که روی ابرها چه نوشته شده است؟
مردم جواب میدهند که این نوشته ها مربوط به سال بعد هست.
تعبیر این خواب چیست؟

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر بزرگتان به سنت های قدیمشان پایبند هستند و نگران مردم و شرایط زندگی آنان هستند. دست بیانگر اختیار، نفرت، حمایت و عدالت است. دست تقدیر مقرر کرده که عدالت برقرار خواهد شد. انشالله در سال آینده شرایط عوض می شود و اگر ابرها سفید بودند اوضاع مردم بهتر می شود. ابر سرخ بلاست و ابر سیاه نفرت است.تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۰۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت