کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ابلیس

دانیال (ع) معتقد است دیدن ابلیس در خواب، دلیل بر دشمنی بی دین و دروغگو و بی شرم است که همواره به مردم شر و فساد و تباهی می آموزد.
اگر کسی ابلیس را به خواب ببیند، نشانه این است که آمادگی فریب خوردن را دارد و شخصی از آشنایان که با او سروکار دارد، سعی می کند او را اغوا کند و بفریبد و باید مواظب باشد تا در دام وساوس نیافتد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

5 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Kimia

Kimia : سلام وقتتون بخیر
من امروز خواب میدیم دم صبح بود ساعت حدودای۴،۳۰ من بیدار بودم و مادرم از من میخواد بیام بچه داییم که نوزاد رو اروم کنم ( گویا فقط من میتونستم ارومش کنم چون گریه میکرد) بعد دیدم یه راه سر پایینی من دارم با خواهرم میرم هوا تاریک بود من جلوتر میرفتم اما سمت راست بدنم بی حس بود طوری که دستم به دیوار گرفته بودم و لنگان راه میرفتم اما باسرعت بالا میرفتم پایین
به پایین که رسیدیم دیدم یه مرد سیاه پوست جلومون که میدونستم شیطان و خیلی هم انگار از من عصبانی بود با نفرت نگاهم میکرد
من و خواهرم کمی ترسیده بودیم و ازش فرار میکردیم و یه جایی مثل بیابون بود که هیچکس اونجا نبود جلومون یه پل بود مثل پل هوایی از پله های اون پل بالا رفتیم تا بریم اون طرف شیطان از پایین به سمت من یه سنگ پرت کرد و من دستم جلو اون سنگ گرفتم و سنگ به دست من خورد و در اثر اصابت سنگ با دستم اون سنگ ۳ تکه شد و یکی تو گوشم انگار گفت که خداوند از همین ۳ تکه سنگ ۳ تا سیاره برای ادما افرید که یکیش همین زمین که ما توش زندگی میکنیم و بعد دیدم کم کم ادما توی اون بیابون ظاهر شدن و تعدادشون زیاد شد ( انگار برای اولین بار انسان اونجا افریده شد و تعدادشون زیاد شد)
تعبیرش چی میشه

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۵:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. وقت شمام به خیر. شما دست به کار اشتباهی خواهید زد که به همراه خواهرتان اقدام به انجام آن می کنید و گناه بزرگی را مرتکب می شوید که در کار و زندگی شما اختلال به وجود می آورد. به سرعت مقام و منزلت خود را پایین می آورید تا جایی که دشمنان شما ذوق زده خواهند شد و می توانند به راحتی به شما تهمت زده و از شما بدگویی کنند. تازه آن موقع است که به خودتان می آیید و سعی می کنید که اشتباهات خود را جبران کنید ولی دشمن شما همچنان به شما تهمت دروغ و افترا می زند و شما فکر می کنید که بنای کار دنیا همین است... و پشت همه بد می گویند. لطفا برای دفع شر صدقه بدهید و قبل از انجام هر کاری به نتیجه آن کار فکر کنید و احساسی و زود تصمیم نگیرید!!

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲:۰۶

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت