کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتاق

اتاق به نوشته نفایس الفنون تجسمی است از دنیا است. اگر اتاقی که در خواب خود می بینید و به آن وارد می شوید، بزرگ و باشکوه باشد، برای بیننده خواب توانگری و خوشی و گشایش در کار پیش می آید و اگر محقر و کوچک و فقیرانه باشد دنیا بر او تنگ می شود. اتاق تنگ و تاریک، تجسمی است از تنگی خلق و ناتوانی اخلاقی. اتاق روشن بخصوص اگر نور از سقف آن ساطع باشد آینده ای روشن است برای بیننده خواب. اتاقی که درهای فراوان دارد فراخی روزی است و گشادگی امور.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

63 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Yaldaaa

Yaldaaa : سلام مادرم خواب دیدن که وارد اتاق کوچکی شدن و هر دو عمه اشون داخل اتاق بودن که یکی از آن ها چند سال قبل فوت شده و عمه دیگر که زنده هستن لخت بود وصورتش به دیواربود و اون عمه که فوت شده برعکس خواهرش نشسته بود و و وقتی مادرم وارد اتاق شدن اون عمه اشون که فوت شده به مادرم نگاه کرده و عمه دیگر که زنده است گریه میکرد و میگفت بهم گفتن وقتی هم که بمیری چله به سر داری

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۳:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح عمه تان شاد. عمه ای که زنده است، نظراتش را رک و پوست کنده نسبت به مردم یا نسبت به مسائلی مطرح می کند ولی از این بابت احساس خجالت و شرمندگی خواهد کرد. احترام او پیش دیگران پایین خواهد آمد و همه از نیات او با خبر خواهند شد. عمه ای که فوت شده اما از واقعیات و آخرت کاملا با خبر است و وجود او گویای این است که بالاخره همه چیز رو خواهد شد و باید با مردم رو در رو باشید و حساب کتاب پس بدهید. عمه ی زنده ی شما باید توبه کند. دوره ی تذهیب، رشد و مهیا شدن برای او فرا رسیده و باید به خاطر اشتباهاتش همانطور که آنها را رک و پوست کنده با دیگران مطرح می کرد، حالا رک و پوست کنده شهامت معذرت خواهی و طلب حلالیت و بخشش از دیگران داشته باشد تا در آخرت شرمنده نشود و شرایطش بد نباشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵:۰۲
shiimaa

shiimaa : سلام.لطفا متن خوابم نمایش داده نشود.

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فکرتان و موقعیتی که در آن قرار دارید، بهبود خواهد یافت، خیالتان راحت می شود، نگرانی هایتان از بین می روند، طرز فکرتان را عوض و متحول خواهید کرد. مادرتان هم به شما کمک می کند که افکار منفی را از سرتان پاک کنید. سیستم فکری تان عوض خواهد شد. شما شخصیتی از خود گذشته و مهربان و خوش بین دارید ولی به شما خواهند گفت که بی تجربه و یا آزام و بی خیال دارید. ( منوط به نوع و شدت رنگ سبز) و از این بابت خوشحال نخواهید شد که به شما بگویند بی تجربه هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۳:۰۳
Vahideh

Vahideh : سلام خانم هراتی گرامی
پریشب خوابی دو قسمتی دیدم که قسمت دومش یادمه:
میدیدم با همسرم داخل اتاقی هستیم با کاشی‌های سفید، شبیه کلاس بود،بدون صندلی!کاشی‌ها شبیه حمام بود یا غسال‌خونه!! اونجا خونه‌ای بود که گویا دعوت شده بودیم و پارتی بود. تو سالن پسرهای نوجوان با لباس‌های سفید بودن که یکیشون نزدیک در بود و نگاه میکرد. رو یه میز مستطیلی به طول٢متر، یه کیک شکلاتی بود به همون ابعاد! که یک ششم‌ش بریده شده بود. دستمو گرفته بودم به میز. همسرم از پشت بغلم کرده بود و با ولع گردن و گوش و سر منو میبوسید. لباس‌هامون مشکی بود. من هم هیجانی شده بودم و میگفتم بگو دوستم داری! (در صورتی که هیچوقت نمیگم!) و اینکه من کیک شکلاتی خیلی دوست دارم. همسرم کمی حالت مردهای غیرتی و قدیمی شده بود و کمی ترسناک. لطفا مخفی باشه

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . شما و همسرتان هر دو احساس می کنید که درسهایی از زندگی تان گرفته اید، می خواهید که شروعی تازه داشته باشید و اشتباهاتتان نادیده گرفته شود. همسر شما شما را دعوت می کند که طرز فکرتان را محدود کنید و زندگی یکنواخت و تکراری را ادامه دهید در حالی که شما نیاز به هیجان دارید. فکر شما به خاطر مسائلی ناراحت است و می خواهید که شاد باشید و شروعی تازه و با کرامت داشته باشید. می خواهید که زندگی بادوام و امکانات مالی قوی داشته باشید. به شما وعده ی زندگی خوش و سرشار از عشق و لذت داده می شود؛ زندگی که فقط سهم کمی از آن را چشیدید و کلا مسیر زندگی تان عوض شد. همسر شما می خواهد که فکرتان را عوض کنید و سعی می کند که احساس شما را به سمت خودش جلب کند. هردوی شما ناراحت هستید و افکاری کینه توزانه و متمایل به حس انتقامجویی در وجود و رفتار شما مشهود است. شما می خواهید که او عشقش را به شما اثبات کند. طرز فکر همسرتان متعصب و دمده است که هر اشتباهی را برای خودش مجاز می داند ولی برای شما نه. شما هیجانی شده اید و عاقلانه فکر نمی کنید! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰:۰۸
Vahideh

Vahideh : سلام خانم هراتی. میدیدم که/١/ همسرم تو اتاقی از خونه‌ش بود که انگار مطب پزشکی یا دندونپزشکی بود!پنجره‌هاش بالای دیوار بود و درختا ازش معلوم. او پشت میز با متانت نشسته بود با روپوش سفید.منم با لباسای سفید روی زمین نشسته بودم و یکی دو تا وسیله آشپزخونه رو داشتم بررسی میکردم! و فکرمیکردم اینجا خونه تهرانشه؟یعنی آموزشگاهو جمع کرده مطب زده تو خونه؟! اینجوری منم میتونم باهاش کار کنم!/٢/بعدش دیدم تو آسانسور منزل پدرم هستم.و داره میره بالا،اما همینطوری طبقات بیشتری میرفت بالا با اینکه۵طبقه‌ست و ماطبقه۵میم! خواب‌ها مربوط به یک شبه

پاسخ
لینک۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما در مورد صحت و صداقت شما در زندگی اش شک دارد و نگرانی و درد زودگذری را تجربه می کند. او سعی می کند که چشم انداز وسیع تری نسبت به شرایط زندگی تان داشته باشد و خوب شرایط را ارزیابی و قضاوت کند. ظاهری با کرامت و صلح جویانه به خودش می گیرد و از اهداف و آرزوهایش برایتان می گوید. شما هم سعی می کنید که افتاده و متین برخورد کنید و به صلح و آشتی با او فکر می کنید. شما مطابق با افکار پدرتان در زندگی تان پیشرفت می کنید و اگر با همسرتان همفکر شوید، این همفکری معادل خواهد بود با شرایطی که پدرتان با آن توافق دارد. شاید همسرتان می خواهد مسیر زندگی اش را عوض کند و با احساس تر و درست تر رفتار کند. به هر جهت اوضاع به نفع شما پیش خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲:۳۳
دریا

دریا : با سلام. با آرزوی سلامتی و قبولی طاعات

"لطفا متن این خواب نمایش داده نشود"

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما جایگاه دوست مرحومتان را مشاهده فرموده اید ( روحشان شاد) او درسهای زیادی از زندگی آموخته و پاک و بی گناه است و نگاه او به شما می خواهد بگوید که حواسش به شما هست و می خواهد که دست به کار شده و معلوماتی را که از او آموخته اید به دیگران انتقال دهید. ضمن اینکه شما هم از توجه او به خودتان خوشحالید. عمر شما طولانیست شما به دنیا برگشته اید و اتاق و حیات جایگاه اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵:۵۹
فاطمه

فاطمه : سلام خانم هراتی عزیزم.خواب دیدم عمه مادرم که سالهاست فوت کرده، در خواب به تازگی فوت کرده بود، قبل از فوتش یکی از چند اتاقی که داشت بنامم زده بود و اسمم را روی در اتاق با آبی نفتی نوشته بود، ولی شراره دشمنم دختر عمه مادرم را مجبور کرده بود که این اتاق را به دخترش بدهد و اسم دخترش را بنویسد. دختر عمه مادرم اسم دختر شراره را روی درب نوشته بود و اسم من از زیر آن پیدا بود، اتاقها انگار در خواب در خانه ی ما بودند ولی تحت تملک آن خدا بیامرز بود. انگار مال آنها بود. من ناراحت شدم و در دل گفتم حداقل اگر خدا نکند پدر مادرم فوت کردند بی پناه نمیشدم و اتاقی داشتم. اتاقها چوبی بودند و درشان باریکتر از درب معمولی بود که درها ترکیبی از رنگ طوسی و کرمی بود. دختر شراره در واقعیت متاهل است. در خواب انگار مجلس عقدش بود. داماد را ندیدم ولی احتمال میدهم خود شوهرش بود. لباس سبز کوتاه به تن داشت، دختر شراره ازینکه به ناحق اتاق را تصاحب کرده بود خدشحال بود. انگار فضا تغییر کرد و دختر شراره در خانه جدید ما بود. مادرم برای خانه مقداری وسایل تزئینی و دیزاینی مانند فانوس دکوری و گلدانهای شیک و چراغ های دیزاین خریده بود. دخترشراره آنها را دید و ناراحت شد و من ترسیدم نکند آنها را از بین ببرد. او انگار نمیتوانست بدزد یا خرابشان کند فکرش درگیر شده بود که چه کار کند. یکهو شراره و دخترش نشسته بودند ناراحت و سیاه پوش و به چیزی فکر میکردند چطور حلش کنند. انگار مشکلی داشتند. دخترشراره دمپایی رو فرشی خزدار به پا داشت و بلوزشلوار مشکی پوشیده بود. شراره هم پیرهن مشکی. تشکر.

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۸:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما خصلت هایی دارید که از عمه ی مادرتان به ارث گرفته اید و این خصلت ها باعث می شود که فرصت های خوبی که در موقعیت های مختلف زندگی تان بدست می آورید را به خوبی کنترل کنید و بتوانید زندگی خوبی برای خودتان بسازید. شما خردمند و از خودگذشته، آرام و وفادار هستید ولی مادر شراره می خواهد این خصلت های خوب را به دخترش نسبت بدهد و بگوید که شراره به خاطر اخلاق خوبش است که در زندگی به موفقیت می رسد. شما سعی می کنید که سیاستمدارانه رفتار کنید و افکارتان را هم با هر کسی مطرح نکنید، مغرور و رازدار خودتان باشید و به خاطر منافعتان با مردم مدارا کنید. نه علیه کسی جبهه بگیرید و نه به خاطر دفاع از کسی خودتان را به دردسر بیاندازید و شراره این خصلت های اخلاقی شما را به خودش نسبت می دهد. او سعی می کند که به زندگی اش متعهد باقی بماند و نشان دهد که صلح طلب و آرام است ولی احترام او پیش شوهرش کم شده. مادر شما شما را شخصیتی مهربان و روشنفکر و مدرن و امروزی می داند و مادر شراره هم می خواهد این خصلت ها را به دخترش نسبت دهد. ولی از این که نکند دیگران برای او حرف در آورند و مسخره اش کنند که همه ی خصلت های شما را به خودش نسبت می دهد، صدایش در نمی آید ولی دارد حسادت می کند و حسابی فکرش ناراحت است و کینه گرفته است. در حالی که شراره از لحاظ مالی امکانات خوبی هم دارد ولی چشمش به دنبال زندگی شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵:۵۵
عبدالله یزدانی

عبدالله یزدانی : سلام خواب دیدم. ممنون مخفی کنید

پاسخ
لینک۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۰:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با دوستتان راجع به این خانم صحبت می کنید و یا دوست دارید که با یک دوست صمیمی راجع به او صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید. خانمی که به او علاقه دارید، در موقعیتی قرار دارد که هم در ظاهر به شما بی محلی می کند و هم منتظر است که شما به او علاقه تان را نشان دهید. او می خواهد با سیاست به شما نزدیک شود و در امنیت باشد تا شما او را دیگر هرگز پس نزنید. شما ممکن است تصور کنید که امید زیادی به ادامه ی رابطه با او نیست ولی او امیدوار است که شما به او توجه کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۰۰
Sara

Sara : ممنون از شما زحماتتان اتاق مدیر عامل جدید بالا بود و آسانسور خیلی بزرگ بود و حرکت نمیکرد وسایل ها رو فقط ریخته بودند داخلش

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : با توجه به سرعت پایین نت لطفا تند تند روی ثبت کلیک نکنید خوابتان را 4 بار ثبت کرده اید و بنده باید 3 بار از سایت حذف کنم که کار ساده ای نیست!!

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷:۳۴
Sara

Sara : ممنون از شما زحماتتان اتاق مدیر عامل جدید بالا بود و آسانسور خیلی بزرگ بود و حرکت نمیکرد وسایل ها رو فقط ریخته بودند داخلش

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در اینصورت او فکر می کند که اگر شرایط عوض می شد شما باز او را دوست داشتید یا خیر. می خواهد بداند که شما او را به خاطر مقام می خواهید یا به خاطر خودش.

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۲۵
Sara

Sara : با سلام و احترام

لطفا نشان داده نشود

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. زندگی او متحول خواهد شد و تغییراتی در شرایط کاری و زندگی او به وجود می آید. او نگران است که با بوجود آمدن این تغییرات، ( خوابتان را گویا توضیح نداده اید که آسانسور بالا می رفته یا پایین و اینکه اتاق مدیر عامل جدید- که این را هم ذکر نکرده اید- بالا بوده یا همان طبقه) شما احساستان نسبت به او عوض نشود. ارتباطات صمیمی شما با دیگران موجب حساسیت او خواهد شد. مدیر عامل شما روی دوستان شما و رفتار شما و شخصیت شما در بیداری حساس است و این حساسیت و ترس از، از دست دادن شما در خوابش هم کشیده شده است. شما باید به او ثابت کنید که او را به خاطر خودش دوست دارید و نه بخاطر مقامش و اینکه ثابت کنید که شرایط زندگی او اگر از لحاظ اقتصادی در سطح پایین تری هم قرار بگیرد، باز شما او را دوست خواهید داشت. اگر وسائل او را پایین می بردند شرایط اقتصادی او نزول پیدا می کند در غیر اینصورت شرایط بهتری خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۴۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت