کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتاق

اتاق به نوشته نفایس الفنون تجسمی است از دنیا است. اگر اتاقی که در خواب خود می بینید و به آن وارد می شوید، بزرگ و باشکوه باشد، برای بیننده خواب توانگری و خوشی و گشایش در کار پیش می آید و اگر محقر و کوچک و فقیرانه باشد دنیا بر او تنگ می شود. اتاق تنگ و تاریک، تجسمی است از تنگی خلق و ناتوانی اخلاقی. اتاق روشن بخصوص اگر نور از سقف آن ساطع باشد آینده ای روشن است برای بیننده خواب. اتاقی که درهای فراوان دارد فراخی روزی است و گشادگی امور.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

42 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

zahra

zahra : سلام وخداقوت.خواب دیدم در اتاقی بزرگ و کم نور با آدم های مختلف ،از زن و مرد اونجا بودیم.کف زمین خاک بود .اتاق دلگیر بود من دیگه طاقتم تمام شد .به دوستان گفتم :تا کی ساده وخر بمانیم بیاین بریم به مسئول دانشگاه اعتراض کنیم من جلوتر از همه رفتم وارد اتاق دفتر شدم بعد وقتی خواستم از خودم دفاع کنم گاهی صدام ازگلوم بیرون نمیامد اونها ازمن عصبانی شدند و به من اعتنایی نمی کردند.من گفتم آن اتاق مثل طویله میماند هیچ امکاناتی ندارد و آخرین حرفم به آنها این بود که:شما مگر به قیامت اعتقاد ندارید مردی جلو در بود دست مرا گرفت که گرمی دستش را حس کردم .وبه آنها گفت زن است دیگه .بیرون که آمدم .انگارمحیط اطرافم خیلی روشن و نورانی تر از اتاقی بود که در آن بودم.پسر جوانی با لبخند به استقبالم آمد.وگفت چکار کردی.؟منم لبخندی زدم .وچون گرسنه بودم .به طرف رستوران به راه افتادم.

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما از شرایط و موقعیتی که امروز دارید ناراحتید و مشکلات زیادی دارید که باید راجع به آنها صحبت کنید و چاره ای بیاندیشید. ولی گاهی فکر می کنید که کسی به حرفتان اهمیت نمی دهد و شما را کاملا نادیده می گیرند. نه صدایتان برای مسئولین مهم است و نه احساستان. بنابر این شما از این موضوع رنج می برید. شما کارتان را به خدای بزرگ می سپارید و همین که توکل به خدای بزرگ می کنید نور خداوند در زندگی تان خواهد درخشید و انشالله مشکلاتتان حل خواهد شد. شما نیاز به حمایت روحی دارید. در شرایط حاضر احساس می کنید که زیر بار فشار تصمیمات و انتخابهایی که باید در زندگی بگیرید دارید له می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۴۳
hanie

hanie : سلام خواب دیدم کلی از دوستام باهام بودن یه اتاق بود و یه جور خاصی بود که همه مون از سقف اویزون بودیم تمام استادام پایین وایستاده بودن و تایم گذاشتن وما شرو کردیم به بازی ، بازی یه حالتی داشت که نباید بیوفتیم زمین و باید یه چیزو پیدا میکردیم مثل کلید و به اتاق دیگه ای یا حیاط دیگه ای میرفتیم بازی شرو شد خیلیا از اویز سقف افتادن من از اون اتاق که خیلی تاریک و کثیف بود به یه اتاق دیگه رفتم بعد از اون به یه حیاط بهتر و بعد اون به به اتاق خوشگلتر دیگه اما هنوز به مرحله اخر که یه حیاط بزرگ بود نرسیدم کلید اون حیاط رو پیدا کردم ولی همون لحظه وقت تموم شد و من نرسیدم اون مرحله اخرمو ببینم وقتی وقت تموم شد استادم اومد گفت همتون عین همین و من رو از سقف اورد پایین گفت اشکال نداره بعد رفتم خودم اون حیاط بزرگرو دیدم که خیلی خوشگل بود و از اون جا به همه ی حیاط ها ویو داشت اما ۲،۳ تا از دوستام به اونجا رسیده بودن بعد حرف میزدیم با دوستام و میگفتیم اینجا بهشته و اونجا خیلی ارامش داشتم میشه تعبیرشو بگین

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که به آرزوها و رویاهایتان متصل باقی بمانید و در حالتی هستید که جاپای قرصی ندارید و وضعیت خودتان را معلق می بینید ولی سعی می کنید که از باورهای خودتان حمایت کنید. سعی می کنید که مشکلاتتان را حل کنید و کلید رسیدن به موفقیت را پیدا کنید. خیلی ها نمی توانند در کارهایشان پیشرفت کنند و از آرزوهایشان دست می کشند و شما هم شاید برای رسیدن به آرزوهایتان خیلی سرعت عمل به خرج نمی دهید و آرام و خونسرد هستید. اما همین که ایمانتان را قوی نگه می دارید و به خواسته هایتان می چسبید و ناامید نمی شوید، خیلی با ارزش است. شما هم موقعیت خواهید داشت که زندگی تان را خیلی پیشرفت بدهید ولی نه در حد رسیدن به تمام آرزوها در همین حد هم برای شما حکم بهشت را دارد!. اما چند نفر از دوستان شما خیلی در زندگی پیشرفت می کنند و به موفقیت می رسند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶:۵۹
Mehrsa

Mehrsa : سلام وقتتون بخیر خسته نباشید خواب دیدم با خواهرم خوابگاه دانشجویی هستم انگار برای اولین باره میخوام برم خوابگاه . دوست خواهرمو اونجا دیدم نمیخواستم باهش روبرو بشم سریع رفتم داخل اتاقم , ولی از در به سختی وارد شدم دیدم یه اتاق خیلی بزرگه که. نور خورشید بهش تابیده , کل اتاق جارو شده بود و جلو در جارو افتاده بود و جلوی در جارو نشده بود نگاه کردم دیدم سه تا شیر آب اونجا بود که یکیش باریک بود (از این آب تصفیه کنا) , اتاق انگار قبلا مال پسرا بوده, یه چادر نماز اونجا بود گفتم باید بشورم و همچنین رختخوابارو , یه دفعه در باز شد و کلی از بچه های فامیل ریختن تو اتاق , دختر عموم به من گفت اگه خواستی وضو بگیری با اون شیر کوچکه بگیر پسرای خوابگاه طبقه پایین پول شارژ رو ندادن آب رو قطع کردن و بعد خواهرمو دیدم که لای رختخواب کنار اتاق خوابیده و خیلی تعجب کردم ممنون

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما درس های زیادی هست که از زندگی بگیرید و دوست ندارید که در مسیر زندگی تان هر کسی را به ذهنتان راه داده و افکارتان را با غریبه ها در میان بگذارید. ذهن شما شفاف و روشن است و مشکل خاصی ندارید ولی در ارتباط با دیگران است که گاهی به مشکل برمی خورید. سعی می کنید که رفتاری داشته باشید که کسی نتواند از شما ایراد بگیرد و بی نقص رفتار کنید. سعی می کنید که قناعت کنید تا محتاج کسی نباشید. با فامیلتان خیلی راحت و صمیمی رفتار می کنید و خواهرتان هم فکر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۲۶
نسترن سیاه

نسترن سیاه : خانم هراتی عزیز خیلی منتظر موندم که کامنت نذارم ولی حالا مجبور شدم.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله دوست خوبم او تعمدا می خواهد که شما در این شرایط قرار بگیرید تا ذهنتان روشن شود. متاسفم که فراموش کردم خوابتان را حذف کنم. امروز با حجم کاری فوق العاده زیادی مواجه هستم.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۴۷
نسترن سیاه

نسترن سیاه : با سلام.--ممنون

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۷:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی که شما را رنجانده، شرایطی برای شما ایجاد کرده که ذهن شما روشن شود!! او در واقع به شما مسئله ای را فهمانده که قبل از آن، از آن بی خبر بودید. او باعث شده که شما در شک و تردید با قی نمانید و تصویر ذهنی مشخصی نسبت به شرایط و اوضاع موجود داشته باشید. شما به رفاه و راحتی خواهید رسید و او با وجودی که ثروتمند است اما افسرده است و خودش بابت کارهایی که کرده غصه می خورد. سفید به رستاخیز یا نگاهی تازه به زندگی اشاره می کند و این یعنی او خودش را عوض کرده و می داند که اشتباه کرده ولی سعی می کند پاک و با کرامت زندگی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸:۳۹
ناری

ناری : سلام روز بخیر خانم هراتی عزیز
خواب دیدم اقایی که طلاق گرفته داخل اتاقی که من و دوتا از نوه هامون خوابیده بودیم خواب بود روی سمت راست بدنش 5تا گل رز قرمز دیدم.تا دید ما بیدار شدیم با حجب و حیا از اتاق رفت بیرون و من مواظب بودم روسریم از سرم نیوفته.موقعی که میخواستم از اتاق بیرون برم جای خودم هم چندتا رز صورتی دیدم.
بعد از این خواب..داخل اشپزخونه در حال شستن بشقابهای چینی بودم.تعداد زیادی بشقاب رو داشتم با اب میشستم.
با سپاس

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و او در موقعیتی قرار می گیرید که روی مسئله عشق فکر می کنید. او عمدا، آگاهانه و منطقی تلاش می کند تصمیمی بگیرد و می داند که کار درستی را انجام می دهد و روی پای حرفش می ایستد. او با تمام احساسش عاشق است ( به احتمال قوی عاشق شماست). شما نمی خواهید او از افکار شما با خبر باشد ولی شما هم عاشق او هستید و به او به چشم مهربانی و رمانتیک نگاه می کنید. شما برای چیز بعدی که در مسیرتان قرار می گیرد، برنامه ریزی می کنید و قدم بر می دارید. کارها برای شما خوب پیش می رود. باید در یک موقعیت ظریف و حساس باشید. شما نیاز دارید که با دقت رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۳۴
ناری

ناری : سلام وقت بخیر
حدود نماز صبح خواب دیدم همکارم که بهش علاقه دارم داخل اتاق خوابم در حال اموزش به دونفر بود(در واقعیت هم کارش اموزش هست) من از لای درب اتاق خوابم دیدمش بر روی زمین نشستن و درس میدن.
در ادامه خوابم حدود 7صبح به بعد بود در حال راه رفتن به سمت دستشویی بودم(در واقعیت ادرار هم داشتم) ایشون رو درب یکی از اتاقهای اداره مون دیدم ایستاده شلوار و کفش نو خاکستری راحتی که بیشتر زنونه بود پوشیده.داخل دلم گفتم برای تنوع تیپش رو عوض کرده, جلوی چشمش رو یه چیزی گرفته بود مثل برگه کاغذ...دقیق نمیدونم. داشتم راهرو اداره رو میرفتم سمت دستشویی نگاه میکردم ببینم میاد دنبالم یا نه..اما در واقعیت برای این قسمت از خوابم ادرار داشتم که نمیدونم تعبیری داره یا خیر..با سپاس از شما.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. هر دو قسمت خوابتان باطل است. قسمت اول هم بازتاب افکارتان در بیداریست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰:۳۸
Zohre

Zohre : سلام
روزتون بخیر ؛ خواب دیدم پدر بزرگم که فوت کردند وارد اتاقی شدند و من هم همراه ایشون رفتم دور تا دور اتاق پرده سفید بود و روی پرده ها ریسه های زیادی بود که لامپهای کوچک روشن فراوان داشت به نظرم برای جشن حضرت مسیح چراقانی شده بود در عین حال انگار شب بود و اون لامپهای روشن حالت تزیینی زیبایی داشت .پدر بزرگم میخواستند در همون اتاق بخوابند و من خارج شدم.
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. پدر بزرگتان احتمالا علاقه خاصی به حضرت مسیح ع داشته اند و الان حضرت مسیح ع شفیع پدرتان در آخرت هستند. جای پدربزرگتان خوب و او در آرامش است و شما عمرتان به دنیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۱۴
Nahal

Nahal : با سلام و صبح بخیر
خواب دیدم که داخل اتاقی که نمیشناسم پر از آب هست و آدمهای زیادی که هم آقا بودند هم خانم(که همه با حجاب بودند) داخل اون آب هستند و دورتادور اتاق تو آب ایستادند.خواهر و مادر و برادرم هم بودند و اونها هم توی آب ایستاده بودند و هیچ فعالیتی نداشتند اما من توی آب مدام شنا میکردم و گهگاهی میرفتم توی آب و بیرون می اومدم تا اینکه دختردایی ام گفت نمیتونه شنا کنه که من بهش گفتم کاری نداره بشین روی این لوله پلاستیکی( رنگ مشکی) دوتایی رو آب شنا میکنیم.اما دیگه آب تو اتاق نبود و من با اون لوله منتظر بودم اتاق پر آب بشه.
ممنون بابت تعبیر خواب

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مورد یا مسئله ای پیش می آید که همه راجع به شما احساسی فکر می کنند و شاهد کارهای شما خواهند بود و شما سعی می کنید که با احساس خودتان نسبت به یک موضوع فکر کنید و نه با منطق. اگر منظورتان این است که دختر دایی تان گفته که خودش نمی تواند شنا کند یعنی او منطقی است و سعی می کند احساساتی فکر نکند. شما به او می گویید که باید انعطاف پذیر باشد و نسبت به مسائل خیلی عمیق و عاطفی برخورد نکند بلکه در ظاهر احساساتی باشد و در باطن منطقی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۴۴
tpx

tpx : با سلام .امیدوارم خوب باشید .خواب دیدم که توی یک اتاقی بودم یک آقایی( انگار مدیر اون واحد بود و در جایگاه مدیریت نشسته بود) به خانمی که پشت میز نشسته بود گفت خسارت ماشین منو به من بده .خانم به من گفت برو هزینه هایی که برای ماشینت کردی را لیست بگیر برام بیار . بعد یک کاغذ با ی برگه ضمیمه شده به من داد و من گرفتمش که برم کاری را که خواسته انجام بدم .تو اتاق ی خانم چادری هم اومده بود و رفت روی صندلی ارباب رجوع نشست که پول میخواست که بهش کمک بشه . ی دختر نوجوون هم همراش بود . کنار من وایستاده بود و به من توجه میکرد ولی من تحویلش نگرفتم بعد انگار از یک کارگاه عمرانی رد شده بودم که برم لیست خودمو آماده کنم.یکی ی شماره تلفنی را به من گفت و من حفظ کردم ولی الان یادم نیست ...یکی به من زنگ زده بود و داشت حرف میزد . نشناختمش .خواب تخم مرغ هم دیدم . 4 تا بود و سفید بود .تعبیر میکنید لطفا .

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خسارت های شما در مورد کار و زندگی تان جبران خواهد شد و شرایط شما به سمت بهبودی پیش می رود. مهارت هایتان را توسعه می دهید، اعتماد به نفستان بالا می رود و خودتان را بهتر درک می کنید. خرج اضافه روی دست خودتان نمی گذارید و زندگی تان بسیار خوب می شود. سرمایه های شما زیاد خواهد شد و موضوعات مادیگرایانه را به بهترین نحو ممکن حل و فصل خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۱۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت