کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتاق

اتاق به نوشته نفایس الفنون تجسمی است از دنیا است. اگر اتاقی که در خواب خود می بینید و به آن وارد می شوید، بزرگ و باشکوه باشد، برای بیننده خواب توانگری و خوشی و گشایش در کار پیش می آید و اگر محقر و کوچک و فقیرانه باشد دنیا بر او تنگ می شود. اتاق تنگ و تاریک، تجسمی است از تنگی خلق و ناتوانی اخلاقی. اتاق روشن بخصوص اگر نور از سقف آن ساطع باشد آینده ای روشن است برای بیننده خواب. اتاقی که درهای فراوان دارد فراخی روزی است و گشادگی امور.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

42 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

farnoush

farnoush : سلام و عرض ادب خدمت شما،خواب دیدم در خونه ای هستم با چند اتاق بزرگ که در هر اتاق دو یا سه خونواده زندگی میکردن و ما هم در اتاق بزرگی به همراه یه خونواده دیگه بودیم و من از اون وضعیت ناراحت بودم که چرا و چطور به اون موقعیت رسیدیم و از طرفی اون خونواده خیلی مهربون بودن و از من دلخور بودن که چرا برای من شیرِ گرم آوردن و من نخوردم و منم بهشون میگفتم خوشم نمیاد.در بیرون خونه هم بارون زیادی باریده بود و آب همه جا رو گرفته بود.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما در شرایطی قرار می گیرید که در مقاطع مختلف در زندگی تان اشخاصی تحت عنوان یک عقیده و هم آرمان باشما، در کار شما دخالت می کنند و شما احساس می کنید که گیر افتاده اید و اینکه استقلال روحی عقیدتی تان را از دست داده اید هر چند که آنان صرفا می خواهند به شما محبت کنند. ثروت و برکت به زندگی تان راه پیدا می کند ولی شما از احساساتی که بدون اجازه شما، دیگران بخواهند به شما تحمیل کنند بدتان می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲:۲۷
mah1984

mah1984 : سلام خانم هراتی روز بخیر
خواب دیدم اتاقم دوتا پنجره بزرگ داشت روی دوتا دیوار کنار هم. پنجره‌ها پرده نداشتن و اتاق نور خوبی داشت. وقتی من روی تخت می‌خوابیدم احساس می‌کردم از داخل دوتا پنجره از خونه همسایه‌ها کاملا مشرف هست به تخت من و کاملا دید دارن. از هر کدوم از پنجره‌ها که نگاه می‌کردم با خودم می‌گفتم یعنی هر موقع من خوابم کامل همسایه‌ها دید دارن؟ چرا قبلا متوجه نشده بودم؟

پاسخ
لینک۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما امید و امکانات و بینش وسیعی نسبت به شرایط دارید و درکتان بالاست. در عین حال شما احساس می کنید که زیر ذره بین هستید و دیگران به کارها و زندگی شما چشم دوخته اند و منتظرند تا حرکت و اقدام بعدی شما را محک بزنند. هر چند که شما خودتان نیازدارید وارد دنیای بزرگتر شده و زندگی را تجربه کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۵۶
Mohammad

Mohammad : عرض سلام مجدد (خیر ارضا درکارنبود)
خسته نباشید

پاسخ
لینک۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵:۰۰
maryana

maryana : سلام روزتون بخیر، دیشب به خواب دیدم توی یه اتاقم که شبیه انباره و پر از مارمولکای کوچیکه و من بشدت ترسیدم وقتی روز میشه اثری ازشون نیست و من به آدماییکه کنارم نشسن و داریم غذا میخوریم میگم که مواظب باشین اینجا سوسک و مارمولک داره. ممنونم بابت تعابیر زیباتون

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در خلوت و تنهایی خودتان به آدمهای بد و خونسرد و بی تفاوت و پوست کلفتی که برای دیگران دردسر می تراشند فکر می کنید و از این آدمها می ترسید و بعد در شرایطی که دیگران حاضر باشند، شما به نصیحت کردن مردم می پردازید که گول اینجور آدمهای بد را نخورند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳:۱۵
baran

baran : سلام.وقت شما بخير.خواب ديدم يه اتاق بزرگ دارم (دوسه برابر اتاق خودم درواقعيت)و تميز و مرتب كرده بودمش و تازه چيدمان وسايلشو عوض كرده بودم.ولي انگار مال يه خونه نسبتا قديمي بود و زياد شيك بنظر نميرسيد.يه حوله صورت رو هم آويزون كردم به جا لباسي.ممنون ميشم تعبيرشو بفرماييد.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ذهن شما باز است و روحیه تان قوی است و ایده های خوبی در ذهنتان دارید. هر چند که ایده ها و عقاید شما نسبتا قدیمی و سنتی است. شما شروعی تازه و تحولی تازه در زندگیتان خواهید داشت و می خواهید با احساساتتان سروکار داشته باشید. می خواهید که مسائل مربوط به حریم خصوصیتان، یا موقعیت های زناشویی و ازدواج، برایتان واضح و شفاف باشد تا وجهه ی خوبی داشته باشید.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸:۵۰
Maya

Maya : سلام وقت بخیر
خواب دیدم در اتاقی هستم شبیهه یک محیط اداری چندتامیز وجود داره با صندلی و چندین نفر که مشعول کارهستن و پشت میزاشون به هم نشستن و جوری نشستیم که همه پشتمون به همه و میزا دورتا دور اتاق چیده بشه و وسط اتاق خالیه فکر می کنم بیشترشون خانم بودن و به اصطلاح هم دوست و هم همکار یکباره یکی از اون خانمها چیزی در مورد من به زبون اورد که یادم نیست چی گفت و بعصیها شون این حرفو تایید کردم و بعضیهای دیگشون اون حرف رو باور نکردن من خیلی از اون حرف ناراحت شدم انگار دلم بشکنه و رو به یکیشون که انگار تو خواب می شناختمش بلند گفتم از هرکسی توقع داشتم جز تو و انگار از جمله من خجالت بکشه یکی از اونایی که حرف اون شخص و باور نکرد هم به اون شخص گفت نباید این حرفو می زدی درست نیست ( من شاعل نیستم سرکارخانم هراتی) ممنون میشم بفرمایید چه تعبیری داره سپاسگزارم در پناه خدا

پاسخ
لینک۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عده ای نشسته اند و شرایط دیگران را ارزیابی می کنند و غیبت شما را می کنند و شما راضی نیستید که کسی پشت شما حرف ناعادلانه ای بزند. اگر آنها را در خواب می شناسید، کسی که حرف بد زده برایتان مشخص است اگر نمی شناسید، خوابتان می گوید که نباید خیلی به دیگران اعتماد کنید و درددل برایشان نکنید و اینکه اعتماد به نفستان را قوی کنید تا کسی بهانه ای برای حرف های مزخرف نداشته باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۰۸
Maya

Maya : سلام عرض ادب و احترام
خواب دیدم در جایی هستم باچند نفر از اقوام و آشنایان، من می خوام برم حیاط تا نماز بخونم کنار چندنفر دیگه و اگر اشتباه نکنم بعد از خوندن نمازم رفتم به اتاق خودم در خواب به یاد داشتم که من تازه دکور اتاقمو تغییر دادم و مرتبش کردم (کاری که به تازگی در بیداری انجام دادم ) وقتی وارد اتاق شدم دیدم خواهر بزرگترم دکور اتاقمو تعییر داده و من اصلا راضی نیستم و گفتم این دکورو دوست ندارم چرا تغییرش دادی و شروع کردم به گذاشتن وسایل سرجای خودش و اینکارو کمی با سختی انجام دادم و بعد مادرم رو در خواب دیدم (مادرم فوت شدن) که اومد پیشمون در نهایت تونستم اتاقمو تقریبا به شکل اولش در بیارم و در انتهای خواب هم یک میزی دیدم که اقایی که می شناسم روبروی یک خانم نشسته چهره اون خانمو به یاد ندارم اما دیدم اون آقا به اون خانم چشمک زد و اون خانم هم متقابلا همینکارو کرد کمی بعد که خیلی فکر کردم باوجود اینکه چهره ی اون خانمو ندیدم از ظواهرش احساس کردم خودم هستم
عدرخواهی می کنم همینها از خوابم به یادم مونده بود سپاسگزارم التماس دعا

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. شما افکارتان را منظم کرده اید و اهداف و آرمانهایی دارید که در زندگی می خواهید بر طبق آن پیش بروید. اخلاقیات خواهرتان تا اندازه ای با شما تناقض دارد و او سعی می کند شیوه ی فکری شما را عوض کند ولی شما حاضر به پذیرش پیشنهادات او نیستید. روح مادرتان شاد. شما روش خودتان را برای زندگی تان به روش خواهرتان ترجیح می دهید. تدریجا شما و آقایی که در خوابتان دیده اید همدیگر را قضاوت خواهید کرد و به هم اشاره می کنید که مورد تایید هم هستید. تشکر از همراهیتون. در پناه خدای بزرگ باشید.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱:۳۹
صادق صفرزاده

صادق صفرزاده : سلام خانم خواب دیدم دراتاقی اداری هستم اما کاملا خالی بود ! هیچکس و هیچ کدام از لوازم اداری در انجا نبود و برای انجام کار اداری باید به طبقه بالا می رفتم اما هیچ راه پله و نردبان واسانسور هم نداشت ! و باید با استفاده از بر امدگی دیوار که هنگام ساخت اتاق بنا شده بود و انهم بالاتر از قد من قرار داشت بالا می رفتم تا به طبقه بالا می رسیدم در حال تلاش برای بالا رفتن بودم شخصی وارد شد که سابقا می شناختمش وی کودکی همراه داشت حدود دوازده ساله بود و مانند کودکی خرد سال او را در بغل گرفته بود و هر گاه برای بالا رفتن پسر را زمین میگذاشت پسره گریه ه می کرد و من هم نمی توانستم کمکش کنم چون پسر ه نزد من نمی امد ( می ترسید) بنا بر این من به اتاق مجاور رفتم تا از انجا بالا بروم در این حال نردبانی سه طبقه (تا شو ) یافتم که برای بالا رفتن مناسب می نمود وقتی به دیوار تکیش دادم کمی خمیده و بی تعادل بنظر می رسید در همین حال همان شخص را دیدم که به دنبال راهی برای بالا رفتن بود ولی با وجود کودکش نمی توانست در این فکر بودم که نردبان را به او بدهم که از خواب بیدار شدم ممنون میشم از راهنمایتان بهره مندم کنید ایام تان به خیر و خو شی باد

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال جایگاه و دستاورد خودتان در دنیا هستید و احساس می کنید که هیچ جایگاهی ندارید! هیچ نوع وسیله ای که بتوانید خودتان را اثبات کنید. هیچ پیشرفتی.... شما در زندگی بیداری تان ناامیدی را تجربه می کنید و یا در یک دوره خاصی از زندگی تان اینطور بوده اید و احساسش هنوز در وجود شما هست. شما در زندگی روزمره تان، با یک موقعیت خاص به سختی کنار می آیید و زندگی تان در جهتی که می خواهید پیش نمی رود. اما خوب که فکر کنید می بینید که شرایط موجود خدای نکرده می توانست بدتر از این هم باشد. کسانی هستند که بارهای مسئولیتشان بیشتر از شماست و هیچ امکانی برای بهبود شرایطشان نیست و تازه شما خودتان را هم موظف می کنید که به آنها کمک کنید. خبر خوش این است که شما به دستاورد خوبی خواهید رسید. شما به معنویت و سطح روحانی و آگاهی بالایی رسیده اید که دیگران را حمایت می کنید و البته نردبان برای خود شما هم می ماند. انسانیت که باشد همه مشکلات حل خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۳۴
تینا

تینا : سلام وقت بخیر
خواب دیدم که به مکانی رفتم و یه کارگاه هست که زنهای زیدل در اون کار میکنن به مدیر اونا میگم که قراره کار جدیدی هم شروع بشه و اون میگه می تونیم برای افراد جدید در سالن بین همین زنها جایی درست کنیم و همینجا کار کنن من مخالفت میکنم و میگم اینجا جا کمه درب ۲ اتاق رو باز میکنم اتاقها بزدگ و سفید و تمیز هستند دکوراسیونشون هم سفیده .و میگم میتونیم از این اتاقها استفاده کنیم ولی مدیر میگه که اونها رو برای کار دیگه ای نگه داشته .یادم نمیاد اون ساختمان برای من بود یا نه .
ممنونم

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : ببخشید من متوجه منظورتان نشدم. زنهای زبدل یعنی چی؟

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۱۲
تینا

تینا : سلام ببخشید زنهای زیادی منظورم بود .
با تشکر از توجهتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۱:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید خودتان را درک کنید و بفهمید که چه کسی هستید و چه قابلیت هایی دارید و مهارتهایتان را توسعه دهید. می دانید که از راهی که ثروت زیادی در آن وجود دارد، می توانید کارهای جدیدی را توسعه دهید و شرایط جدیدی را فراهم کنید که قطعا به موفقیت شما ختم شود. اما شما نباید خیلی عجله کنید و نباید امکانات خود را گسترش دهید و تمام منابع مالیتان را نباید بر روی سرمایه کارتان بگذارید. بعدا شما به ثروت و امکانات خودتان احتیاج پیدا می کنید. اما الان وقت گسترش پروژه تان نیست این کار به ضرر شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۳۸
زهرااااا

زهرااااا : سلام ...خواستم ببینم تعبیر وارد شدن به یک اتاق چیست ..بودن در اتاقی معمولی و‌متوسط و مرتب یا وارد شدن به یک اتاق تعبیرش چیست ؟؟؟ یک بار خواب دیدم وارد خانه ای بزرگ شدم و در یکی از اتاقها را باکلید باز کردم و وارد شدم اتاق نسبتا بزرگ و تمیز و مرتب بود و احتمالا اتاق پذیرایی بووود ..... تشکرررر ویژه از شما

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اتاق جنبه ای خاص از زندگی شما یا رابطه و موقعیت خاصی است که در آن قرار دارید. شما به فاز جدیدی از زندگی وارد می شوید که افکار و ایده های بزرگی دارید و مدرن فکر خواهید کرد. یک رابطه جدید را شروع می کنید و ارتباطات شما با مردم خوب و برازنده خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۱۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت