کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتاق

اتاق به نوشته نفایس الفنون تجسمی است از دنیا است. اگر اتاقی که در خواب خود می بینید و به آن وارد می شوید، بزرگ و باشکوه باشد، برای بیننده خواب توانگری و خوشی و گشایش در کار پیش می آید و اگر محقر و کوچک و فقیرانه باشد دنیا بر او تنگ می شود. اتاق تنگ و تاریک، تجسمی است از تنگی خلق و ناتوانی اخلاقی. اتاق روشن بخصوص اگر نور از سقف آن ساطع باشد آینده ای روشن است برای بیننده خواب. اتاقی که درهای فراوان دارد فراخی روزی است و گشادگی امور.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

42 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

زهرا

زهرا : سلام.روز خوش. خواب دیدم که داخل یک ساختمان هستم وبه یکی از اقوام سلام میکنم وخواستم دست بهش بدم جوابم را نداد و دستش را کشیدوگفت ممکن مشکل پیدا کنم ورفتم وارد اتاقی شدم وچند نفر هم توی اتاق بودند یک نفرشون داشت سیگار میکشید ودونفر دیگه هم بودند قیافشون مثل هم بودند وهردو مرد بودند وشاید دوقلو بودندومن گفتم که این اتاق خوب نیست ومشکل داره.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. افکار جدیدی به ذهن شما می آید و در موقعیتی قرار می گیرید که مثبت نیست. کسی که به شما دست نداده، در بیداری احساس بدی نسبت به هم پیدا می کنید و ناراحتی ای پیش می آید که کسی حرص و جوش می خورد و با آدمهایی دمدمی مزاج و با شخصیتی دوگانه روبرو خواهید شد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۲۹
زهرا

زهرا : سلام . من خواب دیدم عمم یکی از اتاق های یه خونشو می خواست به من بفروشه می دونست من به جایی برای اسکان نیاز دارم . قیمتشم گفت 19 میلیون منم قبول کردم بخرمش . یه اتاق که سفید کاری شده بود اما زن عموم یه دخترو اورد تا با من هم اتاق بشه ولی من نمی خواستم ا.ون دخترو رو راه بدم تو اون اتاقه اگرچه تنها بودم و بدم نمی یومد دختره بیا پیشم. اما نمی خواستم حرف زن عموم به کرسی بشینه و کلی باهاش دعوا کردم و سر و صدا راه انداختم. در قسمت اخر خواب به زن عموم گفتم بهم وقت بده تا راچع به اومدن اون دختر به اتاقم فکر کنم و بپذیرمش . تعبیرش پی میشه

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عمه ی شما به شما ایده ای می دهد و شما مجبورید در شرایط حاضر این ایده را بپذیرید. عدد 19 بیانگر استقلال و غلبه بر کشمکش های شخصی است. شما خواهید فهمید که مجبورید پای حرف و عمل خودتان بایستید. این عدد بیانگر یک دندگی و تردید شما در پذیرش کمک از جانب دیگران است. زن عموی شما هم سعی می کند نظرات خودش را برای بهبود زندگی شما ارائه دهد که همانطور که قبلا گفتم یک دندگی و تردید شما در پذیرش کمکتان مانع از این می شود که کمک زن عمویتان یا نصایح او را بپذیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۲۴
Nahal

Nahal : با سلام و صبح بخیر
خواب دیدم که داخل اتاقی که نمیشناسم پر از آب هست و آدمهای زیادی که هم آقا بودند هم خانم(که همه با حجاب بودند) داخل اون آب هستند و دورتادور اتاق تو آب ایستادند.خواهر و مادر و برادرم هم بودند و اونها هم توی آب ایستاده بودند و هیچ فعالیتی نداشتند اما من توی آب مدام شنا میکردم و گهگاهی میرفتم توی آب و بیرون می اومدم تا اینکه دختردایی ام گفت نمیتونه شنا کنه که من بهش گفتم کاری نداره بشین روی این لوله پلاستیکی( رنگ مشکی) دوتایی رو آب شنا میکنیم.اما دیگه آب تو اتاق نبود و من با اون لوله منتظر بودم اتاق پر آب بشه.
ممنون بابت تعبیر خواب

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۹:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مورد یا مسئله ای پیش می آید که همه راجع به شما احساسی فکر می کنند و شاهد کارهای شما خواهند بود و شما سعی می کنید که با احساس خودتان نسبت به یک موضوع فکر کنید و نه با منطق. اگر منظورتان این است که دختر دایی تان گفته که خودش نمی تواند شنا کند یعنی او منطقی است و سعی می کند احساساتی فکر نکند. شما به او می گویید که باید انعطاف پذیر باشد و نسبت به مسائل خیلی عمیق و عاطفی برخورد نکند بلکه در ظاهر احساساتی باشد و در باطن منطقی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۴۴
maryana

maryana : سلام روزتون بخیر، دیشب به خواب دیدم توی یه اتاقم که شبیه انباره و پر از مارمولکای کوچیکه و من بشدت ترسیدم وقتی روز میشه اثری ازشون نیست و من به آدماییکه کنارم نشسن و داریم غذا میخوریم میگم که مواظب باشین اینجا سوسک و مارمولک داره. ممنونم بابت تعابیر زیباتون

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در خلوت و تنهایی خودتان به آدمهای بد و خونسرد و بی تفاوت و پوست کلفتی که برای دیگران دردسر می تراشند فکر می کنید و از این آدمها می ترسید و بعد در شرایطی که دیگران حاضر باشند، شما به نصیحت کردن مردم می پردازید که گول اینجور آدمهای بد را نخورند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳:۱۵
baran

baran : سلام.وقت شما بخير.خواب ديدم يه اتاق بزرگ دارم (دوسه برابر اتاق خودم درواقعيت)و تميز و مرتب كرده بودمش و تازه چيدمان وسايلشو عوض كرده بودم.ولي انگار مال يه خونه نسبتا قديمي بود و زياد شيك بنظر نميرسيد.يه حوله صورت رو هم آويزون كردم به جا لباسي.ممنون ميشم تعبيرشو بفرماييد.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ذهن شما باز است و روحیه تان قوی است و ایده های خوبی در ذهنتان دارید. هر چند که ایده ها و عقاید شما نسبتا قدیمی و سنتی است. شما شروعی تازه و تحولی تازه در زندگیتان خواهید داشت و می خواهید با احساساتتان سروکار داشته باشید. می خواهید که مسائل مربوط به حریم خصوصیتان، یا موقعیت های زناشویی و ازدواج، برایتان واضح و شفاف باشد تا وجهه ی خوبی داشته باشید.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸:۵۰
Zohre

Zohre : سلام
روزتون بخیر ؛ خواب دیدم پدر بزرگم که فوت کردند وارد اتاقی شدند و من هم همراه ایشون رفتم دور تا دور اتاق پرده سفید بود و روی پرده ها ریسه های زیادی بود که لامپهای کوچک روشن فراوان داشت به نظرم برای جشن حضرت مسیح چراقانی شده بود در عین حال انگار شب بود و اون لامپهای روشن حالت تزیینی زیبایی داشت .پدر بزرگم میخواستند در همون اتاق بخوابند و من خارج شدم.
با تشکر از لطفتون

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. پدر بزرگتان احتمالا علاقه خاصی به حضرت مسیح ع داشته اند و الان حضرت مسیح ع شفیع پدرتان در آخرت هستند. جای پدربزرگتان خوب و او در آرامش است و شما عمرتان به دنیاست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۱۴
سحر

سحر : من دیشب خواب میدیدم که پشت در اتاق عمل بودم و همه عملها رو میبینم و انگار قراره واسه خودم همون عمل ها انجام بشه کلی استرس داشتم

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگاه می کنید که چطور دیگران چیزهای منفی را از زندگی شان خارج می کنند و پای عادتهای بد را از زندگی شان می برند. شما هم باید چیزهای بد و اضافه و عادتهای بد را از زندگی تان حذف کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰:۵۴
صادق صفرزاده

صادق صفرزاده : سلام خانم خواب دیدم دراتاقی اداری هستم اما کاملا خالی بود ! هیچکس و هیچ کدام از لوازم اداری در انجا نبود و برای انجام کار اداری باید به طبقه بالا می رفتم اما هیچ راه پله و نردبان واسانسور هم نداشت ! و باید با استفاده از بر امدگی دیوار که هنگام ساخت اتاق بنا شده بود و انهم بالاتر از قد من قرار داشت بالا می رفتم تا به طبقه بالا می رسیدم در حال تلاش برای بالا رفتن بودم شخصی وارد شد که سابقا می شناختمش وی کودکی همراه داشت حدود دوازده ساله بود و مانند کودکی خرد سال او را در بغل گرفته بود و هر گاه برای بالا رفتن پسر را زمین میگذاشت پسره گریه ه می کرد و من هم نمی توانستم کمکش کنم چون پسر ه نزد من نمی امد ( می ترسید) بنا بر این من به اتاق مجاور رفتم تا از انجا بالا بروم در این حال نردبانی سه طبقه (تا شو ) یافتم که برای بالا رفتن مناسب می نمود وقتی به دیوار تکیش دادم کمی خمیده و بی تعادل بنظر می رسید در همین حال همان شخص را دیدم که به دنبال راهی برای بالا رفتن بود ولی با وجود کودکش نمی توانست در این فکر بودم که نردبان را به او بدهم که از خواب بیدار شدم ممنون میشم از راهنمایتان بهره مندم کنید ایام تان به خیر و خو شی باد

پاسخ
لینک۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال جایگاه و دستاورد خودتان در دنیا هستید و احساس می کنید که هیچ جایگاهی ندارید! هیچ نوع وسیله ای که بتوانید خودتان را اثبات کنید. هیچ پیشرفتی.... شما در زندگی بیداری تان ناامیدی را تجربه می کنید و یا در یک دوره خاصی از زندگی تان اینطور بوده اید و احساسش هنوز در وجود شما هست. شما در زندگی روزمره تان، با یک موقعیت خاص به سختی کنار می آیید و زندگی تان در جهتی که می خواهید پیش نمی رود. اما خوب که فکر کنید می بینید که شرایط موجود خدای نکرده می توانست بدتر از این هم باشد. کسانی هستند که بارهای مسئولیتشان بیشتر از شماست و هیچ امکانی برای بهبود شرایطشان نیست و تازه شما خودتان را هم موظف می کنید که به آنها کمک کنید. خبر خوش این است که شما به دستاورد خوبی خواهید رسید. شما به معنویت و سطح روحانی و آگاهی بالایی رسیده اید که دیگران را حمایت می کنید و البته نردبان برای خود شما هم می ماند. انسانیت که باشد همه مشکلات حل خواهند شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۳۴
نازی

نازی : سلام دوستم دیده که خونه بابام هستم يه اتاقمون كنار خيابونه و پنجره به بيرون داره و صبح نگاه كردم بيرون و ديدم يه مرد و زن و يه دختر گوشه خيابون با يكي دو تا چمدون نشستن يه مغازه هم هست كه هنوز بسته بودن و بلاخره كاشف به عمل اومد كه اينا از انزلي اومدن و مرده بازخريد يا بازنشست شده نميدونم تصادف كرده بود يه پولي گرفته بود از كارش اومده بود بيرون از من ميپرسيدن نونوايي كجاست و ادرس مغازه ها رو ميخواستن من دلم سوخت جرات نكردم بيارمشون داخل از ترس غريبه بودن خواستم بهشون همونجا يه ليوان جاي بدم ديدم خانومه با دخترش رفتن يه جايي دستشويي و بعد اومدن كفتم ساعت ٩ اين سوپريه باز ميشه ميتونيد همينجا خريد كنيد بعد يهو ديدم اينا كم كم وارد خونه ش ن من براشون تخم مرغ نيمرو كردم با چايي
يه پارچه سفيد تازه به عنوان روميزي انداختم بشينن غذاشون رو بخورن و اينا كم كم يهو انگار همه كاره شدن خانومه در يخچال رو باز ميكرد دوباره يه جعبه تخم مرغ برداشت و نيمرو كرد بعد يهو يه پسر بچه هم مال اونا شد كه نشست و با خودكار رو ميزي سفيد رو نقاشي و خط خطي ميكرد كه ديگهاز خواب پاشدم

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب دوستتان نشان دهنده ی احساسات سرکوب شده و مخفی مانده ی اوست که فکر می کند که اگر به کسی که درمانده است رسید، باید او را کمک کند چون شاید خودش در شرایطی قرار گرفته قبلا که نیاز به کمک داشته و می داند که اگر به کسی رو بدهد سرش سوار خواهند شد چون این را هم تجربه کرده. اما تعبیری ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۲۸
tpx

tpx : با سلام .امیدوارم خوب باشید .خواب دیدم که توی یک اتاقی بودم یک آقایی( انگار مدیر اون واحد بود و در جایگاه مدیریت نشسته بود) به خانمی که پشت میز نشسته بود گفت خسارت ماشین منو به من بده .خانم به من گفت برو هزینه هایی که برای ماشینت کردی را لیست بگیر برام بیار . بعد یک کاغذ با ی برگه ضمیمه شده به من داد و من گرفتمش که برم کاری را که خواسته انجام بدم .تو اتاق ی خانم چادری هم اومده بود و رفت روی صندلی ارباب رجوع نشست که پول میخواست که بهش کمک بشه . ی دختر نوجوون هم همراش بود . کنار من وایستاده بود و به من توجه میکرد ولی من تحویلش نگرفتم بعد انگار از یک کارگاه عمرانی رد شده بودم که برم لیست خودمو آماده کنم.یکی ی شماره تلفنی را به من گفت و من حفظ کردم ولی الان یادم نیست ...یکی به من زنگ زده بود و داشت حرف میزد . نشناختمش .خواب تخم مرغ هم دیدم . 4 تا بود و سفید بود .تعبیر میکنید لطفا .

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خسارت های شما در مورد کار و زندگی تان جبران خواهد شد و شرایط شما به سمت بهبودی پیش می رود. مهارت هایتان را توسعه می دهید، اعتماد به نفستان بالا می رود و خودتان را بهتر درک می کنید. خرج اضافه روی دست خودتان نمی گذارید و زندگی تان بسیار خوب می شود. سرمایه های شما زیاد خواهد شد و موضوعات مادیگرایانه را به بهترین نحو ممکن حل و فصل خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۱۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت