کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتومبیل

اگر خواب ببینید مشغول رانندگی هستید، در کار و زندگی خود تغییری می دهید و این تغییر باعث نشاط و خوشحالی شما می شود. اگر هنگام رانندگی، ماشین شما خراب و متوقف شد، دلالت برآن دارد که خوش گذرانی به آن حدی که شما انتظار دارید، ادامه نمی یابد. اگر دیدید از مقابل ماشینی که در حال حرکت است فرار می کردید، از رقابت و چشم و هم چشمی پرهیز می کنید.

اگر زن جوانی ببیند به جستجوی اتومبیلی می گردد، برای جلب حمایت فردی تلاش می کند، اما موفق به جلب حمایت او نمی شود. اگر سوار اتومبیل کسی شدید و او رانندگی میکرد، از نظر فکری با او همراه هستید یا او کنترل موضوعی که شما نیز در آن دخیل هستید را به عهده دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

211 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مروارید

مروارید : سلام خانم هراتی
خواب دیدم با عشقم که الان از هم جدا شدیم به دلیل مخالفت خانواده اش برای ازدواج ما سوار ماشین هستیم و اون داره رانندگی میکنه و من جلو نشستم و هر دو خوشحالیم و داره بهم میگه پدرم رفته در موردت تحقیق کرده و خیلی براش عجیب بوده که تو دو سال عقد بودی و اون پسره اذیتت میکرده و خانواده خودت هیچ کاری واست نکردن و اون پسره رو بهش کاری نداشتن و انگار به این دلیل که خانواده ام ازم حمایت نکردن پدرش مخالفت کرده بود ( قبلا عقد بودم جدا شدم). ممنون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. آنها حرف شما را زده اند و خانواده ی او گفته اند که چون شما قبلا عقد کرده اید برای ازدواج با او مناسب نیستید. ( از این حرفهایی که آدمهای احمق و ساده لوح در دلشان دارند، تا زمانی که سرشان بیاید، و بفهمند که اگر کسی بد آورد دلیل بر این نمی شود که خودش بوده که شخصیت بدی داشته است.) تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۲۷
Pardis

Pardis : با سلام و عرض ادب خدمت شما خانم هراتى عزيز، خواب ديدم كه پسرم سوار ماشينى بدون راننده هست و من خيلي مي ترسم كه هر لحظه تصادف كنه. با ماشين خودمون و با همسرم كه پشت فرمون هست مي ريم كنار اون ماشين و از پنجره من پسرم رو هر طورى هست ميكشم بيرون به داخل ماشين خودمون و احساس مي كنم كه به امنيت رسيد. بعد راه خودمون رو مى ريم كه يهو مي بينم مردم جايي كنار خيابون جمع شدن. مي بينم اون ماشينى كه پسرم رو ازتوش بيرون كشيدم و بدون راننده تو خيابون در حال حركت بود رفته خورده به پدر همسرم و ايشون هم جا به جا مرده. خانم هراتي عزيز، پدر همسرم بدجورى زندگى ما رو بهم ريخته و مرتب ما رو زير سوال مي بره. مثلا اگه پسرم يه كار اشتباه بكنه و ما بخوايم كوچكترين تذكري بهش بديم حالا دعوا كردن كه ديگه جاى خود داره، ايشون توى جمع و جلوى همه با ما بحث و دعوا مي كنه و به بهانه هاى مختلف رفتار ما رو محكوم مي كنه و ما رو مى كوبونه. نمي دونم سرانجام ما با ايشون چي مي شه ؟؟خيلي ممنون مي شم تعبيرتون رو بفرمايين. ضمن اينكه يك دنيا از تعبيرقبلي تون ممنونم. زندگي من رو نجات دادين. خيلي خيلي سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. پسر شما روی زندگی خودش کنترلی ندارد و باید سطح کنترل خودش را روی زندگی اش ارزیابی کند. او مشتاق نیست که مسئولیت کاری را که انجام می دهد بپذیرد. مسئولیت همه ی این بی فکریها و مسئولیت نپذیرفتن های پسر شما، تقصیر پدر بزرگش است که به او این آزادی را داده که هر کار دلش خواسته بکند. سبک زندگی پسرتان، و باورها و اهداف او با هم در تضاد است و دود نصیحت های بدی که پدر بزرگش به او کرده ، و تربیت غلطی که پدر بزرگش در رابطه با او داشته، در نهایت به چشم خود پدر بزرگ او خواهد رفت. در نهایت یک روز پسرتان رودررو با خود پدر بزرگش می ایستد و حرفی می زند که تمام حرمت و احترام پدربزرگ از بین می رود!! آن وقت او افسرده و ناراحت می شود و حس می کند که دنیا روی سرش خراب می شود. همه به این دلیل که نمی خواست پسر شما یاد بگیرد که هر حرفی را نزند یا هر کاری را نکند. اما اینکه شما او را از ماشین بیرون کشیده اید، یعنی شما موفق می شوید که تربیتی را که خودتان دوست دارید روی پسرتان عملی کنید. انشالله همیشه در پناه خدای بزرگ باشید بنده کاری نکردم کمک خدا به شما بود. من فقط وسیله ی خدمتگراری هستم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۳۴
هلیا

هلیا : با سلام واحترام خدمت شماخانم هراتی عزیز
خواب دیدم ،دوست پسرم ،یک کامیون بزرگ سفید داره وراننده آن کامیون بود ورانندگی میکرد (در واقعیت کامیون نداره )وقبل اینکه سوار کامیون بشه همو دیدیم ودوست پسرم ، اومد پیش من وبا هم سوار تاکسی شدیم که به مکانی که کامیون را پارک کرده بود برسیم،وذوست پسرم صندلی جلو تاکسی نشسته بود و من عقب نشسته بودم موقع پرداخت کرایه تاکسی ،دوست پسرم یک اسکناس، ۵۰۰ تومانی به راننده داد و من تعجب کردم چون دوست پسرم کرایه تاکسی را خیلی کم پرداخت کرد بخاطر همین ،من دست تو کیفم کردم چند تا اسکناس تا شده مثل ۵۰۰ تومنی و۱۰۰۰ تومنی به راننده تاکسی دادم ،دوست پسرم ناراحت شد وبه من نگاه کرد گفت چرا پرداخت کردی.بعد دوست پسرم ،گفت بیا سوار کامیون شو .گفتم تو کامیونت کسی هست میفهمه چون من را می بینه، بعدا میام گفت نمیفهمه بیا هندزفری تو گوشش هست بعداز خواب بیدار شدم ممنون میشم تعبیرش بفرمایید ،با تشکر

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. دوست پسر شما مسئولیت های سنگینی را به عهده گرفته و در انجام وظائفش موفق خواهد بود شما از او تبعیت می کنید و نگرانی ها و ناراحتی هایتان از شما دور خواهند شد. دوست پسر شما تصمیم دارد مسئله ی شما را تا زمانی که شرایط جور نشود به کسی نگوید ولی می خواهد که شما کنترل زندگی تان را به او بسپارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۵۲
khorshid

khorshid : سلام وقت بخیر.دختری مجردم.خواب دیدم به همراه آقایی جا افتاده و سن بالا(اینو در نظر داشته باشید که قبلا توی تعبیر خوابای قبلم گفتید گشایش کار پیدا میکنی و یه آقایی توی کار ازت حمایت مالی میکنه،فکر میکنم این مرتبط با همون خوابه) داخل یه ماشین مثل جیپ که سقف نداشت بودیم و اون اقا ماشین رو میروند با سرعت بالا تو خیابون منم کنارش بودم و با حالت تفریحی و با هیجان این کار رو میکرد که من خوشم بیاد و بهم خوش بگذره منم خیلی لذت میبردم و هیجان داشتم و از ماشین های دیگران با سرعت سبقت میگرفت و منم به ماشینای دیگه پز میدادم که از همه جلو تر میزدیم و جیغو هورا میکشیدمو بلند میخندیدم.اول توی شهر خودمون میدیدم همه چیو ولی از وسطای خواب پیاده بودم توی کشور دیگه ای بودیم که یه کشور ساحلی بود درخت نخلای زیادی تو خیابون بود و تابستون بود و همش با دقت به اون شهر خارجی نگاه میکردم به مغازه ها به نمای شهر و زنو مردای سیاه پوست که از کنارمون رد میشدن و با تعجب بهم نگاه میکردیم.بعد گوشه ای از خیابون خانوادمو و فامیلارو دیدم و رفتم پیششون انگار عروسی یکی از آشناها بود و برای اجرای مراسم عروسی اونجا جمع شده بودن که توی ساحل همونجا جشن بگیرن.منم ماشین همون آقایی که باهاش توی راه بودم رو دوباره گرفتم و یه قسمت از زمین خاکی اونجا که مثه شن زار بود پستی بلندی های پشت سر هم داشت و من گفتم میخوام با این ماشین اونجا سرسره بازی کنم و این کار خیلی برام لذت بخش بود و همش میخندیدمو کیف میکردم.بعد همونجا توی جمع پدربزرگمو دیدم که فوت شده و مرد خیلی مومنی بود و خیلی همو دوست داشتیم اما با حالت جدی و بی محلی گفت تو که دیگه با اون آقا هستی منم دیگه این الهام(یکی از دخترای خوب فامیل مادریم که اصلا پدربزرگم اونو نمیشناخت) رو میخوام دیگه این دختر منه شایدم گفت دیگه اینو دوست دارم.منم ناراحت شدم که بهم بی محلی کرد و دوستم نداره و توی خودم ریختم و به خودم میگفتم اشکال نداره بغضتو نگه دار حالا توی جمع ،خودتو کنترل کن یوقت گریه نکنی. این یعنی اینکه پدربزرگم ازم ناراحته؟؟فقط بخاطر اون آقا؟دلیلشو نمیفهمم!. ممنونم

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما آماده اید که سبک زندگی فعالتری را شروع کنید و برخیزید و دست به کار شوید. می خواهید با سرعت در زندگی تان پیش بروید. اما کم کم اوضاع نامساعد می شود و حس می کنید که زندگی تان دچار هرج و مرج شده و احساسات منفی زیادی به زندگی تان راه می یابد. شما احساس می کنید که حمایتتان زا از دست داده اید و به جای اینکه با سرعت به سمت اهدافتان بروید، حالا بدون حمایت و به ارامی به پیش می روید. شما به شهرت و آرمانهای بالا فکر می کنید و مشکلات زیادی برایتان به وجود می آید. شما می خواهید دوباره کنترل زندگی تان را به دست بگیرید ولی بی ثباتی و مشکلات زیادی را تجربه می کنید و تسلط خودتان را روی یک رابطه یا موقعیت از دست می دهید و نمی توانید زندگی را کنترل کنید. پدر بزرگ شما خبر از این می دهد که شما مرتکب گناهی می شوید که مثل آن آدم سابق نخواهید بود. این خواب هشداری برای شماست که خیلی برای رسیدن به ثروت آنهم به هر قیمت، عجله نکنید و منطقی فکر کنید. گول ظاهر را نخورید و به فکر زندگی رقابتی و ظاهر امر نباشید. خطر بزرگی شما را تهدید می کند. عاقلانه فکر کنید و اجازه ندهید وعده های توخالی شما را بفریبد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۴۸
Sheyda

Sheyda : باسلام و عرض ادب

خانم هراتي عزيز، خواب ديدم از مركز شهر ميخواستم برم خونه، رفتم ايستگاه اتوبوس كه خيلي هم شلوغ بود، صف پشت سرم افتزاح شلوغ بود، اتوبوس رسيد، فك نميكردم توو اينهمه شلوغي بتونم سوار شم، اتوبوس كه رسيد دقيقا دره پشتيه اتوبوس روبروي من باز شد، يكسري رفتن بالا وبعدش من رفتم، اولش فك كردم بايد وايسم و جاحتمن براي نشستن نيست، اما ديدم اتوبوس به اين بزرگي فقط چند رديف اخرش نشستن و بقيه اش خاليه، اول كه ته اتوبوس نشستم و يه مرد كنارم نشسته بودازجام بلند شدم، معذب بودم كنار اون اقا، رفتم جلوي جلو رديف اول اتوبوس نشستم، تنها، تا اومدم هدفونمو در بيارم كه بخاطره طولاني بودن راه اهنگ گوش كنم، ديدم رسيدم به كوچمون، به راننده گفتم اصلا فكرشم نميكردم اينقددددد زوووود برسيم، به اقاي راننده كه بسيارخوش برخورد و مهربون بود كرايه اشو دادم و پياده شدم و به سمت خونه رفتم.

ممنون ميشم لطف كنيدو تعبيرشو بهم بگيد.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما نگران این هستید که به موقع به اهدافتان برسید و از زندگی جا نمانید. زندگی به شما راحت خواهد گذشت و آنقدرها هم که به نظر می رسد، سخت و به هرج و مرج دچار نیست. شما زندگی خوبی انشالله خواهید داشت و به اهدافتان به موقع می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱:۴۶
zia

zia : سلام خواب دیدم پدرم یک بنز آخرین مدل خریده کلیداش تو جعبه بود با. جعبه به من داد و من ماشینو برداشتم باهاش دور می زدم اینو تعبیر کنید ممنون میشم

پاسخ
لینک۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما اهداف بالا و جاه طلبی هایی دارد که مترصد است که به اهدافش برسد و موفق شود. او کنترل اوضاع را به شما خواهد سپرد و به شما اجازه مطلق خواهد داد که آنجور که صلاح می دانید و به ذهنتان می رسد اوضاع را کنترل کنید و کارها را به نتیجه برسانید. شما فرماندهی و هدایت کارهای پدرتان را بدست می گیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵:۴۷
Pariya

Pariya : سلام من دیشب خواب میدیدم دامادمون یه ماشین نو خریده بود بمن داد ک برم باهاش دور بزنم بعدش منم پسر کوچیکشو صدا زدم گفتم بیا با خاله بریم کافه ..سریع رفت تو ماشین درم بست یهو من تو ذهنم اومد من ک تا الان با این مدل ماشین رانندگی نکردم ک ماشین شروع کرد ب رفتن منم افتادم دنبالش همش تند تند میدوییدم نگران خرابی ماشینو حال خواهر زادم بودم...کلی چرخ خوردو از یه دیوار بالا کشید افتاد زمین درش باز شد بچه سالم بیرون اومد با گریه کم....ولی ماشین هیچ شیشه ای ازش نشکسته بود یکم قطعاتش جدا شده بود ک وصلشون کردم تحویلش دادم....البته اینم بگم من اصلا فعلا گواهی نامه ندارم

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. داماد شما متعهد شده است که به تصمیم مهمی که در زندگی اش گرفته عمل کند. و شما می خواهید نظرتان را راجع به تصمیم او بدهید! آنهم در حالی که هیچ اطلاعی از کم و کیف کار و شرایط لازم برای موفقیت دامادتان در کارش ندارید. شما بدون اینکه آگاهی کافی داشته باشید، نظرتان را راجع به آن تصمیم بیان می کنید و بعد که کنترل کار از دستتان خارج می شود، مشتاق نیستید که مسئولیت عملکرد خودتان را به عهده بگیرید و نظر شما بیشتر با دامادتان ضرر می زند تا سود برساند. لطفا اجازه دهید که خودش طبق تصمیمی که گرفته عمل کند و اختیاز دار زندگی خودش باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۵۲
Atena

Atena : با سلام
خواب ديدم با دوستم داريم ميريم جايي چندتايي ماشين هم اونجا بود ولي بينشون يه ماشين شاسي بلند سفيد خيلي خوشگل هست كه با همشون فرق داشت گنده تر از همه بود من فقط به اون نگاه ميكردم و خوشم ميومد ازش ولي نميدونم چرا برام شبيه يه مدل كفش اسپرت سفيد بود كه تو واقعيت خودم هم دارم ازشون تو پا هم گنده ان نميدونم دوستم گفت يا خودم فهميدم كه اي ماشين مال خودمونه نميدونم راننده ش كي بود همونجا اروم دور ميزد

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۸:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما جاه طلب هستید و اراده تان بالاست و خواهید توانست کنترل زندگی تان را به خوبی به دست بگیرید و به موفقیت برسید. شما در نظر دارید که به اهداف بالایی که برای خودتان در نظر گرفته اید برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۲۲
شهربانو مستعلی

شهربانو مستعلی : سلام خانم هراتی خسته نباشید من خواب دیدم منتظر یک ماشین در ایستگاه اتوبوس هستم ولی یک اتوبوس اومد من هم بخاطر اینکه عجله داشتم چمدانمو ک پر از لباس بود و بسته نمیشد در اتوبوس گذاشتم و پیاده شدم و ب راننده سپردم ک چمدونو ب مقصد برسونه راننده هم رفت و من منتظر یه تاکسی بودم تا بیاد و در ایستگاه هم یه میوه فروش بود ک انبه میفروخت انبه هاشم رسیده و لکه دار بود و اون مرد هم نگاه درستی به من نداشت ومن یه اشتباهی کردم تلفن همراهمو توی چمدون جا گذاشتم و وقتی اتوبوس رفت تازه یاد گوشیم افتادم و استرس اینو داشتم ک شوهرم خبر نداره ک من یکم دیرتر میرسم در ضمن شرمنده من در واقعیت باردار هم هستم تشکر از وقتتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما تصمیم مهمی هست که باید بگیرید. باید تصمیم بگیرید که می خواهید با اینده تان چه کار کنید. تجارب زیادی در زندگی تان کسب کرده اید و رفتار های متفاوتی را در شرایط مختلف داشته اید و منتظر هستید که کسی بیاید و به شما بگوید که چه کار باید بکنید و شما را به سمت هدفتان راهنمایی کند و همراهتان بیاید تا شما به او تکیه کنید و شما را جلو ببرد. اما این تجاربی که دارید را کنار می گذارید تا بعدا استفاده کنید. شما یک عقبگرد موقتی در دسترسی به اهدافتان خواهید داشت. چیزی هست که از کنترل شما خارج شده و شما باید نقشه ی جدیدی بریزید که چطور به هدفتان برسید. خودتان یک چیز می خواهید و دیگران برایتان چیز دیگری می خواهند و شما گیج شده ای که کدامیک را انتخاب کنید. شوهرتان مثل دیگران راهی را به شما پیشنهاد می کند که زیاد باب میل شما نیست. انبه نماد باروری است و انبه ی رسیده هم همان حاملگی شماست. اما اینکه میوه لک دار بوده و میوه فروش آدم بدی بوده، به این معنی است که مشکلی برای شما پیش می آید که بهتر است هر چه سریعتر با دکتر مشورت کنید. شاید چیزی هست که به صلاحتان نیست که به تنهایی و فقط با تصمیم خودتان جلو بروید. لطفا چکاپ کامل را به عمل بیاورید و از سلامت خودتان و فرزندتان با خبر شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۳۵
رز

رز : سلام خواب دیدم با یکی از دوستان که ماشیت قدیمی داشت درواقعیت چنین ماشینی نداره رنگش قرمز بود از این ماشین قدیمای لوکس رفتیم یجایی تو یه خونه پر درخت و گنجشک ها و پرندها میومدن میرفتن پنجره اتاق باز کرده بود میگفتم اینجا چقدر قشنگه ،دوستم گفت بریم اومدیم بیرون که بریم اول ماشین روشن کردیم اومدیم راه بیفتیم ماشین ماشین از کار افتاد ازش اب صورتی میومد مثل اب توت فرنگی یه اقایی اومده بود بزور سوارش بشه من ماشین هدایت کردم از تو چاله در بیاد اما دوستم میگفت تا نفهمم کی این ماشین خراب کرده جایی نمیرم منم اون اقا رو انداختم پایین ماشین هل دادم گفتم تا نیومدن بیا سوار شو میگف نمیام ماشین هل دادم خودم سوارش شدم که بیدارشدم

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۰:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما سعی می کند که کنترل زندگی اش را با همان اخلاقیات قدیمی و سنتی و احساسی خودش به دست بگیرد. او با پرستیژ و با شخصیت است و بی آزار و زندگی سرشار از امید و آرزو دارد و شخصیت او اجتماعی است. اما کسی با احساس او بازی می کند و به او ضربه احساسی می زند که باعث می شود تا دوستتان ناراحت و افسرده شود و شما به دوستتان کمک می کنید تا از شر این شخصی که ناراحتش کرده خلاص شود و بتواند کنترل زندگی اش را بدست بگیرد و او را از اشتباه بیرون می آورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷:۲۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت