کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اتومبیل

اگر خواب ببینید مشغول رانندگی هستید، در کار و زندگی خود تغییری می دهید و این تغییر باعث نشاط و خوشحالی شما می شود. اگر هنگام رانندگی، ماشین شما خراب و متوقف شد، دلالت برآن دارد که خوش گذرانی به آن حدی که شما انتظار دارید، ادامه نمی یابد. اگر دیدید از مقابل ماشینی که در حال حرکت است فرار می کردید، از رقابت و چشم و هم چشمی پرهیز می کنید.

اگر زن جوانی ببیند به جستجوی اتومبیلی می گردد، برای جلب حمایت فردی تلاش می کند، اما موفق به جلب حمایت او نمی شود. اگر سوار اتومبیل کسی شدید و او رانندگی میکرد، از نظر فکری با او همراه هستید یا او کنترل موضوعی که شما نیز در آن دخیل هستید را به عهده دارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

236 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

fateme

fateme : با سلام و احترام،
خواب یکی از همکلاسی هام که بهش علاقه مندم رو دیدم. تو خواب انگار امتحان داشتیم و دستمون یه برگه ای بود که روش نوشته بود کجا باید امتحان بدیم. اون آقا سوار یه ماشین بود تا بره سر جلسه امتحان. وقتی منم خواستم سوار بشم بهم گفت که تو باید یه جای دیگه ای بری. منم به برگه دستم نگاه کردم و دیدم که راست میگه. بعد ماشین از جلوم رد شد و رفت. تو ادامه خواب دیدم که من دارم ازش با یه گوشی عکس میگیرم.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما هر کدام در زمینه های خاصی باید خودتان را قوی کنید و احساس می کنید که در آن زمینه ها اعتماد به نفستان کم است و انگار که چشمها روی شماست و باید خودتان را ثابت کنید. شما سعی می کنید از او یک تصویر ذهنی برای خودتان بسازید و در ذهنتان او را یادآوری کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۱۰
کیمیا

کیمیا : سلام خانم هراتی، صبحتون بخیر
من شب خواب دیدم توی ماشین دوست پسرم باهم هستیم و میریم، شراب خورد پیشم ( البته در بیداری هم میخوره) بعد کم کم سرعت ماشین رو زیاد کرد و بارون هم میبارید و جاده بارونی بود، بهش گفتم تورو خدا یواش تر اصلا گوش نمیداد و با سرعت از کنار ماشینها رد میشد و البته چیزی نمیشد، حتی وسط خیابون یه جنازه افتاده بود و کم موند از روش رد بشه ولی چیزی نشد ، من پشت صندلی راننده نشسته بود و از استرس تنگی نفس گرفتم و مثل بیماران آسم به سختی نفس میکشیدم که یهو زد کنار و دکتر خبر کرد و فشارمو گرفتن و فشارم پایین بود و اونم دستمو گرفته بود و نگران بود، کم کم خوب شدم و بعد دیدم نشستیم و بهش گفتم هیچی نگو ولی من میدونم جز من دوست دیگه ای داری، گفت داشتن دوست خرج داره، هربار بریم بیرون حداقل 20_200 هزار پول میخواد و پول تلفن و ...میخواد، گفتم جنده که میتونی داشته باشی و پول زیادی نمیخواد و ازم ناراحت شد که بهش تهمت زدم و صورتش و بدنش کمی لاغرتر از وقت بیداری شده بود، بعد دیدم دوستامم پیشمون هستن و توی خونه ای یه گربه با دو تا بچه اش بود که اونهارو زد انداخت بیرون و بعد دیدم اشپزخانه خونمون کلی موش هست که خواهرم یه گرله آورده بود که گربه اونهارو بخوره و من خیلی ترسیده بودم

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در حالی که کنترل زندگی تان را فعلا به دوستتان سپرده اید، او سعی می کند که خیلی زود به اهدافش برسد و شما در رابطه با دوست پسرتان خیلی سریع پیش می روید و نیاز دارید که سرعتتان را کم کنید و بیشتر روایای امر را بررسی کنید و تصمیم عجولانه ای نگیرید. بدون تعمق بیشتر هر تصمیمی بگیرید به ضررتان تمام می شود. شما نگران هستید و استرس دارید و به او شک دارید. احساس ناامنی و بی ثباتی می کنید. اعتبار و ارزش او نسبت به قبل پیش شما کمتر شده و او احساس می کند که نیاز به حمایت شما دارد یا احساس ایزوله شدن می کند و نسبت به او بی محلی می کنید. دوست شما نمی خواهد که به شما خیانت کند ولی نگرانی های زیادی در رابطه با او دارید که باید این نگرانیها را با بررسی بیشتر روی دوست پسرتان از بین ببرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۰۹
Nahal

Nahal : با سلام و صبح بخیر
خواب دیدم با مادرم و چند نفر خانم دیگه که نمیشناسمشون نشسته بودیم و صحبت میکردیم البته مادرم خوشحال بود و لبخند میزد جایی که بودیم خیلی سرسبز بود چمن های کوتاه و آسمان آبی مثل دشت های وسیع و زیبا_ مادرم با اون خانمها بلند شد و رفت و من دلخور که چرا تنهام گذاشت با همسرم سوار اتوبوس شدیم_ داشتم نگاه میکردم که ته اتوبوس جای خالی دیدم برای نشستن که یکی از اون خانمها که روی صندلی نشسته بود آشنایی داد ( البته در واقعیت اصلا اون خانم تا حالا ندیده بودم) و به من گفت برم پیشش بنشینم و من خوشحال از اینکه یکنفر همصحبت پیدا شده رفتم و کنارش نشستم.
خانم هراتی عزیز: چرا تو همه خوابهام همیشه مادرم تنهام میذاره و میره دلیلش چی هستش؟

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. لطفا برای تعبیر خوابتان بنویسید که مادرتان زنده هستند یا خیر. با توجه به صدها کاربری که هر روز خواب ارسال می کنند، من نمی توانم همه شما عزیزان و شرایط زندگی تان را به یاد بیاورم.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۴۸
Nahal

Nahal : سلام عزیزم
بله مادرم در قید حیات هستند.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما احساس می کند که شما الان در شرایط خوبی هستید و خیالش ار بابت شما راحت است به همین دلیل سرش را با دوستانش گرم می کند ولی شما ته دلتان همیشه او را صمیمی ترین شخص نسبت به خودتان می دانید و نیاز دارید که روابط نزدیک تر و صمیمی تری با او داشته باشید. شما حس می کنید که مادرتان شما را پس زده و برای خودش دارد خوب و شاد زندگی می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۵۷
leili

leili : سلام خانم هراتی، وقتتون بخیر
خواب دیدم سر یه کاری بودیم،
بعدش من و دوتا خواهرام توی جشنی بودیم که همه ی همسایه هامون بودن و جشن مختلط بود ولی بزن به رقصی نبود و پذیرایی می شدیم. وقتی اومدیم بیرون خانم المیرا دهقانی( بازیگر ) هم بود ، ایشون رشته تحصیلیشون مشابه من هست تعارف کرد من با خودش ببره، ولی من به تنهایی سوار فولوکس سبز رنگ که به خودم تعلق داشت شدم و راهی خونه شدم. خیلی سریع می رفتم، وقتی به اتوبانِ نزدیک خونمون رسیدم آب همه جارو گرفته بود و یه دریاچه تشکیل شده بود ماشین رفت توی آب. من خودم از ماشین پیاده شدم و یک ماهی سرخو بزرگ ( یه نوع ماهی دریای جنوبه)برداشتم و سر و تهش رو زدم و با خودم به سرعت بردمش خونه.
ممنون از لطف

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خواهرانتان سعی می کنید که در مقابل مشکلات با مردم به شیوه ی دوستانه برخورد کنید و همه آدمها را درک کنید . کسی برای شما نقش بازی می کند که احتمالا از دوستان دانشگاه شماست یا اینکه از لحاظ فکری به نظر می آید شبیه شماست. اما شما گول او را نمی خورید و خودتان کنترل زندگی تان را به دست می گیرید تا با صلح و صفا و آرامش زندگی کنید و در مسیر زندگی تان با موضوعی احساسی مواجه خواهید شد. شما سعی می کنید که احساس تان را سانسور کنید و واقعیتها را نگویید و سر و ته قضیه را هم آورید !! و لزومی نمی بینید که همه چیز را برای همه توضیح دهید و رازی را با خودتان حفظ خواهید کرد . تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۹:۰۶
نوش آفرین

نوش آفرین : باسلام
خواب دیدم هرچقدرکه ترمز دستی ماشین رو می کشیدم بازهم حرکت میکرد(به جلو یاعقب یادم نیست) یدفعه نگاه کردم متوجه شدم که ترمز رو کامل به بالا نمیکشیدم ایندفعه کامل کشیدم و روی دنده یک گذاشتم که اصلا حرکت نکنه.وقتی از ماشین پیاده شدم متوجه شدم که رنگ ماشینم مشکی شده (در واقعیت سفیده)و روی ماشین رو عین ماشین عروس گل زدن وقتی به طرف در منزل رفتم دیدم در خونه رو هم ی عالمه گل زدن انگار قرار بود عروسی کسی توی خونه ما برگزار بشه ولی هیچ رقص و پایکوبی در کار نبود.(من دختر و مجرد هستم)

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نیاز دارید در بعضی مسائل کاری یا شخصی سرعتتان را کم کنید و درست تر فکر کنید، زندگی را ساده تر بگیرید و استراحت بیشتری داشته باشید. می خواهید یک موقعیت را تمام کنید و کار دیگری را شروع کنید. باید سعی کنید که اراده و انگیزه تان را بیشتر کنید و در زندگی ثبات داشته باشید. شما می خواهید در زندگی تان تعادل به وجود آورید و خیلی خودسر و سرکش نباشید. عشق و محبت به زندگی تان می آید و احساس طرد شدن و نفرت زندگی تان را از بین می برد. موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد و درکتان از زندگی بالاتر می رود. به اهدافتان خواهید رسید. به کسی یا به کاری جدید متعهد خواهید شد تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۱۰
Atena

Atena : سلام شبتون بخير
خواب ديدم ماشين شاسي بلند داداشم جايي پارك ه ولي خودش نيست يكي از دوستاش اونجا بود باوجوديكه ميدونستم خيلي رانندگي خوب نيست ولي سوارش شدم بردمش حس كردم دوستش يكم نگرانه دوست نداره بدون اجازه ببرمش تنهايي ماشين بردم جاده بسيار پرپيچ و خمي بود فكر ميكنم سنگ و درختا كوچيكي هم تو جاده بودن) يكم ميترسيدم ولي بدون ذره اي اشتباه رانندگي ميكردم و به مقصد رسوندمش برام هم تعجب آور بود...
ميدونم خيلي اتفاقاي ديگه تو خوابم افتاد ولي فراموششون كردم تا همينجاش يادم موند. مرسي

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما هم می توانید مثل برادرتان زندگی تان را کنترل کنید و کارهای مهمی را که او به عهده دارد، انجام دهید. می توانید ثروتمند باشید و کارهای مهمی را به عهده بگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲:۱۱
Sara

Sara : سلام خواب دیدم یه ماشین نو دارم ۲۰۶ مشکی تو شهر خودم میرونمش کمی استرس داشتم چون در واقعیت رانندگی یاد گرفتم ولی هنوز گواهی نامه نگرفتم بعد انگار کلاچش سفته باید خیلی فشار بدم تا عمل کنه و یجاهای پام درد میگرفت اینقدر که فشارش میدم. ولی خیلی با احتیاط میرفتم

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید کنترل زندگی تان را به دست بگیرید و جاه طلبی هایتان را به مرحله عمل در آورید ولی سرعت انطباقتان با شرایط ضعیف است و نمی توانید از مرحله ای به مرحله ی دیگر در کارتان با سرعت و نرمش کافی پیش بروید و برایتان سخت است که خودتان را با شرایط جدید وفق دهید. احتیاج دارید تا تمرین بیشتری در زندگی داشته باشید و هنوز برای مستقل زندگی کردن آماده نیستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۱۲
ساره

ساره : سلام خانم هراتی عزیزم
چند شب پیش خواب دیدم در یک اتوبوس در حال حرکت همراه دو تا از دوستان زوجمون هستم. یکیشون در واقع دوست همسرم و اون یکی خانمش. من انگار لباس چسبان صورتی تنم بود و دوست همسرم خیلی بهم خودشو نزدیک می کرد. انگار دوتا شلوار پام بود و با یه خانم دیگه که غریبه بود در حالیکه شلوار رویی تا زانو کشیده بودیم نشسته بودیم انگار دوستمون می خواست با ما رابطه داشته باشه و خانمش هم براش عادی بود این قضیه‌.(در واقعیت دوتاشون مذهبی هستن) ما همه وسط اتوبوس در حال حرکت ایستاده بودیم و من که تو اینجای خوابم برهنه بودم در حالیکه عورتمو گرفته بودم که دوست همسرم نبینه پاهامو دراز کرده بودم و نشسته بودم روبرو.(چند روز پیش منزلشون بودیم و دقیقا همین شکلی نشسته بودم) بعد چند تا دختر غریبه با لباس و شلوار پنجره ها رو پوشوندن که من لباس بپوشم و لباس تنم کردم.(این دوتا دوستمون تازگی پیشنهاد یه پروژه به ما مطرح کردن و منم خودم جداگانه قرار پروژه ای رو باهاشون شروع کنم) در ادامه انگار معذرت می خوام مایع زیادی در اثر ارضا جنسی ازم ترشح شده بود بطوریکه تا وسط رانم خیس بود و صدای یک مرد میومد که می گفت : خوشحالم آماده بچه دار شدنم یا یه همچین چیزی و منم انگار داشتم آماده بچه دار شدن می شدم. تو بخش دیگه از خوابم داشتم یه دختر بچه کوچک که در واقع زن بود زیر شیر آب ظرفشویی می شستم. ببخشید خوام پراکنده بود چون به همین شکل دیدم و نهایت تلاشمو کردم که منسجم تر تعریف کنم :). ممنون می شم خوابمو تعبیر کنید.

پاسخ
لینک۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در مورد نقشتان در بعضی موقعیت ها سوال دارید و برایتان مشخص و معلوم نیست که نقش شما در کار چیست و دقیقا باید چه کار کنید و دو شلوار همان پیشنهادات کاری است که برای شما مطرح شده یکی با خودتان و شوهرتان و دیگری فقط با خودتان. شما از کارتان رضایت خواهید داشت و می توانید به نرمی و راحتی پروژه تان را به پیش ببرید. خیلی زود هم پروژه تان ثمره مالی خواهد داد و قابل بهره برداری برایتان می شود. مشکلات را از بین می برید و کارهایتان هموار پیش می رود. سود مالی زیادی بدست می آورید ولی این پروژه ها را از دیگران مخفی می کنید و راجع به آنها صحبتی نمی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۵۳
تینا

تینا : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم که من و مادر و پدرم سوار کامیون هستیم پدرم به مادرم میگه که تو نمیتونی رانندگی کنی ولی مادرم در حالی که بدون چادر و روسری هست سمت راننده میشینه و رانندگی میکنه در میانه راه پلیس جلوی ما رو میگیره و پدرم میگه گفتم نباید رانندگی کنی ولی مادرم میگه نگران نباش مشکلی پیش نمیاد و یه مدرکی به پدرم میده که به پلیس نشون بده پدرم هم پیاده میشه و با پلیس حرف میزنه و خیلی زود برمیگرده و میگه مشکل حل شد مادرم هم جواب داد بهت گفتم که نگران نباش. و بعد دوباره حرکت میکنیم.
در واقعیت مادرم اصلا رانندگی بلد نیست و اصلا کامیون نداریم
ممنونم

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر و مادر شما مسئولیت های سنگینی را به دوش می کشند و شما هم متوجه بار این مسئولیت های سنگین هستید. مادر شما می خواهد کنترل قسمتی از زندگی شان را به دست بگیرد و از فشار بار مسئولیت های مادرتان کم کند. هر چند که پدرتان مطمئن نیست که مادرتان بتواند این مسئولیت سنگین را با موفقیت به دوش بگیرد ولی مادرتان در انجام اینکار موفق خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶:۴۹
Aylar

Aylar : سلام خانم هراتی عزیز تقریبا یکسال پیش با یکنفر وارد رابطه شدم که خیلی بهش علاقه پیدا کرده بودم اما بعدها از چشمم افتاد...تو خواب دیدم تو یه مکان نا مشخصی هستیم و ایشون دنبالم راه افتادن با ماشین مدل بالای سیاه و یکی از پسرای فامیلشم فک کنم پسرعموش یا پسرخالش پیششه و من از دستشون فرار میکنم ولی ایشون همچنان سعی بر این داشتن که منو ببینن..رفتم داخل پارکینگ که افتاده بود دنبالم توی پارکینگ، پارکینگم برج بود من پله هارو بالا میرفتم اون با ماشین میومد دنبالم تا اینکه رسیدم به خونه پسرخالم طبقه اخر برج بود،(خونشون اصلا برج نیست تو واقعیت) کل فامیلم از دایی هام گرفنه تا خاله هام و مادربزرگم که زنده است اونجا بودن و ایشونم اومدن اونجا مهمون اونا شدن منم ته دلم یه حس پنهان شدن ازش داشتم که وقتی مهمونی تموم شد مامانبزرگم یه بوس محکم از لپشون کرد (هردو نفر)از لپ ما همیشه میبوسه اونارم بوسید خواستیم برگردیم باز افتاد دنبالم یه حرفاییم میگفت که اصلا یادم نمیاد :( خلاصه در فرار بودم...پسرداییمم بچه است یه ماشین شارژی داره اونم رنگش قرمزه با همون داشت بازی میکرد...(الان مامانم از پسرخالم حرفی گفت در مورد ماشین شارژیا که پسرخالم قرار بوده برا پسرش بخره عیدی؛احتمال داره اون بوده باشه که قبل شنیدنش تو خواب به شکل غیر مستقیم دیدم؟)

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. چشم او هنوز دنبال شماست. او سعی می کند با پرستیژ و با دست پر دنبال شما بیاید ولی شما از او ترسیده اید یا حالت تنفر و کینه به دل گرفته اید. شما به اوج موفقیت خواهید رسید و درکتان بسیار بالا خواهد رفت. فامیلتان و شما همفکری و رفاقت بیشتری نسبت به هم خواهید داشت و مادر بزرگتان علاقه ی این آقا را به شما تحسین و تصدیق می کند. حسن نیت او را باور دارد و احترام و دوستی بین ایشان برقرار خواهد شد. احتمال قوی با هم آشتی می کنید. اگر ماشین را در خواب دیده اید که در بیداری هم همینطور شده، این گواهی بر صادقه بودن خوابتان است ولی شاید هم در خواب و بیداری شنیده باشید و خوابش را هم دیده باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳:۰۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت