کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اجاره کردن

لیلا برایت مى‏گوید: اگر در خواب دیدید كه مكانى را اجاره كرده‏ اید، بدین معنا است كه در امور شخصى خود به دیگران وابسته ‏اید.

تعبیر خواب اجاره کردن خانه
آنلی بیتون مى‏گوید: اگر در خواب دیدید كه مشغول پرداخت اجاره‏ ى خانه ‏ى خود هستید، دلالت به آن دارد كه منافع مالى قابل توجه‏ اى به دست خواهید آورد. اگر در خواب دیدید كه قادر به پرداخت اجاره بهاى خود نیستید، نشانه‏ ى آن است كه از روابط اجتماعى با دیگران سود اندكى خواهید برد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :
شما یك اجاره نامه را امضا می كنید : عدالت درتعقیب شما خواهد بود.
از یك نفر می خواهید كه یك اجاره نامه را امضا كند : زندان.
یك اجاره نامه را باطل می كنید : آینده شما نامعلوم است.
برای اجاره بدنبال مستاجر می روید : با یك دشمن آشتی خواهید كرد.
یك خانه اجاره می كنید : مراقب رقیب باشید.
یك مغازه اجاره می كنید : كارهای شما بخوبی پیش خواهند رفت .
زمین اجاره می كنید : شانس در روابط اجتماعی .

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Maryam

Maryam : سلام و صبح بخیر بانو هراتی عزیز. من خواب دیدم که وارد خانه ای شدم با مادر و دوستش که مال اون خانم بود ولی انگار قرار بود من ساکن ان شوم .یه اتاق بود کنار اتاق حالت اشپزخانه و یه دستشویی کوچک .من اومدم برم دستشویی خیلی بوی بد میداد نرفتم .منزل مبله بود رفتم تو حیاطش تو ایوانش .دیدم یه انباری داره .خانمه رفت گوشه حیاط متوجه شدم دستشویی هم داره گفتم خب از اون وقت نیاز استفاده میکنم .راضی بودم از اجاره کردنش.تو ایوان یه لایه خاک نشسته بود و پله به حیاط نداشت اما خیلی بلند نبود .دیدم مادرم داره از سینه هاشقطره قطره شیر میریزه روی خاک ایوان .خانم دوستش میگفت اینجا بریز اینجا بریزو میگفت خانم حاجی شیرتون بوی ترشیدگی میده احتمالا سینتون عفونت داره .من اومدم تو اتاق دیدم پسر خانمه نشسته با چند تا دوستش و خونه خالی از وسایل شده گفتم ببین چه زرنگن اول گفتن با وسایل حالا دارن میبرن اونارو .کمی مکدر شدم ولی برو خودم نیاوردم.تو اونجا یه دوست که خیلی وقته خودش ارتباطشو باهام قطع کرده دیدم گفتمش سلام خانم دکتر ترسیدی از خبرو راهنماییهایی که راجع به شوهرم داده بودی اشتباه باشه و خجالت میکشی؟اون حرف نمیزد .تو همونجا شوهرم اومد و بدون صحبت شروع به معاشقه کردیم و میبوسیدو نوازشم میکردمن تحریک شده بودم دوست داشتم رابطه داشته باشیم ولی اون انگار تمایل نداشت وانگشت شصت پاشو بالا اورد واسه ارتباط ن اومدم قبول کنم ولی یهو فکر کردم نکنه بعداینکار و از دست رفتن دوشیزگیم بخواییم طلاق بگیریم خودم و عقب کشیدم.خواهرشوهرم اومد تو اتاق یه لباس که من تو نامزدی پوشیده بودم اورد جلو مامانم گفت خانم حاجی زیپ پشتشو که تنگ بود واسش از پایین شکافتم و خلاصه لباس رو برام تعمیر و گشاد کرده بود .داد مامانم.رنگ لباسم در واقعیت زرشکی هست ولی تو خواب قرمز گوجه ای بود و من تو خواب میگفتم این لباسه که اندازش خوب بود و اشتباه گشاد کرده.(در واقعیتم لباس زرشکیم تنگ هست و زیپش بد دوخته شده.)ممنون میشم در تعبیر کمکم کنید.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۸:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوست مادر شما افکار و ایده هایی دارد که می خواهد به شما یاد دهد تا شما آن ایده ها و عقاید را در زندگی تان بکار ببرید. شما می خواهید از غم فارغ شوید ولی روشی که این خانم به شما ارائه می دهد جالب نیست و شما این کار را نمی پسندید و به نظرتان شاید اخلاقی و درست نیست. خود این خانم روابط عمومی اش با دیگران خیلی جالب نیست و حاضر نیست به خاطر کسی از خواسته اش کوتاه بیاید یا کسی را به اندازه ی خودش بالا بکشد. اما گاهی برای عموم درددل می کند یا راه حل برای مشکلاتشان ارائه می دهد. ( اما خودش مشکلات خودش را نمی تواند به خوبی حل کند).مادر شما خودش به اندازه کافی هم سرمایه دارد و هم شعور!! اما این خانم ادعا می کند که از مادرتان بیشتر می فهمد و مادرتان را نادان تصور می کند و از او ایراد می گیرد. این خانم سر مردم را شیره می مالد تا زندگی خودش خوبتر شود. شوهر شما می خواهد برای طلاقتان قدم بردارد ولی شما نمی خواهید که این اول شما باشید که اینکار را می کنید. خواهر شوهرتان می خواهد فاصله بین شما و شوهرتان زیاد شود تا شما از این فشار بیرون بیایید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸:۵۰
زهرا

زهرا : سلام. خواب دیدم رفتم در مغازه یکی از دوستان ومیگه مغازه را دادم یا میخوام بدم اجاره 100 تومان با ماهی 80 تومان وبعد رفتم خونه ویه پسر جوان یا نوجوان وارد خونه میشه و گفتند اسمش سجاد هست .

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زندگی دوستتان دستخوش تغییراتی می شود و او به انتخاب های مختلف پیش روی خودش نگاه می کند. او اولویت های خودش را به خاطر کسی کنار می گذارد. او با اینکار به هدفش می رسد و در زندگی پیشرفت کرده و موفق خواهد شد. شما به فکر فرو می روید و به عقاید و ارزشها و اولویت های خودتان در زندگی فکر می کنید. برای رسیدن به خواسته هایتان به امام سجاد ع متوسل خواهید شد چون او به شما نظر محبت دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳:۱۹
soha

soha : با سلام و عرض وقت بخیر. خواب دیدم تو محیطی که اونجا گویا بنگاههای معاملات املاک زیادی هست با دو نفر املاکی و دو نفر صاحب خونه برای دو تا خونه دارم صحبت میکنم، یکی از خونه ها رو برای خرید و دیگری رو برای اجاره.یکی رو به راحتی قرارداد نوشته و خریدم و خیالم راحت بود و دربارش اصلا فکر نمیکردم و دیگری رو که میخواستم اجاره کنم هنوز قرارداد نوشته نشده بود و فقط در حد حرف مونده بود و من بسیار مضطرب بودم که نکنه خانه رو از دست بدم و مدام با خودم داشتم حساب کتاب میکردم که ایا قیمت اجاره خوب هست و از حقوقم چقدر باقی میمونه اگه بخوام اینقدر اجاره بدم،خیلی استرس داشتم، مثل کسی که هم دوست داره اجاره کمتری بده و هم اینکه میدونه کمتر ازین پیدا نمیکنه و اضطراب داره نکنه خونه رو از دست بده. تو خواب بلاخره قرارداد اجاره خونه هم تموم میشه و من خیالم راحت میشه که خونه رو هم اجاره کردم(جالبه که درباره اون یکی خونه که خرید هست و مهمتره اصلا هیچ فکر و اضطرابی ندارم و اصلا نمیدونم چطور انجام شده و فقط درگیر این خونه دوم هستم) کسایی که من خونه را باهاشون قرارداد بستم سرووضع ساده ولی بسیار پولدار و زرنگ هستند ازینایی که کلاه سرشون نمیره و شخص بنگاهی هم دنبال بقیه قراردادهای این دو نفر صاحبان خونه هستند و میرند که بقیه قراردادها و سودش رو از آنه خودشون کنند و از دست ندن و من که خیالم راحت شده بود دیگه به اونا کاری ندارم و در این لحظه خودم رو تو حیاط خونه ای میبینم که بخشی ازین خونه شبیه خونه خودمون هست و بخشیش نه و فرق داره و بسیار بزرگه و سفره بزرگی پهن شده و خیلیا نشستن،خانمی که داره غذا رو میکشه به من میگه برو نمک و چایی صاف کن بیار و من میرم که بیارم بعد بشینم سر سفره که بیدار میشم.ممنون میشم تعبیر بفرمایئد.

پاسخ
لینک۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زندگی شما در حال تغییر است و شما سیستم باوری تان را تغییر می دهید. شما به امنیت و نیازهای اولیه و ارزشهای خودتان رسیده اید و می دانید که چه می خواهید. دنبال مسئولیت های شخصی و حس استقلال خودتان هستید ولی یا مسئولیت های شما زیاد شده و یا نگرانیهای مالی دارد. انشالله حاجت روا می شوید و باید شما هم به اندازه وسع خودتان به دیگران کمک کنید یا در یک سفره نذری شریک خرج شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۱۹
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم از جایی میام و وارد یه ساختمان میشم انگار که خونه ام تو یکی از اپارتمان ها باشه(با خونه تو بیداری فرق داشت)پله ها رو که بالا میمومدم دیدم در یکی از خونه ها بازه و شوهرم به حالت ناراحت دراز کشیده و چن نفر هم داخل خونه هست.یه لحظه شوکه شدم چون این دیدار غیر منتظره بود.با پرس و جو که بقیه افراد تو خونه کین فهمیدم شوهرم خونه رو (خونه مشترک قبلیمون)رو اجاره میده مثل مهمان خانه.اینبار بنظرم چن دختر همراه پدرشون بودن که وقتی شوهرم نبود با داد و بیداد و عصبانیت رفتم خونه و اونارو از خونه بیرون کنم.(پدرشون دخترا رو گذاشه و رفته بود)نگران وسایل ام بودم و از کار شوهرم عصبانی بودم که به این راحتی اجازه میده مردم از وسایل من استفاده کنن.یه دختر دیگه علاوه بر اون چن تای دیگه بود که کمک کرد اونارو بیرون کنم.یه دختر جوون با قد کوتاه بود و ریزه میزه.داشت خیالش راحت میشد با اون کاری ندارم یقشو گرفتم و محکم کبویدمش به دیوار چشاش از ترس داشت از حدقه در میومد.چون قدش هم کوتاه بود روش تسلط کامل داشتم.بهش گفتم میدونم چه غلطی کردی و تهدیدش کردم که بره.صحنه خوابم عوض شد و در یک لحظه کوتاه گوشی رو چک گردم و ساعتی که شوهرم ان شده بود رو 9.16دقیقه زده بود. ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شوهر شما در مسیر سازنده ای قرار گرفته و هم از نظر مالی به قدرت مالی رسیده و هم شخصیتش را دارد عوض می کند. برای او تولدی جدید در راه است که بی گناه تر و مهربان تر خواهد بود و شما از نظر مالی اختیاردار او خواهید شد. شاید از کرده های خودش پشیمان است و خبرهای خوش می شنوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۳۹
Samira

Samira : با سلام
خواب ديدم كه با همكلاسيام يه خونه أجاره كرديم كه يه روز كه بيرون بوديم اومديم خونه در حياط خونه باز شد ولي در خونه خودش باز نشد و عجله داشتيم بايد ميرفتيم دانشكده من كه ميخواستم عشقم و تو دانشكده ببينم بيشتر از همه حرص ميخوردم كه در باز شه و من بتونم برم حمام و لباسامو اتو كنم آخرشم باز نشد فقط حرص خوردم

پاسخ
لینک۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما آدمی اجتماعی هستید و برای دوستانتان در دسترس هستید، ولی حاضر نیستید که خود درونی تان را خوب بشناسید و مشکلات و ایرادات کار خودتان را فهمیده و در جهت رفع آن بکوشید. بنابر این، اشکالات رفتاری یا فکری تان را متوجه نمی شوید و همین اشتباهات موجب می شود که نتوانید شخصیتی را که دوست دارید از خودتان به دیگران معرفی کنید را ، به خوبی نشان دهید و در نتیجه روابط شما با عشقتان تحت الشعاع این موضوع قرار می گیرد. این خواب هشداری به شمااست که در مقابل خودتان صادق باشید و چشم بسته خودتان را خوب و کافی نپندارید. و گرنه فرصت های خوب از دست شما خواهد رفت.

پاسخ
لینک۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۵۶
222ali

222ali : سلام مجدد
من تو‌واقعیت جدیدا همون مغازه رو خریدم و معامله کردم

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پس باید امیدوار باشیم که این اظهار نظر آقای مغازه روبرویی فقط نظر خود مبارکش باشد و بس! کمی صدقه بدهید و به این مورد هم دقت داشته باشید که وقتی می خواهید خواب خود را بنویسید این مهم است که بنده بدانم اینها را همه را در خواب دیده اید و وجود خارجی ندارند یا وجود خارجی دارند. این در تعبیر خیلی مهم است. اگر شما می گفتید که این شخص را در واقعیت می شناسید، خدمتتان عرض می کردم که خواب شما ممکن است بازتابی از رفتار ایشان در بیداری باشد. مثلا اگر از آن تیپ آدمهایی هستند که همیشه ناله می کنند که اوضاع بد است، این که گفته اند ته دیگ است، تعبیر بدی ندارد و بازتاب حرف های او در بیداری است. اما اگر اصلا چنین شخصی در بیداری وجود نداشت، قطعا ته دیگ به ضرر معنی می داد.

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۳۵
222ali

222ali : سلام روز به خیر
تو‌خواب دیدم تو‌مرکز خرید دارم از یه اقایی یه مغازه اجاره میکنم و بعد از اجاره کردن به اون اقا میگم مغازه روبرویی شمارو هم خریدم و اون اقا میگه خیلی اینجا عالیه ، اصلا خود ته دیگه و من متوجه نشدم منظور از ته دیگ که میگه چیه و دوباره میگه منظورم اینه که خیلی عالیه که خریدی،ممنون از شما.

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایده های جدید زیادی به ذهن شما رسیده است. حس استقلال شما بالا رفته و در جهت انجام مسئولیت های شخصی خود خیلی تلاش می کنید. به همین منظور، شما شرط یا ایده یا موقعیتی را قبول می کنید که متاسفانه ته و آخرش فقط ضرر است!!! این خواب هشداری به شماست که اگر این پیشنهاد را قبول کنید تهش به شکست می انجامد و ضرر مالی محض خواهید کرد! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۱۱
222ali

222ali : سلام روزتون بخیر
دیشب خواب دیدم دنبال خانه اجارهای هستم و رفتم چند تاخونه دیدم و خانه ها همگی تو منطقه خوب و خیلی بزرگ و گرانقیمت بودن ولی متوجه نشدم که اجاره کردم یا نه، ممنون از محبتتون

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شما هم خوش. شما اهداف بلند و زیبایی در زندگی تان دارید و مسئولیت های شخصی خودتان هم بزرگ است و برای حفظ استقلال خود تلاش می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۴۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت