کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اجاق گاز (تون، فر)

اجاق‌ یا فر گرم‌ به‌ منزله‌ باروری‌، مثمرثمر بودن‌ و یا مثبت‌ اندیشی‌ است‌ در حالی ‌که‌ اجاق‌ سرد و خاموش‌ تعبیری‌ برعکس‌ دارد. دیدن اجاق گاز روشن در خواب، نشانه آن است که با پادرمیانی شما، اختلاف و اندوه از بین می رود.

دیدن و افروختن اجاق در خواب برای دختران و پسران جوان، نوید آغاز یک زندگی شیرین خانوادگی و یا کار پردرآمد است. داشتن فر نو در آشپزخانه به ازدواج به زنی با شخصیت و مدیر و مدبر و یا ایجاد تحولی مثبت در روابط بیننده خواب با همسرش تعبیر می شود. اگر ببینید که فر آشپزخانه را می فروشید، از همسرتان جدا می شوید. اگر در خواب ببینید که فر کهنه خود را یک فر نو عوض می کنید، زن خود را طلاق می دهید که زن دیگری بگیرید.

اگر در خواب ببینید فر کهنه خود را تعمیر می کنید، کاری در جهت رضای همسر خود انجام می دهید و بالاخره اگر در خواب دیدید که از همان فر کهنه و قراضه آشپزخانه خود راضی هستید از همسر خود خشنود می شوید. برای زن خانواده، افروختن اجاق گویای این است که با تدبیر و خرد امور خانواده را بر مسیر درستی قرار می دهد. تون حمام، تون دکان نانوایی و اجاق خانه، حتی فرگاز همه تعبیرش یکی است.

اگر در خواب ببینیم تون یا اجاق خاموشی داریم، تعبیرش این است که می توانیم کاری برای ایجاد گرمی در زندگی انجام دهیم و اگر خواب ببینیم که آن را روشن می کنیم، در آینده نزدیک کاری می کنیم که دل گرمی به همراه می آورد و موجب سرور و شادی می شود. چنانچه مردی این خواب را ببیند که خانواده ای با خصوصیات شناخته شده نداشته باشد، خواب او می گوید که وجودش سبب گرمی و روشنی کانون خانواده دیگری می شود.

بعضی معبران نوشته اند که تون، زاد و ولد فرزندان خانواده است و چنانچه کسی ببیند اجاق خانه اش روشن است، فرزندانی صالح و برومند خواهد داشت و نوه هائی سالم و خوب خواهد یافت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

13 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

zahra

zahra : سلام و خدا قوت.درخواب مادرم را کنار زنی که فوت شده می دیدم که مشغول درست کردن کلوچه بودن.وقتی خمیرها آماده شد.من به آن زن کمک کردم که اجاق قدیمی را روشن کند.من طبق عادت همیشگی ام شعله را پایین زدم.ولی اون خانم شعله را بالا زد و گفت:زهرا ازاین کلوچه ها درست کن.تا مرده ها به خونتون سر بزنن.....تشکر

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. شما اجاق زندگی تان روشن خواهد شد. صحت و سلامت و ثروت و شادی و برکت به زندگی تان راه می یابد و دعای خیر کسی که فوت شده پشت سر شماست. شما باید به شکرانه ی ثروت و روزی زیادی که می یابید، به فقرا خیرات بدهید و ثوابش را تقدیم امواتتان کنید. اینطوری دعای خیر اموات به شما بر می گردد و روزی و ثروت و سلامتتان بیشتر از قبل خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۳۶
حسین ب

حسین ب : سلام خواب دیدم تو خونه قدیبمیمون تو شهرستان هست از زیر زمین یه اجاق قدیمی نفتی با لوله کشی پیدا شده ک شعله اتش روشن بود من از دیدنش ذوق میکنم و مییگم ینی اونموقع همچین چیزی ساختن

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اجاق روشن خانه ی قدیمی تان به این تعبیر است که در نسل و خانواده ی شما، بقا و باروری ادامه دارد مثبت اندیشی ادامه دارد و محبت و نیکی به یکدیگر ادامه دارد. از قدیم بوده و نسل به نسل هنوز ادامه دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۳۳
baran

baran : سلام وقتتون بخير
خواب ديدم توي آشپزخونه يه اجاق گاز (ازينايي كه فر و گاز باهم هست) رو ميخواستم زير شير آب بشورم. وسطش رفتم يه كار ديگه انجام دادم دوباره برگشتم تو آشپزخونه.فر روشن بود.روشن شدنشو يادم نيست شايد از اول روشن بود.شعله هاي آتيش وسطاي فر زياد بود و شبيه شعله حاصل از سوختن گاز نبود و پر از آتيش بود.بعد ديدم من كه نبودم خواهرم يه ظرف خالي گذاشته توي فر.من هم ظرفو از تو فر درآوردم.يه دستمال يا پارچه هم دستم بود كه يه تيكه كوچولوش آتيش گرفت كه راحت با فوت خاموشش كردم.
خيلي ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . تشکر. شما می خواهید فکرتان را از افکار منفی بشویید و مسئله احساسی هست که می خواهید به آن توجه کنید و عشق و گرمی به زندگی تان بیاورید. از خودتان زیاد کار می کشید و استرس به شما دست می دهد و خواهرتان نیاز به حمایت روحی دارد و عصبی شده است و شما سعی می کنید نگرانی را از مولفه های مختلف زندگی تان پاک کنید و خونسرد باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۲۸
Mahy

Mahy : سلام. خسته نباشید. خواب دیدم با پدر مادر و خواهر برادرم رفتیم مسافرت به یکی از شهرهای شمال. محوطه ای بود که پر از ویلا های زیبا و تمیز و نو بود با دیوارهای سفید و درخشان. دیوارهای بعضی از اونها با گل تزئین شده بود و محوطه هم پر از گل بود. هوا عالی و آفتابی بود. من چادر سر کرده بودم و کفش پاشنه بلند پام بود. راه که میرفتم صدای پاشنه های کفشمو می شنیدم.
بعد دیدم با همسرم ( که الان با هم قهر هستیم) داخل یکی از ویلاها هستیم. انگار خانوادم توی ویلای دیگه بودن برای ما هم ویلای جدا گرفته بودن. همسرم دراز کشیده بود.  من یه پسر  شش هفت ساله داشتم اون هم یک پسر که در واقعیت اون یک پسر داره ولی من نه. من مدام‌پسرمو می بوسیدم. دوست داشتم همسرمو ببوسم ولی ترجیح دادم طرفش نرم چون مغرور دراز کشیده بود. پسرم کنار شوهرم خوابیده بود.  برای اینکه شوهرم فک نکنه من فرق میذارم بین بچه خودم و اون پسر اون رو هم بوسیدم.
داخل ویلا پر از اجاق گاز بود. شاید حدود صد تا شعله گاز بود. من خواستم سر یکیشون غذا یا چای درست کنم، روشنشون کردم متوجه شدم همه شعله ها به هم ربط داره. شعله ها همه به رنگ آبی بودند. فکر کنم کتری گذاشتم برای چای.  موقعی که خواستیم بخوابیم با خودم گفتم اجاق رو خاموشش کنم با خاموش کردن یکیشون شعله به اجاق بغلی منتقل میشد. تا اینکه همه رو خاموش کردم ولی متوجه شدم شعله منتقل شده به اجاقهای روی زمین! دیگه مونده بودم چکار کنم که همسرمو صدا زدم ازش کمک خواستم اون هم بلند شد تا خودش شعله ها رو درست کنه. اون ویلا بیشتر از هرچیزی اجاق گاز داشت تا وسایل دیگه!! تشکر.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. زندگی شما و خانواده تان متحول خواهد شد و به موفقیت می رسید و روحیه ای شاد و تحولی مثبت خواهید داشت. امید شما زیاد است و مهربان و صمیمی و با عزت و احترام خواهید بود و به ثروت و اقتدار مالی می رسید که همه می فهمند که شما پولدار هستید و از رفتار و گامهایی که در زندگی برمی دارید شخصیتتان مشخص می شود. شما و همسرتان سعی می کنید روحیات همدیگر را درک کنید و شما گشایش کار خواهید یافت و امکانات رفاهی زیادی به دست می آورید. آگاهی شما در مورد مسائل توسعه خواهد یافت. شما نیاز دارید توجه تان را متوجه چیزی کنید که در حالت عادی به نظرتان کم اهمیت تر می آید. در واقع چیزی که به زندگی شما گرما می بخشد یا تنش و استرس به وجود می آورد، همین چیزهای کوچک و رفتار عادی شما در زندگی است که یکی به دیگری ربط دارد و هر بار که کار خوبی بکنید خوبی در زندگی تان سرایت می کند و هر بار اشتباهی بکنید، تنش و عصبانیت در زندگی تان زیاد می شود. شما و همسرتان باید با هم سر این مسائل به تفاهم برسید و مشکلات شما صرفا مسائل بزرگ نیستند. شما یا زود جوش می آورید و هیجانی می شوید و یا زود شورو شوق پیدا می کنید و عاشقانه رفتار می کنید. باید سعی کنید بیشتر منطقی باشید تا احساسی. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۲۹
Mahy

Mahy : سلام. خیلی خیلی عذر میخوام دوباره پیام میدم، الان یادم اومد ته خونه که اجاق ها روی زمین بودن انگار دیوار نداشت و وصل بود به یک زمین کشاورزی خیلی خیلی بزرگ که خیلی منظم شخم زده شده بود و خاک خیلی تمیزی داشت. و یه دونه از محصولات زمین رو دیدم که خیلی تر و تازه و سبز رنگ بود.  و اجاقی ک روشن شد بغلش روی زمین بود. تشکر فراوان.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در تعبیر تاثیر زیادی ندارد و کلیت آن همان است که عرض کردم.

پاسخ
لینک۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱:۱۰
yasin137364

yasin137364 : سلام
دوستم خواب دیدن که خواهر نامزدش داشته اجاق روشن میکرده،اجاق روشن میشه
البته اجاق گاز نبوده،اجاق نان پزی
دوستم بالا سرش بوده بهش میگه الان خوبه
و بعد اون دوستم با دخترعمه اش کنار اجاق نشسته بودن
خواهر نامزدش نان میپختن و مادرشون چرب میکردن
بعدش دوستم مدام با خودش فکر میکرده نکنه یه وقت بخوان دخترعمه ام بگیرن
دخترعمه اش تو واقعیت ازدواج کرده
تو خواب هم انگشتر دستش بوده
به خاطر همین خیالش تا حدودی راحت میشه
دوستم از مادر اون آقا سراغ پسر کوچکشون رو میگیرن و بعدش میگن خداروشکر.
خواهر اون آقا چند ساله باردار نشدن.
چی میشه تعبیرش.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۶:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم قبل از هر چیز از شما خواهش می کنم که خوابتان را پشت سر هم بنویسید و کامنت را تکمیل کنید نه اینکه هر جمله در یک خط تا من خوابتان را یکجا ببینم. تعبیر خواب ایشان این است که خواهر نامزدش مثبت اندیش خواهد شد و شروعی جدید خواهد داشت که احتمالا به ثروت زیاد می رسد و شادی و سلامتی به همراه این موفقیت خواهد داشت. احتمال قوی دارد که او حامله شود و از این بابت خوشحال می شود. دوستتان سعی می کند مسائلی را از دختر عمه اش یاد بگیرد که بعدا در زندگی اش بتواند مثل او موفق باشد و اعتماد به نفسش بالا خواهد رفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴:۳۲
Eli

Eli : سلام خانم هراتی عزیز

من خوابی رو پارسال دیدم ولی متاسفانه اون موقع با سایت شما آشنا نشده بودم.... میخوام الان براتون بنویسم که زحمت تعبیرش رو بکشید...

من در واقعیت با آقایی رابطه طولانی مدت دارم و همدیگه رو دوست داریم مشکلات زیادی وجود داره و هنوز توی این رابطه بلاتکلیف هستیم...به خصوص من....

خواب دیدم که توی دفتر دوست صمیمی ایشون هستیم. دوست ایشون بنگاه دارن ...دفتر معاملات ملکی.... ولی چیزی که من دیدم اصلأ شبیه بنگاهش در واقعیت نبود و ضمنأ کاملا خالی از هر نوع وسیله ای بود خالی خالی....
یه چهار دیواری مستطیل شکل که در یه قسمت در قرار داشت و در طرف دیگه هم پنجره بود....
من و این آقا روی دو تا چهار پایه کوتاه در کنار هم نشسته بودیم با زاویه 90درجه...

بین ما دو تا یه اجاق گاز کوچک قرار داشت از همون اجاقهایی که برای مراسم روش دیگهای بزرگ میگذارن مثلا برای هیئت های عزاداری غذا میپزن، اما این اجاقی که من دیدم از نوع کوچک همون اجاقها بود .....
اجاق خاموش شد یا خاموش بود یادم نیست ،ولی بعد دیدم که دوست من اجاق رو روشن کرد.... فکر میکنم فصل زمستان بود توی خوابم..... ضمنأ دوست ایشون هم پشت سرش ایستاده بود....پشت سر اون آقا هم پنجره قرار داشت....

تشکر می‌کنم بابت تعبیر های جالبتون....
موفق و سلامت باشید....

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۶:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در آن موقع احساس می کردید که تکیه گاهی ندارید و در مورد گرمی و حمایت زندگی تان هم برایتان سوال و جای شک بوده. در شرایطی قرار داشته اید که فکر می کردید عشق شما دلش به دوستش گرم است ولی شما چه؟ اما عشق شما نشان داده که به شما علاقه دارد و می خواهد دوستی تان پایدار بماند هر چند که شرایط امروز اینگونه است ولی قطعا شما با آگاهی به این شرایط به او بله گفته اید. بنابراین با علم به این مسئله حالا باید برای حفظ آن به اندازه او مسئولیت پذیر باشید. هر چند که برایتان سخت باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۰۹
Eli

Eli : سلام مجدد و تشکر از تعبیر دقیق و زیباتون خانم هراتی عزیز

من مجرد هستم ...منظورتون اینه که اون شومینه و بخاری خاموش میتونن عشق های دیگه ی زندگیم باشن؟؟؟

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همسر و فرزندی هستند که انشالله به زندگی شما می آیند.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۳۲
Sadaf

Sadaf : سلام خسته نباشید
من خواب دیدم که من وهمسرم و بچه ها از خونه زدیم بیرون ی دفعه دیدم یه بچه کوچک که اندازه اش مثل آدم کوتوله ها هست از بالا آپارتمانی خودش انداخت پایین که وقتی اومدم بالا سرش مرده بود و خون همه جایش گرفته بود و زود بردنش از اونجا
بعد دیدم یه اقای از ماشین که زده بود تو پارکینگ اومد پایین گف که بچه شما منو اذیت کرده نمیدونم چطوری یادم نیست چطوری بیان کرد
بعد دیدم یه خانم جوان اومد به همسرم یه تستر (فر)برقی داد انگار برنده شده باشه (البته انگار گفتم ما یه فر برقی داریم )من گفتم که ببریمش اون گف نه عزیزم البته به همسرم گف عزیزم که من بد طوری نگاهش کردم واخمش کردم
گف که باید تنظیمش کنم بعد رف داخل خونه اومد بیرون ی لباس صورتی اسینهاش کوتاه بودن تنش بود و یه چادر مشکی و شروع کرد به تنظیم تستر
و من و شوهرم و اون آقا و بچه‌ها همه ایستاده بودیم فقط انگار یه سبد انگور هم قبلش گیرم اومده بود که همسرم بهم داده بود
با تشکر دیدم فر برقی جایی تعبیر خواب نوشته نبود اینجا نوشتم

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸:۵۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما باید سعی کنید که به زندگی تان با همسرتان زود برگردید چون اگر اجازه دهید تا این روند جدایی شما ادامه پیدا کند، آرزوهای شما در شرایط کنونی به شکست مواجه خواهد شد و کسی هست که می خواهد به زندگی همسرتان وارد شده و خودش را جایگزین شما کند. او عاشق شوهر شما شده و سعی می کند در غیاب شما در دل او جا باز کند. شوهر شما به شما محبت دارد و ثروتش را صرف شما کرده و عاشق او هستید. ممکن است فرزند شما که نزد همسرتان مانده است باعث شده که او احساس کند که نمی تواند به خوبی و به تنهایی از پس فرزندتان بربیاید و کسی باشد که بگوید خوب زن بگیر!! سعی کنید با کسی که عاقل است از فامیلتان مشورت بگیرید و بساط آشتی را فراهم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰:۳۸
Eli

Eli : سلام خانم هراتی گرامی
تشکر از تعبیر های عالی تون

من پدر و مادرم به رحمت خدا رفته اند....دیروز خوابی دیدم که البته همه خواب یادم نیست ولی در قسمتی از خواب که یادم مونده ، دیدم که توی یه خونه هستم که انگار خونه منه ، اما شبیه خونه واقعیم نبود، دیدم که توی یه کنج دیوار دو تا بخاری گازی روشنه با شعله های ملایم و آبی. منم روی زمین روبروی بخاری ها نشسته بودم و نگاهشون می‌کردم....
این بخاری ها رو مادر پدرم برام مهیا کرده بودن و من داشتم میگفتم چه خوب که این بخاری ها رو برام تهیه و آماده کردن.... حتی خودم اونها رو روشن نکرده بودم بلکه پدرو مادرم روشنشون کرده بودن..

یه بخاری سومی هم وجود داشت که البته اون انگار روشن نبود....اما اون دو تا بخاری روشن دود کش بهشون وصل بود و ضمنا پشت این بخاری ها یه شومینه‌ هم بود ولی خاموش بود که من گفتم خوب دودکش این یکی رو میتونستین از راه خروجی شومینه رد کنید ولی دیدم بالای شومینه یه دودکش هست که لوله دودکش دومین بخاری رو بهش وصل کرده بودن....لوله دودکش ها هم سفید بودن....
در کل یه شومینه خاموش دیدم و یه بخاری گازی خاموش و دو تا بخاری گازی روشن همراه با دودکش هاشون که با شعله های ملایم و آبی داشتن می‌سوختن .....کلا راضی
و خوشحال بودم تو خواب از داشتن اونها....و همون دوتا بخاری روشن برای من کافی بودن....

از اینکه زحمت تعبیر این خواب رو هم میکشید ممنونتون هستم....

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۲:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شلام. تشکر. روحشان شاد. دعای خیر پدر و مادرتان پشت سر شما ست و گرمی و آرامش زندگی تان را این دعاها فراهم می کند. شما باید به فکر روشن کردن امکاناتی که در اختیار دارید هم باشید. هر چند امروز به همین شرایطتان قانع هستید ولی عشق های بیشتری به زندگی تان راه می یابد. اگر مجرد هستید همسر و فرزندتان هم در آینده گرمی زندگی تان خواهند بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۳۲
leili

leili : سلام خانم هراتی نازنین
خواب دیدم برادر بزرگم جلوی چشم من در دریا غرق شد و مرد، من داشتم مردنش رو می دیدم ( در بیداری یه وسیله ای رو ازش دزدی کردن که این چند روزه خیلی ناراحته)
من و خواهرم هم مدام در حال مرتب کردن مواد غذایی خونه هستیم، بیشتر من داشتم مرتب می کردم، خواهرم آش پخته بود ، ظرفش رو جا به جا کردم. دوتا خواهرام هم در حال تمیز کردن خونه بودن، یکیشون رفته بود بالای نردبون داشت گردگیری می کرد. خواهرم داشت به اونیکی خواهرم می گفت که مامانم گفته دختر همسایمون حتی از من خوشگلتر بوده( در صورتی که دربیداری من قیافم معمولیه!!! )
همینکه ظرفارو مرتب کردم بابام دوباره با کلی خرید مثل گوجه و خیلی چیزای دیگه اومد خونه.
من می دونستم یه نفر داخل آشپزخونه خوابیده و می شناختمش، پسری بود که پارسال بهش گفتم به من اس ام اس و زنگ نزنه! اومدم وسایلو ببرم بزارم سرجاش دیدم این پسر ضبط صوت بزرگش که روشن بود را گذاشته روی اجاق گاز روشن و با لباس و شلوارمشکی روی اون خوابیده.
ممنون عزیزم

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما درگیر مسائل احساسی عمیقی می شود که فرای توان او برای کنترل آن است و تا مدتی احساس گیجی و از دست دادن هویت خواهد داشت و شما باید همگی سعی کنید که به او آرامش ببخشید و همینکار را هم خواهید کرد. به او مهربانی می کنید و محیط خانه را از هر گونه غم و ناراحتی پاک می کنید. سعی می کنید که شادی و رفاه بیشتری به خانه بیاورید. پسری که به او اشاره کردید، هنوز گاهی به شما فکر می کند و در دلش از اینکه شما را به دست نیاورده می سوزد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۵۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت