کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اخته کردن

اخته کردن به معنی بیرون کشیدن بیضه انسان یا حیوان است.

    امام صادق (ع) می فرماید: تعبیر دیدن اخته در خواب بر سه وجه است.
  1. مردم زاهد،
  2. دیدن فرشته،
  3. عبادت.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی دید که خودش را اخته کرد، دلیل آن است که هنگام نبرد با دشمن، خوار و زبون شود ولی به عبادت خداوند، راغب است.

بعضی ازمعبران می گویند: اگر کسی ببیند که خود را اخته کرد، دلیل که فرزندش بمیرد و او هیچ فرزند دیگر نیابد، لکن توانگر شود. اگر کسی خواب ببیند با شخص ناشناسی که اخته شده است، صحبت می کند و او پسندیده و صالح بود و سخنان او موافق علم و حکمت بود، دلیل که آن کس فرشته ای است از فرشتگان که او را به راه خیر و صلاح خواند و بترساند یا به خیرات او را مژده دهد، زیرا که فرشتگان را شهوت مردی نباشد.
اگر در سخنش علم و حکمت نیست، و آن کس فرشته نباشد و اگر آن خصی که دیده معروف بود، آن چه دید از نیک و بد تاویلش بر آن شخص است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند خایه او بریده شد یا بیفتاد، دلیل که دشمن بر وی ظفر یابد.

جابر مغربی می گوید: اگر کسی در خواب مرد خصی ببیند، با مرد بی خرد و بی ادب و درویش صحبت می کند. اگر ببیند خودش خصی شد، دلیل که او را خواری و زیان رسد. اگر ببیند قصیبش از بن بریده شد، دلیل که نامش در میان مردم بریده شود و نقصان جاه و فرزندان اوست، خاصه که قضیب و خایگاهش بریده دید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

1 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Pariya

Pariya : سلام من خواب دیدم کنار پسری بودم ک دوسش دارم و التش تو دهنم بود بعد یهو متوجه شدم ک مامانم نگاه میکنه ک وقتی دید شروع کرد ب جیغ کشیدن ..من کلی شرمنده شدم از کارم ولی اون پسر اصلا عین خیالشم نبود تازه بعدش رفت با خواهرم بگو بخند کردن..تعبیرش چی میشه

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز لطفا به نکاتی که در تمام صفحات تعبیر خواب در کادر زردرنگ آمده و در هنگام ثبت نام در سایت هم به شما اطلاع رسانی شده دقت کنید. اول اینکه شما باید هر خواب را فقط در صفحه تعبیر خواب مربوط به خودش بنویسید. در این خواب تعبیر خواب آلت تناسلی مردانه صفحه ای است که شما باید تعبیر خوابتان را آنجا ذکر کنید و خوابتان ربطی به اخته شدن نداشت که اینجا نوشته اید. دوم اینکه با توجه به اختلالات در سرعت اینترنت، فقط یک بار دکمه ی ثبت را فشار دهید و تند تند کلیک نکنید!! الان خواب شما 4 بار ثبت شده و بنده باید 3 بار آن را از سایت پاک کنم و این به راحتی فشردن یک تکمه نیست و مرحله ای زمان بر را در بر دارد!! پس مجددا الان خوابتان را در صفحه تعبیر مربوط به خودش ارسال کنید تا تعبیر شود. برای ارسال مجدد از شما خواب کسر نخواهد شد.

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۲۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت