کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ادرار کردن

اگر کسی در خواب ببیند که در جایی که محل ادرار کردن نیست، ادرار می کند، اگر غمگین و قرض دار است، از غم نجات یافته و قرضش ادا می شود. اگر کسی ببیند در جای مجهولی ادرار می کند، از اهالی آنجا زن می گیرد. اگر دید از جای ادرار او خون جاریست، صاحب فرزند خواهد شد.

امام صادق (ع) می فرماید: ادرار در خواب در موضع خود، برای کسی که فقیر باشد، دلیل توانگری و ثروت است و برای بنده، آزادی است و برای بیمار شفا است. برای زندانی نجات و برای مسافر، بازگشت به وطن است. برای عامل، عزل از عمل، برای خلیفه، مرگ و برای قاضی، عزل و برای بازرگان ضرر و زیان در تجارت است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در جایی غیر از محل ادرارکردن، ادرار می کند، اگر صاحب خواب غمگین و مقروض باشد، از غم رهایی یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر ببیند که ادرار می کند به اندازه ادراری که کرده از ثروتش کم می شود.

حضرت دانیال می گوید: اگر ببیند که در جایگاهی ناشناخته ادرار می کند، از اهل آن موضع زن خواهدگرفت. اگر ببیند که به جای ادرار، خون از بدنش خارج می شد، صاحب فرزند خواهد شد و اگر ببیند که به جای ادرار چرک و خون می رفت، دلیل کند که صاحبت فرزندی معلول خواهد شد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که اندر چاهی ادرار کرد، دلیل کند که از کسی مال حلال حاصل کند. اگر ببیند که ادرار می کرد، دلیل کند که او را فرزندی آید که عالم و دانا گردد. اگر ببیند که برخی از ادرار ریخت و برخی را درون خود نگه داشت، تعبیرش این است که برخی از مال وی برود و برخی اندوه و غم از وی جدا گردد. اگر ببیند که مردمان از ادرار وی مسح می کردند، دلیل کند که او صاحب فرزندی که عالم و دانا است خواهد شد و مردمان متابع او گردند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند که در مسجدی ادرار می کرد، مال خویش هزینه کند. اگر ببیند که جامه وی به ادرار آلوده شد، دلیل کند که مال خویش را برای فرزند خویش هزینه کند.

اسماعیل ابن اشعث می گوید: اگر ببیند که در موضع مناسب در خانه خویش ادرار می کرد، مال و ثروت و دارایی خویش را برای عیال خود هزینه و خرج کند، ولی مالی که صرف کرده جبران نخواهد شد.
بعضی از معبران گفته اند: ادرار، مال حرام است. اگر ببیند که ادرار می خورد، دلیل کند که مال حرام خورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

122 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیزم خوبین.دوستم برای موضوعی ناراحت بودن.خوابی دیدن که خیلی نگرانشون کرده بود.چون برای موصوعی ناراحتن خوابشون فراموشون شده فقط اخر خواب یادشونه.اول اینکه یک استخر تمیز و پر اب دیدن و بعدش خواب دیدن رفتن توی حمام بزرگ سفید و تمیزو دارن زیر دوش حمام میکنن قشنگ صدای دوش رو میشنیدن و حتی احساس میکردن بعد میگه گوشه ی حمام کلی لباس بود که گذاشته بودن بشورن حتی مقداریش روی توالت فرنگی بود که در تدالت فرنگی البته بسته بود توالت فرنگی به رنگ سفید و بسیار تمیز بود.بعد وقتی توی حمام بود یک دختر بچه ۷ ۸ ساله میاد بره دستشوی ی دختر با موهای مشکی که دوستم چون حمام بود ناراحت میشه میگه چرا این اومد من حمامم البته چیزی بهش نمیگه توی دلش بود دختر بچه لباسها را کنار گداشت.لباس فقط یکی یادشه به رنگ زرشکی یکی طوسی وبرای شستن گداشتن.اروم کنار گداشت که نجس نشه و نشت توی توالت فرنگی و ادرار کرد البته دوستم ندید ولی میدونه میگه دوستم نگران بود خودش و لباسا نجس نشه ولی اون بچه توی توالت ادرار کرد.و دوستم داشت حمام میکرد ممنونم از زحماتتون و اینکه تازه قانون سایت رو دیدم اگر دیروز دیر ارسال کردم عدرخواهی میکنم

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما با موضوعات احساسی بزرگی روبروست و او می خواهد نگرانی ها و احساسات منفی را از وجودش بشورد برود. می خواهد که شروعی تازه داشته باشد و اجازه ندهد که مسائل و سختی های گذشته روی روحیه او اثر دائمی بگذارد. دوست شما در زندگی به موفقیت و هارمونی می رسد و از استیصال و سختی رها خواهد شد. او باید نگرانی را کنار بگذارد و از دلشوره های الکی دست بردارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۳۹
somaye

somaye : سلام. خواب دیدم که میخاستم برم بیرون که یکدفعه دستشوییم میگیره و میرم دستشویی ادرار میکنم و اخرای ادرارم یهو پاشیده میشه به شلوارم و میگم باید شلوارمو برم بشورم نجس شده.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید فکرتان را راجع به موضوعی عوض کنید ولی از مسئله ای به اندازه ای نگرانی و ناراحتی دارید که نمی توانید خودتان را کنترل کنید و در عملتان و رفتارتان نگرانی تان را بروز می دهید. شما در آستانه ی طغیان و انفجار احساسی قرار دارید و احساس استیصال می کنید. اما سعی می کنید که این نگرانی تان را در رفتارتان نشان ندهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۵۱
zahra

zahra : سلام خانم هراتی عزیز خواب دیدم کنار چوی آبی هستم کف ودیوار جوب ازکاشی سفید پوشیده بود وآب صاف وتمیزی از آن عبور میکرد من بی اختیار درآن ادرار کردم از این کارم واینکه کسی بفهمد ناراحت شدم از فاصله دورتری صدای گسی را که نمی شناختم راشنیدم که می گفت اودر خواب ادرار کرده.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با آدم خوبی که بی گناه و با کرامت است ولی طرز فکر محدودی دارد دردل دل می کنید و از مسائلی که ناراحتتان می کند برای او تعریف می کنید. این کار شما باعث می شود که روحیه ی این شخص خراب شود و به شما خواهند گفت که او را ناراحت کردید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲:۱۹
zahra

zahra : سلان خانم هراتی عزیز خواب دیدم کنار جوی آبی هستم کف جوب ودیوارآن از کاشی سفید پوشیده بود وآب صاف تمیزی از آن عبور میکرد من بی اختیار درآن ادرار کردم من از این کار م واینکه کسی بفهمد ناراحت شدم از فاصله دورتری صدای کسی راشنیدم که میگفت اودر آب ادرار کرده من او را نمی شناختم.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید. سایت روزهای دوشنبه و پنج شنبه تعطیل است . تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶:۱۹
عطرا

عطرا : درود بانوجان ، پدرم خواب ديدن (ميبخشيد) در دستشويي هستن و هرچي ادرار ميكردن تموم نميشده. شبتون خوش

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدرتان احساسات منفی زیادی را در وجودشان دارند که سعی می کنند این احساسات را دفع کنند و آنقدر زیاد هست که تمامی ندارد! تعبیر دوم این است که پدرتان سعی می کند ثروت خودش را خرج خانواده کند تا نگرانی های آنان را از بین ببرد و این که با این خرج کردن ها ثروت پدرتان تمام نمی شود! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵:۵۳
مینا

مینا : سلام .وقت بخیر خانم هراتی.دیشب خواب دیدم که دستشوییم گرفت اول که رفتم ببخشید مدفوع کردم ‌.بعد که در اومدم بیرون دوباره دستشوییم گرفت دوباره رفتم به شدت ادرار داشتم اصلا نمی تونستم خودمو کنترل کنم چند قطره ازش ریخت رو لباسم.بقیه شو دیگه تونستم تو جای خودش بریزم.ممنونم که تعبیر کنین

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما مستاصلید و در آستانه ی انفجار و طغیان احساسی هستید. می خواهید درددل کنید و حرفتان را بزنید و نگرانی هایتان را بریزید دور. شما از دست خودتان عصبانی هستید و شاید احساس کنید که کار بدی کرده اید و احساس گناه کنید. احتمال قوی به ثروت خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۱۳
رویا

رویا : باسلام و احترام
خانم هراتی عزیزم، خواب دیدم برادرزاده ی سه ساله ام روی پام نشسته، دیدم روی زانو و رون پام که نشسته بود خیس شده، فهمیدم ادرار کرده و ادرارش پاهامو خیس کرده، شلوارشو کشیدم پایین دیدم مدفوع هم کرده، (مثه چک کردن پوشک بچه. اما برادرزاده ام چند ماهی میشه که دیگه پوشک نمیبنده. )

میشه لطفا برای تعبیرش راهنماییم کنید؟
سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۱:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر شما به ثروت خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱:۵۹
Maryam

Maryam : سلام دیشب خواب میدیدم دارم ادرار میکنم ولی بدون درد یا سوزش بجای ادرار ازم خون خارج میشه با توجه به اینکه در واقعیت باردارم خیلی ترسیدم و نگران کلیه هام شدم و تو خواب دنبال درمان بودم..... بعد یه اقایی که خودش رو استاد عربی معرفی میکرد و یه
پسر بچه ۳ ۴ ساله داشت و عنوان میکرد خودش رو وقف بچش کرده و....ولی در واقع ادم شیادی بود تو مطب دکتر میخواست به من نزدیک بشه و از زندگی خصوصیم اطلاعاتی بدست بیاره.... خلاصه اینکه همسرم هم تو خوابم خیلی مسن تر و خسته و با موی کمتر میدیدم. ممنون میشم تعبیرش کنید.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما بار منفی زیادی را به دوش می کشید و از لحاظ جسمی یا روحی خسته هستید و می خواهید کسی به شما کمک کند. شما می خواهید زندگی و فکرتان از افکار منفی پاک باشد و مشکلاتتان همه از بین بروند و کسی هست که می خواهد به بهانه ی کمک به شما ( شاید از طریق دعا نویسی ) در کارتان فضولی و دخالت کند و برایتان شر و دردسر درست کند. این شخص ظاهری مذهبی دارد و نباید اصلا با او رازتان را بگویید. شما از خستگی مفرط رنج می برید و باید کارهایتان را آهسته انجام بدهید و عجله نکنید. همسر شما هم مثل شما خسته است و در مورد خاصی احساس می کند که خودش باید به تنهایی کاری را انجام دهد. او تجربه های زیادی به دست آورده و فکر او هم مشغول است.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۱۲
هلیا

هلیا : ببخشید خانم هراتی عزیز این قسمت را یادم رفت بنویسم در واقعیت پدرم پارکینسون داره وبا کمک ما میر ه دستشویی.تنهایی نمیتونه بر ه دستشویی ،تو خواب خیلیتعجب کردم که خودش رفته بود دستشویی .باتشکر

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱:۵۳
هلیا

هلیا : با سلام واحترام خدمت شماخانم هراتی عزیز
من خواب دیدم ادرار شدید داشتم تا رسیدم دستشویی نتونستم خودمو کنترل کنم ورو شلوارم ادرار کردم بعد یک صحنه خواب دیدم پدرم ادرار داشت سریع کل لباسش را در آورده بود وپشت بدنش را دیدم که لخت بود و پدرم رفت تو دستشویی ،اما تا وارد دستشویی شد نتونست ادرارش را کنترل کنه و دم در دستشویی ادرار کرد بعد اومد بیرون از دستشویی به دیوار تکیه داد همینجوری که لخت بود فقط بدنش را دیدم که لخته، قسمت آلت را ندیدم
دیدم پدرم ناراحته از اینکه نتونسته بود ادرارش را کنترل کنه.
ممنون میشم تعبیرش را بفرمائید باتشکر.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به اندازه ای نگرانی و ناراحتی دارید که نمی توانید خودتان را کنترل کنید و در عملتان و رفتارتان نگرانی تان را بروز می دهید. شما در آستانه ی طغیان و انفجار احساسی قرار دارید و احساس استیصال می کنید. پدر شما می خواهد نگرانی اش را و ناراحتی اش را از دیگران مخفی کند ولی حریم خصوصی ندارد و شما متوجه ناراحتی او هستید. شما می دانید که او احتیاج به حمایت شما دارد و چیزی از او نیست که شما ندانید. پدر شما می داند که بار اضافه روی شانه شماست و این را دوست ندارد ولی چاره چیست؟! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶:۴۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت