کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ادرار کردن

اگر کسی در خواب ببیند که در جایی که محل ادرار کردن نیست، ادرار می کند، اگر غمگین و قرض دار است، از غم نجات یافته و قرضش ادا می شود. اگر کسی ببیند در جای مجهولی ادرار می کند، از اهالی آنجا زن می گیرد. اگر دید از جای ادرار او خون جاریست، صاحب فرزند خواهد شد.

امام صادق (ع) می فرماید: ادرار در خواب در موضع خود، برای کسی که فقیر باشد، دلیل توانگری و ثروت است و برای بنده، آزادی است و برای بیمار شفا است. برای زندانی نجات و برای مسافر، بازگشت به وطن است. برای عامل، عزل از عمل، برای خلیفه، مرگ و برای قاضی، عزل و برای بازرگان ضرر و زیان در تجارت است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در جایی غیر از محل ادرارکردن، ادرار می کند، اگر صاحب خواب غمگین و مقروض باشد، از غم رهایی یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر ببیند که ادرار می کند به اندازه ادراری که کرده از ثروتش کم می شود.

حضرت دانیال می گوید: اگر ببیند که در جایگاهی ناشناخته ادرار می کند، از اهل آن موضع زن خواهدگرفت. اگر ببیند که به جای ادرار، خون از بدنش خارج می شد، صاحب فرزند خواهد شد و اگر ببیند که به جای ادرار چرک و خون می رفت، دلیل کند که صاحبت فرزندی معلول خواهد شد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که اندر چاهی ادرار کرد، دلیل کند که از کسی مال حلال حاصل کند. اگر ببیند که ادرار می کرد، دلیل کند که او را فرزندی آید که عالم و دانا گردد. اگر ببیند که برخی از ادرار ریخت و برخی را درون خود نگه داشت، تعبیرش این است که برخی از مال وی برود و برخی اندوه و غم از وی جدا گردد. اگر ببیند که مردمان از ادرار وی مسح می کردند، دلیل کند که او صاحب فرزندی که عالم و دانا است خواهد شد و مردمان متابع او گردند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند که در مسجدی ادرار می کرد، مال خویش هزینه کند. اگر ببیند که جامه وی به ادرار آلوده شد، دلیل کند که مال خویش را برای فرزند خویش هزینه کند.

اسماعیل ابن اشعث می گوید: اگر ببیند که در موضع مناسب در خانه خویش ادرار می کرد، مال و ثروت و دارایی خویش را برای عیال خود هزینه و خرج کند، ولی مالی که صرف کرده جبران نخواهد شد.
بعضی از معبران گفته اند: ادرار، مال حرام است. اگر ببیند که ادرار می خورد، دلیل کند که مال حرام خورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

149 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Atoosairani

Atoosairani : با عرض سلام و ادب

سپاسگزارم

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۱:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما احساس می کنید که کارتان ( یا کاری در رابطه با شما) بد پیش می رود و دنبال راه حل و چاره ای برای رفع نگرانی و خالی کردن این بار احساسی فکرتان هستید. قسمت دوم خواب شما گویای این است که امنیت کامل برای شما و ایشان در کارتان وجود دارد و خطری مواجه شما نیست. شرایط سود دهی و اقتصادی این حوزه مورد بررسی ایشان قرار خواهد گرفت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۴۸
Atoosairani

Atoosairani : سلام عرض شد متوجه شما و ایشان نشدم یعنی من و چه کسی ؟
ممنون Atoosairani

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خودتان نوشته اید پاک کنید! جناب محترم وزیر ( امنیت امور مالی)

پاسخ
لینک۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۱۹
 مریم

مریم : سلام .من دیسب خواب دیدم که همسرم که پنج ماهی هست از خونه رفته و اصلا از ما خبری نمیگیره روی من ادرار کرد و من از ترس اینکه دوباره نزاره بره چیزی بهش نگفتم و رفتم بدنم رو آب کشیدم ادرارش تی شرت و بدنم رو خیس کرد بعد بدای اینکه من ناراحت نشم پول از جیبش دراورد که بده به من ولی دیگه ندیدم پول رو بهم داد یا نه بعد من که تو حمام بودم و نجاست رو از روی بدممو لباسم پاک میکددم یه دفعه موهامو با قیچی ازجاییکه بافته شده بود کوتاه کردم و جلوی آینه خووجو دیدم که چقدر بهم میومد ولی بازم نگران این بودم که شوهرم خوشش میاد یا نه

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما شما را تحقیر کرده و حرمت شما را نگه نداشته است. او بار عاطفی اش را روی شما خالی می کند و احساساتش را روی شما آزاد می کند. ( اجازه ندهید شما را کتک بزند!) شما می خواهید نگرانی را از وجودتان دور کنید و شروعی تازه داشته باشید و افکار منفی را از ذهنتان پاک کنید. ولی تصمیم خواهید گرفت که رابطه تان را با عده ی زیادی قطع کنید. کسانی که فکرتان را مشغول کرده اند و پایشان را از زندگی تان ببرید. اینطوری شما نگرانیها و فکر کمتری دارید. شما احساس قدرت نمی کنید و می خواهید شروعی تازه داشته باشید. چه اهمیت دارد همسرتان خوشش می آید یا نه. این زندگی شماست اگر شما خودتان خودتان را دوست نداشته باشید و برای خودتان احترام قائل نباشید هرگز هیچ احدی به شما احترام نخواهد گذاشت خصوصا همسرتان. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۱۵
Paniza

Paniza : سلام خانم هراتی روزتون بخیر امروزصبح بعد ازاین که نمازصبحمو هنگام اذان خوندم و خوابیدم خواب دیدم داخل دستشویی خونه خودم بودم و داشتم ادرار میکردم اینقدر ادرارم زیاد بود و بافشار که به خارج از سنگ دسشویی هم میپاشید درضمن من یه تکه فلز کوچک مث باطری ساعت همیشه همراهم دارم چون بهم گفتن اشعه های منفی رو دور میکنه یادمه اون فلز هم از لباسم جدا شد و افتاد رو زمین دسشویی و آلوده به ادرار شد

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید احساسات منفی را از زندگی تان دور کنید و به شدت عصبانی هستید. شما مدت زیادی است که احساسات منفی را درون خودتان نگه داشته اید و از نظر شما داشتن این فلز هم تاثیری برای آرام سازی شما نداشته و احساس مثبتی روی آن ندارید. ولی انشالله از افکار منفی و انرژی منفی به کل دوری خواهید کرد. به جای نگه داشتن فلز همراه خودتان هر روز 3 بار آیت الکرسی بخوانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲:۳۳
Mohsen

Mohsen : سلام صبح شما بخیر خاتم هراتی
خواب دیدم تو دستشویی خونه پدری نشستم که دستشوویش توی حیاط بود شایدم اونجا نبود مجهول بود اما حس کردم اونجاست و در حیاط هم باز بود و داخل کوچه معلوم بود و انگار روی بک پا نشسته بودم و بیرون همسایه های قدیم که دو تا دختر خانم داره تو خونه پدری نمیدونم یا یکی از همسایه ها دارن میرن منم چون در باز بود نگران بودم منو نبینن مخصوصا دختره بعد خانواده خالمو دیدم که خالم چشمش بهم افتاد تو دستشوییم و بهش اشاره کردم با خجالت از دور که داشتن رد میشدن بیاد دره دستشویی رو برام ببنده که در خونه بسته شد و همسر سابق هم چون همسایه قدیم بودن دیدم در حال اومدنو رد شدنه و ارایش کرده بود و خوشگل داشت میرفت خونه مادرش همه حواسم بهش بود چیکار میکنه و انگار هیچکسو نمیشناسه و تا دیدمش فقط حواسم به اون بود انگار ناراحت بود یا قیافش جدی بود مستقیم رفت در خونه مادرش و در و باز کردو رفت داخل منم در حال ادرار بودم انگا که اون پام اسیب دیده بود روی یک پا نشسته بودم زیادو کمش یادم نیست
لا تشکر از شما

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۷:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید نگرانیهایتان را دور بریزید و با کسی درددل کنید. شما قسمت بزرگی از اعتماد به نفستان را باز یافته اید و قادر هستید که تا 50 درصد روی پای خودتان بایستید و مستقل باشید و از عجز و ناتوانی روحی به اندازه ی زیادی خلاص شده اید. شما نمی خواهید که کسانی که در ارتباط اجتماعی با شما قرار دارند، نگرانی ها و ناراحتی هایتان را بدانند. نمی خواهید که در شرایط بغرنج قرار بگیرید و شما را مستاصل فرض کنند. خاله ی شما در خوابتان اصالت خانوادگی شماست که این اصالت به شما می گوید که باید حرفتان را به هر کسی نزنید و به هر کسی اجازه ندهید در زندگی تان دخالت کند و از افکارتان با خبر شود. همسر سابق شما فکرش خیلی ناراحت است و به تنهایی از پس زندگی اش بر نمی آید و از مادرش مشورت می گیرد. کم کم انشالله شما توانایی های خودتان را باز می یابید و مستقل تر و خردمندانه تر عمل خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲:۰۸
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم امیدوارم که سلامت و شاد باشید
خواب دیدم در یک مکانی که یک مردی بود که یا درویش بود یا دعا نویس زیر پای من ادرار سگم که ماده است و ادرار یک سگ دیگه رو با هم ریخت تا بخار ادرار به من بخوره و بهم گفت اگر مشکلت رو حل کردم یک کت برای من بیار و من گفتم برادرم کت نو داره که خیلی کم پوشیده ولی اون در جواب گفت :فقط کت استفاده نشده باشه...یک دفعه یک موجودی ظاهر شد که من اولش فکر کردم همون موجودها هستند(از اسمشون میترسم)خواستم از اون مکان فرار کنم که فشار هوا از سمت اون موجود اجازه نمیداد در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خروجی برای من و دوستانم باز بشه ، ولی من به زور در رو باز کردم ولی دوستانم موفق به فرار نشدند و داخل ماندند اون موجود بیرون اومد و منو صدا زد و گفت من عاشق تو شدم و اونجا فکر کردم شاید اصلا اون موجود ترسناک نباشه یا شاید فرشته باشه بدن و صورت پهن و رنگ کاملا سبز داشت و من ترکش کردم ،در ادامه خوابم خواستم دوباره اون مرد دعا نویس رو ببینم که بهم گفت : سمت من نیا چون تو خواب دیدی از پشت سر لباس من رو پاره میکنی ...ولی بعدش گفت من این بار مشکل تو رو حل میکنم ولی دیگر سمت من نیا..در این قسمت مطمئن نیستم این جمله رو بیان کرد یا در عمل این کار رو برای من انجام داد و مشکلمو حل کرد و دیگه نمیخواست من رو ببینه .ممنون از تعبیر زیباتون

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۸:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. شما همچنان وسوسه می شوید که به کمک دعانویسان یا به کمک راه حلی که دعانویسان قبلا برای از بین بردن جادو جنبل به شما یاد داده اند، از جادوهای احتمالی خودتان را رها کنید و به جای آیت الکرسی خواندن و نام حضرت فاطمه س را تکرار کردن، از ادرار بچه برای از بین بردن جادو استفاده می کنید که این جادو در مقابل جادو همان استفاده از جادوست!!! وقتی می گویند جادو حرام است یعنی استفاده از راهکارهایی که این اشخاص به شما می دهند هم حرام است. شما در عین حال بین دوستاننان تنها کسی هستید که سعی می کنید که از این دعانویسان کمک نگیرید و باقی آنها اسیر دست شیاطین هستند. شما وسوسه شده اید که از این شیاطین به بهانه ی ملک بودن یا خوب بودنشان استفاده کنید اما دقت داشته باشید که اگر از اینها کمک بگیرید دست کمک رسانی خدا به خودتان را قطع کرده اید. شما باید انتخاب کنید یا کمک خدا یا کمک شیاطین!! شما در نهایت تصمیم می گیرید که یک بار دیگر از شیاطین و راهکارهای دعانویسان کمک بگیرید ولی باور کنید با این کارها در کار خودتان گره می اندازید. اینکه به شما گفته از پشت سر لباس من را پاره می کنی یعنی آنها می دانند که شما پشت سر راهکارهای آنان را باطل می دانید. گول نخورید بهناز اینها دلشان برای شما نسوخته. در ازای هر کمکی که به شما بکنند قسمتی از روحتان را تسخیر خودشان خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷:۲۶
Fatemeh

Fatemeh : سلام. روزتون بخیر. عزیزم خواب دیدم در فضای بیرون پای درختی ادرار میکردم و ادرارم تمام نمیشد و یکی دو تا از دوستان هم بالای سر من بودند و من بهشون میگفتم ادرارم تموم نمیشه (ادرار هم خیلی زیاد بود). ممنون از وقتی که می گذارید

پاسخ
لینک۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما راجع به هدف بلند و آرمانهای بالایی که دارید برای دوستانتان درددل می کنید و از مشکلات و سختی های راهتان برای رسیدن به هدفتان صحبت می کنید و این حرفها تمامی ندارد. ضمن اینکه شاید رسیدن شما به هدفتان مستلزم صرف هزینه ی مالی زیادی هم باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۴۹
سمانه

سمانه : عرض سلام و روز به خیر. در خواب یادم نمیاد به چه علتی نمیشد تو خونه خودمون بریم دستشویی. مادرم من و برادرزاده ام رو که یک دختر هفت ساله هست رو برد خونه همسایه برای دستشویی.وارد دستشویی که شدیم شبیه دستشویی عمومی بود.بزرگ بود و چندین دستشویی داشت.من به برادرزادم گفتم نمیخواد بری توی توالت.همینجا جیش کن.منظورم تو همون محیط عمومیِ دستشویی.برادرزادم یکم شیطنت کرد و بازی کرد من با لحن تند بهش گفتم بشین جیش کن دیگه.اونم نشست و جیش کرد.ممنونم از شما

پاسخ
لینک۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید از شر احساسات منفی در زندگی تان خلاص شوید ولی نمی توانید برای خانواده تان درددل کنید و بنابراین به همسایه تان پناه می برید تا با او صحبت و درددل کنید. اما باز متوجه می شوید که حریم خصوصی شما از بین می رود و شما نمی خواهید که این اتفاق بیافتد و همه از افکار و ناراحتی های شما با خبر شوند. اما دلتان نمی آید که دختر برادرتان غصه بخورد و احتیاجات او را بر احتیاجات خودتان ارجح می دانید و سعی می کنید که اقلا کاری کنید که او خوشحال باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۲۹
رویا

رویا : باسلام و احترام

خانم هراتي عزيزم، عذرخواهي ميكنم بابت خوابم!!
خواب ديدم با چندتا دختر و پسر حمام هستيم و لختيم مشغول سكس، چيزي كه يادمه اينكه من همش با دخترا و سينه هاشون مشغول بودم و بسيار خوش هيكل و زيبا بودن، تا جاييكه مرد و زن ديگه ي گروه شاكي شده بودن كه چرا من فقط با دخترا سكس دارم و بنا به جريمه اون مرد در گروه كه انگار رييس گروه هم بوده مجبورم كرد كه ادرارشو بخورم و اون شروع به ادرار كرد به سمت صورتم و من با اكراه خوردم!!!
بعدش من فرار كردم، جاي بسيار بزرگ و وحشتناكي بود، تمام ساختمونها اسمون خراش بودن و من سوار اسانسورها مشغول بالا و پايين رفتن براي نجاتم بودم، خلاصه به بيرون راه پيدا كردم، سواره ماشيني شدم كه يه دختره چادري هم سوارش بود، بعدش فهميدم راننده هم با اوناست و دختره هم همدستشه، گولشون زدم و از ماشين وسط جاده اي كه هيچ نام و نشوني نداشت پياده شدم، سرگردون شدم اما ناگهان بابام پيدا كرد و نجات پيدا كردم.

ممنون ميشم لطف كنيد و خوابمو برام تعبير كنيد.
سپاسگزارم.

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. شما به دنبال کسب ثروت هستید و می خواهید گذشته تان را بشویید و شروعی تازه داشته باشید. برای شما الان ارحج ترین کار این است که اقتدار و قدرت خودتان را بالا ببرید و توانایی های زنانه خودتان را تصدیق و تحسین می کنید. اینکه بگویید من یک زنم و می توانم یک زن موفق هم باشم برایتان خیلی مهم است ولی احساس شما این است که همزمان کسانی هستند که شما را تحقیر می کنند و نمی خواهند که شما اعتماد به نفستان را بالا ببرید. کسانی که می گویند شما عرضه ندارید که از پس خودتان بر بیایید و یک مرد است که می تواند شما را از لحاظ مالی حمایت کند و به این وسیله شخصیت شما را خورد می کنند و شما مجبورید که گاهی حرف اینها را بپذیرید. شما سعی می کنید که در بین تمام امکاناتی که در دنیا برای پیشرفتتان وجود دارد بالا و پایین بروید و در بالا پایین های زندگی تصمیم می گیرید که راه خودتان را پیدا کنید و امکانات مالی خودتان را قوی کنید تا وابسته به کسی نباشید. اما انگار تنهایی این کار برای شما سخت است و همیشه همین بحران اول خوابتان همه جا هست. شما نمی دانید راه درست کدام است ولی پدرتان راهنمای خوبی برای شماست و او شما را درک می کند و کمکتان می کند تا مشکلاتتان حل و فصل شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۲۳
مریم

مریم : سلام .من خواب دیدم در یکی از اتاق های خونمون که نزدیک دستشویی بود ادرار کردم و برای این که فرش نجس نشه روی یک برگه اچار این کارو کردم!که ادرار خیلی زیادی داشتم و وقتی نگاه کردم دیدم روی فرش یکم نجس شده...پیش خودم گفتم دسشویی که نزدیک بود..

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما عصبانی هستید و می خواهید که احساسات منفی را از خودتان دور کنید و هر جا که باشد .... نمی توانید کنترلی روی احساستان داشته باشید. اگر جلوی کسی ادرار کردید یعنی حریم خصوصی ندارید و همه از نگرانی شما با خبر می شوند. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید و روی بعد ارتباطی خودتان با دیگران بیشتر کار خواهید کرد. از اینکه این همه احساسات را در خودتان نگه داشته اید خسته شده اید. شما از غم رها می شوید و به ثروت می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۲۸
Atoosairani

Atoosairani : با عرض سلام و درود برشما
خواب دیدم در مکانی بودم که نمیشناختم تو دستشویی ادرار کردم بعد بجایی رفتم که ( مثل ی شهر قدیمی) آب همه جا را فراگرفته بود درون آب بودم و به جلو میرفتم (مثل شنا کردن ولی بدون تقلا و بدون دست و پا زدن )
از در بزرگی که چوبی و مثل دروازه بود رد شدم و جلوتر رفتم به در دیگری رسیدم که در پاگرد اون در چیزی قرار داشت دقیق یادم نیست شاید صندوقچه ،میخواستم برم بردارمش که از خواب بیدار شدم
سپاسگزارم

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نمی توانید اطرافیانتان را درک کنید و از دست آنها ناراحت و عصبانی هستید. سعی می کنید که آرامشتان را حفظ کنید و دلتان برای روابط قدیمی تان با دوستان قدیمی تنگ شده. شما بسیار احساساتی شده اید و از این همه دروغ و سیاست بازی خسته شده اید. شما احساس می کنید که بیگانه و تنهایید و توسط اطرافیانتان طرد شده اید. شما مدتی خودتان را از دیگران کنار کشیده و ایزوله می کنید. شما سعی می کنید که به گذشته تان نگاه کنید و چیز ارزشمندی را از آن زمان بدست بیاورید که بتوانید به کمک آن آینده تان را بسازید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شاید در شبهایی دیده اید که تعبیر خواب برعکس است. متوجه منظور شما نشدم که جایی دیگر تعبیر شد و اینطوری نبود منظورتان کجاست.

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱:۰۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت