کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ادرار کردن

اگر کسی در خواب ببیند که در جایی که محل ادرار کردن نیست، ادرار می کند، اگر غمگین و قرض دار است، از غم نجات یافته و قرضش ادا می شود. اگر کسی ببیند در جای مجهولی ادرار می کند، از اهالی آنجا زن می گیرد. اگر دید از جای ادرار او خون جاریست، صاحب فرزند خواهد شد.

امام صادق (ع) می فرماید: ادرار در خواب در موضع خود، برای کسی که فقیر باشد، دلیل توانگری و ثروت است و برای بنده، آزادی است و برای بیمار شفا است. برای زندانی نجات و برای مسافر، بازگشت به وطن است. برای عامل، عزل از عمل، برای خلیفه، مرگ و برای قاضی، عزل و برای بازرگان ضرر و زیان در تجارت است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در جایی غیر از محل ادرارکردن، ادرار می کند، اگر صاحب خواب غمگین و مقروض باشد، از غم رهایی یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر ببیند که ادرار می کند به اندازه ادراری که کرده از ثروتش کم می شود.

حضرت دانیال می گوید: اگر ببیند که در جایگاهی ناشناخته ادرار می کند، از اهل آن موضع زن خواهدگرفت. اگر ببیند که به جای ادرار، خون از بدنش خارج می شد، صاحب فرزند خواهد شد و اگر ببیند که به جای ادرار چرک و خون می رفت، دلیل کند که صاحبت فرزندی معلول خواهد شد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که اندر چاهی ادرار کرد، دلیل کند که از کسی مال حلال حاصل کند. اگر ببیند که ادرار می کرد، دلیل کند که او را فرزندی آید که عالم و دانا گردد. اگر ببیند که برخی از ادرار ریخت و برخی را درون خود نگه داشت، تعبیرش این است که برخی از مال وی برود و برخی اندوه و غم از وی جدا گردد. اگر ببیند که مردمان از ادرار وی مسح می کردند، دلیل کند که او صاحب فرزندی که عالم و دانا است خواهد شد و مردمان متابع او گردند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند که در مسجدی ادرار می کرد، مال خویش هزینه کند. اگر ببیند که جامه وی به ادرار آلوده شد، دلیل کند که مال خویش را برای فرزند خویش هزینه کند.

اسماعیل ابن اشعث می گوید: اگر ببیند که در موضع مناسب در خانه خویش ادرار می کرد، مال و ثروت و دارایی خویش را برای عیال خود هزینه و خرج کند، ولی مالی که صرف کرده جبران نخواهد شد.
بعضی از معبران گفته اند: ادرار، مال حرام است. اگر ببیند که ادرار می خورد، دلیل کند که مال حرام خورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

138 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الف ب

الف ب : سلام خانم هراتی .
من خواب دیدم تو خونمون و طبقه ی بالا ( دقیقا نمیدونم خونمون بود یا نه ) ولی تو خواب قویا حس میکردم خونمونه ، جلوی خواهرم که دوسال ازم بزرگتره تو یه چالی شروع کردم به ادرار کردن و اونم منو تماشا کرد . وقتی تموم شد بهش نشون دادم این چاله به فاضلاب وصل میشه . من تعبیر کلیشو خوندم ولی اینکه جلوی یکی از اعضای خوانواده اینکارو بکنم یکم گیج میکنه منو . لطفا توضیح میدید؟

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای خواهرتان که درک بالایی دارد، درد دل خواهید کرد و از نگرانی هایتان می گویید و خودتان را پیش او تخلیه احساسی می کنید. اینکار باعث آرامش شما خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۲۶
hosein

hosein : با سلام من خواب دیدم ادرار زیادی می کنم و این ادرار جمه میشه..تعبیر چی هست؟

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : لطفا توضیح دهید منظورتان از ادرار جمه می شود چیست.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۰۷
hosein

hosein : ادرار جمع میشد..توری که حجمش رو می دیدم...

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از غم فارغ می شوید و انرژی منفی تان را تخلیه خواهید کرد. اگر مشکلات مالی دارید به ثروت می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۱۴
Leilee

Leilee : سلام خانم هراتی عزیز وقت بخیر
خواهرم خواب دیده همه منزل پدربزرگم که فوت شدن جمع هستیم و برای چهلم پدربزرگم میخواییم بریم و خود پدربزرگم که فوت کردن هم میخوان بیان، (چهلمش نزدیکه) همه از خونه رفتن بیرون و خواهرم میخواسته بره دستشویی که پدربزرگم براش شیر آب رو درست میکنه و بهش میگه اینجا دستشویی کن وقتی خواهرم داشته ادرار میکرده پدربزرگم وایمیسته و نگاه میکنه! بعد با مادربزرگ و پدربزرگم از خونه میان بیرون، خواهرم هر چی میخواسته بره از اونجا پدربزرگم نمیذاشته و هی میگفته آروم باش انقد شیطونی نکن خواهرم هی فرار میکرده و پدربزرگم میرسیده بهش

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. همه شما به او فکر می کنید و روح او زنده است و بین شما زندگی می کند. نباید او را مرده فرض کنید چون فقط جسم او مرده است. دعای خیر پدر بزرگتان پشت خواهرتان است و او دعا می کند که خواهرتان از غم فارغ شود. او پیگیر کار خواهرتان است و تا او خیالش راحت نشود، از فکر خواهرتان بیرون نمی آید. پدر بزرگتان می خواهد خواهر شما حضور او را در زندگی شما باور کند و فکر نکند که او مرده و تمام شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۰۸
شیدا1

شیدا1 : خانم هراتی عزیزم،سلام.من دیشب خواب دیدم،یک پسره غریبه که فقط اسمشو شنیدم،به سرعت دنبالم میکرد،و منو گرفت گفت فرار نکن،من ترسیدم ،فکردم میخواد رابطه جنسی برقرار کنه،ادرار زیادی کرد روی لباسم،ومن در حال تلاش برای فرار،احساس خوبی نداشتم،احساس میکردم میخواد خودشو ارضا کنه،من فرار کردم،دیدم تابلو فرشی،یا کوبلنی بهم داد،من خوشم از اون اقا،نمیومد،بعد دیدم مامانم گفت چه تابلو فرش قشنگی،عکس دختر و پسریا زوج جوونی بود.تابلو قشنگی بود،ولی چون احساسم بد بود به مامانم میگفتم بندازش دور،ولی مامانم میگفت خوشگله ان شالله خیر باشه،چون با سردرد از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوب است همیشه خوابتان را کامل بنویسید چون معنی اسم کسی که در خواب شنیده اید، می توانست در تعبیر موثر باشد. ولی به هر جهت، کسی بار عاطفی اش را روی شما خالی میکند و احساسش را به شما می گوید ولی شما احساس ارزشمند بودن نمی کنید. کسی می خواهد احتمالا عشقش را به شما ابراز کند ولی از روحیه او خوشتان نمی آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۶
Mohsen

Mohsen : سلام و عرض ادب
خواب دیدم تو یه جمع فامیلی هستم و دخترمم اونجاس اما منو نمیشناسه البته تو واقعیت خانم هراتی از دخترم دور هستم و پیش مادرش زنگی میکنه و بزرگتر شده بود و هی منتظر بودم یکی از اونجا فامیلا یا خانواده بهش بگن این پدرته و مارو بهم معرفی کنن خیلی رفتم و اومدم از جلوش اما نشناخت منو مثل اینکه بعد از چند سال دیده بودمش منتظر بودم مثل فیلم هندیا منو بشناسه تا اینکه دستشویی داشتم رفتم دستشویی و ادرار کردم خیلی زیاد و احساس راحختی میکردم موقع ادرار خیلی نگه داشته بودم و اون مکانم برام نا آشنا بود که همه بودن و دخترمم بود یه خونه بود

با تشکر از شما خانم هراتی

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. روابط دوستانه شما با دیگران قوی تر خواهد شد و احتمالا دخترتان را خواهید دید. احساس شما این است که او از شما شناخت کافی ندارد ( چون از هم فاصله داشته اید - خوب درکتان نمی کند). شما نگران هستید ولی نگرانی شما بی خود است. شما از غم فارغ خواهید شد و خیالتان راحت می شود. شاید قرار است در عید به او سر بزنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳:۴۲
منا مرادي

منا مرادي : ببخشيد يعني ادرار خوني تعبير بيماري و مصيبت و ... نداره

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۱۳
منا مرادي

منا مرادي : سلام وقتتون بخير. خواب ديدم يه خونواده اي كه سالها پيش باهاشون رابطه داشتيم دارن ميان خونه ما و دم در كه بودند من تو اتاق خودم يه دفعه ادرارم گرفت و ادرارم كامل قرمز بود مثل خون . و وقتي هم اونا(دو تا دخترشون كه همسن من و خواهرم هستند)رو يادمه كه تو خوابم بودند اومدن تو خونه و بعد هم اومدن تو اتاق من. من همچنان درگير ادرار كردن خوني و پاك كردنش بودم . ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. آنها حرف شما را زده اند یا یاد شما کرده اند. شما هم انرژی های منفی در فکرتان هست که آنها را از وجودتان بیرون می ریزید. احساسات منفی و خشم و نگرانی های شما از وجودتان بیرون می آید و از ذهنتان پاک می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۵۸
Atena

Atena : سلام روزتون بخير
ديشب خواب ديدم خونه قديميمون هستيم بايد ميرفتم دستشويي ولي داييم داشت حموم و دستشويي رو تعمير ميكرد منم ناچار شدم همون بيرون دستشويي نشستم ادار كردم همزمان باد رها كردم داييم شنيد اومد بيرون خواهرم هم تو حياط بود (داييم خودش خيلي شوخه) يه لبخند زد ولي من خيلي برام مهم نبود گفتم دستشويي بودم يه كار خيلي طبيعيه هرچند دوست نداشتم بشنفه اون اومد بيرون بلند شدم رفتم داخل دستامو شستم...

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به این فکر می کنید که در گذشته اگر می خواستید برای کسی درددل کنید، برای شما از خودشان مایه می گذاشتند و سعی می کردند که پشتوانه ی شما باشند تا مشکلاتتان حل شود. و اینکه راحت جلوی همه از مشکلاتتان می گفتید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۲۵
ali

ali : سلام و ادب
خانم هراتی پریشب خواب دیدم ، که در خواب در رختخواب که در اتاق دیگری انداختم به دلیلی که یادم نیست (فکرکنم خنده) ادرار کردم و رخنخواب فرش و سرامیک حجم عظیمی ادرار از من خارج شده بود بعد امدم تمیز کنم مادرم آمد و پرسید و گفتم چایی ریخته ! من در خانه خودم بودم و مادرم مهمان بود تا انجا که یادم است .
نکته :البته روز قبلش با همسرم بگو مگو داشتیم و من چند ساعتی در اتاق کارم روی همان رختخواب خوابیده بودم ! که شبش این خواب را دیدم

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. نگرانی ها و مشکلات و استرس از بدنتان خارج شده و فکرتان باز خواهد شد. شب در جای خودتان به تنهایی خوابیده اید و غصه خورده اید. بعد از این احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و نمی خواهید که مشکلات شما را مادرتان متوجه شود و به او می گویید که رابطه تان با خانمتان خوب است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱:۵۵
سونیتا

سونیتا : سلام خانم هراتی عزیزم
بخاطر اون خوابی که دیده بودم و گفتید قربانی کنم خیلی نگران بودم و قربانی رو انجام دادم.صبح خواب دیدم پسر دخترخاله ام اومده خونه مون ولی قیافه اش مثل اون نبود خیلی سفیدتر و خوشگل تر شده بود و داشت پاهاش،رو تکون میداد که من یا خواهرم یادم نمیاد گفتیم میخواد ادرار کنه و پوشک نداشت بابام فورا اومد پاهاش رو کشید ببره دستشویی که ادرار کرد و روی فرش ریخت و من گفتم زیرش رو بگیر نتونه ادرار کنه ولی باز از اتاق که داشت میبرد بیرون تو هال باز ادرار کرد که فرش رو کنار زدیم روی سرامیک ادرار ریخته بود و ما ناراحت شدیم خواهرم هم بود.
ممنون.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کار خوبی کردید. شما گشایش کار خواهید یافت و زندگی تان رو غلطک خواهد افتاد. فعالیت ها و توانایی هایتان بیشتر خواهد شد. مشکلاتتان دفع می شود و به ثروت زیاد می رسید. چون به فقرا کمک کرده اید برکت به زندگی تان می آید. هیچ کس جز خدای بزرگ حامی شما نیست. با او صحبت کنید و فکر نکنید که حواسش نیست و نمی بیند. خودتان را به خدا نزدیک کنید چون اگر کسی باشد که در دنیا و اخرت قلبا دوستتان داشته باشد و صلاحتان را بخواهد فقط اوست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۰۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت