کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ادرار کردن

اگر کسی در خواب ببیند که در جایی که محل ادرار کردن نیست، ادرار می کند، اگر غمگین و قرض دار است، از غم نجات یافته و قرضش ادا می شود. اگر کسی ببیند در جای مجهولی ادرار می کند، از اهالی آنجا زن می گیرد. اگر دید از جای ادرار او خون جاریست، صاحب فرزند خواهد شد.

امام صادق (ع) می فرماید: ادرار در خواب در موضع خود، برای کسی که فقیر باشد، دلیل توانگری و ثروت است و برای بنده، آزادی است و برای بیمار شفا است. برای زندانی نجات و برای مسافر، بازگشت به وطن است. برای عامل، عزل از عمل، برای خلیفه، مرگ و برای قاضی، عزل و برای بازرگان ضرر و زیان در تجارت است.

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در جایی غیر از محل ادرارکردن، ادرار می کند، اگر صاحب خواب غمگین و مقروض باشد، از غم رهایی یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر ببیند که ادرار می کند به اندازه ادراری که کرده از ثروتش کم می شود.

حضرت دانیال می گوید: اگر ببیند که در جایگاهی ناشناخته ادرار می کند، از اهل آن موضع زن خواهدگرفت. اگر ببیند که به جای ادرار، خون از بدنش خارج می شد، صاحب فرزند خواهد شد و اگر ببیند که به جای ادرار چرک و خون می رفت، دلیل کند که صاحبت فرزندی معلول خواهد شد.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که اندر چاهی ادرار کرد، دلیل کند که از کسی مال حلال حاصل کند. اگر ببیند که ادرار می کرد، دلیل کند که او را فرزندی آید که عالم و دانا گردد. اگر ببیند که برخی از ادرار ریخت و برخی را درون خود نگه داشت، تعبیرش این است که برخی از مال وی برود و برخی اندوه و غم از وی جدا گردد. اگر ببیند که مردمان از ادرار وی مسح می کردند، دلیل کند که او صاحب فرزندی که عالم و دانا است خواهد شد و مردمان متابع او گردند.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند که در مسجدی ادرار می کرد، مال خویش هزینه کند. اگر ببیند که جامه وی به ادرار آلوده شد، دلیل کند که مال خویش را برای فرزند خویش هزینه کند.

اسماعیل ابن اشعث می گوید: اگر ببیند که در موضع مناسب در خانه خویش ادرار می کرد، مال و ثروت و دارایی خویش را برای عیال خود هزینه و خرج کند، ولی مالی که صرف کرده جبران نخواهد شد.
بعضی از معبران گفته اند: ادرار، مال حرام است. اگر ببیند که ادرار می خورد، دلیل کند که مال حرام خورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

135 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الف ب

الف ب : سلام خانم هراتی .
من خواب دیدم تو خونمون و طبقه ی بالا ( دقیقا نمیدونم خونمون بود یا نه ) ولی تو خواب قویا حس میکردم خونمونه ، جلوی خواهرم که دوسال ازم بزرگتره تو یه چالی شروع کردم به ادرار کردن و اونم منو تماشا کرد . وقتی تموم شد بهش نشون دادم این چاله به فاضلاب وصل میشه . من تعبیر کلیشو خوندم ولی اینکه جلوی یکی از اعضای خوانواده اینکارو بکنم یکم گیج میکنه منو . لطفا توضیح میدید؟

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای خواهرتان که درک بالایی دارد، درد دل خواهید کرد و از نگرانی هایتان می گویید و خودتان را پیش او تخلیه احساسی می کنید. اینکار باعث آرامش شما خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۲۶
hosein

hosein : با سلام من خواب دیدم ادرار زیادی می کنم و این ادرار جمه میشه..تعبیر چی هست؟

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : لطفا توضیح دهید منظورتان از ادرار جمه می شود چیست.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۰۷
hosein

hosein : ادرار جمع میشد..توری که حجمش رو می دیدم...

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از غم فارغ می شوید و انرژی منفی تان را تخلیه خواهید کرد. اگر مشکلات مالی دارید به ثروت می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۱۴
الهام

الهام : سلام خانم هراتی عزیز, همسرم خواب دیدن که سر سفره ای هستن و همسرم داخل کاسه ای ادرار کردن و گذاشتن سر سفره که یک نفر ناشناس سر سفره بودن که میخواستن اون و بردارن و بخورن که همسرم نذاشتن ولی برادرشون اومده و اون کاسه رو از طبقه دوم انداخته پایین .

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر شما از مشکلات گذشته خودش برای دوستان تان مطرح خواهد کرد و تا اندازه ای که دوستان شما از نگرانی همسرتان ناراحت می شوند و در خوردن غم با او هم پیاله می شوند!! اما همسرتان نمی خواهد که دوستان شما غصه بخورند و برادر همسرتان نگرانی های همسرتان را از زندگی تان دفع خواهد کرد و نمی گذارد که مسائل گذشته خوشی های امروزتان را از بین ببرند. او می گوید که از حرفهای بد و تلخ قدیمی حرفی نزنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۵۷
شیدا1

شیدا1 : اون شخص،اسمش احسان هست،و من ازشون خرید اینترنتی کردم،ولی نمیشناسمشون،عجیب بود توی خوابم اومدن

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : چون او وجود خارجی دارد اسمش موثر نیست من فکر کردم اصلا او را نمی شناسید.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۲۲
شیدا1

شیدا1 : خانم هراتی عزیزم،سلام.من دیشب خواب دیدم،یک پسره غریبه که فقط اسمشو شنیدم،به سرعت دنبالم میکرد،و منو گرفت گفت فرار نکن،من ترسیدم ،فکردم میخواد رابطه جنسی برقرار کنه،ادرار زیادی کرد روی لباسم،ومن در حال تلاش برای فرار،احساس خوبی نداشتم،احساس میکردم میخواد خودشو ارضا کنه،من فرار کردم،دیدم تابلو فرشی،یا کوبلنی بهم داد،من خوشم از اون اقا،نمیومد،بعد دیدم مامانم گفت چه تابلو فرش قشنگی،عکس دختر و پسریا زوج جوونی بود.تابلو قشنگی بود،ولی چون احساسم بد بود به مامانم میگفتم بندازش دور،ولی مامانم میگفت خوشگله ان شالله خیر باشه،چون با سردرد از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوب است همیشه خوابتان را کامل بنویسید چون معنی اسم کسی که در خواب شنیده اید، می توانست در تعبیر موثر باشد. ولی به هر جهت، کسی بار عاطفی اش را روی شما خالی میکند و احساسش را به شما می گوید ولی شما احساس ارزشمند بودن نمی کنید. کسی می خواهد احتمالا عشقش را به شما ابراز کند ولی از روحیه او خوشتان نمی آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۶
mehrnaz

mehrnaz :
سلام یجایی بودم مثل روستا یه دیوار نصفه خراب بود که با دوستام روش نشسته بودم بعد من خواستم برم دستشویی ولی دستشویی نبود دورش باز بود من نشستم ادرار کنم وقتی نگاه کردم بجای ادرار هفت تا مار رنگی کوچیک درسایز ۱۵سانتی دیدم وخیلی تعجب کردم

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط نسبتا سخت و منفی قرار می گیرید و با دوستانتان به درددل با هم می پردارید. شما می خواهید از غم فارغ شوید و مشکلاتتان را کنار بگذارید ولی نمی توانید حریم خصوصی مخصوص به خودتان را داشته باشید. شاید همیشه دیگران را بر خودتان ارجح دانسته اید و برای رفع نیازهای آنها بیشتر از نیازهای خودتان کوشیده اید. می ترسید که حالا احساسات خودتان را با دیگران مطرح کنید و آنها روی شما بد قضاوت کنند. پانزده بیانگر حل و فصل شرایط سخت است. مشکلات شما به زودی ناپدید خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۴۹
Mohsen

Mohsen : سلام و عرض ادب
خواب دیدم تو یه جمع فامیلی هستم و دخترمم اونجاس اما منو نمیشناسه البته تو واقعیت خانم هراتی از دخترم دور هستم و پیش مادرش زنگی میکنه و بزرگتر شده بود و هی منتظر بودم یکی از اونجا فامیلا یا خانواده بهش بگن این پدرته و مارو بهم معرفی کنن خیلی رفتم و اومدم از جلوش اما نشناخت منو مثل اینکه بعد از چند سال دیده بودمش منتظر بودم مثل فیلم هندیا منو بشناسه تا اینکه دستشویی داشتم رفتم دستشویی و ادرار کردم خیلی زیاد و احساس راحختی میکردم موقع ادرار خیلی نگه داشته بودم و اون مکانم برام نا آشنا بود که همه بودن و دخترمم بود یه خونه بود

با تشکر از شما خانم هراتی

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. روابط دوستانه شما با دیگران قوی تر خواهد شد و احتمالا دخترتان را خواهید دید. احساس شما این است که او از شما شناخت کافی ندارد ( چون از هم فاصله داشته اید - خوب درکتان نمی کند). شما نگران هستید ولی نگرانی شما بی خود است. شما از غم فارغ خواهید شد و خیالتان راحت می شود. شاید قرار است در عید به او سر بزنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳:۴۲
منا مرادي

منا مرادي : ببخشيد يعني ادرار خوني تعبير بيماري و مصيبت و ... نداره

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خیر.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۱۳
Atena

Atena : سلام روزتون بخير
ديشب خواب ديدم خونه قديميمون هستيم بايد ميرفتم دستشويي ولي داييم داشت حموم و دستشويي رو تعمير ميكرد منم ناچار شدم همون بيرون دستشويي نشستم ادار كردم همزمان باد رها كردم داييم شنيد اومد بيرون خواهرم هم تو حياط بود (داييم خودش خيلي شوخه) يه لبخند زد ولي من خيلي برام مهم نبود گفتم دستشويي بودم يه كار خيلي طبيعيه هرچند دوست نداشتم بشنفه اون اومد بيرون بلند شدم رفتم داخل دستامو شستم...

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به این فکر می کنید که در گذشته اگر می خواستید برای کسی درددل کنید، برای شما از خودشان مایه می گذاشتند و سعی می کردند که پشتوانه ی شما باشند تا مشکلاتتان حل شود. و اینکه راحت جلوی همه از مشکلاتتان می گفتید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۲۵
Hoshang

Hoshang : سلام.خدا قوت.هوشنگ هستم.تو فضای محیط کارم هستم.ادرار بهم فشار می آره.در حالیکه می بینم توالت خالی هست،همین که می رسم به آن می بینم صف هستش.تو اولین صف همکارم و یک دوست قدیمی هم محلی ام را می بینم،قدری تو صف می مونم بعد احساس می کنم نوبتم دیر می شه می رم به یک توالت دیگه و باز عده ای صف هستن.می رم یک جای دیگه ،مثل اینکه توالت خانم ها هستش.ولی سقفش کوتاه بود و امکان ورود نداشت.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر مسائل مالی در رابطه با کارتان بهتان فشار می آید و می خواهید مشکلاتتان را از بین ببرید و از شرشان خلاص شوید. ولی خوب خیلی ها هستند که مثل شما از این بابت نگران هستند و مجبورید تحمل کنید! چاره ای نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۰۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت