کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ادویه (چاشنی)

وجود چاشنی می‌تواند اثر نیکو و مناسب ماده غذایی دیده شده در رویاها را از بین ببرد و نعمت و خوشی و خرمی را به غم و اندوه می‌آلاید. بنا به گفته کتاب فرهنگ تفسیر رویا دیدن ادویه در خواب می‌تواند نمادی از لذت، تنوع یا تغییر باشد.

تعبیر خواب ادویه همراه با غذا
آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری در خواب دید که همراه با غذای خود ادویه می‌خورد، به معنای آن است که جلب ظواهر فریبنده خواهد شد. دیدن ادویه در خواب، به معنای آن است که در راه رسیدن به لذت‌های مادی، از شهرت شما کم می‌شود.

تعبیر خواب خوردن ادویه
لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب دیدید که ادویه می‌خورید، نشانه‌ی آن است که در کارها موفق می‌شوید.

تعبیر خواب زردچوبه
محمدبن سیرین گوید: دیدن زردچوبه به خواب، دلیل بر رنج و بیماری بود. اگر بیند به خروار زردچوبه داشت، دلیل است که او رازیان ومضرت رسد. اگر بیند جامه خویش را به زردچوبه می‌کرد، دلیل که بیمار گردد. اگر جامه از دیگری بود، تأویل به صاحب جامه بود و در دیدن زردچوبه هیچ خیر و منفعت نباشد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زردچوبه به خواب تعبیر خوش ندارد. در قدیم از زردچوبه فقط در رنگرزی سود می‌بردند و نخ‌ها و خامه‌های قالیبافی را به وسیله زردچوبه به رنگ زرد در می‌آورند. در قرون اخیر از زردچوبه استفاده غذایی هم می‌کنند لذا در نوشته معبران کهن نامی از زردچوبه برده نشده. زردچوبه از نظر معبران و از زاویه علم و تعبیر خواب به علت مشخصاتی که دارد خوب نیست و نشان از غم و رنج و بیماری است.

اگر در خواب چیزی به غذا آمیختید که خودتان آن را زردچوبه می‌دانستید اما رنگ زرد نداشت بد نیست ولی اگر زردی آن را ببینید خوب نیست. اگر زردچوبه به غذا ریختید و طعم آن بد شد غمگین می‌شوید و دیگران را نیز اندوهگین می‌کنید. اگر رنگ غذا سرخ شد خوب است. اگر دست و لباستان با زردچوبه رنگین شد از سخنان دیگران آزرده می‌شوید. اگر با زردچوبه لباس دیگری را رنگین کردید به او اتهام می‌زنید و او را ناراحت می‌کنید. اگر زردچوبه را به زمین ریختید و نتوانستید پاک کنید و اثر آن را از بین ببرید کار بدی می‌کنید که اثرش می‌ماند و همیشه دیگران درباره آن حرف می‌زنند.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

1 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

کیهان

کیهان : سلام
خواب دیدم با پدرم رفتیم نانوایی که نان بخریم و این نانوایی نانهای سنگکی داشت، همین که ما داشتیم نان میخریدیم من به اندازه یک لقمه نام سنگک برداشتم و روش یکم ادویه زردچوبه و یه ادویه دیگه که نمیدونم اسمش چی بود ریختم و گذاشتم دهنم که بخورم
از طرف دیگه انگار در یه جای دیگه دنبال اینم که یه قطعه زمین هم بخرم
لطفا تعبیرشو برام بفرمایید

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۴:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید زندگی تان به ثروت و رفاه برسد ولی یک مقدار نگران هستید و دلشوره دارید. شما می خواهید به امنیت و ثبات برسید و به این دلیل باید واقع گرا باشید و سعی کنید اصالت و آرمانهایتان را حفظ کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵:۱۹

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت