کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اذان

  امام صادق (ع) می فرماید: بانگ نماز در خواب بر دوازده وجه است.
 1. حج،
 2. سخن،
 3. فرمانروائی،
 4. بزرگی،
 5. ریاست،
 6. سفر،
 7. بریدن،
 8. مفلسی،
 9. خیانت،
 10. جاسوسی،
 11. منافقی،
 12. بریدن دست،

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند که اذان می گوید، اگر بنده درستکار و پارسا باشد که در مکانی معروف و آشنا اذان می گوید یا صدای اذان می شنود، به حج خانه خدا می رود. اما اگر این خواب را مردی فاسق دید، او را به دزدی بگیرند. اگر دید بانگ نماز را از مسجد یا از مناره می داد، دلیل که مردمان را به خدا می خواند. اگر دید در بستر خفته و اذان می گفت، با زن خود مهربان است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند محبوسی در زندان بانگ نماز می داد و اقامه کرد، از زندان رهایی یابد. اگر دید در مناره بانگ نماز می داد، دلیل که بزرگی و فرمانروائی یابد. اگر ببیند در کنج خانه بانگ نماز داد، دلیل که در کار حق خیانت کند. اگر ببیند در سردابه بانگ نماز داد، دلیل که به زودی به سفر می رود و در آن سفر رنج و بلا کشد و دیر بماند.
اگر دید در میان کوهی بانگ نماز کرد، دلیل که در میان قومی ستمگر گرفتار آید و به او خیانت کنند. اگر بییند بر کرسی یا بر تختی نشسته یا ایستاده و به لهو بانگ نماز می کرد، دلیل که عقل از او زایل شود. اگر دید دیگری بانگ نماز کرد و او بشنید، دلیل که به کار عبادت و طاعت کاهل است و کسی او را به خدایتعالی خواند. اگر ببیند بانگ اقامت شنود، دلیل که در کارهای حق توفیق یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

24 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Shahrzad

Shahrzad : باسلام.من خواب دیدم صدای اذان میشنوم فکر کنم اذان صبح یا ظهر بود.گفتم صدای اذان بالاخره اومد.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله خبر خوشی دریافت می کنید که فکرتان راحت خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۰۹
لیلا

لیلا : سلام
من چند ماه پیش خواب دیده ام که نوزاد پسری توی دستمه که الان یادم نمیاد نوزاد خودم بود یا نه. مادرم کنارم بود و یک آقایی روبروم نشسته بود که قیافه اش یه جوری بود که من احساس می کردم یه جورایی آدم خوبی نیست مثلا شیطانی طور ولی نه خیلی. خلاصه من همه اش تصور می کردم باید از اون نوزاد محافظت کنم و نباید بگذارم برسه دست اون مرد. روی زمین یه مقداری آب جمع شده بود مامانم شروع کرد با مشت آب از روی زمین بر می داشت و می ریخت روی نوزاد انگار که بخواد بشوردش تا تمیز بشه من وقتی اون اینکارو کرد (انگار که در یک رقابت پنهانی با مرده که فکر می کردم پدرشه باشم) در حالیکه نوزاد رو روی دستام گرفته بودم شروع کردم بالای سرش اذان خواندن.

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کار یا پروژه یا هدفی به شما واگذار می شود و شما می خواهید که این هدف را عملی کنید و اینکار را با موفقیت به سرو سامان برسانید. مادرتان از اینکه شما اینکار را دارید خوشحال است و انرژی مثبتی به زندگی شما وارد می کند تا قدر داشته هایتان را بدانید. شما نمی خواهید که در کارتان شکست بخورید و بنابراین با نام خداوند کارتان را شروع می کنید و توکل به خدای بزرگ را در پیشبرد کارتان هرگز فراموش نمی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸:۵۴
هومن

هومن : با سلام حضور سرکار خانم هراتی عزیز
خواب دیدم رفتم شهر اصفهان برای گردش ، اذان صبح از بلندگو پخش میشد ، رفتم دستشویی ، کاسه دستشویی حالت قدیمی و گود بود همراه با فضولات ، بعد خواستم وضو بگیرم بعد از نماز چند تا پشه دروبرم بودند که یکی از آنها را کشتم ، منتهی خونش را کف دستم مشاهده کردم .

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تجارب جدیدی خواهید آموخت. شروعی تازه خواهید داشت و نگرانی هایتان را دفع می کنید. با آدمهایی که سنتی و قدیمی فکر می کنند سروکار خواهید داشت و با افکار منفی یا رفتارهای نامطلوبی مواجه خواهید شد و قادر خواهید بود ثروت زیادی را مشاهده کنید. شما می خواهید گذشته تان را بشویید برود و از نو آینده تان را بسازید. افرادی با افکار منفی سعی می کنند که انرژی و منابع شما را خالی کنند و به دعوا و لجبازی با شما پافشاری می کنند ولی در نهایت شما بر مشکلاتتان غلبه خواهید کرد و شادی و شانس در چنگ شما خواهد بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸:۱۳
هما

هما : سلام خانوم هراتي عزيزم ❤️
خواب ديدم با خواهرم كنار مسجد واستم گفتم بذار اذون صب بشنويم بعد بريم، بلند اذون صب پخش شد. مردم براي نماز داخل مسجد رفت آمد ميكردن.بعد به آسمون نگاه كردم ديدم سورمه اي و ستاره هست و ستاره دنباله دار رد شد به خواهرم گفتم اون ستاره دنباله دار آرزو كنيم. انگار يكي به من گفت سوره ليل فجر و شمس بخون ايندفعه(اخه در واقعيت من دوتا سوره رو چهل گرفتم و خوندم كه ديشب تموم شد) بعد آفتاب شروع كرد به طلوع كه آسمون بسيار زيبا شد و من واقعا از ديدنش لذت ميبردم

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم . خبرهای خوشی در راه دارید. سختی های شما تمام شده و انشالله به آرزوهای خود خواهید رسید. همین سوره ها را در واقعیت بخوانید و منتظر باشید که شروعی تازه در راه دارید. باید به سمت اهدافتان پیش بروید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۳۸
بشارت

بشارت : سلام وقت بخیر..مادرم خواب دیدن قبل از غروب آفتاب..صدای اذان بلند شد...مادرم در خواب تعجب کردن که چرا قبل از غروب آفتاب صدای اذان رو شنیدن...از پنجره اتاقش بیرون رو نگاه می کنه و می بینه هوا هنوز روشنه...کم کم در خواب هوا تاریک میشه...صدای اذان ادامه داشته...یکدفعه در خواب می بینن که در پشت بام خانه ما هستن...به طرف قبله ایستادن و دعا می کنن و گریه می کنن
با تشکر از لطف شما

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خبر خوشی به مادر تان زودتر از موعدی که او انتظارش را دارد خواهد رسید و مادرتان حاجت روا می شود و به اوج موفقیت می رسد و خدا را شکر خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۱۲
بشارت

بشارت : با سلام و وقت بخیر..مادرم خواب دیدن که در انتهای شهر راه میرن...تپه های خاکی و جاده ی خاکی..هیچ وسیله ای نبوده در اون منطقه..از هر سمتی میرفتن به در بسته می خوردن..و راهی رو جلوی خودشون پیدا نمی کردن..یکدفعه دو تا مرد جلوی مادرم سبز میشن..یکی از مردها به سختی دری رو باز میکنه..مادرم وارد میشه و در خواب می بینه که در یک جایی که بلندی بوده قرار گرفته...زیر پاش وسیع و باز بوده و حس کرده راه رو پیدا کرده

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما احساس استیصال می کند و با مشکلات زیادی مواجه است که خیال می کند برای او راه نجاتی نیست. ولی او گشایش کار پیدا خواهد کرد و مشکلات او حل خواهد شد. مقام بالایی خواهد یافت و دید او وسیع خواهد شد. نگرانی های مادرتان حل و فصل خواهد شد. تعبیر دوم این است که بعد از 120 سال که عمر مادرتان به پایان رسید ( دور از جان) او از گروهی نخواهد بود که با سختی مواجه می شوند بلکه درهای بهشت و آسمان به روی او باز خواهد بود و از گروه رستگاران محسوب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۴۶
4564mahshid

4564mahshid : امامزاده خانم بود

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۴۹
4564mahshid

4564mahshid : سلام سال نو مبارک ، خواب دیدم با دوست بوشهری به طرف جنوب میرفتیم بین راه از دور امامزاده دیدم که پله میخورد بالا میرفت ،گفتم بیا اینجا نماز ظهر بخونیم برگردیم .که اذان ظهر از گلدسته امامزاده بلند شد و مربوط به بانوایی بود

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شمام مبارک. شما و دوستتان به حاجت خودتان خواهید رسید و در زندگی بر مشکلات پیروز شده و به ترقی و پیشرفت نائل خواهید شد. من متوجه قسمت آخر خوابتان نشدم مربوط به بانوایی بود یعنی چه. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۴:۵۸
Eli

Eli : سلام خانم هراتی عزیز....چند شب پیش کلی با خدا درددل کردم و اشک ریختم خیلی حال بدی داشتم....بعدش خوابیدم و خواب دیدم که البته بخشی از خواب به یادم مونده ...دیدم که دارم از پله های یه امامزاده بالا میرم که حاجت بخوام ازش که یهو صدای اذان از اون امامزاده شنیدم ....خوب یادم نیست ولی شاید اذان ظهر بود ....ضمنا امامزاده کوچیکی بود...ممنون از تعبیر شما....امیدوارم خدا گره از کار همه ما باز کنه منم در کنار همه...

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احتمالا حاجت شما راجع به ازدواج است. خبر خوشی خواهید شنید و در کاری که در دست دارید و حاجتتان پیشرفت می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰:۳۳
زهرااااا

زهرااااا : سلام خانم هراتی غزیز
انشالله که خوب باشید ....این خوابو خواهرم دیدن....
خواب دیدم صبحه و دارن اذان صبح میگن ..خیلی قشنگ و زیبا داشت اذان پخش میشد ...شوهرم و پسرم هم داشتن نماز صبح می خوندن ...منم گفتم باید منم پاشم نمازم بخونم ...یهو بیدار شدم و دیدم ساعت ۴ صبحه و هنوز موقع اذان نیست ...تشکرررر

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خبر خوش خواهید شنید مشکلات شما به زودی تمام می شود و به شما خبر می دهند که دوران خوش شما شروع شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۵۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت