کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اذان

  امام صادق (ع) می فرماید: بانگ نماز در خواب بر دوازده وجه است.
 1. حج،
 2. سخن،
 3. فرمانروائی،
 4. بزرگی،
 5. ریاست،
 6. سفر،
 7. بریدن،
 8. مفلسی،
 9. خیانت،
 10. جاسوسی،
 11. منافقی،
 12. بریدن دست،

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند که اذان می گوید، اگر بنده درستکار و پارسا باشد که در مکانی معروف و آشنا اذان می گوید یا صدای اذان می شنود، به حج خانه خدا می رود. اما اگر این خواب را مردی فاسق دید، او را به دزدی بگیرند. اگر دید بانگ نماز را از مسجد یا از مناره می داد، دلیل که مردمان را به خدا می خواند. اگر دید در بستر خفته و اذان می گفت، با زن خود مهربان است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند محبوسی در زندان بانگ نماز می داد و اقامه کرد، از زندان رهایی یابد. اگر دید در مناره بانگ نماز می داد، دلیل که بزرگی و فرمانروائی یابد. اگر ببیند در کنج خانه بانگ نماز داد، دلیل که در کار حق خیانت کند. اگر ببیند در سردابه بانگ نماز داد، دلیل که به زودی به سفر می رود و در آن سفر رنج و بلا کشد و دیر بماند.
اگر دید در میان کوهی بانگ نماز کرد، دلیل که در میان قومی ستمگر گرفتار آید و به او خیانت کنند. اگر بییند بر کرسی یا بر تختی نشسته یا ایستاده و به لهو بانگ نماز می کرد، دلیل که عقل از او زایل شود. اگر دید دیگری بانگ نماز کرد و او بشنید، دلیل که به کار عبادت و طاعت کاهل است و کسی او را به خدایتعالی خواند. اگر ببیند بانگ اقامت شنود، دلیل که در کارهای حق توفیق یابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

28 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Ali

Ali : بعد دیدم داخل اتاق خانه خوابیم اما اتاق کفش حدود یک وجب پر آب هست من در باز کردم که خشک بشه دیدم پدرم نیست همگی با ترس بلند شدیم دنبالش و پیدا کردیم

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۱:۲۵
Ali

Ali : سلام خانم هراتی
خواب دیدم دارم جایی میرم از امام هادی کمک میخوام سپس در بیابان چندبار تکبیر گفتم بعد آمدم به سمت روستا و شروع کردم به اذان دادن با صدای بلند همون لحظه یه نفر دیگه هم اذان میداد و مشخص بود وقت اذان هست و مردم دارند به سمت مسجد می‌روند و تا نام پیامبر را بلند گفتم بعد بقیه اذان را آرام
و خیلی آهسته سریع گفتم و تمام کردم . بعد خواب دیدم خونه همسایه خودم هستم و خانمم هم هست خواستم شخصی آمد که کار اداری دارم بیا بهم کمک کن که گفتم باید بری پیش متخصص اون کار بعد خواستم از خانه همسایه بروم که فراموش کردم به خانمم هم بگم بیا بریم و اونایی که اونجا بودند گفتند فراموش کردی به خانمت هم بگی بیاد منم گفتم خوب باشه خونه همسایه هست عیبی نداره بعد دیدم شخصی که در گذشته برای خانمم خواستگار بوده و علاقه فکر کنم بهش داشته خانمم را به اسم کوچک صدا میزد بعد من خانمم را با صدای بلند و عصبانیت صدا زدم خانمم آمد بیرون اون پسره هم سریع اومد و بعد خانمم و اون همدیگر را بغل کردند خانمم هم بهش محبت می‌کرد منم عصبانی و ناراحت شدم سریع دست خانمم را گرفتم بردم خانه و داخل خانه افرادی بودند منم به مادرم گفتم بیاد بردم یه جایی که خصوصی بگم من خانمم را نمیخوام و باید طلاق بدم اما یه خانواده دیگه همش می آمدند و پشت درها و دیوارها که بفهمند من به مادرم میخوام چی بگم منم متوجه شدم و به سمت اونها سنگ میزدم که بروند بعد من سرم را داخل خاک ها میزدم و به مادرم گلایه میکردم و صحنه خانمم را با اون پسره بهش میگفتم و اینک میخوام طلاق بدم

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۸:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با توکل به خدای بزرگ کارتان را شروع می کنید به امام هادی ع متوسل شود و حاجت روا خواهید شد و در رفتارتان افتادگی دارید و به حرف حق گوش می دهد و خودنمایی نمی کنید. شما از اینکه خانمتان برای کسی درددل کند ناراحت نمی شوید و خودتان هم گاهی کارهایتان را بدون مشورت با خانمتان انجام می دهید. کسی که قبلا به خانمتان علاقه داشته دیگر به او علاقه ای ندارد و حتی احترام هم برایش قائل نیست و در عوض شما می خواهید تمام توجه خانمتان به شما باشد جون به او علاقه دارید. محبت این دو نفر به همدیگر در واقع دوری قلب آندوست و هیچ تمایلی به هم ندارند. شما در آرامش زندگی می کنید ولی احساسات شدیدی شما را فرا گرفته و خودتان را الکی آزار می دهید. شما با کسی درددل می کنید و از افکارتان برایش می گویید و به این واسطه این احساسات منفی از زندگی تان خواهد رفت. ( مثل همین الان که دارید درددل می کنید و راهنمایی می گیرید). پدر شما در مورد موضوعی با شما همفکر نیست و شما می خواهید که به او روحا" نزدیک شوید و همدیگر را درک کنید و به نظر او اهمیت بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۲۱
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم
امیدوارم که حالتون خوب باشه و سلامت باشید
من شب گذشته خواب دیدم که یکی از دوستانم که مثل خودم چندین ساله از همسرش جدا شده‌ برای ازدواج خواهر کوچیکترش داره بلند اذان رو میگه و خیلی صدای قشنگی داشت و من هم بعد از دیدن اون شروع کردم به اذان گفتن خواهرم که امریکاست ازدواج کرده ولی توی ن‌اب کنارم بود و من تا اخر اذان رو میخواستم بگم،در ادامه خوابم که نمیدونم به این خواب متسل بود یا نه ..دیدم که یک اقایی که در بیداری میشناسم من رو کمک میکنه و یک راه سر بالایی سختی رو میرم ،سر بالایی کوتاه بود ولی سخت بود بعد از اون سر بالایی ادامه جاده بود که سرازیری بود و احتیاج به تلاش و کمک نداشت و من مثل یک جسم شتابان شدم و با سرعت اون جاده سرازیری که شیب کمی داشت رو میرفتم و سرعتم به شدت نور زیاد شده بود ولی به چیزی برخورد نمیکردم انتهای جاده‌ مشخص نبود مسیر من هم مشخص نبود که جه هدفی داره و محور خوابم بیشتر اون اسانی حرکت بود که بدون خطر بود

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۳:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر. دوست شما می خواهد خواهرش را راهنمایی کند تا در زندگی موفق باشد و شما هم تجارب خودتان را به خوبی برای دیگران تعریف می کنید تا آنان چشمشان باز شده و موفق باشند و در حق هم مهربان خواهید بود. شما در زندگی پیشرفت می کنید و گشایش کار می یابید. بعد از یک دوره کوتاه سختی، زندگی شما روی غلطک می افتدو به خوبی در زندگی پیشرفت می کنید. موفقیت با شماست عزیزم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۰۴
Diana

Diana : بازم سلام خیلی عذر میخوام اما چیزی یادم افتاد
وقتی از سرویس بیرون اومدمو جمعیت رو تو محوطه حرم دیدم از دوستم که خواستم کفشام و جورابمو بده ، اون از جا کفشی جورابام که قرمز و کفشامو که فکر میکنم سفید رنگ بودن بهم داد

و چرخ خیاطی که به مادر عشقم دادم جنسش چوب و به شکل گرد بود

ممنون میشم تعبیر اینو هم بگید
سپاس فراوان
و عیدتون مبارک

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. جوراب قرمز گرمی و شادی لذت بخش و خوشگذرانی ها و کفش سفید هم بخت سفید است که دوستتان به شما داده و سفید بخت خواهید شد. اما وعده صرفه جویی که به مادر عشقتان دادید دروغی بیش نیست و فقط او را بازی داده اید!! شما انقدر ها هم که می گویید، صرفه جو نیستید! :))))) عید شمام مبارک.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۰۸
Kimia

Kimia : سلام وقت بخیر
خواب میدیم تو ماشین هستم و در حال رانندگی و موزیک شادی گذاشتم و با تقریبا رقص داشتم رانندگی میکردم که یهو دیدم اذان گفتن و صدای اذان از مسجد میشنیدیم اما خود مسجد ندیدم و صدای موزیک کامل قطع کردم به اذان گوش دادم اذان صبح بود ولی ساعت که دیدم ، ۱:۲۴ شب بود ، تعبیرش چی میشه؟

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در حالی که با نگرانی زندگی خود را کنترل می کنید و بابت مسائلی بسیار ناراحت هستید، به شما خبر خوشی خواهند داد که تیرگی و ناراحتی فکرتان از بین خواهد رفت و به شما نوید رسیدن نور و روشنایی را می دهند در حالی که شما فکر می کنید هنوز سختی ها پابرجاست اما خیلی زود مشکلاتتان تمام خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳:۰۱
mahsa

mahsa : با سلام و روز بخير
ديشب خواهرم خواب ميديده كه تمام وسايل خونه ميگن الله اكبر با صداي مردونه و لهجه عربي و حس خيلي بد همراه با ترس داشته و وقتي بيدار ميشه اذان صبح ميگفته

پاسخ
لینک۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خدای مهربان گاهی بنده های خوب خودش را با عشق خودش، صدا می زند تا آنان برای خواندن نماز خواب نمانند. از قدرت و هیبت پروردگار مهربان و بزرگ تمام موجودات هستی به زبان خودشان ستایش پروردگار را به جا می آورند و نام پاک او را می خوانند حتی اشیای خانه. زبانی که ما قادر به درک آن نیستیم. و خواهر شما این را در خواب دیده اند که از خواب بیدار شوند و به نماز بپردازند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۲۲
Mozhgan

Mozhgan : سلام و عرض ادب و احترام این خوابمو اشتاهی تو قسمت پوست نوشتم دو تا خواب نیست همونو دوباره اینجا مینویسم که اینجا زحمت بکشید تعبیر کنید خواب دیدم با یکی از همکارام دارم صحبت میکنم که یهو اذان دادن همون موقع من حرفمو قطع کردم و برای دخترم دعا کردم دخترم در واقعیت تو کارش دچار مشکل شده بود که منم تو خواب برای همون مشکلش دعا کردم ممنون میشم تعبیر کنید.
باز هم عذرخواهی میکنم بابت اشتاهی که کردم و باعث میشم وقتتون گرفته بشه

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶:۳۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. خواهش می کنم. انشالله مشکلاتتان حل می شود و از غم فارغ می شوید. خبر خوبی راجع به دخترتان خواهید شنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۱۵
Raha

Raha : سلام. خواهرمم خواب دیده منو بابامو برادرزادمو و خودش تو حیاط حرم هستیم منو برادزادم میریم سمت حوض که آب داره و زلال و فوران میکنه بعد برادرزادم کنارش بازی میکنه بعد یکدفعه صدای اذان و خواهرم میشنوه و قبل از نماز جماعت نماز حاجت میخونه و تو خوابم میگه که اینجا شبیه حرم امام رضا است بعد بر میگرده در ورودی حرم اقایون میبینه بابام میاد بیرون برای نماز جماعت تو خوابم به من گفته که چرا من نمیام برای نماز جماعت.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۱۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما کار خیری انجام داده اند که برایشان ثواب زیارت امام رضا ع نوشته می شود و حاجت روا خواهند شد. پدرتان هم به همین صورت و شما هم باید برای خواسته هایتان متوسل به امام رضا ع شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۱۸
Sheyda

Sheyda : باسلام وعرض ادب

خانم هراتي عزيز، مادرم خواب ديده تووي خونمون يه بچه داره اذان ميگه و مادرم تعجب كرده.

ممنون ميشم لطف كنيد و تعبيرش كنيد.

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. اگر منظورتان پسر بچه است، خبرهای خوش به شما می رسد و گشایش کار می یابید. اگر دختربچه بوده، ثروت و خبرهای خوشی در راه دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۲۳
 وحید

وحید : سلام خواب دیدم شب هنگام در حال پیاده روی در محله مان هستم و صدای اذان صبح می شنیدم.
با سپاس و آرزوی توفیق روزافزون

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در حالی که آهسته و پیوسته در مسیر زندگی پیش می روید و به مسائل و مشکلاتی فکر می کنید که هنوز برایتان واضح نیست که عاقبتش چه می شود، خبر خوشی خواهید شنید که دوران سختی ها تمام می شود و عشق الهی همراه شما و نوید بخش شروعی تازه برای شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷:۳۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت