کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ارابه

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب سوار بر ارابه می رفت، شرف و بزرگی پیدا می کند.
اگر کسی در خواب دید سوار ارابه است، و با سرعت حرکت می کند، در امور دنیوی پیشرفت و ترقی می کند. اگر به کندی حرکت می کرد، امور او به کندی و آهستگی پیش می رود.

    امام صادق (ع) می فرماید: تعبیر ارابه بر هشت وجه است:
  1. عزت و آبرو،
  2. ولایت و فرمانروایی،
  3. رتبه و منزلت،
  4. بزرگی،
  5. هیبت،
  6. شادمانی،
  7. رفعت و بلندی،
  8. آسانی کارها.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

1 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Rahman

Rahman : درود، خواب دیدم همون دوستم که تو واقعیت بدجور باهم دعوا کردیم سوار ماشینش شدم و داشت رانندگی میکرد، بعد یه مدت پیاده شدیم و اون رفت نشست رو ارابه، ارابه چهارپا نداشت، دوستم نشسته بود روش و منم روبروش وایستاده بودم.

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما سعی می کند که مدتی کارها را کنترل کند و شما به صورت منفعل نظاره گر خواهید بود. بعد از مدتی او اظهار می کند که نمی تواند زندگی را کنترل کند و هر چند که می خواهد کارها را کنترل کند ولی قدرت و توانایی این کار را ندارد و به شما اعتراف می کند که توانایی و قدرت اش کم شده. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۴۰

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت