کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ارث

لوک اویتنهاو می گوید :اگر خواب ببینید به شما ارث رسیده، از یک موقعیت ناجور خلاص خواهید شد و به آرزوهایتان دست خواهید یافت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

15 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

NINA

NINA : سلام خسته نباشید
خواب دیدم رفتیم بیمارستان برای ملاقات نمیدونم ملاقات کی بود انا برامون عزیز بود و نگران بودیم بعد یهو یه مامور اومد گفت برای تقسیم ارث باید اسماتونو بنویسم همینطور که داشت مینوشت منم چند تا اسم گفتم که بنویسه که شوهرم با چشم ابرو بهم گفت زشته بعد از بیمارستان اومدیم تو خیابون یهو مادرم اومد گفت بیا این پنج میلیون رو بگیر تقسیم کن تا بقیه ارث هم بدن تقسیم کنیم بعد من تو ذهنم داشتم حساب میکردم که چقدر از این پول به من میرسه که از خواب پریدم. در واقعیت پدرو مادرم منتظرن که خونه موروثی پدربزرگم به فروش بره البته ممنونم

پاسخ
لینک۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۵:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما فکرتان به خاطر ناراحت است و مشکلی دارید که می خواهید زودتر حل و فصل شود. با توجه به این که در واقعیت منتظر ارث هستید، بخشی از خوابتان بازتاب افکار شما در بیداریست. شما سعی می کنید که خردمندانه و به سهم خودتان درست و انسانی برخورد کنید و به شیوه ای رفتار کنید که صحیح تر است. شاید می خواهید به کسی کمک کنید و منتظر هستید که امکانات مالی تان قویتر شود و یک کار خیرخواهانه انجام دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹:۱۱
ترانه

ترانه : با سلام
خواب دیدم خواهر بزرگم با حالت عجله و عصبی منو صدا زد و خواست که باهاش جایی برم .
بعد رفتیم توی یک اتاق که دو تا از دختر عمه هام سر یک سبد بزرگ پر از پول نشسته بودند. مادربزرگم هم که بتازگی فوت شده بود درخواب زنده شده بود و انگار پولها مال او بود و می‌خواست به عنوان ارث تقسیم کند. من هم از این بابت که پولی هم به من میرسه خیلی خوشحال بودم. خواهرم منو آورده بود تا به من هم ارث برسه ولی از خواهر برادرای دیگرم خبری نبود. همونجا ازخواب بیدار شدم.

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح مادر بزرگتان شاد. شما از او چیزهایی یاد خواهید گرفت و فرصتی بدست می آورید که بدون هیچ مشکل و درگیری راه درست رسیدن به موفقیت را پیدا می کنید. احتمالا شما و فامیلتان راجع به ویژگی های اخلاقی مادر بزرگتان صحبت می کنید و به شما می گویند که از چه جهت شبیه او هستید و یا به شما می گویند که اگر مادر بزرگتان در شرایط امروز شما بود... چه کار می کرد و شما از روش او برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنید. تعبیر دوم این است که مادر بزرگتان دختر عمه هایتان و شما و خواهرتان را ناراحت کرده و حالا که او فوت شده شما می توانید فرصتی داشته باشید که با بدگویی از او حرصتان را تخلیه کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۴:۳۷
sara

sara : سلام خسته نباشید
این دومین باره که خواب میبینم توی خواب مادرم ارث و میراثشون رو بین من و برادرم تقسیم میکنن
این بار توی خوابم گفتن که خواب دیدن دچار یه بیماری شدن و حتما به پزشک مراجعه میکنن
ممنون

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۶:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. مادر شما می خواهد که شما از تجربیات او و دسترنج او در زندگی تان استفاده کنید. او نسبت به آینده اش بدبین است و افکار منفی نسبت به سلامت خودش یا آینده ی خودش در سر دارد و امیدوار است که به یاری خداوند از این مشکلات رها شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۸:۰۷
Maryam

Maryam : با سلام و صبح بخیر.خانم هراتی عزیزم من بعد نماز صبح دیروز خواب دیدم خبر آوردن یا تلفنی شنیدم که شوهرم در سوئد (دور از جونش )مرده و من خیلی گریه میکردم و میگفتم که منکه اصلا تو پروسه درخواست جداشدنم تا الان واقعا دلم نمیخواسته یه ریال هم ازش پول بگیرم حالا ازاون بمن ارث میرسه؟ و دلم خیلی گرفته بود که ای کاش این اتفاقا نیفتاده بود و حس میکردم مدیونشم که اذیت شد با قهر و دادخواست و .... بعدم میگفتم با این اوضاعی که بین ما رفته چجوری برم مراسمش بعنوان زنش شرکت کنم و گریه میکردم و مکدر بودم.ممنون میشم تعبیر شو برام بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحیه ی شوهرتان خراب است و افسرده و ناراحت است چون می داند که در دادگاه شما او شانسی برای برنده شدن ندارد. او از زندگی تان بیرون خواهد رفت و شما هم خوشحال می شوید. دوست خوبم اگر یک سر سوزن اینقدر که شما نگران او هستید، او هم نگران شما بود هیچ غمی نداشتید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۹:۱۳
meysam

meysam : سلام خواب دیدم مادر بزرگم میگه بعد از ایشون خونه شون برسه به من

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما دو تعبیر مجزا می تواند داشته باشد. اول اینکه شما اخلاقیات و ایده های مادر بزرگتان را از او به ارث می برید. تعبیر دوم این است که شما به ثروت خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶:۴۶
نسرین

نسرین : با سلام و وقت بخیر.ممنونم از تعبیر های خوب شما.ما خانوادگی درگیر ی مسئله ارث هستیم و پسر عموی من و پدرش(فوت شده)نزدیک به چهل ساله خیانت در امانت کردن و ارثیه ی تعداد زیادی از ورثه رو مخفی کردن.چهار ساله که به خواست خدا این خیانت بیرون افتاده.پسر عموی من محکوم و زندانی شده ولی هیچ مالی رو به ما پس نداده.مادرم خواب دیدن که مادرم و پدرم و مادربزرگم (فوت شدن)و عموی کوچکم(کل ورثه به این عموم وکالت دادن برای کارهای دادگاهی) و پسر عموی خیانت کارم در یک اتاق هستن.عموم سر پا ایستاده و بقیه نشستن.داشتن در مورد پس دادن پول حرف میزدن و پسر عموم گفته که باشه و یازده میلیون پس میدم(در واقعیت خیلی خیلی بیشتر از این ها باید بده) بعد با پدر و مادر من بحثش میشه که چرا مبل ها رو کاور نکشیدید.مادرم میگه با ما سر مبل های خودمون بحث می کرده و میخواسته مبل های ما رو ببره و تازه شاکی بوده چرا کاور نکشیدید!

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روح مادر بزرگتان شاد. پسر عموی بزرگ شما مجبور خواهد شد که با عموی کوچکتان و خانواده تان توافق کند و شما را راضی کند. او از اینکه خانواده تان همگی از خیانتش با خبر شده اند ناراحت است و میگوید که چرا این موضوع بالا کشیدن ثروت را به همه گفتید و آبرویی برای من نگذاشتید. شما با آنها به توافق می رسید که تعادلی بدست بیاید که عادلانه باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۱۵
رزیتا

رزیتا : سلام. وقت بخیر. خواب دیدم در مکانی شلوغ بودم وعروسی برپابود ومن عروس وداماد رو نمیشناختم. یک نفر بهم گفت همه میرند به عروس وداماد سر میزنند تو هم برو. منم 2جفت کفش مجلسی یکی سفید ودیگری. بنفش رنگ داشتم، یکیشونو که یادم نیست کدوم رنگ بود پوشیدم ورفتم به عروس وداماد سربزنم که دیدم همه رو از اتاق بیرون کردند وکنارهم خوابیدند ومیخواند معاشقه کنند به همین خاطر برگشتم. در همین حین دختر خواهرشوهرم که باهر دوشون قهرم رو دیدم که یه گوشه خوابیده بود وبیمار بود، عمه شوهرم یه پلاستیک حاوی چندین عددگردو با پوست داشت که اونو به عنوان ضماد ودارو دایم روی صورت بیمار میذاشت وبرمیداشت وبعد داد به من که یعنی من حواسم بهش باشه ولی من به خودم گفتم به من چه ربطی داره ومن بااین دختر ومادرش قهرم. بیمار همچنان بیهوش بود ویه آب بیرنگ بالا آورد ومن بی اعتنابودم،2تا خواهرشوهرای دیگمم که باهاشون قهر نیستم از بیمار دوری میکردند هم خودشون وهم جلوی بچه هاشون رو گرفته بودندوانگار میگفتند، بیمار زونا گرفته! مادرشوهرم صحنه رو دید وخواست کمک مالی کنه برای درمان.یه پلاستیک پر از چیزهایی طلایی داشت یا طلا بود ویاسکه. صحنه بعد من با همراه مادرم وخانواده شوهرم وارد یه خونه بسیارقدیمی خالی از اثاث وسکنه تاریک شدیم که آب پاشی وجارو شده بود وتمیزبود، گفتند خونه پدری پدرشوهرم هست وقرار بود اونجا ارث پدرشوهرم(در قید حیات هستند) رو تقسیم کنند،همه در حیاط مستقر شدیم، مادرم بهم گفت دستشویی دارم،گفتم توبرو من یه آفتابه آب برات میارم، بعد رفتم دستشویی خونه رو که یه پرده درش آویزون بودرو پیدا کردم، داخل یه اتاقش بود، دیدم داخلش تمیزه وچندتا آفتابه اونجا بود ولی شلنگ آب هم داشت، گفتم خوبه با اینکه قدیمیه شلنگ آب داره،. زمان هرچه میگذشت داخل خونه تاریک وتاریکتر میشد وهیچ چراغی داخل خونه نبود که روشن بشه! طوری که من چهره ادمهای داخل خونه رو "نمیدیدم وهمه چهره ها در سیاهی ناپیدا بودند، یه فیلم روی پرده نمایش داده شد، پدرشوهرم بود که فوت کرده بود وهمونجور با کت وشلوار مستقیم رفت داخل قبر(بدون تشییع، خودبه خود داخل قبر شد) وما فهمیدیمکه پدرشوهرم فوت کرده والان قراره ارث او بینمون تقسیم بشه، شوهرم هردفعه با 2تا ازخواهراش شوخی میکرد وتقریباشادبود! . ممنون

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. قبل از تعبیر خوابتان از شما خواهش می کنم لطفا منبعد خوابتان را تا حد ممکن کوتاه ارسال کنید. حداکثر تا 10 خط و نه بیشتر. تعداد کاربران زیاد است و اگر من قرار باشد روزانه 500 صفحه فقط مطالعه کنم نمی رسم که تعبیرها را به موقع انجام دهم. نگرانی هایی دامن خانواده شوهرتان را خواهد گرفت که هم پولشان خرج می شود و هم کارشان زیاد می شود. شما نمی خواهید با دردسر مواجه شوید و دختر خواهر شوهرتان هم استرس شدیدی دارید که اعصابش خیلی خورد است و عمه ی شوهرتان فقط به او نهیب می زند که قدر زندگی را بداند و خوشی خودش را فراموش نکند غصه نخورد. دختر خواهرشوهرتان هم کمی آرامتر می شود. مادر شوهرتان وعده ی کمک مالی به خواهر شوهرتان و دخترش را می دهد. عمر پدر شوهرتان به آخر های خودش رسیده و مادرشوهرتان نگران است که چه اتفاقی در پیش است. او آمرزیده خواهد شد ولی هر چند که خیلی هم جایش با صفا و روشن نیست. او فرصت دارد که تا زنده است اشتباهاتش را جبران کند و آخرت خوبی برای خودش بسازد. احتمالا به شما ارث می رسد و همسرتان و خواهرانش سر ارث با هم بحث خواهند داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶:۴۳
Nora

Nora : سلام خانم هراتی عزیز.دیشب خواب دیدم پدربزرگ مادربزرگم از پول پدرم که فوت شده برای من و برادرم یه مغازه خریده بودن (من توی خواب باورم نمیشد چون توی واقعیت این آدما کلی مارو که بچه بودیم آزار دادن و الان بیست وچندسالی هست که مارو ندیدن)رفتیم دیدیم درسته یه مغازه هست و مستاجرش بیرون نمیرفت و ما داشتیم به هرطریقی بود راضیش میکردیم که بره.
بعدم کلا فضای خواب من تغییر کرد انگار داشتم ازایران میرفتم توی کشتی روی آب بودم ومقصدم نامعلوم بود

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح پدرتان شاد. آنها شما را از نظر احساسی و ذهنی خسته کرده اند و شما خودتان را تحت فشار می بینید و به انتخاب های پیش رویتان نگاه می کنید. شما به جنبه های مختلف زندگی و تجاربتان نگاه می کنید. شما احساس می کنید که باید چیزهای جدیدی در زندگی تان وارد کنید و مطمئن شوید که تصمیمی که می گیرید به نفعتان است و برای خودتان می خواهید زندگی کنید. شما می خواهید زندگی تان از هرج و مرج بیرون بیاید ولی باید مراقب باشید که از چاله در نیایید و به چاه بیافتید! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰:۴۰
طیبه

طیبه : با سلام.خواب دیدم با دوستان وارد خانه ای میشویم که در خواب فکر میکردم خانه پدرشوهر مرحومم است .خانه تمیز بود اما کسی درانجا زندگی نمیکرد.خواهرشوهرم با همسرش امد و احساس کردم کمی زشت شده و دور تا دور چشمانش بنفش و کبود بود مثل خون مردگی.خریدار های این خانه که ارث خانواده همسرم بود می امدند و قیمت میکردند.همسرم قیمت رو خیلی بالا گفت اما مادرشوهر مرحومم هم امده بود و صدای خنده و خوشحالیش رو از قیمت بالای خونه میشنیدم،کنار تاقچه قندون بلوری بود داخلش زولبیا که چند تاش لبریز بود افتاد روی زمین.اونها و جمع میکنم و عجیب بود برام که از کی تا الان مرده ها هم میان و برای قیمت این خانه به ارث رسیده نظر میدن، ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح امواتتان شاد. خواهر شوهرتان احساس استرس و فشار زیادی روی خودش دارد و درک او پایین است یا گناهی را مرتکب شده یا می ترسد. همسر شما برای اعتقادات و روحیات و سنت هایی که پدر و مادرش به آن معتقد بوده اند ارزش و اهمیت زیادی قائل است و مادر شوهرتان این اعتقاد همسرتان را حس می کند و خوشحال است. زندگی شما متحول می شود و همسرتان قدر زندگی اش را می داند و آنطور نیست که زحمات پدر و مادرش را فراموش کند ولی زشتی صورت خواهر شوهرتان احتمالا نشان دهنده ی این است که او احساس مثبتی به اعتقادات و روحیات خانواده اش ندارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۴۷
     sogand

sogand : سلام عزیزم پسرم خوابی دیده که از زبان خودش تعریف می کنم با خبرشدیم که پدر بزرگ غیر از این اموال یک زمین هزار میلییاردی در اطراف اتوبان در تهران دارد وکسی از ان خبر ندارد البته پسرعمه ام می دانست ونگفته بود وقتی ازش پرسیدند چرا نگفتی جواب داد که شما همین اموال را نمی توانید تقسیم کنید چه برسد به این زمین میلیاردی همه وراث در فکر فروش ان زمین بودند ومن بشیار خوشحال وذوق زده بودم وبا خودم می گفتم ورق برگشت زندگیم عوض شد خیلی خیلی حس خوبی داشتمجالب این بود که پدر بزرگ مرحومم هم انجا بودوبه بچه هایش که در جنب وجوش فروش این زمین بودند چیزی نمی گفت پدر مرحومم همبود به پدرم گفتم سهم من را بده می خواهم بروم ماشین بی ام و بخرم بعد یکی از عموهایم گفت همه اموالی که قبلا تقسیم نشده را به من بدهید من از ان زمین چیزی نمی خواهم من با پدم داخل اتوبوس بودیم اقوام هم بودند انگار رفته بودیم برای فروش این زمین به تهران که داشتیم بر می گشتیم که خبر دادند سد در شهرمان شکسته وسیل دارد به شهر وارد می شود پدرم به همه می گفت که بروند وسایل خانه را جای بلند بگذارند که منزودتر از پدرم به سمت خانه رفتم دیدم سیل تا سر کوچه امده به خانه که رسیدم دیدم مادرم همه وسایل را بالا گذاشته وکارهای لازم را کرده است

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فرصت های خوبی برای رسیدن به موفقیت در زندگی تان پیش می آید. شما موفق خواهید شد بدون هیج مشکل و درگیری، راه خودتان را پیدا کنید و در زندگی بالا رفته و به موفقیت برسید. شما در مقابل سختی ها مقاوم خواهید بود و هیچ خطری تهدیدتان نمی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸:۱۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت