کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب ازدواج

اگر دختر دم بختی خواب ببیند که او را آرایش می کنند و شب عروسی اوست، به زودی خواستگاری مناسب برای وی خواهد آمد. اما اگر در حال آرایش چهره خود را در آینه دید، خوشایند نیست و ازدواج با مرد دلخواهش، به طول می انجامد. اگر دختری خواب ببیند عروس شده است اما هیچ احساس خوشحالی نمی کند، در مسائل عاطفی شکست خواهد خورد.

اگر دختری ببیند با پیرمردی ازدواج می کند، با مشکلات روبرو خواهد شد. اگر مرد مجردی در خواب دید که قصد ازدواج دارد، به خواستگاری می رود و اگر در حال گفتگو با خانواده عروس بود، ازدواج وی با دختر دلخواهش به زودی سر انجام می پذیرد. اگر ببینید در مهمانی ازدواج کسی هستید، شادی در زندگی به شما رو می آورد. دیدن جشن ازدواج به همراه رقص تند و آواز، نشانه ناراحتی کسی است که خواب دیده اید که ازدواج می کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: تعبیر زن گرفتن در خواب بر چهار وجه است:
  1. بزرگی و مقام،
  2. افزایش مال،
  3. آسایش،
  4. شادی و سرور.

لوک اویتنهاو می گوید: تعبیر ازدواج، رسیدن به اهداف است.
محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی خواب ببیند ازدواج کرده، شرف و بزرگی پیدا می کند. اگر کسی خواب ببیند که زن خواست، دلیل که شرف و بزرگی اش زایل شود. اگر خواب دید با زنی که مرده است ازدواج کرد، دلیل که از دارایی و مال آن زن، چیزی به او می رسد.
اگر زنی ببیند که با کسی که مرده است، ازدواج کرد و آن مرده در خانه زن با وی همبستر شد، دلیل که از ثروت و مال زن کم شود یا حال وی متغیر شود.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر زن شوهردار در خواب ببیند که شوهری دیگر دارد و عروسی را ندید، دلیل است بر شرف و عزت و زیادتی مال. اگر ببیند می خواست عروسی کند و عروسی را ندید و محل عروسی را نشناخت، برایش خطر مرگ وجود دارد. اگر کسی دید که زن او شوهر کرد و آن شوهر را به خانه برد، دلیل که مالی بسیار به شوهر او خواهد رسید.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند با دختری دوشیزه ازدواج کرد و دوشیزگی او را گرفت، دلیل که اندر آن سال او را زنی حاصل شود و از پادشاه یا بزرگی خیر و نیکی ببیند. اگر ببیند به حرام دوشیزگیِ دختری را گرفت، دلیل که مالی حرام بدست آورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

376 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما . مادرم خواب ديدند يك آقايي از آشنايان دور كه زن و فرزند دارند از جايي رد مي شده اند ، كه مثل هميشه لبخند به لب داشته و خوش اخلاق هستند . در خواب حس مي كرده اين آقا قرار است با من ازدواج كند ( اسم ايشان مسعود است.)با خودش مي گفته اين آقا مرد خوبي است و اخلاقش هم خوب است ولي بزرگتر از دخترم است و زن و بچه دارد و ممكن است دخترم در آينده پشيمان شود .( براي توضيح بيشتر بايد بگويم يكي از دوستانم آقايي را براي ازدواج به من معرفي كرده و قرار است همديگر را ببينيم و برايم جالب است كه ايشان اسم شان مسعود است ، اين موضوع به اين خواب ارتباطي داره.) . ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۵۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما سعادتمند می شوید. گشایش کار پیدا می کنید. خواستگار شما خصلت هایی مشابه این آقای دوست خانوادگی تان دارد. او هم خوش اخلاق است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰:۲۴
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما.خواب ديدم زن دوم پسري بودم ( غريبه بود.).زن اول او و مادر زنش را هم در خواب ديدم. در خوابم آن پسر حس مي كردم زن اولش را بيشتر دوست دارد و من هم چندان به آن پسر علاقه نداشتم. به مادر زن او گفتم كه خوب است ما جدا شويم ولي او و زن اول گفتند نه نمي شود و زشت است . من هم قبول كردم و در خواب به زودي عروسي ام بود و به فكر آرايشگاه براي عروسي بودم.( زن اولش هم جوان بود و كمي تپل بود .). ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۴:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما به کاری دست می زنید که برای انجام آن انتخاب شده اید و باید آن کار را با موفقیت به سرانجام برسانید و باعث شوید که به سود دهی برسد. اما در اصل کسی دیگر هم هست که باعث سوددهی این کار می شود و اهمیت او در انجام این کار بیشتر از شماست. یا به انجام کاری متعهد می شوید که سرمایه خوبی پشت آن است و شما حالا باید سعی کنید که اینکار را به خوبی انجام دهید و به سرمایه اولیه اضافه کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۰۸
آسمان‌

آسمان‌ : ببخشيد خانم هراتی عزیر

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۳۶
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. ممنون

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از لحاظ روحی با مادرتان خیلی نزدیک هستید و پیش او احساس آرامش می کنید. شما به انجام کاری متعهد خواهید شد که برایتان موفقیت به همراه خواهد آورد و در زندگی تان احساس رضایت و آرامش خواهید داشت. یا با کسی ازدواج می کنید که از لحاظ روحی شباهت به پسر همسایه تان دارد. ضمن اینکه مادرتان بیشتر از خود شما مشتاق است که شما ازدواج موفقی داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱:۴۴
Eli

Eli : سلام خانم هراتی خسته نباشید .......(با عرض معذرت من داشتم خوابم رو تایپ میکردم که توی خط اول دستم اشتباهی خورد و ارسال شد الان همون خواب رو کامل مینویسم)......من خواب یکی از اقوام رو دیدم که یه آقای متاهله....خواب دیدم که انگار قراره خواهر کوچکتر این آقا رو بدن به برادر زنش ( در واقعیت این آقا اصلا خواهر کوچکتر نداره فقط یه خواهر بزرگتر داره که متاهله و بچه های بزرگ داره.)...تو خواب متوجه شدم که یکی انگار گفت یه دختر دادن یه دختر میگیرن.... و گفتن برادر زن این آقا مثل خواهرش دریده است....در ضمن در واقعیت این آقا که فامیل ماست چند بار تا پای طلاق رفتن ولی به زور خانواده آشتی کردن...و رابطه خوشی با خانواده زنش به خصوص برادر زنش نداره... وهمیشه زن و شوهر دعوا دارن.....گفتم شاید در تعبیر شما تاثیر داشته باشه.....تشکر از تعبیر شما

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهش می کنم. قرار است سرمایه ای به برادر خانم او برسد که احتمالا این سرمایه در اصل باید در زندگی این آقا استفاده شود. شاید خانم این آقا می خواهد به برادرش پول قرض دهد و کسی هم فکر می کند که چون این آقا با این خانم ازدواج کرده حالا باید خانواده ی او را هم تامین مالی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵:۴۶
Feri74

Feri74 : سلام من خواب دیدم که توی خونمون مراسم عقد من و خواهرمه(من مجردم و خواهرم متاهله)من و خواهرم آماده بودیم برای عقد.کسی که قرار بودبا خواهرم ازدواج کنه یک مرد جوان خوشتیپ بود که روی صندلی نشسته بود و هنوز همسر من نیومده بود که یکباره دیدم یک روحانی سن بالا(تقریبا۵۵ ساله)اومد و نشست جای داماد و اونجا بود که فهمیدم قراره با اون روحانی ازدواج کنم و واقعا ناراحت شدم و خواهرم سعی میکرد من رو قانع کنه که اون مورد خوبیه.بعدش از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۶:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و خواهرتان متعهد خواهید شد که کارهایی را انجام دهید. خواهرتان گشایش کار خواهد یافت و احساس قدرت و ثبات در زندگی خواهد داشت. شما نسبت به یک سری مسائل دینی احساس مسئولیت خواهید کرد. انسانیت در وجودتان بیشتر خواهد شد و باعث خواهید شد که خودتان و دیگران در زندگی به آرامش و شادی برسند و به مردم کمک های انسانی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۴۰
Leyla

Leyla : سلام و خسته نباشید خانوم هراتی
خانوم برادر من خواب دیدن که من با یک بازیگر مشهور دارم ازدواج میکنم و دنبال برگزاری مراسم عروسی هستیم خریدو این چیزا و خانوم برادرم تعجب کرده با یک آدم مشهور ازدواج مخام بکنم و با خودش میگه همه تعجب میکنن اگه بفهمن ک با ی آدم مشهور مخاد ازدواج بکنه... و ت حیرت بوده
سپاس از تعبییر خوابتون

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. کسی می خواهد شما را فریب دهد و سرتان را کلاه بگذارد. شما هم دارید گول او را می خورید و به نظرتان می آید که او خیلی آدم خوبی است. این خواب هشداری به شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۴:۳۰
Paniza

Paniza : سلام و احترام خدمت شما بزرگوار و تشکر بابت تعبیرهای دقیقی که انجام میدین و وقتی که میزارین.چند شب پیش خواب دیدم با زنداداشم(قبلاً خیلی رابطه خوبی با ایشون داشتم ولی چند ماهی هست ارتباطمون فقط در حد سلام و علیک هست)تو اتاقی هستیم که به نظرم خونه قبلی خودم بود ولی هیچ اثاث و وسیله ای اونجا نبود فقط پرده های سفیدرنگی که آویزون بودند یادم هست.ایشون منو بغل کردند و گریه می‌کردند من با این که متاهل هستم ولی تو خواب احساسم این بود که الآن که دارم دوباره ازدواج می‌کنم دیگه مث ازدواج قبلیم کم توقع نمیشم و حتما مراسم میگیرم پیش خودم فکر میکردم که حالا چون دارم ازدواج می‌کنم زنداداشم اومده سراغم.ممنون میشم خواب منو تعبیرکنید اگه تعبیری داره.تشکر

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. خواهش میکنم. شما در زندگی تان خیلی پیشرفت خواهید کرد و شرایط زندگی تان عالی می شود. کسی به زندگی تان می آید یا به کاری متعهد می شوید و آرامش خاطر خواهید یافت و نمی خواهید که کسی از موفقیت های شما سردرآورد. خانم برادرتان سعی می کند روابطش را با شما بهبود ببخشد و شما فکر می کنید این به خاطر این است که حالا شما در زندگی بالا رفته اید و نمی خواهید مثل گذشته به او رو بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۳۸
سونیتا

سونیتا : سلام خانم هراتی عزیز.
خواب دوستم رو فرستادم
خواب دیدم شب عقدم هست لباس سفید پوشیدم نشستم پای سفره عقد داماد مشخص نبود عقد کردیم بعدش من تو ذهنم داشتم میگفتم که داماد ندیدم شاید نخوامش چطوری عقد کردم نکنه خوب نباشه اون وقت چیکار کنم خیلی هم شلوغ بود مراسم بزرگی بود انگار خونه برادرم برگزار شده بود و زن داداشم هم داخل مراسم بود و لباس خوبی پوشیده بود و داشت خیلی از کارهای مراسم رو انجام میداد برام.
ممنون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام . شما به انجام کاری متعهد می شوید و خانواده تان هم موافق این کار هستند ولی خودتان دودل هستید که این کار را چشم بسته پذیرفته اید و نمی توانید تشخیص دهید که از پس آن بر می آیید و یا نه. از این جهت نگران هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹:۱۵
یسنا

یسنا : سلام خانم هراتی گل، نزدیک صبح دوستم خوابی دیده که اونو خیلی درگیر خودش کرده، او سی و پنج سال سن داره ، و متاهل هست خانواده پدری و خانواده الان خودش رو خیلی دوست داره ، در حال حاضر کسالت و مریضی داره ممنون میشم با صبر وحوصله تعبیر بفرمائید، تعبیرخواب از زبان خودشان؛
خواب دیدم خونه یکی از اقوام دورمون که الان در حال حاضر عزادارن بودیم اونا انگار از هتل و مکانهای عمومی برا خودشون غصب کرده و استفاده میکردن و اصلا توجهی به کسی که الان عزادارشن نداشتن، تو خواب انگار من هم همراه خانوادم بودم و توجهی به سر و وضعم نمیکردم، یک مرد موتورسوار رو دیدم که انگار بهدمن گفتن باید با این عروسی کنی من هم پیش خودم گفتم که الان سن من بالاست لباس عروس به من نمیاد ، در ضمن این مرد رو نمیشناسم واینکه سر و وضعم مناسب نبود، خلاصه لباس عروس به دست خواستم برم حموم، دیدم یکی دیگه حمومه، انگار حموم و این فضا که تعریف میکنم همون جایی بود که متعلق به اون خانواده در تعریف ابتدای خوابم بود، بعد نگاه کردم اون ور حموم زیر زمین و نامرتب، و نوری نداشت، یک پیرزنی رو دیدم که از دیدنش حال خوبی به من دست نداد موهاش سفید و بیرون از روسریش یک عصا هم دستش بود و انگار یک مجسمه که سر یک پیرمرد روش بود، پیرزن جلو اومد و پیشانیم رو بوسه زد، و گفت دختر ترشیده! حین بوس کردن فهمیدم مجسمه دستش گرم بود و نبض داشت یک مقداری ترسیدم، بعد دیدم همه افراد اون خانواده که ابتدای خواب تعریف کردم داخل یک ناو جنگی بودن و اونا به عنوان تفریح و یک اسباب بازی توی آب استفاده میکردن من که از پایین نگاه میکردم دیدم آتیشش معلومه و انگار میخواد رو ما بیفته، من ترسیدم و اونا هم بازیشون تموم شد و رفتن

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فامیل شما، حالت ذهنی تازه ای پیدا کرده اند زندگی آنها در حال تحول است و هویت آنها دارد عوض می شود. آنها می خواهند طرز فکرهای قدیمی و عادت های قدیمشان را فراموش کنند. آنه بیشتر به تغییر رویه زندگی خودشان فکر می کنند تا اینکه بنشینند و غصه بخورند که ای وای فلان شخص از خانواده فوت شد.... خودشان را تاریک دنیا نمی کنند! شما با تکیه به خانواده تان با دیگران برخورد می کنید و سعی نمی کنید که خودتان مراقب باشید تا بهترین رفتار را از خودتان ارائه دهید. حرف خانواده تان برای شما از حرف خودتان مهمتر است. کاری به شما پیشنهاد می شود که می گویند با انجامش راحت می شوید و از نگرانی درمی آیید ولی شما زیاد تمایلی به انجام آن ندارید. فکرتان ناراحت است و می خواهید از نگرانی بیرون بیایید بنابر این قبول می کنید که به انجام اینکار متعهد شوید. شما سردرگم هستید و احساس بی ارزش بودن می کنید. مشکلات زیادی دارید که امیدی به حل آنها ندارید. دنیا به شما رو می آورد. شما نیاز به حمایت و نصیحت دارید و در حالت احساسی شما خشم و رنجش زیادی وجود دارد و توانایی های خودتان را دست کم می گیرید. می ترسید که تصویر خوبی از خودتان ارائه ندهید و نمی توانید واقعیت ها را قبول کنید. شما فکر می کنید که آن خانواده علیه شما کار می کنند و می خواهند شما را سرکوب کنند. خودتان را از آنان پایین تر می دانید و نگران هستیدکه بین شما تنش های عصبی به وجود بیاید. آنها دارند زندگی خودشان را می کنند و به شما کاری ندارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸:۱۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت