کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسباب بازی

هوس های زودگذر آمیخته به سبک سری های ما درخواب به شکل اسباب بازی اعم از عروسک یا چیزهای دیگر تجسم می یابند. عروسک بی اعتقادی و سست رای بودن است و چنانچه ببینید در خواب عروسکی دارید، گویای آن است که به قدر کفایت برای انجام کار مهمی که پیش روی شما قرار گرفته نه اعتقاد دارید و نه اراده.

اگر عروسک به کسی می دهید خواب شما می گوید به نیرنگ و فریب متوسل می شوید و کاری می کنید که برای شما می تواند دل خوش کننده باشد اما برای دیگری بی محتوا و پوچ است.
اگر دختر جوانی هستید و در خواب عروسک دیدید نشان آن است که عشقی در مسیر زندگی شما پیدا می شود و چنانچه زن جوانی هستید صاحب فرزند می شوید یا ضمیر نا خودآگاه تان ضرورت وجود یک فرزند را تذکر می دهد.

اسباب بازیهای دیگر با توجه به نوع آن ها می توانند تعبیر و معانی مختلف داشته باشد. اسب بازیچه چوبی خودکامگی و غرور است که موجب تخفیف شان شما می شود.

اگر در خواب طناب بازی می کنید خواب تان به شما می گوید از کاری که توفیق حاصل نکرده اید منصرف شوید و تکرار نکنید چون هر قدر بدوید باز در جای اولیه خواهید بود و جز خستگی چیزی برای شما باقی نمی گذارد. اسباب بازی های مکانیکی عموما نیرنگ و فریب هستند چه کسی به شما بدهد و چه شما به کسی هدیه کنید. اگر خود را در یک فروشگاه اسباب بازی دیدید در آینده نزدیک عده ای گرد شما را می گیرند که می خواهند شما را به انجام کاری وا دارند که آن عمل سود بخش نیست.

آتیانوس می گفت در دختران و پسران جوان اشتیاق به ازدواج و تشکیل کانون خانوادگی به صورت اسباب بازی و به خصوص عروسک در خواب تجسم می یابد. حیوانات بخصوص حشرات مدل و بازیچه که غالبا از پلاستیک ساخته می شود رنجی است که از نیش زبان مردم می برید.

تعبیر خواب اسباب بازی از دید منوچهر مطیعی تهرانی:
تعبیر خواب دیدن عروسک، بی اعتقادی و سست اراده بودن است.
تعبیر خواب عروسک دادن به دیگری، نیرنگ و فریب است.
تعبیر خواب دختر جوانی که عروسک ببیند، عشق است.
تعبیر خواب زن جوانی که عروسک ببیند، فرزند است.
تعبیر خواب اسب چوبی، غرور است.
تعبیر خواب طناب بازی، منصرف شدن از کاری بیهوده است.
تعبیر خواب اسباب بازی های مکانیکی، فریب است.
تعبیر خواب اسباب بازی، تشکیل کانون خانواده است.
تعبیر خواب حشرات پلاستیکی، نیش و کنایه زبان مردم است.

لوک اویتنهاو می گوید: تعبیر خواب دیدن اسباب بازی، مسئله در بین زوج است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

21 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مری

مری : سلام خانوم هراتی عزیز خواب من خیلی کوتاهه اما باعث ناراحتیمه مخصوصا که خواب قبلیم برای مادرم بود تعبیر کردین واقعا یه بلا در حد مرگ سرم اومد سر خواب حساس شدم. خواب دیدم رو تخت خودم خوابیدم کنار تختم میز هست روی میز یه عروسک از اون مدل قدیمیا کلاه پردار دارن لباس پرنسسی ابی رنگ روی میز هست راستش من ابتدایی دقیقا عین همون عروسک داشتم که راه هم می رفت شعرم می خوند. اما تو خواب صاف واستاده بود چشمای عروسک قرمز ترسناکی بود به منم نگاه می کرد حتی نمی تونستم از جام پاشم در اتاقم باز بود و دقیقا روبه روم میزناهارخوریه دقیقا عین همون عروسک اونجا با چشمای قرمز بود راستش ترسناک بودن کهنه قدیمی می زدن منم یه سره نگاه می کردن. نمی دونم چرا زده شده بعضی جاها عروسک برای دختر جوان نشانه خوبیه اما من به فال نیک نگرفتم ترسیدم. خیلی ممنونم

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۴:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فکر شما ناراحت است و احساس می کنید که انرژی منفی شما را دنبال می کند و انگار کسی به ارزیابی رفتار شما نشسته. اراده ی شما ضعیف شده و فکر می کنید که کسی می خواهد شما را گول بزند. برای دفع شر و همینطور برای اینکه هر شب راحت بخوابید و هر روز در کار و زندگی تان آرامش داشته باشید، یک راه حل خیلی ساده وجود دارد و آن این است که هر شب قبل از خواب و هر صبح اول شروع کارهایتان 7 بار ذکر نام حضرت فاطمه س را به این صورت بگویید: یا فاطمت بنت محمد رسول الله. این ذکر بسیار مجرب است و تمام انرژی های منفی شیاطین و جنیان و افکار بد را از زندگی شما قطعا دور خواهد کرد. در این ذکر هیچوقت کوتاهی نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۱۶
فاطمه

فاطمه : سلام خانم هراتی عزیزم. صبح بعد از نماز صبح خواب اولین عشقم که واقعا عذابم داد تو گذشته، و مربوط به (تقریبا ده سال پیش بیشتر) میشه. رو دوباره دیدم. کسی که واقعا از دلم رفته و اصلا بهش فکر نمیکنم و یک عشق اشتباهی مربوط به سالها پیشم میشه و فراموشش کردم و حسم بی تفاوتی مطلقه. و الان عشق دو طرفه جدید دارم و همه فکر و روحم مربوط به عشق جدیدم هست. ولی نمیدونم چرا میاد به خوابم! تو خواب دیدم انگار دست تو دست هم در بازار بزرگی بودیم. انگار که هیچ جدایی بینمون اتفاق نیوفتاده. یهو بردم تو یک مغازه اسباب بازی فروشی کوچک. فروشندها دو مرد جوان بودن. اون از یک اسباب بازی که فکنم سگ بزرگ بود و کوکی که باطری میخورد خوشش اومد و رو کرد به من و نظرمو خواست منم تایید کردم. قیمتشو از مغازه دار پرسید بهش گفت ۵۰۰ هزارتومن یا نمیدونم دقیق چقدر ولی قیمتش همین حدودا بود. من با خودم گفتم نکنه این انتظار داره من پولشو بدم تو فکر کارت عابرم بودم که آیا پولش همراهم هست یا نه که خودش کارتشو از جیبش در آورد حساب کرد خیال منم راحت شد. بعد برا من هم یه اسباب بازی قرمز که اونم سگ بود انتخاب کرد من قیمتش پرسیدم مغازه دار گفت ۱۸۰ هزار تومن میشه. گفتم خوبه قیمت این مناسبه ولی بازم نفهمیدم خودش میخواست حساب کنه یا من باید پولشو میدادم. ولی خیالم راحت بود که پولش همراهم هست. که در همین فکر بود که بهم گفت فعلا بریم شاید بعدا بخریمش. که یهو بیدار شدم....آیا خوابم تعبیر دارد ؟

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۸:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما می گوید که رابطه تان با او بچه بازی و الکی بوده و نمی شده که روی او حساب کنید. در واقع او می خواسته نقش یک دوست صمیمی و با وفا را برایتان بازی کند که خوش می گذراند، جسورانه فکر می کند و زندگی اش را متحول می کند و شما هم شخصیتی داشته اید که از دروغ و فریب و خیانت می ترسیده و در وجودش کشمکشی بین مادیگرایی و معنویت وجود داشته ولی شخصیتی مسئول و بزرگسالانه داشته اید. شما نگران بوده اید که این رابطه برای شما چه هزینه ای داشته... هر چه که بوده در ازای این هزینه شما الان مجرب شده اید و سختی های زندگی در واقع وسیله ی رشد روحی و معنوی انسان را فراهم می کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵:۰۸
مصطفی

مصطفی : سلام و خسته نباشید ویژه خدمت شما خواهر دلسوز و دانا.
عرض کنم که نذر کردم اگر حاجتم داده بشه برای حضرت رقیه چهل عدد عروسک بخرم و به بچه های سه چهار ساله اهدا کنم که چندقیقه بعد از نذری که کردم حدود ساعت سه یا چهار ظهر بود رفتم خوابیدم که خواب دیدم یه دختر بچه سه چهار ساله با عروسک مقابلم ایستاده و منو نگا می‌کنه فقط همین ایستاده و منو نگا می‌کنه. البته عرض کنم
که دختر بچه حضرتت رقیه نبود
البته بنده بیست عدد عروسک از حرم حضرت معصومه خریدم و اهدا کردم بخاطر خوابی که دیدم. اما حاجتمو هنوز نگرفتم.
با تشکر از تعبیر حکیمانه شما

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. احتمال دارد خواب شما به خاطر فکری که در سرتان مبنی بر نذری که کرده اید، شکل گرفته باشد و تعبیری نداشته باشد . ولی اگر تعبیری داشته باشد این است که شما باید قبل از حاجت روایی کار خیرتان را انجام دهید تا خداوند و بنده های معصوم خدا خوشحال شوند. دعای خیر این بچه ها و ذوقی که می کنند خودش موجب حاجت روایی شما می شود. شما هم نصف نذرتان را ادا کرده اید که بسیار کار درستی است. ولی من به شخصه معتقدم اگر نذر کنم که مثلا گوسفند قربانی کنم تا حاجتم را بگیرم، می گویم نباید با خداوند گرو کشی کرد و گفت حاجتم را بده تا نذرم را ادا کنم. معتقدم اگر آدم می تواند کار خوبی را انجام دهد، باید اینکار را به خاطر رضای خداوند و البته به نیت حاجت روایی انجام دهد ولی نه اینکه الزاما بعد از حاجت روایی. اگر شما بتوانید برای 40 دختر و پسر کوچک عروسک بخرید که دلشان را شاد کنید ( مثل بچه های یتیم خانه) اینکار را بکنید که این نشان دهنده ی اعتماد و توکل شما به خدای بزرگ است. اگر خداوند صلاح شما را بر این دید که حاجتتان را بگیرید، قطعا حاجت روا خواهید شد و اگر حاجتتان به صلاحتان بود و روا نشد، محبت شما بیشتر در دل خدای مهربان جا گرفته چون به او نشان داده اید که برای رضای او عجله می کنید و شکی ندارید که او خیر شما را می خواهد. گرو- گرو کشی کار جالبی نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۲۰
Niloofar

Niloofar : با سلام ..خواب دیدم که در حال رانندگی هستم با ماشین خودم و توی خیابونی که خونمون هم همونجا هست.. ولی یکهو ی کامیون (خاور نارنجی رنگ) از روبرو میاد سمتم سرعتش کم بود.. واسم چراغ زد .. من هم یکهو متوجهش شدم و زدم روی ترمز .. از ماشین پیاده شدم و کنار جدول بلوار نشستم در حالی که خیلی وارفته و ناراحت بودم و لباس مشکی تنم بود و یک جفت کفش اسپورت سفید پام بود که خوشم میومد ازش و نو و تمیز هم بود .. در همون حال دیدم که اون کامیون از روی ی عروسک کف خیابون رد شد و عروسک زیر چرخاش له شد .. ممنون میشم تعبیرش رو بگید ... تشکر

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما سعی می کنید که زندگی تان را خودتان کنترل کنید و سرتان به کار خودتان باشد. شما تحمل و تاب فشار و بار کارها و مسئولیت های زیاد را ندارید و نمی خواهید که به اسم اجتماعی بودن و روابط عمومی زیاد داشتن، با مشکلات زیادی روبرو شوید. شما به آرامش احتیاج دارید و فکرتان ناراحت است. همین که ساده و تمیز زندگی کنید و سرتان به کار خودتان باشد برایتان بس است. از نظر شما مسئولیت های بسیار سنگین می تواند انسان را له کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۴۴
فاطما گل

فاطما گل : با سلام و عرض احترام خدمت شما خانم هراتي عزيز.خواب ديدم در خانه اي بودم و نوزادي در بغلم بود و آن نوزاد از خانم مالك آن خانه بود و من انگار دايه نوزاد بودم.در خواب آن نوزاد را محكم بغل كرده بودم و بسيار مراقبش بودم و به پشت بام رفتم و در ادامه روي لبه باريكي از ديوار نشسته بودم و يك آن ديدم به جاي نوزاد تعدادي پارچه دستم بود و لاي آن ي نصف عروسك (شكل نوزاد) بود و نصف ديگر بدن عروسك هم كنارم روي لبه پشت بام بود . در ادامه در حياط خانه بودم و به خانم صاحب خانه گفتم كه از اول اين نوزاد نبوده و عروسك بوده است. او اول عصباني شد ولي بعد كه به او گفتم شما خودتون هم از اول مي دونستيد كه عروسك بوده و الكي براش خرج مي كرديد و خودتون رو گول مي زديد و من بايد بهتون مي گفتم ، متقاعد شد و ديگر عصباني نبود و قبول كرد و بعد در خانه كه زرشكي رنگ بود باز بود و يك ماشين در حال وارد شدن و يكي ديگر در حال خارج شدن بود و من در حالي كه جوراب پام بود كفشهام رو دستم گرفته بودم و مي خواستم از اون خانه برم بيرون.ممنون مي شوم خوابم را تعبير كنيد.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما در موضع و موقعیتی قرار می گیرید که افکار و ایده هایی را با شما در میان می گذارند و نتیجه ی این ایده که یک پروژه است را به شما واگذار می کنند. شما می خواهید این پروژه را عملی کنید و به موفقیت برسانید. اما ریسک می کنید و تا اندازه ای غیر واقع بینانه فکر می کنید که باعث می شود نهایتا فقط خیال موفق کردن این پروژه در دستتان بماند به جای خود این موفقیت! شما شکستتان در این پروژه را تقصیر کسی می اندازید که ایده را از اول بیان کرده و می گویید که این ایده ی اشتباهی بوده و او هم متقاعد خواهد شد که حق با شماست. شما بسیار عصبانی می شوید و فکر می کنید که هر چند که ضرر نکردید و چیزی را از دست ندادید ولی حاپایتان در این شرایط قرص نیست و باید از فکر شراکت با این شخص و عملیاتی کردن این ایده بیرون بیایید. اما کسی که با شما ایده اش را در میان گذاشته بود، کسی دیگر را جایگزین شما می کند و از اول روی همین ایده با کسی دیگر شراکت خواهد داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵:۲۲
فاطما گل

فاطما گل : سلام خانم هراتي. ببخشيد من خوابم ٦ صبح فرستادم ، مي خواستم بپرسم ارسال شده و در نوبت هستم؟؟

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواب شما اصلا ثبت نشده دوست خوبم.

پاسخ
لینک۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۴۷
زهره

زهره : ببخشید یادم رفت بگم من تا اخر خواب تو فکر اون آقا و پیداکردنش بودم و هدف اصلیم اون آقا بود ولی در کنارش اون دختر رو هم دوست داشتم

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷:۱۷
زهره

زهره : سلام. من خواب دیدم آقایی که قبلا باهاش رابطه داشتم ولی الان ازش تقریبا بیخبرم و هنوز دوسش دارم، بهم تو خواب دو تا کادو داده ( انگار قبلا که باهاش رابطه داشتم بهم داده بود و من هنوز داشتمشون، و با خودم میگفتم ببین چقدر همون روزای اول بهم اهمیت میداده که برام کادو خریده ولی من همش میگفتم خسیسه) هر دو تا هم به نظرم عروسک بودن یکیشون که تو دستم بود و با جعبه بود به نظرم عروسک حیوون و پارچه ای رنگ روشن بود (به خودم میگفتم شاید این عروسکه مربوط به نامزدی قبلیشه که الان داده به من ولی اهمیتی هم نمیدادم) و من تو یه جایی که طبیعت زیبا و سرسبزی داشت و خونه هم توش بود با همون عروسک دنبال این آقا بودم و هنوز احتمال میدادم شاید بتونیم دوباره باهم باشیم هر جا هم میرفتم یه پرنده پشت سرم میومد ( راه میرفت). یکی از دوستام که تو واقعیت خودش ادعا داره که از آینده خبر داره، تو خواب بهم گفت اون تو رو نمیخواد( البته تو واقعیتم بهم همینو گفته که فعلا این آقا حواسش به تو نیست) ولی من هنوز امید داشتم. در همین حین هم یه دختری حدود ۱۸ سال دیدم که انگار چند روز پیش برای اولین بار دیده بودمش و خیلی ازش خوشم اومده بود و میگفتم من خیلی تو رو دوست دارم و اونم انگار از من خوشش اومده بود و انگار براش عجیب بود که من ازش خوشم اومده و انگار میخواستم باهاش ازدواج کنم( مطمئن نیستم)، بهش گفتم به سارا ( یکی دیگه از دوستام که توخواب انگار دوست مشترکمون بود) قبلا گفتم که بهت بگه من خیلی دوست دارم تا دوباره همو ببینیم ولی سارا بهت نگفت و اونم تایید کرد.
اون آقا قبلا تو واقعیت نامزد داشته که سالها پیش جدا شدن. ممنون از تعبیر شما.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تا اندازه ای نسبت به عشق حالت سرخوشانه دارید و ساده دلی و بی فکری می کنید. دنبال عشقی هستید که قبلا وجود داشته و امید و آرمانهایتان را حفظ کرده اید. دنیا به شما رو می آورد و شرایط مالی خوبی خواهید داشت یا امکانات مالی مناسبی پیش رویتان قرار می گیرد و می خواهید به ثروت برسید. هیچ کسی از آینده با خبر نیست و هر کسی که ادعای پیشگویی از آینده را می کند یا دروغ می گوید یا با شیاطین و جنیان در ارتباط است که کمی از آینده ی نزدیک را می توانند پیشگویی کنند ولی در مورد بیشتر چیزهایی که می گویند دروغ می بافند و شرایط را جوری که دوست دارند شما متاثر از آن شوید، به شما می گویند. علم غیب فقط دست خداست و بس. چبری هم که در تعابیر خواب به شما گفته می شود الهام الهی است یا هشدار است یا گاهی حتی راجع به گذشته و حال است و نمی توان بدون اطلاعاتی که در عالم رویا می بینید، آینده را پیش بینی کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۰۰
منا مرادي

منا مرادي : سلام وقتتون بخير. خواب ديدم توي يه جايي مثل خوابگاه هستم و دوست پسر هم داشتم كه به نظرم كم سن و سال بود ( در واقعيت ندارم) شب بود و ما تشك انداخته بوديم و دراز كشيده بوديم حرف ميزديم. يكي از استادم هم كه اقاست انگار تو همون خوابگاه بود به اتاق من اومد و يه دفتر هم باهاش بود كه در مورد پايان نامه ام يه نكاتي رو نوشته بود كه به من بگه ( در واقعيت من چند ماه درسم تموم شده ولي هنوز با دانشگاه در ارتباطم و منتظر استخدامم هستم )انگار ما بايد با پايان نامه مون يه عروسك هم تحويل ميداديم و من هم يه عروسك دختر چسبونده بودم به يكي از صفحه هاي اون دفتر كه ديدم استادم تو اون صفحه به عنوان ايراد نوشته لباس عروسك پوسيده است. منم ازش گله كردم و گفتم كه چرا همچين ايرادي گرفته و عروسك من نو بوده فقط دو سال تو جعبه بوده ولي بازش نكرده بودم .

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با فکر استخدام در دانشگاه می خوابید و تا اندازه ای هم امکانات استخدام شما هست و گشایش کار یافته اید. عروسک امید شماست و یا ابزاری است که شما آرزوهایتان را با آن عملی می کنید و اینکه گفته که عروسک لباس پوسیده دارد یعنی شما باید ظاهر خودتان را آپدیت کنید! باید امیدوار تر خودتان را نشان دهید مشتاق تر رفتار کنید اجتماعی تر برخورد کنید و نه اینکه به صورت یک آدم منزوی و گوشه گیر و یا آرام عمل کنید. این اجتماعی و سرزنده بودن شما امتیاز مثبتی برای استخدام شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴:۰۵
سونیتا

سونیتا : سلام خانم هراتی
خواب دیدم همراه مادر مرحومم رفتیم به زادگاه پدرم و وارد یک خونه ای شدیم که انگار مراسم روضه بود یا داشتند آماده میشدند واسه روضه اونجا یکم نامرتب بود و رفتم توی آشپزخونه ی کپسول گاز ی گوشه گذاشته بود توجهم رو جلب کرد و رفتم اتاق کناری عشقم دراز کشیده بود و منم اومدم کنارش نشستم و میخواستم کنارش بخوابم بعد به خودم گفته زشته ممکنه کسی ببینه ولی توی خواب انگار شوهرم بود و انگار پیراهنش رو درآورده بود و حس ارامش داشتم و دیدم باز ی اتاق دیگه همون خونه به پهلو دراز کشیده و ی دختر غریبه داره خودش رو بهش نزدیک میکنه و چند تا عروسک پارچه ای تو ی سبد داره و داره باهاش صحبت میکنه و میخواست عروسک ها رو بهش بفروشه ولی من اصلا خوشم نیومد و عروسک ها به نظرم زشت اومدن و خوشم نمیومد دختره باهاش صمیمی شه هر چند میدونستم عشقم اصلا به اون توجه نمیکنه ولی من اومدم خودم انداختم توی بغلش و دوست نداشتم دختره بهش نزدیک شه و به دختره گفتم عروسک نمیخوایم اون خودش واسه من ی عروسک خیلی خوشگل خریده منظورم عروسکی بود که دارم در واقعیت.
ممنون عزیزم.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما سعی می کنید به اعتقاداتی که پدرتان از قدیم داشته اند پایبند باشید و گرمی و حمایت و عشق در زندگی تان را بر مبنای منبع اعتقادات و عشق و انرژی خانوادگی تان به دست بیاورید. کسی که دوستش دارید از لحاظ مالی ضعیف است ولی عاشق شماست. او به این فکر می کند که به اهداف و آرزوهایی که در دنیا دارد برسد ولی شما نمی خواهید که او به هر قیمتی که شده اهدافش را به دست بیاورد و از او تقاضاهای غیر معقول ندارید. برای شما خود او از همه چیز مهم تر است و آرزوی شما اوست که سعی می کنید به او برسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۲۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت