کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسباب کشی

اگر در خواب در حال جمع آوری وسائل خودتان (به منظور اسباب کشی یا هر دلیل دیگری) بودید، به احتمال زیاد نگران تغییر و تحولات مهم و بنیادینی هستید که در زندگی روزمره تان رخ می دهد. در غیر این صورت ضمیر ناخودآگاهتان در حال سازماندهی و رها کردن بارهای عاطفی و احساسی است.

برخی معبران معتقدند که دیدن این گونه خوابها، صرفا به منزله اشاره ای از ضمیر ناخودآگاهتان به همین مضمون است. شما درگیر فعالیت های زیاد و متعددی هستید که احتمالا لازم است برخی از آنها را جمع آوری کرده و رهایشان نمایید.این رویا می‌تواند درباره عقایدی باشد که درباره خودتان دارید و یا تصوری که از خود در ذهنتان پروراندید.

خالد اصفهانی گوید: اگر بیند به خانه بزرگ‌تری اسباب کشی کرد دلیل آن است که اشتیاق زیاد برای پر معنا کردن و مفهوم دادن به زندگی دارد.

دیدن اسباب کشی کردن خود در خواب
آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب خود را مشغول اسباب کشی دیدید، نشانگر آن است که به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد که مجبور می‌شوید، حالت مبهم خود را تغییر دهید.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ آمده است که: دیدن اسباب منزل در رویا نمایانگر طرز فکر و رفتاری است که خانواده یا زندگی درون خانه در شما شکل گرفته‌اند، به ویژه اگر در رویا یکی از اسباب منزل خانوادگی و یا خانه مسکونی گذشته خود را دیده باشید، نگرش‌ها و باورهایی که ذهنمان را با آن‌ها مبلمان و فرش می‌کنید.

آنلی بیتون می گوید: اگر در خواب ببینید که چیزی را بسته بندی می کنید، نشانه تغییر و تحولاتی در زندگی است. اگر در خواب چیزی را بسته بندی شده ببینید، به این معنی است که به زودی به مسافرت هایی خواهید رفت که تجربه های زیادی به دست می آورید.

در سرزمین رویاها آمده:
اشیایی را به وسیله نخ بسته بندی می کنید: سلامتی شما به خطر می افتد.
اعضای خانواده شما چیزی را بسته بندی می کنند: پول.
یک بسته بندی کاغذ دیواری: نگرانی ها باعث کاهش وزن شما خواهند شد.
کارگران در حال بسته بندی: شانس در کار.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

35 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

negar

negar : باعرض سلام وادب.خواب دیدم گویا ما طبقه دوم منزل خالم را اجاره کردیم(منزلشون در واقعیت شهر دیگری است).من و مادرم ناراحت بودیم و نمی خواستیم کسی از فامیل از این موضوع مطلع شود.من گریه می کردم و التماس پدرومادرم می کردم که تورو خدا بریم خانه دیگه ای را اجاره کنیم.مادرم موافق بود ولی پدرم گویا جابه جایی سختش بود ولی با گریه و التماس من راضی شد.من شروع کردم به جمع آوری وسایل از مدارک ها و لوازمی که می تونستم بلند کنم را جمع می کردم و می بردم دم در منزل خالم اینا که ناگهان پدر و مادرمو دیدم که انگار خسته شده بودن و داشتن یک مقدار دورتر از درب منزل چای می خوردن اومدم مجدد داخل خونه دیدم تو اتاق یک میز ه که با ریموت کنترل زدم رفت عقب و زیرش یک چرخ خیاطی بود،باخودم گفتم اینا که مال خاله ایناست و مال ما نیست میز دوباره دادم عقب.یهو خودمو تو یه خونه بزرگ و پرنور دیدم که داشتیم وسایل توش میچیدیم. خونه تو همون شهر منزل خالم اینا بود.وسایلی که تو خونه می چیدیم را دقیق یادم نیست شاید فرش هم بود ولی بعد از یه مدت خسته شدم و شروع کردم از مغز بادام یا فندق موجود در یک کاسه به خوردن و در منزل جدیدمان مهمان هم داشتیم که یادم نمیاد چه کسانی بودند.باتشکر از تعبیر جنابعالی

پاسخ
لینک۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. زندگی شما متحول خواهد شد و شرایط خیلی خوبی خواهید یافت. نگرانی های شما از بین می رود و روابط بین پدر و مادرتان دوستانه تر وقوی تر می شود. شما به ثروتی خواهید رسید که خیالتان راحت می شود و شادی و امید به زندگی تان راه می یابد. دوستان جدیدی خواهید داشت و راحت و شاد زندگی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۳۸
Seyamak

Seyamak : با سلام و عرض احترام حضور سرکارخانم هراتی گرامی . دیشب در خوابم به خانه جدیدی نقل مکان کرده بودم. خواستم توالت بروم . همسرم و فرزندم را دیدم که هردو روی کاسه توالت فرنگی نشسته اند و از استفاده توالت منصرف شدم . قصد دوش در حمام هم داشتم که به دلیل مشترک بودن حمام و توالت باز هم منصرف شدم . فرش اتاق را در خوابم دیدم که دراتاق پهن بود و میز و تلویزیون نفر قبلی ساکن در خانه را دیدم که برای ما بجا گذاشته بود. با تشکر از تقبل تعبیرخواب

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. روحیات شما عوض خواهد شد و ایده های تازه ای به ذهنتان می رسد. زندگی شما متحول خواهد شد. شما می خواهید نگرانی هایتان را از فکرتان خارج کنید ولی اول به فکر خانمتان و فرزندتان هستید. می خواهید شروعی تازه داشته باشید و استرس را از وجودتان خارج کنید ولی نمی خواهید با درددل کردن با خانواده تان فکر آنها را خراب کنید. زمینه ی جدیدی از کاری که می خواهید انجام دهید برای شما فراهم است و شرایط را هم ارزیابی کرده اید و از روی زندگی و تجارب کسی که قبلا ایده ی مشابه ایده ی شما یا پروژه ی مشابه شما را در دست داشته، برای شما قابل مشاهده است و می توانید از همین زمینه و قضاوت و خاطرات آن شخص بفهمید الان شرایط شما دقیقا چیست و چه چیزهایی انتظارتان را می کشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۴۱
سمیه

سمیه : با سلام خدمت خانم هراتی عزیز
خواب دیدم که سالن خونه مان خیلی بزرگ شده بطوریکه نصف خونه اسباب اثاثیه ندارد. به بابام گفتم که چرا خالیه گفت شاید این قسمت بفروشم. بعد دیدم خانواده دوست پسرم ک الان یکماه با هم بخاطر مخالفت خانواده اش ۹بهم زدیم اومدن خونه و به خونه ما اسباب کشی کردن و نصف سالن را وسیله گذاشتن و حتی از وسایل و مبل های خودمون هم استفاده کردن . خونه رو نصف نکردن و در عوض وسییله ها رو به خونه ما اضافه کردن. مادر و خواهرها ش همه بودند و خوشحال بودند و عروسشون اومد با من احوال پرسی کرد و از من بخاطر رفتارهای قبلشون عذر خواهی کرد و من براشون روی حیاط مبل
گذاشتم و پذیرایی کردم. و میخواستن با ما زندگی کنند. سپاسگذارم

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ایده های جدیدی به ذهن شما می رسد که نمی دانید چطور باید عملی شان کنید. قلب شما بزرگ است ولی احساس می کنید که هنوز تکمیل نیستید. احتمال دارد با اصرار دوست پسرتان خانواده ی او دوباره به خواستگاری شما بیایند و بخواهند با هم تشریک مساعی داشته باشید و شرایطی وضع کنند که بتوانید انشالله با هم به خوبی زندگی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۵۰
Ghoncheh

Ghoncheh : سلام
من خواب ديدم به خانه قديمي مان اسباب كشي كرديم ولي بعدش كه اسباب ها برديم پشيمان شديم و گفتيم اين خانه قديمي و جاي جديد رو هزينه كرديم و چرا اين كار رو كرديم و مي خواستيم اسباب جمع كنيم و بردگرديم همون خانه

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما مدتی به روحیات و افکار قدیمی تان معتقد هستید و سعی می کنید که مثل گذشته زندگی کنید ولی بعد فکر می کنید که این کار خوبی نیست و سعی می کنید با زمان به پیش بروید و مدرنتر و بهتر رفتار کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸:۰۵
Amin

Amin : سلام خانم هراتی . دیشب خواب دیدم وسایل منزل تو وانت گذاشته شده تاریک هم بود محیط انگار شب بود به خودم گفتم عه داریم اثاث کشی میکنیم بعد منم امدم یکم داخل وانت جمع جور کنم !!! خواهر بزرگترم هم دیدم یه لحظه تو حیاط بعد چند تا پرنده دیدم از این قفسی ها که رنگی هستن مرغ عشق یا قناری نمیدونم دقیقا چی بود گفتم اینا چرا اینجا بیرونن زود گرفتم شون بزارموشون تو جعبه دیدم جعبه ها همه پرن توشون پرنده ست خلاصه دیگه چیزی یادم نمیات . مرسی وقت میزارید پاسخ میدید .

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما بسیار سخت کوش هستید و موانع و مشکلاتی برای رسیدن شما به اهدافتان وجود دارد. شما نمی دانید دقیقا چه پیش می آید ولی تغییر و تحولاتی در زندگی شما در شرف وقوع است و شرایط زندگی تان عوض خواهد شد. شما سعی می کنید که درست فکر کنید. احساس می کنید که گیر کرده اید و قادر نیستید که خودتان را آزادانه ابراز کنید. شاید دلتان برای کسی که عاشقش هستید تنگ شده یا بشود ولی می خواهید او را در زندگی تان حفظ کنید. امیدها و آرمانهای زیادی دارید که تصمیم دارید به آنها برسید. یکی یکی و همه سر وقت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۲۸
تارا

تارا : باعرض سلام خدمت شما
خواب دیدم اسبا کشی کردیم به یک خونه قدیمی وبا دیوارهای کاهگلی واشپزخونه کوچیک روز بود و یه هوایی خوب قبل ازینکه بریم خونه به همراه دخترم ومادرم از دست فروش نزدیک خونه دوتا روسری کرم و طلایی که دخترم خیلی خوشش اومده بودخریدم وقتی رفتیم خونه شوهرم داشت وسایل اشپزخونه رو جابجا میکردومن رفتم کمکش مادرم رفت اشپزخونه طبقه بالا و مشغول شد همه رضایت داشتیم ازاینکه تو این خونه هستیم هرچند خلاف میلمون بود حتی دخترم بدون اعتراضی سازشوبرداشت رفت روتراس بزرگ و دلبازی که داشت شروع کرد به زدن و خوندن حتی پسرم ازاینکه اتاقش نورکمی داشت اعتراضی نمی کردو جالب اینکه تو خواب بچه ها تو سن نوجوونی بودن یعنی ۱۰ یا ۱۲ سال کوچیکتر از سن واقعیشون اینقد این خواب ارامش داشت که دلم نمی خواست از خواب بیدار بشم

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. زندگی شما متحول خواهد شد و تغییرات بنیادینی در زندگی تان بوجود خواهد آمد. طرز فکر شما عوض خواهد شد. شاید شما برای رسیدن به زندگی که دوست دارید، مجبور شوید مشکلاتی را تحمل کنید ولی حال و هوای شما در خواب و احساس خوشی که داشته اید، بیانگر این موضوع است که این مشکلات، زیاد مهم و یا غیر قابل حل نیستند. مادر شما به گرمی و امنیت خواهد رسید و درک او و امیدش بیشتر خواهد شد و دخترتان به هارمونی و هماهنگی در زندگی می اندیشد و اینکه چشم اندازه تازه ای خواهد داشت. بچه های شما خیلی به عمق مسائل توجه نمی کنند و ظاهر امر را بیشتر می بینند و این باعث می شود که خوش خیالتر باشند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳:۰۰
Mohsen

Mohsen : سلام صبح شما بخیر
خواب دیدم مادرم و خواهرم كه با هم زندگی میکنند اثاث کشی دارن البته خانه قدیمی پدر مرحوم که قبلا فروختن منتظر خاور هستن که انگار نیومد یا پیدا نکردن بهشون گفتم الان زنگ میزنم بچه ها بیان (آخه کارگر با خاور آشنا دارم) تماس گرفتم گفتم احمد با یه ماشین پاشو بیا اومدن بعد خاور اومد ماشین خاوره پشتش باریک و بلند بود و رو باز مسقفم نبود اومد رفت زیر یک پل ماشین رو وایساد بعد به احمد که باربر هستن گفتم این خاور کوچیکه اثاثا جا نمیشه تازه اوندفه خودمم وانت داشتم تو ماشینه منم گذاشتین اوردیم اینکه دیگه اصلا جا نمیشه(اینجاش واقعیت قبلا وامت داشتم تو اثاث کشیا خودمم بار میزدم جا نمیشد کنار خاور برای مادرم و خواهرم اثاث کشیاشون اما الان وانت ندارم دیگه سواری دارم) زنگ بزن یه خاور مسفف بزرگ بیاد بعد تو این حول و ولا بودیم تا ماشین بعدی بیاد چشمم افتاد به پنجره خونه که به خیابان اصلی راه داشت پیش خودم فکر کردم از اینور خاور بیاد از پنجره هم میشه بعصی وسایلو تو ماشین گذاشت بعد سه تا نیسان آبی دیدم فکر کردم به نیسانیا بگیم بعد گفتم نه کرایشون زیاد میشه سه تا ماشین بعد رو کردم به احمد گفتم ساعت کاریتون از وقتیه که خاور بیاد زنگ بزن زود بیاد خاور دیگه بعد فکر کنم اسمه عدد ۱۵۰ هزارم اوردم که گفتم بهشون بیشتر نمیدم بعد یه ماشین پلیس راهنمایی رانندگی اومد از این بنز قدیمیها اما یادم نیست چیکار داشتن وایسادن پیاده شدن با ما حرف زدن البته از یه شر دیگه بدن فکر کنم سمت کرج یا قزوین برام خیلی جالب بود ماشینه پلیساشم قدیمی بودن خیلی خوشتبپ ماشینه بنز قدیمی بود اما مانتور جی پی اس داشت نقشه داشت مانیتورش گفتم ببین چند سال پیش مانیتو کجا بود این ماشین آلمانی داره بعدم رفتن بعد تو این فکر بودم خاور همون قبلیه بیاد شاید جا شد دیگه یادم نیست از خواب بیدار شدم خانم هراتی.
حالا تو واقعیت خونه خودم چهار ماهی تمدید کردم برج ۱۱ اما چند وقتیه گیر داده بلند شو خودم میخوام بیام بشینم و درگیر مسیله خونه ام که چیکار کنم با صابخونه هم درگیرم حرفی البته که احساس میکنم داره زور میگه میگه تو مجردی راحت میتونی جا پیدا کنی بعد احساسی برخورد میکنم میگم گناه داره با زن و بچش آواره ان بلند شم بعد میگم خودم چی پس قراره امشبم بریم بنگاه با صاحبخونه حرف بزنم بعد فکر میکنم الان جایی دیگه تابستونه کرایه بیشتر باید بدم موندم خانم هراتی شاید به خوابم ربط داشته باشه.
ممنون و سپاس از شما

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۳:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. تغییر و تحولات اساسی در زندگی مادر و خواهرتان به وجود خواهد آمد. آنان روشنفکرتر و مدرنتر فکر خواهند کرد. مشکلات و نگرانی هایشان با کمک شما حل و فصل خواهد شد. تمام نکات ریزی که شما در خواب می نویسید ساخته پرداخته ی ذهنتان هستند و یک سریشان همانطور که گفتید بازتاب افکار شما در بیداری هستند و تعبیر ندارند. تعبیر اصلی اسباب کشی مادرتان است و مبلغی که شما پرداخت کرده اید. لطفا به این مسئله توجه کنید و خوابها را کوتاه و مختصر ارسال کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۱۱
     sogand

sogand : سلامو عرض ادب خوابی را از زبان یکی از دوستانم نقل می کنم در خواب شنیدم دختر همسایه که در واقعیت ازدواج کرده وشهر دیگری است ولی هنوز مادرش همسایه ما است تصادف کرده وهمسر وپسرش در کما بودند که مردند وخودش سرطان گرفته و می گفتند که دختری دارد که قبلا شوهرش داده انگار اینها را در جمعی بودم که مردم می گفتند بعد انگار خانه مادر همان خانم بودم که همسایه ماست بعد دیدم خانه خیلی شلوغ است وپر از وسایل وانگار اسباب همین خانم است که می خواهد از خانه مادرش کوچ کند من انجا بودم رفتم سمت اشپز خانه وانجا که بودم خواهر این خانم امد وانگار چند تا وسیله پلاستیکی شبیه جا لباسی به رنگ بنفش اورد بعد دیدم که ان خانم سریع همه وسایل را جابجا کرد برای بردن وخانه خالی شد انگار فقط کفش موکت بود وچندین اتاق بود من یک جارو دستی برداشتم وشروع به جارو زدن کردم وکمرم درد گرفت بعد حارو برقی را که ان خانم قبلا استفاده کرده بود وکنار یک کمد بود را برداشتم وشروع کردم به جارو برقی کشیدن خانه ممنون وسپاس از زحمتی که می کشید

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۸:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. دختر همسایه شما با مشکلات بسیار جدی در زندگی اش مواجه است و شوهر و فرزند او مستاصل هستند و احساس ناتوانی می کنند خودش بسیار خودخور و کینه ای شده و شرایط روحی بدی دارد و افسرده شده است. مرتب دلش به حال خودش می سوزد و به هر چیز گیر می دهد. شما سعی می کنید که به مادر او کمک کنید تا مشکلاتشان کم شود ولی بار مسائل بسیار سنگین تر از آن است که شما بتوانید آن را تحمل کنید. ولی خوب صرفا از روی ظاهر، کمی می توانید به او کمک کنید اما مشکلات اصلی شان را نمی توانید حل کنید. مادر او برای دخترش غصه می خورد و احساس می کند دستش خالی است و کاری نمی تواند انجام دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱:۵۶
Bahar

Bahar : با سلام خدمت خانم هراتی گرامی
خوابی دیدم که در همین خانه ای که هستیم داریم اسباب کشی می کنیم برادر و خواهرم بودند که داشتند مبلمان را جابه جا می کردند خانه باز سازی شده بود و دیوار ها همه سفید وتمیز بودند همه داشتند کمک می کردند تا وسایل را داخل بیاورند که حرف از خواستگار شد که قرار است( همکارم که سر کار قبلیم بود و البته الان یک چند ماهی هست که از ایشان بیخبر هستم)بیایند. یکباره خواهرم گفت تو با اون ازدواج نمیکنی ...تونباید با ایشان ازدواج بکنی. من خیلی ناراحت شدم و گریم گرفت. برادرام که این راشنید با حالت تعجب داشت مرا نگاه می کرد خواهرام دوباره گفت اگر بیاید جلو دختر خالم گفته سرش را با چاقو میبرم.
خانم هراتی گرامی چندین شب هست که به عناوین مختلف از ایشان خوابهای متعدد میبینم و اسم ایشان و محل کارم را میبینم البته از خداوند خیلی کمک می خواهم که مرا راهنمایی کند اینها ربطی دارند؟؟؟
با تشکر

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحیات و عقاید شما عوض خواهد شد. شما به خاطر خوشایند یکدیگر از مسیر خودتان خارج می شوید. مسیر زندگی تان را تغییر می دهید و روابط و نگرش هایتان را مجددا ارزیابی می کنید. افکار و یا مسئولیت های جدیدی خواهید یافت و سعی می کنید زمینه ی زندگی تان را از افکار منفی پاک کنید. او احتمالا به شما فکر کرده و به این خاطر خوابش را می بینید ولی خانواده شما از او خوششان نمی آید چون فکر شما به خاطر او خیلی ناراحت شده. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۵۷
     sogand

sogand : سلام وتبریک سال نو وارزوی سلامتی وارامش برای شما صبح خواب دیدم در خانه ایی هستم که اتاق های زیادی داشت وداشتم ان را برانداز می کردم که اسباب کشی کنم چند تا دختر شیشه های پنجره را تمیز می کردندودر کمد را با کردم مقداری لباس ازقبل بود این خانه بزرگوقدیمی شبیه مدرسه بود که اتاق زیاد دارد در فکرم بود که اتاق جلویی یا عقبی را فرش نکنم اما خواهرم گفت برای عروسی دخترش لازم می شود بعد فرشی دستباف در اتاق پهن بود مال مادر شوهرم که فوت شده بود خودش انجا بود داد به من که اتاق را فرش کنم کوشه فرش کمی نخ نما شده بود به رنگ قرم خانمی انجا بود که از اقوام هست کارتنی داشت که داخلش ظرف پلاستیکی داشت وافتابه انگار قبلا اینجا ساکن بود واین وسایل را می خواست ببرد من افتابه را برداشتم واب تویش ریختم واین خانم می گفت بده به من این خانه پشت یک مطب دکتری بود که در واقعیت دکتر معروفی است ومی گفتند به انجا راه دارد سپاس وتشکر از وقتی که می گذارید

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سال نوی شمام مبارک. شما از خدای بزرگ می خواهید که زندگی تان به آرامش و موفقیت ها و امکانات و موقعیت های بسیار خوبی برسد و نسبت به آینده خوشبین باشید و دید وسیعی نسبت به مسائل پیدا کنید. به خواسته خودتان خواهید رسیدو ایده ها و روحیات بسیار مثبتی به زندگی تان راه می یابد. شما روابط خوبی با خانواده تان خواهید داشت و خاطره ی مرحوم مادر شوهرتان را هم با خوبی و ذهنیتی مثبت در خاطرتان حفظ خواهید کرد. از رفتار تصنعی و ظاهرسازی اجتناب می کنید مگر اینکه بخواهید گاهی با سیاست در زندگی به آرامش برسید. رازهایی از گذشته در ذهنتان هست که باعث شده از زندگی درس بگیرید و الان آن دروس را در زندگی تان عملی و پیاده کنید و موفق زندگی کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۰۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت