کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استحمام (حمام کردن)

اگر خواب ببینید استحمام می کنید، از گناهان و مشکلات رهایی خواهید یافت زیرا حمام کردن زدون آلودگی ها و رفع سختی هاست. اما اگر خواب ببینید با آبی گل آلود در حال استحمام هستید، دلالت بر آن دارد که دشمنان در نزدیکی شما هستند.
استحمام با آب سرد و پاکیزه نشانه آن است که در مدتی طولانی سلامت خواهید بود و با شادمانی زندگی خواهید کرد .آب تنی و شستشو در آب دریا، نشانه آن است که بعد از کسب دانش، شغلی مورد علاقه به دست خواهید آورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

21 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

shabnam

shabnam :
سلام خانم هراتی عزیزم، اوقاتتون بخیر
خواب دیدم داریم اماده میشیم که من و خواهرم بریم سفر ، منم اونجا میخوام دوستپسرم رو ببینم و خیلی حوشحالم و سرتا پا تیپ مشکی زدم، در خودم نیازی به حموم رفتن نمیبینم موهام ظاهر تمیزی داره و به خواهدم میگم موهامو سشوار بکشه، وقتی میاد دعوام میکنه میگه موهات تمیز نیست ، سشوار بکشم چربیشو میزنه بیرون!!! گفتم پس فوری میرم حموم و میام ، عصبانی شد که تازه موقع رفتن میخوای بری!عروس دایی ام با دخترش خونمونه تازه از شنا تو دریا اومده تنش شنی شده میخواد بره حموم،میگم کاش از اول حموم میرفتم تا با هاش به تداخل نمیخوردم! عموام هم داره به بدن نیمه لخت دختر عروس دایی ام نگاه میکنه ولی هیز نیست و دختره خجالت میکشه بعد میشنوم که عموم داره از بانک ۱.۵میلیارد با بهره زیاد وام میگیره، یکی پیشمه میگه با این بهره حتما شکست مالی میخوره. حس میکنم مامانم از حصور عموام احساس خوبی نداره ! به من چند تا حبه پوست کنده سیر بهم میده میگه برو بکار.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید چشم انداز تازه ای در زندگی تان داشته باشید و خودتان برای آینده تان تصمیم بگیرید. می خواهید شرایط زندگی تان را متحول کنید و مرموزانه و رازدار خودتان هستید و افکارتان را از دیگران مخفی می کنید. اما خواهرتان معتقد است که شما افکار منفی در سرتان دارید و باید سعی کنید که مثبت اندیش باشید و به مسائل جدید و خوب فکر کنید. شما باید نگرانی های گذشته را بشویید برود ولی نمی خواهید که عروس دایی تان ( یا هر کسی دیگر ) از افکار شما سر دربیاورد. عروس دایی شما به خاطر مسائلی احساسی شده و ناراحت است و ممکن است بخواهد درددل کند یا نگرانی هایش را بشوید برود و شروعی تازه داشته باشد. عموی شما به ثروت اندوزی فکر می کند و می خواهد که شرایط سخت برای او حل و فصل بشود. او مشکلات مالی زیادی دارد و شانس موفقیت او کم است. مادرتان از شما می خواهد که عملگرا باشید، عاقلانه فکر کنید و امنیت را به عشق ترجیح دهید. او می خواهد که شما در مقابل خطرات از خودتان حمایت کنید و شما بر مشکلات و موانعتان غلبه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۴:۲۸
Mehrnika

Mehrnika : با عرض سلام، و احترام
خانم هراتی نازنین ،این خواب رو خواهرم دیده ،...خواب دیدم در حال رفتن به حمام هستم و بعد من ناگهان یکی از همکارانم که شخص بانفوذی در جامعه هست پشت سر من وارد حمام شد واصرار داشت یک خوراکی که راحت در دهان حل میشد را در دهانم قرار دهد من هم ممانعت نکردم(او هم البته حوله بدست منتظر بود بعد من حمام کند)بهد از خوردن ان من از حضور او در حمام خانه نگران بودم و همچنان مردد در دوش گرفتن در حمام را قفل کردم تا کسی متوجه او نشودالبته راه دیگری از داخل ساختمان به حمام باز بود.. او  بیخیال در حال استراحت گوشه ای از حمام بود که برادر بزرگترم از راهی که به حمام خانه میخورد با دلخوری وارد شد در حمام را باز کرد و بدون حرفی بیرون رفت من هم که ترسیده بودم بدون دوش گرفتن تصمیم داشتم پشت سر او خارج شوم و همکارم را دیدم که همچنان علیرغم دیدن برادرم در حال استراحت میباشد...   صبح که از خواب بیدار شدم در کمال تعجب برادرم در مورد نحوه زندگی او سوالی از من پرسید
سپاس فراوان

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما می خواهید که نگرانی هایتان و اشتباهات گذشته تان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. همکار شما می خواهد ارتباطش را با شما قویتر کند و او هم سعی دارد که مثل شما خودش را از شر برخی احساسات و مسئولیت ها خلاص کند و فکرش راحت شود ولی شما نمی خواهید که از خط قرمز و حد و مرزهایتان عبور کنید حتی اگر به قیمت رسیدن به ثروت بیشتر باشد! اما آقای همکار شما این مسائل برایش مهم نیست و هر کار دوست داشته باشد می کند. برادر شما بینشی قوی دارد و مردها بهتر مردها را می شناسند. احتمالا او هم به رفتار این آقا شک کرده و می داند که او می خواهد این خط قرمزها را کنار بزند و از شما سو استفاده کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۸:۴۵
Foroozan

Foroozan : با سلام و احترام،وقت بخير

لطفا متن خوابم نمايش داده نشود

پاسخ
لینک۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۶:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما در مقابل خواستگارتان نیاز به حمایت شدید دارید و می خواهید که در تمام طول عمرتان زندگی تان به هماهنگی و آرامش برسد. دوست عزیز تعهد که با مهریه بالا بدست نمی آید. اگر مردی بخواهد بد باشد کاری می کند که شما یه چیزی هم دستی به او بدهید تا شما را رها کند!! اگر همدیگر را به اندازه ی کافی نمی شناسید اصلا با هم ازدواج نکنید بهتر است. ازدواجی که با بی اعتمادی بخواهد شکل بگیرد، با بی اعتمادی هم ادامه پیدا می کند. شما نگران هستید ولی برای خودتان حمایت حباب وار ( الکی و بیهوده) نخواهید. شما اشتباهات گذشته تان را می شویید می رود و رک و پوست کنده راجع به نگرانی هایتان با خواستگارتان صحبت خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲:۰۳
سحر

سحر : سلام وقتتون بخیر
قبل از خوابم اینو بگم‌ که خاله مامانم پارسال فوت شدن و مادر من شدن وارث ایشون ولی خاله مامانم یه خواهر ناتنی داشت که سند خونه خاله م رو برداشته و مشکل حقوقی داشتیم ولی دادگاه حق رو به ما داده
خواب دیدم خونه همین خاله م که فوت شده بودیم من و مامانم و خواهر ناتنی خاله م
خواب دیدم انگار رفته بودم اونجا حمام و بعدش لباس نبرده بودم با خودم به مامانم گفتم از این لباسایی که اوردی یه چیزی بده بپوشم‌ یه تیشرت سفید داد که پوشیدم تیشرتش بلند بود تا پایین باسنم رو میپوشوند بعد داشتم تو خونه راه میرفتم از کنار در حمام رد شدم این خواهر ناتنی خاله م رو دیدم که زیر دوش حمام بود ولی رو بدنش لکه های سیاه بود گفتم این چرا اینجوریه حالا حالا تمیز نمیشه یه جوری بود لکه هاش انگار که از کثیفی نباشه انگار پوستش اونجوری شده بود بعد من و مامانم میخواستیم بریم بیرون ولی این از حمام نمیومد بیرون، میخواستم اون بره که در خونه رو قفل کنم مامانم میگفت ما بریم‌ این بعدا خودش میره گفتم‌ نه این نمیره مثه دفعه قبل دردسر میشه
ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. شما حقتان را خواهید گرفت و نگرانی هایتان را می شویید می رود. بنابر نصیحت مادرتان رفتاری با کرامت و تمیز از خودتان نشان خواهید داد. اما خواهر ناتنی او فکرش بسیار ناراحت است و مشکلاتش که حل نشده هیچ، وجهه ی خیلی بدی هم از خودش نشان داده و عصبی بودن او برای همه محرز شده است. او هنوز به فکر خانه است ولی جون دادگاه حق را به شما داده، دستش به جایی بند نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۳:۲۹
shabnam

shabnam : سلام خانم هراتی عزیز، شاد و سلامت باشین
من ۱۰ سال پیش خواب دیدم ، ازدواج کردم و شوهرم یه پسر جوانی هست هم قد و متناسب با هیکل خودم، میخواد بره سر کار و قبل رفتن میخواد دوش بگیره؛ من بهش میگم نرو سرکار یا یکم بیشتر بمون دلم برات تنگ میشه ولی اون سرش رو با متانت پایین میندازه و با لبخند میگه نه باید برم ، وقتی میره زیر دوش ، من طاقت نمیارم و میخوام این دقایق رو هم پیشش باشم و میرم تو حموم زیر دوش کنارش وایمیستم هر دو با لباس هستیم ، رنگ لباسامون روشنه. توی خواب احساسم این بود که شوهرم از اون جنس مرداست که خیلی مهربونه و حرف گوش کنه و دلش نمیاد خواسته من رو رد کنه( از این بابت تو خواب ،کیلو کیلوقند تو دلم آب میشد) و وقتی من رفتم تو حموم، هیچ اعتراضی نکرد و حضور من رو قبول کردو من خیلی خوشحال شدم!
(۱۰ سال گذشت ؛پس کی میاااااد؟؟

پاسخ
لینک۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۷:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. ازدواج شما در خواب به تعهد شما به انجام کاری که مد نظرتان بوده است، اشاره می کند. شما دوست دارید که کاری را با خوبی انجام دهید و شرایط کارتان متناسب با روحیاتتان باشد. من از شرایط شما با خبر نیستم که شاغل هستید یا خیر. اما همسر شما در خواب شما به کاری که نسبت به انجام آن متعهد بوده اید اشاره می کند. شما سعی می کردید که برای موفقیت در کارتان با کرامت و با آرامش رفتار کنید و نگرانی هایتان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. معنی این خواب ازدواج شما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴:۰۶
passerby

passerby : سلام وقت بخیر، با عرض معذرت خواب می دیدم همسرم میخواست باهام رابطه داشته باشه گفتم تازه رابطه داشتیم گفت دوست دارم گفتم باشه ولی ممکنه بچمون بیدار بشه رفتیم داخل حمام و در رو قفل کردیم هر دو پوشیده بودیم و بغل همدیگه یه لحظه اونطرف رو نگاه کردم دیدم دختر خاله همسرم داره داخل حمام ما نماز میخونه و همسرم رو هم دیدم که داره نماز میخونه با خودم گفتم این که بغل من هست پس این جسمشه روحش داره نماز می خونه. بعد رفتم یکی از اتاق های خونمون که اصلا شبیه خونه ما نبود و ویلایی بود ولی در خواب خونه ما بود مامانم داشتن لباس می دوختن گفتم دختر خاله همسرم رو ندیدید گفتن نه اون زیاد تو جمع نمیاد اومده بود نماز بخونه و بره. رفتم یکی دیگه از اتاقای دیگه شبیه هال و پذیرایی بزرگ و بسیار پرنور بود یکی از خواهرام پرده و نوار طلایی برا لوستر خریده بود نمی دونم اونجا هم خونه من بود یا خونه یکی از خواهرای دیگم بعد من رفتم بالای نردبان اون نوار طلایی رو دور نوار قبلی لوستر بستم خوشگل تر شد لوستر هم روشن بود پایین اومدم خواهرم گفت کاش از اون ور می بستی از این طرف که جلو دید هست باز مونده بزار قسمت بازش پشت بیوفته گفتم باشه درستش میکنم. به خواهرم میگفتم اون پرده که اون یکی خواهرم نمی دونم برا من یا این خواهرم خریده بود خوشگل نیست بعد دیدم پرده رو آویزون کردن خیلی خیلی شیک بود و به دکوراسیون خونه جلوه خاصی داده بود و میگفتم کاش زودتر خریده بود. ممنون از وقتی که برای تعبیر می گذارید.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و همسرتان نسبت به هم متعهدتر از قبل خواهید شد و می خواهید که افکار منفی را از زندگی تان دور کنید. همسر شما از زندگی اش با شما راضی است و دخترخاله ی او هم شروعی تازه خواهد داشت و احتمال دارد به سفر زیارتی هم برود و خدا را شکر خواهد کرد. مادر شما سعی می کند که با سیاست رفتار کند و رابطه ی آدمها را به هم جوش بدهد و مهربان ترشان کند. زندگی شما روشن تر و موفقتر از قبل خواهد شد و این موفقیت شما درخشش و جلوه به زندگی تان می دهد. خواهرتان می خواهد جلوی دخالت بعضی از مردم را در کارهایش بگیرد و شما ابتدا نگران هستید که اختلافی بین او و دیگران به وجود بیاید ولی بعد که نتیجه ی کار او را می بینید او را تصدیق خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۳۰
یاش گین

یاش گین : سلام. خسته نباشید. بنده پدرم فوت کرده. خواب دیدم بهش میگم مارو ببر خونه پدر مادرت. که البته اونها هم فوت شدن. با ماشین میبرمون اونجا. به مادربزرگم گفتم میخوام برم تو حمام قدیمیتون حمام کنم. خونشون در واقعیت تو روستا بود. از یه مسیر خاکی گذشتیم. رسیدیم به حمام و دسشویی. در یکی بسته بود یه تسبیح هم انگار لای درش گیر کرده بود که نصف تسبیح معلوم بود. در اونیکی مادربزرگم باز کرد گفت اینجا حمام کن. ولی من داخل نرفتم همون جلو در حمام مادربزرگم آب گرفت رو سرم تا حمام کنم. یادمه که موهامو میشستم. میشه تعبیرش کنید. ممنون

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. دعای خیر پدر بزرگ و مادر بزرگتان پشت سر شماست و پدر بزرگتان خودش هم التماس دعا از شما دارد ولی مادر بزرگتان که روحش پاکتر و بی گناه تر است از خدا می خواهد که فکر شما راحت باشد و شروعی تازه و بی دردسر داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۵۰
Nora

Nora : سلام خانم هراتی مهربونم.خدا به دلتون شادی ببخشه.دعا کنید خدا به دل منم شادی بده.من دو شب پشت سرهم خواب حمام دیدم که یه خوابمو الان میفرستم اون یکیم فردا.خواب دیدم میخواستم حمام برم که پایین صخره ها بود دوست پسرم شروع به پایین رفتن کرد من منصرف شدم دیدم کفش پام نیست و حمام آبش قطع شده و باید با آب توی تشت خودمو بشورم گفتم ولش کن چندتا صخره ایی که پایین رفتم برگشتم انگار همونجا فقط موهامو شستم و لباسامو عوض کردم دیدم وای چقدر لباسم کثیف بوده و فکرشم نمیکردم چندتا تی شرت بود که یکیش خیلی کثیف بود.دیدم دوستم با حوله حمام کرده برگشت.میشه راهنمایی کنید ،

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۲۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. انشالله به آرامش و خوشحالی برسید. شما به سطح بالایی از درک و آگاهی می رسید و نقطه نظر تازه ای خواهید داشت. شما می خواهید از غم فارغ شوید و نگرانی های ذهنی تان را بشویید برود ولی نمی خواهید ریسک کنید و کنترل زندگی تان را از دست بدهید. شما به یک تصمیم برای تغییر زندگی تان فکر می کنید. شما زمان سختی را می گذرانید و نمی دانید که چه چیزی پیش روی شماست و می ترسید که از پس یک چالش برنیایید و نتوانید انتظارات دوست پسرتان را برآورده کنید. شما نمی خواهید که رفتار بدی داشته باشید و گناه کنید. شما احساس می کنید که اعتماد به نفستان کم شده و جاپایتان قرص نیست و این چیزی که دوست پسرتان از شما می خواهد عملی نیست. از اینکه بخواهید تابع و پیرو او باشید پشیمان می شوید. دوست پسر شما به مسائل احساسی و روابط زناشویی فکر می کند و نیازهای جنسی دارد ولی شما نباید تابع او باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۶:۵۸
soheila

soheila : سلام روزتون بخیر،من پنجشنبه شب خوابی دیدم که ممنون میشم تعبیرش رو برام بنویسید. خوابم رو به طور کلی یادم نیست یکی از قسمت ها که یادمه این بود که با خواهرم واسه خرید پالتو رفتیم توی یه مغازه که اون مغازه تو یه حالتی می دیدم که دور و برش هیچ مغازه ای نبود و فضا کاملا تاریک بود (یه حالتی انگار که در فضا باشه )من و خواهرم داخل مغازه شدیم و اونجا گفتن قبل از پرو لباس باید حتما همینجا حمام کنید که من ناراحت شدم اما لباسامو درآوردم بجز لباس های زیرم و وقتی زیر بغلم رو بو کردم به نظرم بوی بدی میداد و احساس کردم بدنم کثیفه ( تا اون موقع خواهرم حموم کرده بود در واقع من حموم کردن اونو ندیدم ) توی مغازه هیچ حمومی نبود و فقط یه لگن نسبتا بزرگ بود که توش ایستادم و توی خواب پاهام و ناحیه لگنم و در کل بدنم رو می دیدم که لاغر تر از حد عادی بود و توی دستم یه لیف بود که پر از کف بود و من بازو دست راستمو باهاش می شستم آب توی لگن هم نه گرم بود و نه سرد سرد توی خوابمم موهامو نسشستم با اینکه چرب بود چون تو واقعیت موهام خیلی بلنده و تو خواب این احساسو داشتم که وقتمو می گیره شستنشون و تنمو صورتمو فقط شستم تمام مدت احساس می کردم مامانم خاله هام و در کل اعضا خانواده نزدیکم تو همون فضا نشستن و حرف میزنن باهم و با من ،خودمو شستم و حوله دور خودم پیچیده بودم و تنم دیگه بوی بدی نمی دادو تمیز شده بودم وحتی موهامم تمیز شده بود و حالت خیسی داشت انگار که شسته شده باشه و همون طور که حوله دورم پیچیده بودم به لباسا نگاه می کردم و انتخاب می کردم بعد از حمام کردن بازو خودمو میدیدم که اندازه حالت طبیعی بود و خیلی دیگه لاغر نبود (فکر کنم بازو چپ بود)

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خواهرتان می خواهید در زندگی به گرمی و حمایت لازم برسید و برای رسیدن به خواسته هایتان شما باید سعی کنید اول افکار منفی تان را دور بریزید و خودتان را از گناه و آلودگی و نگرانی ها پاک کنید. شما باید سعی کنید که ارتباط اجتماعی تان را با دیگران خوب کنید و به صورت مخفیانه و زیرزیرکی کاری نکنید که بودار باشد ! راجع به کسی حرف بد نزنید و کسی را خراب نکنید یا ....کارهایی از اینگونه که مخفیانه انجام می شوند و گناه محسوب می شوند. اگر شما سعی کنید که با دیگران خوش رفتار باشید و منفی بافی را دور بریزید مشکلاتتان از زندگی تان شسته شده و می رود و حمایت الهی را نصیب خودتان خواهید کرد. در آن صورت است که خیلی زود ازدواج می کنید و دیگر احساس نمی کنید که بی یاور و تنها هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۳۵
شعله

شعله : سلام خدمت خانم هراتی عزیز.همسرم خواب دیده که دیوارای خونه ی مادرشانقاشی میکردندخواهرم باهمسرم لخت میشند که برند توحمام دوش بگیرندکه همسرم ازحمام بیرون میادومیگه که توبایدبا شوهرخودت بری حمام امااون میگه من شوهرمادوست ندارم اونامیرنددوش میگیرندکه تقریبا باآب سردبوده وقتی ازحمام میاند بیرون دوتاکاسه ی برنج دست من وهمسرم میدند که مال من کمترداشته که من میگم مال من که کمتره همسرم میگه من وتوکه نداریم روهم میریزیم ولی به خواهرم برنج نمیدند.تشکرازشما.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۱:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طرح جدیدی به زندگی مادر همسرتان زده خواهد شد و مادر شوهرتان به پروژه ای جدید دست خواهد زد و به آرزویش می رسد. خواهرتان با همسرتان بی پرده راجع به مشکلاتش صحبت خواهد کرد و همسرتان از او می خواهد که با شوهر خودش صحبت کند و مشکلاتش را حل کند اما خواهرتان نمی خواهد با همسرش حرف بزند. از این رو، احساسات سردی مطرح می شود و خواهرتان جلوی احساساتش را نمی تواند بگیرد و احساس می کند ایزوله و تنها شده و از لحاظ عاطفی احساس سردی می کند. شما و همسرتان به روزی و ثروتی خواهید رسید ولی شما به خاطر خواهرتان غصه می خورید و همسرتان با شما همدردی می کند. اما خواهرتان احساس می کند که متضرر شده و باخته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۱۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت