کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استحمام (حمام کردن)

اگر خواب ببینید استحمام می کنید، از گناهان و مشکلات رهایی خواهید یافت زیرا حمام کردن زدون آلودگی ها و رفع سختی هاست. اما اگر خواب ببینید با آبی گل آلود در حال استحمام هستید، دلالت بر آن دارد که دشمنان در نزدیکی شما هستند.
استحمام با آب سرد و پاکیزه نشانه آن است که در مدتی طولانی سلامت خواهید بود و با شادمانی زندگی خواهید کرد .آب تنی و شستشو در آب دریا، نشانه آن است که بعد از کسب دانش، شغلی مورد علاقه به دست خواهید آورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

15 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

هادي

هادي : سلام در خواب ديدم كه من و يك نَفَر ديگه زير يه دوش واساديم و در مورد شرتي كه ميپوشيم حرف ميزنيم بعد من به اون طرف گفتم اول شورت لنگه دار مي پوشيدم بعد يهو ديدم اب اومد اون طرف تنمو يكم اب زد بعد من اومدم اينطرفتر بعدش از خواب بيدار شدم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوابتان باطل است.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۱۷
Fati

Fati : سلام.خواب دیدم که داداش کوچیکمو که 5سالشه. دارم حمومش میکنم.ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر مرتب این کار را در بیداری انجام می دهید هیچ تعبیری ندارد و بازتاب بیداری شماست. اگر نه، به خواسته های او اهمیت داده و وسایل خوشحالی او را فراهم می کنید.

پاسخ
لینک۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۳۵
Mana

Mana : سلام و درود روز زیبای عید بر شما مبارک، عزیزم من خواب دیدم توی منزل خودم کنار سفره نشستم یه آقا و یه خانم هم کنارمن. خونه شلوغه و کلی آدم مثل دوست و خانواده. اما فقط ما سه تا داریم شام میخوریم تموم که شد من سفره رو جمع میکنم اون آقا میگه خدایا شکرت و من میگم نوش جان اما انگار ایشون از من بدش بیاد و حالت دعوا داره چیزی نمیگه. اما یه دونه مغز پسته میزاره توی ظرف به من تعارف میکنه من میگم چیکارش کنم؟ میگه نمیدونم . اون خانومه هی میگه بدش به من بدش به من. میدم بهش و میگم چیزی که چشم بقیه دنبالشه بدرد نمیخوره. بعد به اون آقا میگم درسته من خدا رو قبول دارم اما شما نداری و من مذهبیم اما تو نیستی دلیل نمیشه با من بد رفتار کنی! ایشون میگه چون تو مشروب میخوری و سیگار میکشی تو چجور نمازخونی هستی که اینکارارو میکنی؟(در واقعیت من بهیچ وجه اینکارارو نمیکنم) من خیلی ناراحت میشم دستشو میگیرم میگم با من بیا میبرمش توی اتاق خودم مینشونمش و با حالت گریه میگم نباید جلوی همه اینا رو بمن میگفتی من خیلی دلم میخواد اینکارارو نکنم ولی وقتی توی جمع میرم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. بعد آستینشو بالا میزنه بازوشو به من نشون میده و انگار میگه من دیگه نمیزارم (درست یادم نیست). بعد ایشون پا میشه میره توی حمام که حمام کنه.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عید شمام مبارک. تعبیر خواب شما این است که شما هم زندگی مرفه ای خواهید داشت و هم گشایش کار ولی کمتر قدر می دانید و اگر به شما موفقیت در کارتان برسد، آن را پس می زنید و ابراز بی علاقه گی می کنید.... نوعی نگرش منفی در کارها دارید و زیاد فکر می کنید و گاهی غصه می خورید و این کار، گناه است که همان مشروب خوری و سیگار کشی در خواب شماست. افکاری که باعث گناه می شود و نشئت گرفته از حس ناامیدی به زندگی و عدم شادی شماست. شما تصمیم خواهید گرفت که با تکیه به خدایی که گشایش کار( بازوی پر مرد غریبه) را برایتان فراهم خواهد کرد و پشتیبان شماست، از این به بعد شاد باشید دیگر به دلتان ناراحتی راه ندهید.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۴۱
Mana

Mana : چه زیبا فرمودید

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲:۳۳
پروین

پروین : سلام، خواب دیدم گویا مشکلی در حمام خانه به وجود اومده که ما به حمام عمومی رفتیم، پدرم گفت یه حمام خیلی خوب سراغ دارم، خانوادگی رفتیم و حین حمام بسیار احساس خوب و سبکی داشتم از آب زیاد و ولرمش، که یک دفعه دیدم مادربزرگ همسرم و بعضی اقوامش هم در حمام هستند و سعی کردم خودم را پنهان کنم، معذب بودم، ولی بالاخره متوجه من شدند در حالی که در خواب متوحه ناراحتی اندکی که بینمان هست بودم.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله مشکلات فامیلی شما حل خواهد شد و ناراحتی ها و کدورتها را شسته و به دور می ریزید. حمام عمومی به سفر زیارتی و پاک شدن از غم ها هم تعبیر می شود.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱:۱۶

زهرا : سلام مرسی از سایت خوبتون
خواهرم خواب دیده که داره با چای حموم میکنه
وبعد مادرمم خواب دیده که داره حموم میکنه بعد از سرش رنگ مو میریزه تعبیرشون چی میشه؟؟؟

پاسخ
لینک۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ممنون از همراهی شما.
تعبیر خواب حمام با چای این است که غم و غصه ها از بدن و فکر او بیرون می آید. تعبیر خواب حمام کردن مادر شما و ریختن رنگ مو از سر ایشان به معنی پاک شدن از غم و غصه ها و ناراحتی های فکری است و رسیدن به آرامش.

پاسخ
لینک۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۰۵

زینب : سلام خسته نباشید خواب دیدم که به شوهرم گفتن باید بری حمام محاسن خودتو بزنی و کوتاه کنی و حتی از ته بزنی
شوهرم رفت حمام کرد اومد بیرون دیدم اصلا محاسنش تغییری نکرده و همسرم گفت من که محاسن خودمو نمیزنم
البته شوهرم گفت وقتی آب میریخت روم؛ ریشمم میریختش ؛ ولی اومده بود بیرون محاسنش کامل بود و هیچی نریخته بود

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سلامت باشید. شوهر شما از گناهان پاک خواهد شد و مشکلاتش انشالله حل شده و اگر بدهی دارد پرداخت خواهد کرد ولی از عزت و آبرویش کم نخواهد شد.

پاسخ
لینک۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰:۱۸
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت