کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استحمام (حمام کردن)

اگر خواب ببینید استحمام می کنید، از گناهان و مشکلات رهایی خواهید یافت زیرا حمام کردن زدون آلودگی ها و رفع سختی هاست. اما اگر خواب ببینید با آبی گل آلود در حال استحمام هستید، دلالت بر آن دارد که دشمنان در نزدیکی شما هستند.
استحمام با آب سرد و پاکیزه نشانه آن است که در مدتی طولانی سلامت خواهید بود و با شادمانی زندگی خواهید کرد .آب تنی و شستشو در آب دریا، نشانه آن است که بعد از کسب دانش، شغلی مورد علاقه به دست خواهید آورد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

15 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

soheila

soheila : سلام روزتون بخیر،من پنجشنبه شب خوابی دیدم که ممنون میشم تعبیرش رو برام بنویسید. خوابم رو به طور کلی یادم نیست یکی از قسمت ها که یادمه این بود که با خواهرم واسه خرید پالتو رفتیم توی یه مغازه که اون مغازه تو یه حالتی می دیدم که دور و برش هیچ مغازه ای نبود و فضا کاملا تاریک بود (یه حالتی انگار که در فضا باشه )من و خواهرم داخل مغازه شدیم و اونجا گفتن قبل از پرو لباس باید حتما همینجا حمام کنید که من ناراحت شدم اما لباسامو درآوردم بجز لباس های زیرم و وقتی زیر بغلم رو بو کردم به نظرم بوی بدی میداد و احساس کردم بدنم کثیفه ( تا اون موقع خواهرم حموم کرده بود در واقع من حموم کردن اونو ندیدم ) توی مغازه هیچ حمومی نبود و فقط یه لگن نسبتا بزرگ بود که توش ایستادم و توی خواب پاهام و ناحیه لگنم و در کل بدنم رو می دیدم که لاغر تر از حد عادی بود و توی دستم یه لیف بود که پر از کف بود و من بازو دست راستمو باهاش می شستم آب توی لگن هم نه گرم بود و نه سرد سرد توی خوابمم موهامو نسشستم با اینکه چرب بود چون تو واقعیت موهام خیلی بلنده و تو خواب این احساسو داشتم که وقتمو می گیره شستنشون و تنمو صورتمو فقط شستم تمام مدت احساس می کردم مامانم خاله هام و در کل اعضا خانواده نزدیکم تو همون فضا نشستن و حرف میزنن باهم و با من ،خودمو شستم و حوله دور خودم پیچیده بودم و تنم دیگه بوی بدی نمی دادو تمیز شده بودم وحتی موهامم تمیز شده بود و حالت خیسی داشت انگار که شسته شده باشه و همون طور که حوله دورم پیچیده بودم به لباسا نگاه می کردم و انتخاب می کردم بعد از حمام کردن بازو خودمو میدیدم که اندازه حالت طبیعی بود و خیلی دیگه لاغر نبود (فکر کنم بازو چپ بود)

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و خواهرتان می خواهید در زندگی به گرمی و حمایت لازم برسید و برای رسیدن به خواسته هایتان شما باید سعی کنید اول افکار منفی تان را دور بریزید و خودتان را از گناه و آلودگی و نگرانی ها پاک کنید. شما باید سعی کنید که ارتباط اجتماعی تان را با دیگران خوب کنید و به صورت مخفیانه و زیرزیرکی کاری نکنید که بودار باشد ! راجع به کسی حرف بد نزنید و کسی را خراب نکنید یا ....کارهایی از اینگونه که مخفیانه انجام می شوند و گناه محسوب می شوند. اگر شما سعی کنید که با دیگران خوش رفتار باشید و منفی بافی را دور بریزید مشکلاتتان از زندگی تان شسته شده و می رود و حمایت الهی را نصیب خودتان خواهید کرد. در آن صورت است که خیلی زود ازدواج می کنید و دیگر احساس نمی کنید که بی یاور و تنها هستید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳:۳۵
Diyar

Diyar : سلام روزتان خوش خانم هراتی خواب دیدم .برادرم درحال صحبت کردن است ومیخواهد کاری را همراه رفیقش(همسایه هستیم) انجام دهد به حمام رقت و دوش گرفت ومنتظر رفیقش بود .رفیقش باهاش تماس گرفت و گفت که دارم به خانه ی شما میایم میخواهم که دوش بگیرم .تعبیر این خواب یعنی چی؟؟؟

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادرتان و دوستش می خواهند فکرشان را مثبت کنند گناهانشان را بشویند برود و افکار مثبت را به وجودشان راه دهند. دوست برادرتان با او هم عقیده خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰:۱۸
هادي

هادي : سلام در خواب ديدم كه من و يك نَفَر ديگه زير يه دوش واساديم و در مورد شرتي كه ميپوشيم حرف ميزنيم بعد من به اون طرف گفتم اول شورت لنگه دار مي پوشيدم بعد يهو ديدم اب اومد اون طرف تنمو يكم اب زد بعد من اومدم اينطرفتر بعدش از خواب بيدار شدم

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوابتان باطل است.

پاسخ
لینک۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۱۷
حسین ب

حسین ب : سلام،خواب دیدم داخل حیاط یه حمام هست من دارم حمام میکنم،یدفعه میفهمم ک شیشه در حموم دزدین نیس،بعد ی تکیه پارچه میدندازم جای شیشه ک کسی منو نبینه،بعد با بقیه ک از حیاط رد میشدن دزمورد همین صحبت میکردم

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به آرامش برسید و افکار منفی تان را از وجودتان بشویید برود. احساس می کنید که راز شما فاش شده و نمی توانید یک مانع نامرئی برای حمایت از خودتان جلویتان بکشید بنابر این از مولفه های دیگری در زندگی تان استفاده می کنید و سیاست به خرج می دهید تا کسی نفهمد مشکل شما چه بوده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۰۳
baran

baran : سلام روزتون خوش.خواب ديدم تو قسمت نشيمن خونمون يه دوش آب بود و من رفتم زير دوش.دورش هم ديوار يا چيزي مثل ديوار نداشت.لخت هم نبودم .ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام شما در خانه تان احساس آرامش دارید و افکار منفی شما به واسطه محبت خانواده تان از بین می رود. شما هیچ حرفی را از خانواده تان قائم نمیکنید در حالی که حریم شخصی خودتان را هم دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۰۰
Mandana

Mandana : باسلام،با عرض معذرت از طولانی بودن متن
دیشب خواب دیدم من و مادرم و با ی پسر از آشناها رفتیم محضر عقد کردیم و برگشتیم خونه ما،تو چشمای پسره وحشت گرونیا رو میدیدم ب مادرم گفتم چ اشتباهی کردیم این اینقدر میترسه چرا عقد کردم وحشت بی پول تو چشماش موج میزد،سریع رفتم ی لباس خوب تر پوشیدم پسره حس کردم قد و هیکلش نسبت ب بیداری ریزه میزتر و کمی کوتاه تر شده بود نشسته بود رفتم سرمو گذاشتم رو قفسه سینه اش اونم بغلم کرد رفتار من باهاش صمیمیانه بود اما اون غریبانه بامن بود گفت ۱۷روز دیگه عروسیمونه جا خوردم چقدر سریع،یهو در خواب اوضاع شلوغ جامعه امونو دیدم مردم زیادی سوار بر کشتی بودن کشتی انگاری داشت غرق میشد تو آبیم نبود حس میکردم اون کشتی رهبری داره اما کاری ازش برنمیومد کشتی شکشته شده بود من مثله اون مردم ترس و جبغ نزدم فقط سریع از کشتی خارج شدم،بعدتو خونمون رفتم دیدم مادرم و اون پسره تو حمومن دارن خودشونو میشورن منم رفتم داخل حموم کاملا برهنه سه تاییمون نشسته بودیم اما آلتها مشخص نبودن مادرم مشغول شستن خودش بود پسره تا منو دید حس کردم آلتشو داره قایم میکنه ما نبینیم بعد منم مشغول شستن موهام بودم دیدم زیرچشمی ب سینه هام نگاه میکنه توجهی نکردم گفتم عقدیم عیبی نداره اما برام سوال بود مادرم زنم محرم میشه ک مادرم برهنه نشسته،در جایی دیگه دیدم ی مرد عوضی جامعه ک حقم با من بود رو کشتم و جنازه رو گذاشتم تو کیسه با خودم حملش میکردم در جایی ی پیرمرد دست فروش شکلات شیری میفروخت چند خوردم ی ملایی دیدم ک اونام ینفر کشته بودن اوضاع کشورم خیلی بهم ریخته بود سریع رفتم جنازه خودمو ب اون بدم ک دعوام کرد گفت تو اذبتش کردی جنازه باید سریع خاک بشه تو چند ساعت نگهش داشتی این کار کراهت داشت
تعبیرش چی میشه
باتشکر

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. شما احساس می کنید که با شرایط سخت و عدم گشایش کار، زندگی تان گره خورده و همیشه در فقر و تنگدستی قرار است زندگی کنید ولی روح موضوع با شکل امروز آن کاملا در تضاد است! موفقیت و ثروت در زندگی شما پیش خواهد امد ولی قبل از آن مردم به تنگدستی و فقر زیادی دچار می شوند و بعد شما سعی می کنید که از سختی ها رها شده و فکرتان را آسوده کنید. تمام افکار منفی شما از بین خواهد رفت و به خوش گذرانی رو می آورید و خاطرات بد و انرژی منفی زندگی گذشته تان را به گورستان تاریخ خواهید سپرد هر چند که شما قبل از فراموش کردن این سختی ها، مدتی طولانی راجع به آن حرف خواهید زد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۱۷
Mandana

Mandana : ممنون از شما خانم هراتی عزیز
من یکم نگرانی برهنگی حمام سه تاییمون شدم،اون فرد خواستگار قدیمی من بوده ک سالهاست تموم شده رفته،خواستم بدونم مفهومش چی هستش تو حموم بودیم

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : ماندانای عزیزم من همه تعبیرتان را مو به مو خط به خط نوشته ام ولی فرصت ندارم با وجود صدها کاربری که هر روز مراجعه می کنند و تعبیر خواب می خواهند به هر کسی کلمه به کلمه مثل دیکشنری توضیح دهم که این مساوی با آن است. لطفا اعتماد کنید که خوابتان را کامل برایتان نوشته ام. . عرض کردم تمام افکار منفی شما از بین خواهد رفت. چه شما چه مادرتان و چه این بنده ی خدا. فکرتان آرام می شود.

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۱۴
Mandana

Mandana : با عرض پوزش و معذرت،فک میکردم برهنگی مفهوم بدی داره واسه همین دوباره پرسیدم،خیلی ممنون باز

پاسخ
لینک۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱:۱۶
Mana

Mana : سلام و درود روز زیبای عید بر شما مبارک، عزیزم من خواب دیدم توی منزل خودم کنار سفره نشستم یه آقا و یه خانم هم کنارمن. خونه شلوغه و کلی آدم مثل دوست و خانواده. اما فقط ما سه تا داریم شام میخوریم تموم که شد من سفره رو جمع میکنم اون آقا میگه خدایا شکرت و من میگم نوش جان اما انگار ایشون از من بدش بیاد و حالت دعوا داره چیزی نمیگه. اما یه دونه مغز پسته میزاره توی ظرف به من تعارف میکنه من میگم چیکارش کنم؟ میگه نمیدونم . اون خانومه هی میگه بدش به من بدش به من. میدم بهش و میگم چیزی که چشم بقیه دنبالشه بدرد نمیخوره. بعد به اون آقا میگم درسته من خدا رو قبول دارم اما شما نداری و من مذهبیم اما تو نیستی دلیل نمیشه با من بد رفتار کنی! ایشون میگه چون تو مشروب میخوری و سیگار میکشی تو چجور نمازخونی هستی که اینکارارو میکنی؟(در واقعیت من بهیچ وجه اینکارارو نمیکنم) من خیلی ناراحت میشم دستشو میگیرم میگم با من بیا میبرمش توی اتاق خودم مینشونمش و با حالت گریه میگم نباید جلوی همه اینا رو بمن میگفتی من خیلی دلم میخواد اینکارارو نکنم ولی وقتی توی جمع میرم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. بعد آستینشو بالا میزنه بازوشو به من نشون میده و انگار میگه من دیگه نمیزارم (درست یادم نیست). بعد ایشون پا میشه میره توی حمام که حمام کنه.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عید شمام مبارک. تعبیر خواب شما این است که شما هم زندگی مرفه ای خواهید داشت و هم گشایش کار ولی کمتر قدر می دانید و اگر به شما موفقیت در کارتان برسد، آن را پس می زنید و ابراز بی علاقه گی می کنید.... نوعی نگرش منفی در کارها دارید و زیاد فکر می کنید و گاهی غصه می خورید و این کار، گناه است که همان مشروب خوری و سیگار کشی در خواب شماست. افکاری که باعث گناه می شود و نشئت گرفته از حس ناامیدی به زندگی و عدم شادی شماست. شما تصمیم خواهید گرفت که با تکیه به خدایی که گشایش کار( بازوی پر مرد غریبه) را برایتان فراهم خواهد کرد و پشتیبان شماست، از این به بعد شاد باشید دیگر به دلتان ناراحتی راه ندهید.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۴۱
Mana

Mana : چه زیبا فرمودید

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹:۴۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : خواهش می کنم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲:۳۳
پروین

پروین : سلام، خواب دیدم گویا مشکلی در حمام خانه به وجود اومده که ما به حمام عمومی رفتیم، پدرم گفت یه حمام خیلی خوب سراغ دارم، خانوادگی رفتیم و حین حمام بسیار احساس خوب و سبکی داشتم از آب زیاد و ولرمش، که یک دفعه دیدم مادربزرگ همسرم و بعضی اقوامش هم در حمام هستند و سعی کردم خودم را پنهان کنم، معذب بودم، ولی بالاخره متوجه من شدند در حالی که در خواب متوحه ناراحتی اندکی که بینمان هست بودم.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. انشالله مشکلات فامیلی شما حل خواهد شد و ناراحتی ها و کدورتها را شسته و به دور می ریزید. حمام عمومی به سفر زیارتی و پاک شدن از غم ها هم تعبیر می شود.

پاسخ
لینک۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱:۱۶
سحرررری

سحرررری : سلام خواب دیدم خواهر شوهرم بالباس پرید داخل یک حوض در یک پارک وگفت شامپو بیارید من ناراحت شدم گفتم وای چه قدر بی فرهنگه من بهش حوله دادم واون توی خواب موهای خوشگل رنگ کرده داشت ولی در واقعیت هیچ وقت موهاش رو رنگ نکرده باتشکر

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شوهر خواهر شما راجع به یک موضوع اقتصادی عمومی، طرز فکر خود را عوض کرده و نگرش منفی خود را از بین می برد. او می خواهد ناراحتی و نا امیدی امروزش و چیزی که فکرش را خسته کرده است را از بین ببرد.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵:۱۲
شعله

شعله : سلام خدمت خانم هراتی عزیز.همسرم خواب دیده که دیوارای خونه ی مادرشانقاشی میکردندخواهرم باهمسرم لخت میشند که برند توحمام دوش بگیرندکه همسرم ازحمام بیرون میادومیگه که توبایدبا شوهرخودت بری حمام امااون میگه من شوهرمادوست ندارم اونامیرنددوش میگیرندکه تقریبا باآب سردبوده وقتی ازحمام میاند بیرون دوتاکاسه ی برنج دست من وهمسرم میدند که مال من کمترداشته که من میگم مال من که کمتره همسرم میگه من وتوکه نداریم روهم میریزیم ولی به خواهرم برنج نمیدند.تشکرازشما.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۱:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. طرح جدیدی به زندگی مادر همسرتان زده خواهد شد و مادر شوهرتان به پروژه ای جدید دست خواهد زد و به آرزویش می رسد. خواهرتان با همسرتان بی پرده راجع به مشکلاتش صحبت خواهد کرد و همسرتان از او می خواهد که با شوهر خودش صحبت کند و مشکلاتش را حل کند اما خواهرتان نمی خواهد با همسرش حرف بزند. از این رو، احساسات سردی مطرح می شود و خواهرتان جلوی احساساتش را نمی تواند بگیرد و احساس می کند ایزوله و تنها شده و از لحاظ عاطفی احساس سردی می کند. شما و همسرتان به روزی و ثروتی خواهید رسید ولی شما به خاطر خواهرتان غصه می خورید و همسرتان با شما همدردی می کند. اما خواهرتان احساس می کند که متضرر شده و باخته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶:۱۰
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت