کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخدام

اگر خواب ببینید بیکار هستید و برای استخدام به دنبال کار می گردید نشانه آن است که دیگران از کار شما رضایت دارند و با وجدان کار می کنید. اگر دیگران را استخدام می کردید، در امور مالی زیان خواهید کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

رضا

رضا : سلام خانم هراتی بزرگوار
جایی که دوست دارم یگان خدمت سربازیم اونجا بیفته ، فردی رو از همه بهتر از لحاظ شخصیتی و همچنین رابطه دوستی ، قبول دارم ( در ظاهر ، هیچ رابطه ای بین من و ایشون نیست ، مگر گاهی اوقات که یکدیگر رو میبینیم ، در حد سلام و احوالپرسی ، برخورد داشته باشیم ) . بعدازظهر چهارشنبه ( دیروز ) خواب دیدم که ایشون در خیابان ، برای مراسمی حضور دارن ، ایشون رو دیدم و به خودم گفتم که تا مراسم شروع نشده ، برم خونه لباسم رو عوض کنم و برگردم . در خیابان که میرفتم ، هم راه میرفتم و هم میپریدم و جست و خیز میکردم . از روی حفاظ های خطوط BRT میپریدم ( در عالم واقع همان خیابان بود ) ، از بالا سر افراد میپریدم ، خیابان را به حالت پرش ، عبور میکردم . خیلی خوشحال بودم از این توانایی و حس ، همچنین اینکه ، این آقا رو قرار بود ببینم ، چون در جایی که هستن ، علاقه دارم یگان خدمتیم اونجا بیفته . شاید همین دیروز ، خوابی که ارسال کردم رو به یاد داشته باشید ، سؤال مهمی که ازتون دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید ، آیا ربطی به خواب قبلی دارد یا خیر و همچنین یک سؤال دیگه ، در اغلب خواب هایی که میبینم ، این آقا هستن
ممنون از لطف و محبتتون ، خانم هراتی عزیز

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۲:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. به نظر می رسد که شما به شدت گشایش کار پیدا می کنید انشالله و شنگول و خوشحال خواهید شد. باید سعی کنید که درست رفتار کنید ( لباستان را عوض کنید). او گشایش کار شماست. شاید شما یک جهش اساسی در زندگی تان داشته باشید. او گشایش کار شماست. احتمال دارد که در عین حال که به نظر بعید می رسد که شما به خواسته تان برسید، این موضوع تحقق پیدا کند. چون شما او را دیده اید ( گشایش کار یافته اید) و بعد شنگول و با نشاط شده اید:)))) توکل به خدا. انشالله موفق باشید و تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱:۰۱
رضا

رضا : سلام خانم هراتی بزرگوار ، اول از همه تشکر کنم از شهص شما و بعد از تیم پشتیبان یوتاب ، با برخورد عالی که دارن

شرمنده لطفتون هستم

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. استدعا می کنم. اینکه سرهنگ گفته که من حکم را نمی زنم و در دوشنبه دیده اید، به احتمال قوی تقصیر سرهنگ است. معمولا اینگونه مقامات قبول نمی کنند که موقعیت خودشان را به خاطر یکی از اشخاص به خطر بیاندازند. چون اگر خبر جایی درز کند، مقام و موقعیت او به خطر می افتد ضمن اینکه معمولا افرادی که وعده ی خودم درست می کنم می دهند، اگر قادر به این کار بودند به 8 ماه کشیده نمی شد. تازه معمولا اثر معکوس هم دارد که کسی بیاید به یک نفر دیگر که مسئولیت کاری را دارد، بگوید اینبار از این موضوع چشم پوشی کن و کاری را بکن که من می خواهم. به نظر نمی رسد که حتی با تمایل پارتی شما، جناب سرهنگ زیر بار برود. خواب نهم ماه معمولا درست است . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۳:۰۳
شهمینه

شهمینه : سلام،

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم به خاطر تسلط شما در کارتان معمولا شرکت ها دنبال کسی می گردند که بتوانند بیشترین کار را از او بکشند و کمترین درامد را به او بدهند. برای افراد متخصص همانقدر کار کم است که برای افراد بی سواد!! به همین دلیل، زمینه ی ذهنی شما در بیداری و افکارتان مبنی بر این که یک کارمند ساده می خواهند، در خوابتان بازتاب داده شده و شما نه تنها در کارتان بلکه در زندگی شخصی تان هم نظم و ترتیب دارید و قطعا کار خوبی هم پیدا خواهید کرد. بیماری که تا ابد الاباد باقی نمی ماند! تعبیر خوابتان این است که شما از اینکه در معرض آزمون قرار بگیرید، ناراحت نیستید، اعتماد به نفستان بالاست، اهداف بالایی برای خودتان در نظر می گیرید و مطمئن هستید که شکست نمی خورید. شما کاملا برای مبارزه با چالشهای زندگی تان آماده هستید و انشالله قدرتان را خواهند دانست. سعی کنید که در مصاحبه ها طرف مصاحبه کننده با شما، احساس نکند که از شما کمتر است و از شما حساب نبرد و نترسد. روسا هرگز نمی توانند قبول کنند که کارمندان زیردستشان از خودشان مسلط تر رفتار کنند. خودتان را بزنید به ضعیف تر بودن. :))))) تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۴۵
پیمان

پیمان : من خواب دیدم که رفتم مسافرت با یکی از اعضای استخدام برای یک جای خیلی مهم بعد از منو پسر عموم خیلی سوال پرسید یکی از اونا دینی بود بعد ما خوب جواب جوابشو دادیم تو همون سفر بعد رفتیم تو خونه مادربزرگ تو قم ممنونم

پاسخ
لینک۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. از شما مصاحبه ای برای استخدامتان بعمل خواهد آمد و در این مصاحبه موفق خواهید بود. شما به خاطر سنت ها و عقایدی که خانواده تان از قدیم به آن پایبند هستند به کاری می رسید که از آن طریق، به ثروت خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۰۰
داریوش

داریوش : باسلام خدمت خانم هراتی . خداقوت خسته نباشید.

ممنون میشم متن مخفی بماند . باتشکرپاسخ
لینک۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید از اول کارتان نشان دهید که درک و فهم بالایی دارید و همه را درک می کنید تا شرایط سخت برایتان پیش نیاید نه اینکه اول اجازه دهید که اگر شرایط سخت پیش آمد، بعد بخواهید رفتارتان را درست کنید و دیگران را درک کنید. این آقا معتقد است که نباید خیلی اجتماعی و با درک و درایت بالا بود بلکه باید ساکت باشید و سرتان به کارتان گرم باشد دیگران درکتان کردند که کردند نکردند هم مهم نیست. شما سعی می کنید که اگر فرصتی از شما گرفته شده، خودتان فرصت را به وجود بیاورید و پایه و اساس مشکلاتتان را برای رسیدن به موفقیت از جا درآورید. 15 بیانگر حل و فصل شرایط سخت است. مشکلات شما به زودی ناپدید خواهد شد. خیر تعبیر همان است که عرض کردم. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹:۵۳
زهرا

زهرا : سلام خواب دیدم تو یه مدرسه استخدام شدم دوستم هم که اهل کرجه و دو تا بچه داره استخدام شد با خودم گفتم چطور میتونه بیاد بعد رفتم از مسیولش بودجه بندی و گرفتم واسه تدریس دینی داشتن کارای بیمه رو انجام میدادن که گفتن میتونی 29میلیون وام بگیری منم اسمم و نوشتم با خودم میگفتم باید پسرم و بیارم مدرسه بزارم پیش کسی بعد برم سر کلاس و برگردم دوباره بهش شیر بدم بعدم میخوام واسه بارداری بعد اقدام کنم نکنه بد ویار باشم مجبور بشن یه معلم دیگ بیارن اما اشکال نداره هرچقدر بتونم به بچه ها یاد میدم. خدا بزرگه بعد داشتیم با دوستم برمیگشتیم انگار زمستون و برفی بود وسیله ای مثل سورتمه بود دوستم اول سوار شد شوهرش کت شلوار سفید تنش بود و من هرجور سوار میشدم کنار من میشد منم گفتم پیاده شو اول من سوار شم تو پیش شوهرت باشی بعدم رفتیم. ممنون

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال راهنمایی و دانش هستید و می خواهید زندگی تان را توسعه دهید. می خواهید از دیگران الگو بگیرید یا از تجربیات گذشته درس بگیرید. می خواهید مطمئن باشید که جایتان امن است و ضرر نمی کنید. عدد بیست و نه در خوابتان ، مربوط به روابط و کار شما با کسی به عنوان یک تیم است. شما نیاز دارید که به هم اعتماد کنید و وابستگی داشته باشید. می خواهید که از نظر مالی امکانات بهتری داشته باشید. در شرایط سخت و لغزنده، شما سعی می کنید که روشنفکر باشید و خوش بگذرانید. گشایش کار خواهید یافت و شوهر دوستتان هم شخصیتی پاک و حمایتگرایانه دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۰۵
b

b : سلام خانم هراتی .
وقتتون بخیر و خسته نباشی.
من خواب دیدم یجایی استخدامم که نمیدونم چیکاری انجام میدم ولی میدونم که کنترل کامل مارو تو دستشون دارن . یعنی هروقتی اراده میکردن زمین زیر ما پر از مار میشد ولی به ما کاری نداشتن . البته من یک نفر دیگه رو هم برای استخدام معرفی کرده بودم و بهش خونه و پول که تو خواب سکه ی طلا نشون داده میشد براش دادن . واقعا نمیدونم برای چکاری استخدام شدم ولی میدونم کنترل کامل میشدم از طرفشون .من خوابمو اینجا نوشتم چون واقعا نمیدونستم باید کجا بنویسم .. چون خودم استخدامی خودمو ندیدم اون تو و استخدامی دوستی که برده بودم هم خیلی کار دفتری اینا نداشت . مثل صف نونوایی یا صف پذیرش سرباز و اینجوری بود .
در هر صورت ممنون میشم منو راهنمایی کنید مثل همیشه .

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عده ای می خواهند از شما سو استفاده کنند که امکاناتی که دارید را در اختیارشان قرار دهید و با توسل به نیروی تهدید کننده ی منفی که دارند، به عنوان ابزار قدرت استفاده می کنند و شما فکر می کنید همین که به شما ضرر نرسد خودش جای شکر دارد. البته تامین مالی خوبی هم خواهید شد. ولی این آدمها خیلی گناهکار و منفی هستند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱:۳۳
ایین

ایین : سلام. وقت بخیر
من قبلا در بیمارستان شاغل بودم. خواب دیدم رفتم جایی وچند طبقه بالارفتم(انگار توی طبقات کارگران مشغول بنایی بودندوساختمان کامل تکمیل نبود)، رفتم پیش مدیر یه بیمارستان که خانم بودند برای استخدام(دربیداری اصلا به سر کار رفتن فکرنمیکنم). کاملا پیشینه کاریم از سالها قبل که در کدام بیمارستانها شاغل بودم رومطرح کردم بعد دیدم خانم مدیر روی یک برگه خطاب به مسوول مربوطه در بیمه عمر نوشت:به این خانم هر مبلغی بابت بدهکاریهایی که دارند پرداخت کنید! منم ناراحت شدم وگفتم من برای استخدام اومدم نه برای گرفتن پول(گدایی پول)!! بعدخودم یا اون خانم(یادم نمیاد) برگه رو پاره کردوبعد دیدم همچنان روی صندلی منتظر نشستم. فضای اتاق مدیر خیلی روشن نبود. ممنون.

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما سعی می کنید درک و آگاهی خودتان را نسبت به شرایط خاصی بالا ببرید و به امنیت و به ارزشهای اولیه که به آنها معتقدید برسید. شما در زندگی سختی هایی کشیده اید و حاجاتی دارید و تمام خواسته هایی که برایش دعا کرده اید و آرزویتان است به شما خواهد رسید. اما شما بیشتر به این فکر می کنید که از لحاظ روحی خودتان را ارتقا ببخشید و معنویت را در وجودتان قوی کنید و احساس می کنید هنوز به خواسته های خودتان نرسیده اید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۳۵

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت