کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

79 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي عزيزم. خواب ديدم وارد يك جايي شدم كه سالن استخر بود و ديدم يك استخر خيلي بزرگ كه خيلي تميز و شفاف بود اونجا بود و ديدم همين استخر به يك استخر ديگه هم راه داشت و ادامه اش بود و ديدم داخل استخر فقط يك نفر توشه و اون يكي از دوستاي قديميم بود كه الان ارتباطي نداريم و ديدم دوستم خيلي زيبا و اروم داره توش شنا ميكنه و ديدم يه خانم ديگه هم اون عقبه كه مربي شنا اون سالن بود و از اونجا اومدم بيرون دختر عمم رو كه سيده ديدم و گفت من مسئول اين سالن شنا هستم يعني مدير سالن شده بود و بهش گفتم چقدر بزرگ و قشنگه كه گفت اره اين بزرگترين سالن استخر توي قم هست و هيج جاي قم استخري به اين بزرگي نداره و به تازگي اينجا تاسيس شده و منم مسئولش شدم و دختر عمم و مامانش به من گفتن حتما برو سريع ثبت نام كن تا تازه هست و شلوغ نشده و منم به دختر عمم گفتم پس اسم منو حتما بنويس و من ميخام اول پيش اون خانم مربي شنا ياد بگيرم و دختر عمم گفت باشه از فردا بيا و ديگه يادم نمياد فرداش رفتم داخل استخر يا نه ولي حس ميكنم رفتم ولي قرار شد كه اسمم رو بنويسه. خيلي استخر تميز و شفاف بود.خيلي ممنون از زحماتتون خانم هراتي.

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. احساسات پاک به خاطر ایمانتان به زندگی شما جریان می یابد. شما می دانید که نگرانی های گذشته تمام خواهند شد و شروعی تازه و نوید بخش خواهید داشت. هیچ کس هنوز باور ندارد که قدرت ایمان و عشق الهی چقدر می تواند نگرانی ها را از ذهن بشر دور کند. شما از اولین کسانی هستید که ایمانتان قلبی است و جد کسی که دیده اید سید است ( حضرت فاطمه س) دعاگوی شماست و نیز توسل به حضرت معصومه س به شما آرامش خواهد بخشید. نگرانی ها تمام می شوند و آرامش خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۲:۲۹
nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي عزيزم، خسته نباشيد.اين خواب از مادربزرگم : خواب ديدم در خونه ي قديميمان بوديم و جمعيت زيادي در انجا بود و من رفتم طبقه ي پايين خونمون و ديدم يك استخر خيلي بزرگي در انجا بود و يهو ديدم پسر مرحومم جلوي استخر ايستاده و خيلي خوشگل و جوان و لباس زيبا پوشيده بود و گفتم محمد كجا بودي مگه لندن نبودي گفت نه من همينجام پيش شما و اين استخر رو مامان به خاطر شما درست كردم و يهو خاهرش نير رو صدا زد گفت بيا و من و تو و مامان بايد بريم توي اين استخر و نير گفت اخه زشته لباس در بياريم و محمد گفت اشكال نداره با لباس بريم و محمد به من گفت مامان من براي كاراي نير عينك زدم كه كارايي كه برات ميكنه و آبروت رو ميخره من همه رو دارم ميبينم و من بهش گفتم همشون براي من همه كاري ميكنن و همشون منو ميخان ولي نير بيشتر مواظبه و گفت من بهش دعا ميكنم و گفتم محمد نميشه بقيه خاهرات هم بيان استخر كه گفت چرا اونارو هم ميارم ولي اول نير بياد.( محمد پسرم جوان بود و چند ساله فوت شده و سيد هست).

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شلام. تشکر. روح پسرتان شاد. او زنده است و به همه ی مسائل آگاه است و همه ی کارهای نیر دخترتان و دیگران را تحت نظر دارد و با دقت به آنها توجه می کند. دعای خیر او پشت سر همه ی شماست و او از خدای بزرگ خواسته که آرامش و خیر و برکت و احساس مثبت و سلامتی و مصونیت از همه ی بلایا به نیر و همه ی خانواده تان برسد ولی او را بیشتر از همه دعا می کند چون او شما را بیشتر از همه دوست دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۱:۲۲
آرتمیس

آرتمیس : با درود و عرض ادب
دوشنبه خواب دیدم رفتم به مکانی که استخر داشت و خانمها با مایو داشتند شنا می کردند و خیلی شلوغ بود بعد دیدم ی استخر دیگه هم هست که کسی نیست من رفتم برای شنا تو اون استخر خیلی خوب شنا میکردم موقعیکه خواستم بیام بیرون ی دست اومد دستم رو گرفت آورد بیرون ولی صورتشو ندیدم فقط ی دست بود (احتمالا دست ی مرد )بعد اومدم تو دستشویی ی قیچی اونجا بود موهام خیلی بلند بود تا روی باسن و ی شال گلدار که بیشترش قرمز بود روی سرم سپس پایین موهام که رنگ شده بود رو به اندازه چند سانت کوتاه کردم تا مرتب بشه احساس کردم قیچی مال پیرمردی بود چون ی ریش سفید تقریبا پرفسوری اونجا بود .ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. شما می خواهید نگرانی های گذشته تان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. زندگی شما آرام است و اعتماد به نفستان هم بالاست ولی برای حل مشکلاتتان ترجیح می دهید که از روش های معمولی که زنان دیگر برای حل مشکلاتشان به کار می برند، استفاده نکنید. شما سعی می کنید که خردمندانه تر رفتار کنید و روی احساساتتان کنترل کامل داشته باشید. شما می خواهید افکارتان را مرتب تر کنید و با سیاست بیشتر و با ظاهری موفق و با نشاط، مشکلات تان را از بین ببرید. مشکل چندانی هم در زندگی تان نیست ولی همین دخالتهای افراد غریبه را از زندگی تان قطع می کنید و به هر حرفی که غریبه ها به شما می زنند و به "نصیحت های زنانه معمول و مرسوم" اعتمادی نشان نمی دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۱۱
zeinab

zeinab : سلام خواب دیدم میگم میخام برم تو استخر شنا کنم ب خواهرم گفتم پشت کمرم ضدآفتاب بزن ک نسوزم دوست پسرم هم بود .بعد دیدم آب استخر خیلی بالاست و ترسیدم و دوست پسرم ی کم از آب استخر کم کرد و خودشم دستمو گرفت و باهام اومد تو استخر.اولش استخره انگار تنگ بود و اندازه ی نفر جا داشت اما بعد جامون بود و تو استخر عشقبازی میکردیم.و مامانم هم بود و دید ک ما تو استخریم و اومد نگاه کرد و دوس پسرم لباساش درآورده بود اما من لباسام تنم بود و مامانم چیزی نگفت. بعد صحنه عوض شد و دوس پسرم انگار تو خونه قبلیشون داشت ی چیزی تعمیر میکرد و چنتا دختر هم داشتن باهاش حرف میزدن ک برا دوس پسرم انگار خیلی مهم نبودن و بعد من خواستم غذا درست کنم داشتم پیاز سرخ میکردم یهو دیدم روغن ندارم و رفتم از دوست پسرم ی روغن بهم داد و اومدم باهاش غذا درست کردم.قبل خواب ب نیت دوست پسرم خوابیدم

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۵:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید و نگرانی های گذشته تان را دور بریزید. ولی در عین حال می خواهید یک دیوار احساسی دور خودتان بکشید و در مقابل اثرات منفی بعضی مسائل از خودتان حمایت کنید. شما از دیدن بعضی از حقایق می ترسید و می خواهید که خواهرتان از شما حمایت و پشتیبانی کند و شما را راهنمایی کند. شما سعی می کنید که همزمان با وارد شدن به مسائل احساسی، منطقتان را هم حفظ کنید و دوست پسر شما هم نمی خواهد که شما کورکورانه غرق بعضی از مسائل احساسی شوید و در رفتارش با شما متعادلتر رفتار خواهد کرد که شما تحت فشار نباشید. شما سعی می کنید که با سیاست رفتار کنید و همه چیز را رک و پوست کنده به دوست پسرتان نگویید ولی او با شما صداقت بیشتری از خودش نشان خواهد داد. او مشکلات مالی ندارد و یا با مشکلات مالی اش خیلی راحت کنار خواهد آمد. شما می خواهید که خیالتان راحت باشد ولی نیاز به این دارید که آرامش داشته باشیدو کارها برایتان روانتر به پیش بروند. او به شما عشق و دلسوزی بیشتری در زندگی تان نشان خواهد داد و با شما نرم و صاف و صادق برخورد خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵:۳۰
nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي مهربانم. خواب ديدم داخل يك استخر خيلب بزرگ بودم و آدمهاي غريبه هم بودن و من كنار لبه هاي استخر بودم و چون در بيداري هم شنا بلد نيستم لبه هاي استخر رو ميگرفتم و خيلي يواش يواش راه ميرفتم و ديدم كه يك پسر جوان كه آدم معروف و خوبي در خارج هست (و اصلا در ايران نيست)اينگار در اين استخر مربي بود يا كلا به ادما كمك ميكردكه اومد سمت من و گفت دستت رو بده به من و شنا كن و اينگار منو داشت از كنار يا عقب ميگرفت و من خيلي قشنگ و آروم شنا ميكردم و منو ول كرد و خودم داشتم به راحتي شنا ميكردم ولي وسط استخر نميرفتم همون لبه هاي استخر دورتادور استخر شنا كردم و من در استخر با لباس بودم نه مايو و از استخر اومدم بيرون ديدم مامانم اينا كنار استخر دارن نماز ميخونن و خالم بهم يه نمازي گفت كه يادم نيست چه نمازي و براي كدوم اماما بود ولي فك كنم امام حسين بود كه گفت بخون خيلي خوبه و من خوندم و بعدش رفتم اون طرف استخر يهو ديدم مادربزرگ مامانم در چارچوب دري ايستاده و ميدونستم مُرده و بهش گفتم عزيز چقدر دلم برات تنگ شده ولي اون با حالت اخم و ناراحتي به من نگاه ميكرد و گفتم چرا ازم ناراحتي، گفت اسم بقيه رو مياري ولي منو يادت نيست و اسم منو نمياري كه گفتم ببخشيد عزيز باشه اسم شمارو هم ميارم و بهش گفتم برام دعا كن عزيز و با همون حالت اخم گفت باشه برات دعا ميكنم و وقتي رفت پيش خودم گفتم براش نماز ميخونم الان. ( خانم هراتي جان اين مادربزرگ مامانم اوني كه در جريانش بوديد نيست و ايشون اون يكيه كه بيست ساله فوت شدن و من چون اون يكي كه دو ساله فوت شده و چند بار خابش رو ديدم كه حالش خوب نبود خيلي براش دعا كردم و خيرات دادم و اين مادر بزرگ منظورش همين بود كه واسه من كاري نميكني كه البته چند روز پيش خيرات دادم گفتم به نيت همه امواتم).

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما شروعی تازه خواهید داشت و یادمی گیریدکه چطور با احساساتتان کنار بیایید و محافظه کارانه زندگی تان را حفظ کنید. گشایش کار خواهید یافت و رفتارتان را دوست خواهند داشت ولی در مورد مسائل احساسی ترجیح می دهید که آرام آرام به پیش بروید و یکباره بی گدار به آب نزنید. خاله و مادرتان به خاطر شما خوشحال خواهند بود و خدای بزرگ را شکر می کنند. شما حریم ها را حفظ خواهید کرد و احساسات و افکارتان را رک و پوست کنده با آدمهای فامیل جدیدی که در راه دارید مطرح نخواهید کرد ( مطرح نکنید). باید این را به خاطر داشته باشید که ارواح زنده هستند و کنار شما هستند و اینکه از ایشان یاد نمی کنید احساسات آنها را جریحه دار می کند. روح همه ی امواتتان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۰۰
Sssbbb

Sssbbb : سلام وقتتون به شادی.ممنون از تعبیرهای استادانه شما. خواب میدیدم با دوستم تو استخر شنا میکنیم چندتا خانم غریبه هم بودن.من خوشحال بودم و به صورت حرفه ای شنا میکردم و از شنای خودم لذت میبردم(در واقعیت شناگر خوبیم ولی دوستم شنا بلد نیست).بعد گفتم الان یه شنای مخصوص میکنم که دوستمو اون خانما ندیدن.بعد شروع کردم به شنا کردن مخصوص خودم(تو خواب کرال پشت بود ولی انگار یه شنایی بود که خاص بود که بقیه بلد نیستن).حین شنا کردن یکی از خانوما ایستاده بود یه سنجاق سر سیاهو از رو حسادت چند بار فشار داد ببخشید به باسن من.منم ناراحت شدم دیگه شنا نکردم رفتم پیش دوستم بهش گفتم قضیه رو.دوستم رفت پیشش برای دفاع از من با حالت اعتراض بهش گفت چرا اینکارو کردی.خیلی ممنون از تعبیرتون

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۰۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما پذیرای ایده های جدید هستید و آماده اید که خود جدیدتان و موفقیتتان را به همه نشان دهید. می خواهید به شرایط احساسی کاملا مسلط باشید و تحت هر شرایطی پیشرفت کنید و به جلو بروید. اما باید مراقب باشید که افرادی بخیل هستند که شما را چشم می زنند. ( احتمالا کسی که متولد مشهد یا حومه است شما را چشم می زند). شما باید برای خودتان صدقه بدهید چون موفقیت شما باعث ناراحتی فکری دیگران می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰:۱۵
سروناز

سروناز : سلام خانم هراتي جان
خواب ديدم تو استخر بزرگ و زلال و خنكي خيلي راحت شنا ميكنم و به عمقش ميرم و بر ميگردم حتي ميتونستم زير آب نفس بكشم و خيلي لذتبخش بود.اما در صحنه بعدي توي استخر ديگه اي شبيه حموم هستم كه دوتا وان بزرگ داشت، من تو وان سمت چپ شنا ميكردم و اونم آب سرد و زلالي داشت و خوب بود بعدش خواهركوچيكم وارد وان حموم شد و بعضي وقتا آبو گرم ميكرد، من فوري عصباني ميشدم و با يه دكمه آبو سرد ميكردم دوباره و استخرو با همون دكمه از اول آب ميريختم كه تميزترم بشه،توي حموم مرتب روي سرمون آب ميريخت و فضا پر از آب بود، بعد از مدتي زن داداشم هم وارد وان شد و جامون تنگ شد و نميشد راحت شنا كرد، از وان اومدم بيرون و رفتم وان سمت چپي رو پر كنم اما يه دفعه ديدم خواهرم اينا از وان سمت راست اومدن بيرون و روشو پوشوندن، عصباني شدم و برگشتم كه دوباره توش آب بريزم كه ديدم لوله پلاستيكي داخل راه آب وان بيرون زده و خراب شده، (فهميدم كار خواهرمه)خواستم درستش كنم كه دستمو برق گرفت و ب خودش چسبوند، ولي چيزيم نشد، دستمو ب زور ازش جدا كردم و همه چي رو ب حالت اول برگردوندم و منصرف شدم گفتم ديگه بسه و خطرناكه شنا كنيم بازم، و رفتيم بيرون.
ممنون از تعبير عاليتون

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید نگرانی های گذشته تان را بشویید برود. به آرامش و تجمل و راحتی برسید و به احساساتتان اهمیت دهید. این احساسات به عمق وجود شما رفته و می خواهید انرژی مثبت و خوشی و شادی را به زندگی تان راه بدهید. گاهی عقل و منطق را کنار می گذارید و می خواهید که آزاد از هر مسئولیتی باشید و نیاز دارید که خونسرد باشید. می خواهید که روحیه تان را قویتر کنید و از مشکلات روزمره تان فرار کنید. خواهر شما گاهی باعث استرس در وجود شما می شود و ارتباط شما با دیگران برای صحبت در مورد مسائل احساسی ، کمتر می شود. ممکن است حتی شما با خواهرتان دعوا کنید ولی سعی می کنید که بر خودتان مسلط باشید و روابطتان را از نو ترمیم کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۵۹
Sssbbb

Sssbbb : سلام وقتتون بخیر.خواب دیدم پریدم

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما فکرتان به آرامش خواهد رسید و می خواهید گذشته ها را بشویید و شروعی تازه داشته باشید. سعی می کنید که افکارتان را از این آقا مخفی کنید و او سعی می کند که از کار شما سر دربیاورد و سعی می کند که گاهی شما را ناراحت کند ولی وانمود می کند که دوست شماست. او وانمود می کند که دوست واقعیِ دوست شماست و می خواهد نسبت به دوستتان متعهد باشد. او سعی می کند که خبرچینی کند و از شما به دوستتان بگوید و از دوستتان به شما بگوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۳۱
shirin

shirin : سلام خسته نباشيد، و ممنون از تعبيرتون..
خواب ديدم يه جايي بوديم كه يك استخر خيلي بزرگي داشت و چند نفر توي استخر بودن و مامانمم رفت توش ولي يكم راه ميرفت توش شنا نميكرد و خاهرمم( كه متاهله) رفت توش ولي خاهرم خيلي شنا ميكرد هي مي اومد بيرون شيرجه ميپريد توش و شناي حرفه اي ميكرد و حتي يكمي زير آبي هم ميرفت مي اومد بيرون( در بيداري شناي به اين قشنگي بلد نيست) و دختر خالمم (متاهله) اونم توي استخر بود و اونم يكم راه ميرفت توش و همه شناي خاهرمم رو ميديدن كه خيلي قشنگه و بعد همه گرم حرف زدن بودن يعني مامانم و دختر خاله هام و بقيه ولي من همش حواسم به خاهرم بود و يك دفعه ديدم خبري از خاهرم نيست و فكر كنم نزديك يك ربع خبري ازش نبود و يهو داد زدم گفت خاهرم نيست غرق شده توي آب رفته كه همه ميگفتن شايد از اب بيرون رفته گفتم نه من حواسم بهش بود يك ربع نيم ساعته نيستش و غرق شده و يهو خاهرم از زير آب اومد روي آب ولي بيهوش بود و من گريه ميكردم كه واي خاهرم غرق شده و دختر خالم رفت اوردش و من بغلش كردم و هي ميگفتم خاهرم چشم خورده و جلو همه ميگفتم چشمش زدن و بغلش كردم بردمش اون طرف ولي خاهرم بيهوش بود و گذاشتمش رو زمين و زدم پشتش و محكم ميزدم و يهو يه عالمه آب اورد بالا و به هوش اومد و دوباره محكم زدم پشت كمرش و باز هم يه عالمه آب اورد بالا و كاملا به هوش اومد و به خاهرم ميگفتم اين شنارو ميكردي چشم خوردي و بعد من خيالم راحت شد از اينكه ب هوش اومده و خاهرمو بغل كردم كه ببرمش توي حمام كه كثيف شده بشورمش و هي از پله ها به سختي بالا ميرفتم و خاهرم ميگفت خسته شدي همينجا منو بشور و گفتم نه خسته نشدم و ديگه ادامه خاب يادم نيست ولي خيلي خوشحال شدم از اينكه به هوش اومد. ( خاهرم متاهله و چند ماهه ديگه عروسيشه).

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما می خواهد شروعی تازه داشته باشد و انرزی مثبت را به زندگی اش بیاورد. او قادر خواهد بود در رابطه با مسائل احساسی به خوبی عمل کند و منطقی رفتار کند. مادرتان سعی می کند که گام به گام نسبت به مسائل احساسی پیش برود و با درک و درایت همه ی جوانب امر را بسنجد. خواهر شما اما قادر نیست روی احساساتش کنترل داشته باشد و احساس استیصال و ناراحتی خواهد کرد و فکر می کند که زیر بار احساسات دارد له می شود. شما به او کمک می کنید که منطقی فکر کند و افکار منفی را از سرش دور کند و زندگی اش را سرو سامان ببخشد. شما با خواهرتان صحبت می کنید که نگرانی هایش را بشوید برود و در زندگی پیشرفت کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۴۱
samira

samira : سلام وقتتون بخیر
بنده بین ساعت ۳ تا ۶ بعد از ظهر خواب دیدم که با یک مانتوی بافت خاکستری طرح دار رفتم سر کار و یکی از همکاران که مدتی هست بهشون فکر می کنم هم یک پلیور مردونه پوشیدن دقیقا همون طرح و رنگ مانتوی من و به صورت اتفاقی کاملا ست شدیم.
بعد از کار ایشون تو استخر بودن (نمیدونم دقیقا کجا بود) و به من گفتن تو هم بیا و من هم رفتم. اولش یه مقدار خجالت می کشیدم که محرم نیستیم ولی در کل راحت بودم انگار. خاطرم نیست ایشون لباس داشتن یا نه ولی من یه مایوی تقریبا پوشیده تنم بود و با فاصله تو آب داشتیم ریلکس می کردیم. منشیمون هم می خواست بره اومد خداحافظی کنه گفتم توهم بیا، گفت نه من باید برم دیگه و رفت.
این هم بگم که قبل از خواب به نیت ایشون نذر کرده بودم

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما می خواهید که زندگی آرام و با عشق و پر از صلح و صفا برای خودتان بسازید و رفتار شما حکایت از این دارد که شخصیتی مغرور و کم حرف و مرفه دارید که با هر کسی هم قاطی نمی شوید و کسی که به او فکر می کنید هم رفتاری مشابه شما از خودش بروز می دهد. شما می خواهید شروعی تازه داشته باشید و از نظر احساسی با او در یک فاز فکری قرار می گیرید. شما احساس می کنید که در مقابل او، در معرض نمایش هستید ولی اعتماد به نفستان بالاست و در شرایط احساسی موجود، آرامش دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۱
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت