کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

87 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

 خدیجه یعقوبی

خدیجه یعقوبی : سلام .دیروزخواب دیدم توی یک استخرهستم ومایوتنمه،درخواب آقایی بود من دوست داشتم توجهش به من جلب بشه ولی این حسموبروزنمیدادم این آقاموقعیت خوبی داشتن که در استخردیدمشون توی خواب باخونواده این آقا به استخررفته بودم تادیدم این آقاهست شروع کردم که شیرجه بزنم تاتوجهش به من جلب شه خواستم در کم عمق شیرجه بزنم که ازترس تماس باکف استخرتوی پرعمق شیرجه زدم ومتوجه شدم ایشون هم توجهشون به من هست ولی پنهانی تاشیرجه زدم نگرانم شدن وهم توی چهرشون تحسین پیدابودممنون میشم تعبیرکنید

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۴:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید نگرانی های گذشته تان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. اگر آقایی که از او نام می برید، در واقعیت وجود دارد، شما سعی می کنید که نسبت به او احساس مثبتی از خودتان نشان دهید و با سر به عمق احساستان شیرجه بزنید و نشان دهید که چقدر به او فکر می کنید. اما اگر در واقعیت وجود ندارد، شما برای پیشبرد هدفتان سعی می کنید که به شدت خودتان را درگیر کارتان کنید و با تمام وجود مشغول کارتان باشید. در صورت اول، او هم به شما توجه خواهد کرد و در صورت دوم، در کارتان موفق خواهید بود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۵:۵۶
Shima

Shima : خيلي ممنون لطف كرديد

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۹:۳۷
Shima

Shima : خواب من رو كي تعبير مي كنيد؟ ساعت ١٢ ظهر نوشته بودم

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۳:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : من هنوز دارم کار می کنم و 22 کاربر دیگر بعد از شما در صف هستند! خواب شما یک دقیقه پیش تعبیر شد. دقت داشته باشید که صدها نفر هر روز خواب ارسال می کنند و من تنها کسی هستم که پاسخگوی همه هستم پس لطفا عجله نکنید و صبور باشید.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۶:۳۲
Shima

Shima : سلام خواب ديدم كه در يك استخر با آب زلال و بسيار خنك شنا مي كنم ، و از خنكي آب استخر بسيار لذت مي بردم، بالاي استخر يك نفري كه مي شماختمش و هم توي بيداري و هم خواب ازش خوشم نمياد هي مي گفت بيا لباس مشكيت رو بپوش براي يكي از مراسم فاميل هاي خود اون آدم و مزاحمم بود ، ولي من به اندازه دلخواه در اون آب تميز و خنك شنا كردم ، و در انتها خوابم عوض شد و يك فيلسوفي رو كه مي شناختم بهم گفتن اون نور كامل است.

پاسخ
لینک۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگرانی های گذشته تان را می شویید می رود و شروعی تازه خواهید داشت. امید و انرژی مثبت به زندگی تان راه می یابد. دشمن شما نمی تواند شما را فریب دهد و وادارتان کند تا منفی بافی کنید و بدبین باشید. فیلسوفی که می شناسید، خردمند و عاقل است و ایمان او قویست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۴:۴۳
nazi99

nazi99 : سلام و عرض ادب خدمت شما خداقوت

صبح خواب دیدم که خارج از کشوره و هوا افتابیه و استخرش روبازه و داخل شهر کنار خیابونه، و میخوام برم و بپرم و روی اب با سینه لیز بخورم و کیف کنم.نگاه میکنم با سوتین شرت معمولیم وبدون پوشش بودنم معذب نیستم وخب خارجه دیگه رلکس باش. میرم مایو دو تیکه بخرم نداشتن، گفتم لباس زیر ست بخرم .اونم گشتم سایز من نداشتن یا ست نبود.فروشنده خانوم بود گفت یه شرت سفید جنس خوب و خوشگل هست قیمتش پایین اوردم به نفعته. بررسی کردم خوشگل بود اما نازک بود و بپوشم بدنم مشخص میشه و زشته با این استخر برم دو به شک بودم و دیدم پشتش هم یه پارگی هم داره دیگه منتفی اش کردم.دیگه همونجوری با لباس زیر عادیم گفتم میرم استخر.

پاسخ
لینک۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۱:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. تشکر. شما می خواهید که چشم انداز تازه ای در زندگی داشته باشید. نور امید به زندگی تان راه پیدا کند، آزادانه راجع به احساساتتان صحبت کنید؛ می خواهید که اشتباهات گذشته تان را بشویید و شروعی تازه داشته باشید. شما اعتماد به نفس بالایی دارید و از اینکه امیال و آرزوهایتان را رک و بی پرده با دیگران مطرح کنید و احساسات زنانه تان را به نمایش بگذارید معذب و ناراحت نمی شوید. شما به روابط زناشویی فکر می کنید و موقعیت خوبی برای ازدواج بدست می آورید که به اعتبار شما لطمه ای وارد نمی شود. اما شما می خواهید که همسر شما بتواند از شما بخوبی حمایت کند و زود زیر بار سختیها از حمایت از شما دست نکشد و نیز برایتان مشخص می شود که کسی که قبل از در حفظ رابطه ای شکست خورده، شاید نتواند بخوبی از شما حمایت کند. شما می خواهید با همین رابطه ای که برایتان عادی هست و به او عادت دارید روابط احساسی تان را بسازید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۹:۳۶
nazi99

nazi99 : خیلی ممنونم ازتعبیرتون، فقط بیزحمت ۴ خط اخر: دوست پسر من قبلا یه رابطه شکست خورده داشته و ینی اگه باهاش ازد کنم ، بخت خوبی نباشه؟
رابطه ای که برام عادیه، منطور رابطه ای الان با عشقم دارم؟ و به ارامش میرسم؟ چون میخوام برم شنا کنم میگم.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۵:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شما نمی خواهید که او بی پول و شکست خورده باشد. من نمی دانم که خواستگار جدیدتان هم رابطه ی شکست خورده ای داشته یا خیر و نمی دانم که منظور خواب شما کدامیک از اینهاست.

پاسخ
لینک۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳:۵۸
zaahraa

zaahraa : سلام خواب ديدم با خاهرم رفتيم يه سالن استخر كه در اونجا چند تا استخر بزرگ بود و وقت نشد كه داخل استخر بريم و خاهرم گفت بيا بريم كه يهو من دوستم رو اونجا ديدم و به من گفت بيا بريم توي استخر و منو برد يه قسمتي از اون سالن كه يك استخر كوچيك بود كه اين استخر با بقيه استخراش فرق داشت و آبش گرم بود و دوستم مايو پوشيد رفت توش و آب استخره خيلي شفاف بود و ب من گفت لباستو در بيار و منم رفتم و خيلي آبش گرم و خوب بود و هر دو حالمون جا اومد و كسي هم توش نبود، هر دو مجرديم

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۸:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما شروعی تازه خواهید داشت و نگرانی هایتان را از بین می برید. فکرتان راحت می شود و احساس مثبت به زندگی تان راه خواهد یافت. اعتماد به نفس دوستتان بالاست. شما راجع به احساساتتان با دوستتان صحبت می کنید. فکرتان باز می شود و به آرامش خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۳:۳۰
سروناز

سروناز : سلام خانم هراتي عزيزم، ديشب خواب ديدم وارد يه مجموعه ورزشي شدم كه پر از استخراي مختلف بود و آدما توش شنا ميكردن، من توي چند تا استخر مختلف شنا كردم (كرال پشت)و با بقيه دخترا مسابقه دادم و نفر اول ميشدم همش و همه ميخواستن بدونن رمز كارم چيه كه انقدر خوب شنا ميكنم. يه مايوي گُلدار هم تنم بود.توي هر استخر كه ميرفتم غذاهاي خوشمزه بود و ميخوردم، اما در آخر رفتم تو يه استخري كه ٣ متر عمق داشت و دو تا مسير براي شنا داشت مخصوص دو نفر وقتي من وارد شدم دو نفر ديگه هم بودن تو استخر و اونا هم خوب شنا ميكردن ولي جامون تنگ بود چون خيلي باريك بود، اما مامور استخر كه يه خانم زيبا بود اومد به غريق نجات استخر يواشكي گفت كه خيلي بده ٣ نفر و راه دادي تو استخر فقط جاي دو نفره كه بعد از يه مدت اون دوتاي ديگه رفتن از استخر بيرون و من تنها راحت شنا كردم،خوراكي هم خوردم. بعد از اونجا رفتم تو يه استخر بزرگ كه بعد از يكم متوجه شدم يه فيل بزرگ زير آب داره راه ميره و ترسيدم و از استخر بيرون اومدم و فرار كردم..در صحنه ديگه اي خواهر كوچيكم كه ٢٨ سالشه داشت لبه ي يه استخر به جاي شنا حركت ورزشي و قدرتي انجام ميداد
خانم هراتي جان اين خوابم درهم و برهم بود و مطمعن نيستم ترتيب صحنه هارو درست نوشته باشم. ممنون از شما❤️

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید گذشته ها را پشت سر گذاشته و شروعی تازه داشته باشید. می خواهید منطقی و واضح فکر کنید و بینش تان را به خاطر احساسات ضعیف نکنید و نگاهتان به مسائل از روی احساسات نباشد. شما یاد گرفته اید که با سر به درون احساسات نپرید و اگرچه احساساتتان را تایید می کنید، اما شما راسخ و محکم با احساستان رو برو نمی شوید و می ترسید که احساسی فکر کنید. می خواهید حواستان جمع باشد و از همه ی دخترها منطقی تر باشید. شما احساس می کنید که در معرض نمایش هستید ولی اعتماد به نفستان بالاست و هر جا که می روید سعی می کنید در موقعیت های مختلف چیزهای جدیدی یاد بگیریدو خودتان را قویتر کنید. شما می خواهید آزادانه برای زندگی تان تصمیم بگیرید و تحت فشار نباشید. شما درونگرا و صبور هستید و باید سعی کنید که گذشته ها را رها کنیدو به مسائل سخت گذشته فکر نکنید. خواهرتان هم سعی می کند که در مورد مسائل احساسی خبره و ورزیده عمل کند و مرتکب اشتباه نشود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹:۱۸
علی

علی : سلام

لطفاً محتوا خواب را منتشر نکنید.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما بر خلاف خیلی از مردم که عشقشان سطحی و الکی است، عمیقا این دختر را دوست دارید و احساس شما نسبت به او سطحی و از روی تظاهر نیست. شما می خواهید که انرژی مثبت به او ببخشید و از او حمایت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۰:۲۱
nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي عزيزم. خواب ديدم وارد يك جايي شدم كه سالن استخر بود و ديدم يك استخر خيلي بزرگ كه خيلي تميز و شفاف بود اونجا بود و ديدم همين استخر به يك استخر ديگه هم راه داشت و ادامه اش بود و ديدم داخل استخر فقط يك نفر توشه و اون يكي از دوستاي قديميم بود كه الان ارتباطي نداريم و ديدم دوستم خيلي زيبا و اروم داره توش شنا ميكنه و ديدم يه خانم ديگه هم اون عقبه كه مربي شنا اون سالن بود و از اونجا اومدم بيرون دختر عمم رو كه سيده ديدم و گفت من مسئول اين سالن شنا هستم يعني مدير سالن شده بود و بهش گفتم چقدر بزرگ و قشنگه كه گفت اره اين بزرگترين سالن استخر توي قم هست و هيج جاي قم استخري به اين بزرگي نداره و به تازگي اينجا تاسيس شده و منم مسئولش شدم و دختر عمم و مامانش به من گفتن حتما برو سريع ثبت نام كن تا تازه هست و شلوغ نشده و منم به دختر عمم گفتم پس اسم منو حتما بنويس و من ميخام اول پيش اون خانم مربي شنا ياد بگيرم و دختر عمم گفت باشه از فردا بيا و ديگه يادم نمياد فرداش رفتم داخل استخر يا نه ولي حس ميكنم رفتم ولي قرار شد كه اسمم رو بنويسه. خيلي استخر تميز و شفاف بود.خيلي ممنون از زحماتتون خانم هراتي.

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۶:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. احساسات پاک به خاطر ایمانتان به زندگی شما جریان می یابد. شما می دانید که نگرانی های گذشته تمام خواهند شد و شروعی تازه و نوید بخش خواهید داشت. هیچ کس هنوز باور ندارد که قدرت ایمان و عشق الهی چقدر می تواند نگرانی ها را از ذهن بشر دور کند. شما از اولین کسانی هستید که ایمانتان قلبی است و جد کسی که دیده اید سید است ( حضرت فاطمه س) دعاگوی شماست و نیز توسل به حضرت معصومه س به شما آرامش خواهد بخشید. نگرانی ها تمام می شوند و آرامش خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۲:۲۹
nedaaa

nedaaa : سلام خانم هراتي عزيزم، خسته نباشيد.اين خواب از مادربزرگم : خواب ديدم در خونه ي قديميمان بوديم و جمعيت زيادي در انجا بود و من رفتم طبقه ي پايين خونمون و ديدم يك استخر خيلي بزرگي در انجا بود و يهو ديدم پسر مرحومم جلوي استخر ايستاده و خيلي خوشگل و جوان و لباس زيبا پوشيده بود و گفتم محمد كجا بودي مگه لندن نبودي گفت نه من همينجام پيش شما و اين استخر رو مامان به خاطر شما درست كردم و يهو خاهرش نير رو صدا زد گفت بيا و من و تو و مامان بايد بريم توي اين استخر و نير گفت اخه زشته لباس در بياريم و محمد گفت اشكال نداره با لباس بريم و محمد به من گفت مامان من براي كاراي نير عينك زدم كه كارايي كه برات ميكنه و آبروت رو ميخره من همه رو دارم ميبينم و من بهش گفتم همشون براي من همه كاري ميكنن و همشون منو ميخان ولي نير بيشتر مواظبه و گفت من بهش دعا ميكنم و گفتم محمد نميشه بقيه خاهرات هم بيان استخر كه گفت چرا اونارو هم ميارم ولي اول نير بياد.( محمد پسرم جوان بود و چند ساله فوت شده و سيد هست).

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : شلام. تشکر. روح پسرتان شاد. او زنده است و به همه ی مسائل آگاه است و همه ی کارهای نیر دخترتان و دیگران را تحت نظر دارد و با دقت به آنها توجه می کند. دعای خیر او پشت سر همه ی شماست و او از خدای بزرگ خواسته که آرامش و خیر و برکت و احساس مثبت و سلامتی و مصونیت از همه ی بلایا به نیر و همه ی خانواده تان برسد ولی او را بیشتر از همه دعا می کند چون او شما را بیشتر از همه دوست دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۱:۲۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت