کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

54 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

طیبه

طیبه : با سلام خواب دیدم در استخر بزرگی هستم که اب بسیار زلالی داره استخر ظاهرا حیاط خونه بود و انتهاش نمیدونم ظاهرا مشخص نبود،من و خانوادم درون استخر بودیم.کف استخر نون ریخته بود.بقدری اب زلال بود که تمام کف و دو حوض زیر اون و دریچه ای که اب رو با سرعت وارد استخر میکرد مشخص بودند.دوست همسرم هم بود در اب شنا میکرد و رفت.به همسرم میگم واسه نون زیر استخر حساس نشه.یبار با سرعت اب استخر رو میخوام تعویض کنم تا نون های زیر اونو تمیز کنم اما با سرعت استخر پر میشه شدت اب ورودی زیاد بود.باز که گوشه گوشه اب زلال رو میبینم باز هم کف استخر نون ریخته بودن.به همسرم میگم طبیعیه این نون رو حتما این دوست ها اومدن ریختن کف اب و تمیز نکردن اشکالی نداره.سمت راست استخر اشپزخونه بود میرم داخلش میبینم تنگ و کوچیکه و بصورت راه پله میره بسمت زیرزمین .فامیل های خبرچین و ادمهای غریب و اشنا نشسته بودن .ظاهرا میخواستن منو غمگین کنن اما سریع از اونها دور میشم و میام درون استخر.ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید گذشته تان را بشورید و به آرامش برسید. می خواهید استراحت کنید و به تحمل و راحتی و ثروت فراوان برسید. شما در زمینه هایی از زندگی تان افراطی رفتار کرده اید و شاید حتی برای رسیدن به ثروت هم تمایلاتی افراطی داشته اید و می خواهید ایراد های زندگی تان را مرتفع کنید. گرمی و آرامش و راحتی زندگی شما زیاد نیست و خاطرات تلخی از گذشته هست که ذهنتان را مکدر کرده. اشخاص بدی در زندگی تان هستند که ناظر بر کارهای شما هستندو می خواهند از کارتان سر دربیاورند و فضولی کنند. شما رابطه احساسی قوی خودتان را با همسرتان حفظ می کنید و اجازه نمی دهید افکار منفی ذهنتان را آشفته و مغشوش کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۱۵
نیوشا

نیوشا : سلام خسته نباشید
خواب دیدم با برادرم داخل استخر بزرگ و سرباز و پرآب هستیم و راه میریم آبش خیلی تمیز و زلال بود،هیچکس دیگه ای نبود،رنگ استخر چون زیر آفتاب بود سبز دیده میشد...بعد یه آقایی رو دیدم که داشت شنا میکرد تو دلم گفتم این که کاری نداره منم بلد شنا کنم،ولی بیشتر دوست داشتم داخل اب راه برم و همینجوری راه میرفتم،بعد احساس کردم عمق آب بیشتر شده و تا گردنم اومده بود،به برادرم گفتم عمق اب بیشتر شده گفت نه فکر میکنی همونه،ولی من مطمئن بودم آب بالاتر اومده،هم چنان راه میرفتم و حس خوبی داشتم.
سپاس از زحماتتون

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. احساسات مثبتی به زندگی شما و برادرانتان خواهد آمد و احساس شادی و آرامش خواهید داشت. گشایش کار می یابید و ثروت شما بیشتر می شود. شما احساس می کنید که درگیر امور مثبتی در زندگی تان می شوید که به شما لذت می بخشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۴۱
hediehhh

hediehhh : سلام. خواب ديدم كه با مايو جلوي استخري وايسادم و نگاه ميكنم ولي داخلش نرفتم و خيلي استخر بزررگ و زيبايي بود و ادماي زيادي توش شنا ميكردن و يك دفعه ديدم يك مردي توي استخره و داشت شنا ميكرد و اومد سمت من و ديدم كه يه پسريه كه (در بيداري قبلا ميخاست با من رابطه دوستي برقرار كنه كه من نذاشتم )و اومد نزديكم و خوشحال بود كه منو ميبينه و من نميخاستم اون منو ببينه و يهو ديدم اومد پشت من كه از پشت من رو برنداز كنه يعني بدنم رو و اين كارش رو دوست نداشتم( در بيداري هم از اين پسراي شيطونه) و من اصلا نميخاستم ببينه و خجالت ميكشيدم كه من با مايو هستم داره منو ميبينه و بعد مادرش رو ديدم اون طرف و يك لحظه منو ديد ولي داخل استخر نبود. ممنون مجردم.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۴۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از نظر احساسی آسیب پذیر هستید و می خواهید آسیب های گذشته را بشویید برود. شما اعتماد به نفستان کم است و حس می کنید که در معرض نمایش هستید و نمی خواهید وارد رابطه احساسی مجددی شوید. کسی که قبلا به شما توجه داشته هنوز هم شما را تحت نظر دارد و شاید احساسش نسبت به شما را با مادرش هم در میان گذاشته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۴۶
مریم

مریم : سلام..وقتتون بخیر ..من بعد از نماز صبح خواب دیدم در استانبول هستم و در هتلی اقامت دارم و همسرم به من زنگ میزنه و جایی که باهاش صحبت میکنم چندتا استخر سر باز با آب زلال آبی هستش و هیج کس هم اونجا نیست و همسرم پشت گوشی حرف از آشتی میزنه و منم باهاش خوب حرف میزنم میشه تعبیرش را بگید ...

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما عصبانی هستید و می خواهید از عادات و اخلاق قدیمی تان دست بکشید و هویتی تازه بگیرید. همسر شما با شما تماس می گیرد و راجع به مسائل احساسی با هم به صورت خصوصی و بدون دخالت دیگران صحبت می کنید و انشالله آشتی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۳۹
تینا

تینا : سلام
من این خواب رو دوبار که دارم به فاصله چندماه میبینم ممنون میشم تعبیر کنید
در خواب کنار استخر خیلی شلوغی نشستم و دارم آقایی که دوستم هست (دوست معمولیمه) رو نگاه میکنم که شنا میکنه و از سمت کم عمق به سمت من که ابی زلال و عمیق داره میاد ازم میخاد که وارد آب شم و باهاش شنا کنم اما هر دو بار تو خواب جواب دادم که شنا بلد نیستم و نمیتونم و اون میگه که مراقبمه اگر داخل شم، بعد من بهش گفتم که افتاب داغ و بیا پشت سر من که هنوزم لبه استخر نشستم و پاهام داخل اب بشین که سایه ات رو من بیفته ، اینکارو میکنه اما بعدش شیطونی میکنه و داخل استخر هولم میده که میبینم میتونم شنا کنم و میام بیرون

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما به شما احساس مثبتی دارد و به مرور زمان احساس او نسبت به شما عمیقتر شده ولی شما نمی خواهید که وارد رابطه احساسی شوید که ممکن است برایتان پرخطر باشد. ترجیح می دهید که جاپایتان قرص باشد و منطقی فکر کنید. دلتان می خواهد او دوست و حامی شما باشد ولی او قادر خواهد بود شما را هم سو با احساس خودش قرار دهد و آنوقت متوجه می شوید که از پس مسائل احساسی هم به خوبی برخواهید آمد. اما با همه ی اینها می خواهید درست فکر کنید و منطقی باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۲۱
ثریا

ثریا : سلاام
یکی از دوستان خواب دیده که از دست یک عده آدم فرار میکنن. و شوهرش توی خواب چاق بوده که در اصل معمولی هست . و لباس زرد با کت شلوار سرمه ایی داشته. رفتن کنار یک استخر که آب نداشته .و شوهرش کنار استخر خوابیده و خودش هم مشغول کار هاش شده،، مثلا چایی ریختن و تمیز کردن اونجا
با تشڪر ـ

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما و همسرش از مشکلات فرار می کنند و همسرش ثروتمند و عاقل است. او شخصیتی زیرک دارد و نسبت به دوست شما حالتی حمایتی، از خودگذشته و وفادار دارد. در شرایط حاضر آنها در موضعی قرار می گیرند که باید اصلا احساساتی نباشند و منطقی رفتار کنند. شاید منابع مالی آنان خالی شده باشد. همسر او احتیاج به آرامش دارد و خودش هم می خواهد به همسرش محبت کند و مشکلات را حل کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳:۳۶
Paryy

Paryy : سلام خسته نباشید
خواب دیدم باپدرم داخل یه استخر پر از آب تمیز و روشن هستیم .ایستاده بودیم داخل استخر.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما و پدرتان راجع به مسائل احساسی به صورتی روشنفکرانه با هم صحبت خواهید کرد و مشکلاتتان را حل و فصل می کنید و به هم راهنمایی می رسانید. روزی حلال و ثروت پاکیزه خواهید داشت. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۲۸
Tiyana

Tiyana : سلام وقت بخیر
خواب دیدم با همسرم تو یه استخري هستیم که کلی آدم داخلشه و همسرم به خانم ديگري نگاه میکنه، اومدم خونه دیدم خانمی تو خونه به همسرم گیر میده، تا جایی که توان داشتم اون خانم رو زدم، دوباره دیدم خانم دیگری باهمسرمه و باز اونروهم زدم و یه نیشگون شدید گرفتمش شدت ضربه هام خیلی شدید بود،هیچ کدوم هم واکنشي نشون نمی دادند،احساس میکردم همسرم میخواد بهم خیانت کنه،هردوتاشون رو هم روی تخت دیدم با همسرم ، با دخترم بیرون خونه بودیم که دیدیم به شدت برف اومده بود و زمین رو برف گرفته بود تا مچ پا تو برف بودیم،خواهرشوهرم که درحال حاضر اتريش زندگی میکنه رو اونجا دیدم، وديدم یه استخر آب یخ زده پر از ماهی های بزرگ ویخ زده بودند گفتم چه حیف شد که اینا یخ زدند

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۴:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شماو همسرتان راجع به مسائل احساسی با هم صحبت می کنید یا مشکلاتی در این خصوص دارید و شما خیال می کنید که حواس شوهرتان پیش دیگران است. در حالی که 6 دانگ حواس شوهرتان پی کسب درامد و ثروت اندوزی است و اصلا پای زن دیگری در میان نیست. شما می خواهید واقعیت را بررسی کنید. اوضاع اقتصادی شما در رکود فرو رفته و با وجود داشتن سرمایه نمی توانید آن را به خوبی به چرخش بیاندازید. ثروت و احساسات مثبت زیادی هست که باید صبور باشید تا در زمان مناسب، شرایطش جور شود و به شما برسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۰۷
behnaz

behnaz : سلام خانم هراتی عزیزم،امیدوارم که حالتون خوب باشه
دیشب خواب دیدم در یک استخر هستم که درون خانه ما است و عمق خیلی زیادی داشت و با یکی از دوستانم بودم که روز گذشته پدرش به رحمت خدا رفت و بعد دیدم که اب استخر به دو قسمت تقسیم شد و به دو طرف رفت و‌۲ استخر کم عمق تر پر شد و من گفتم این استخر ما نیست و مثل استخر عمیق ما تمیز نیست ولی با این وجود به داخلش رفتم،یک جا دوست داداشم که از من خوشش میاد رو دیدم که رو به دیوار ایستاده بود و من بهش نزدیک میشدم که باهاش شوخی کنم که متوجه شدم روبرتشام تن داشت و تازه از استخر خارج شده بود و روبرتشام رو از جلو نبسته بود و من برهنه دیدمش و سینه های برجسته و اویزان داشت و متوجه شدم خانوادم دارن نگاه میکنن این صحنه رو‌که من دارم برهنه دوست داداشم رو نگاه میکنم و من فاصله گرفتم
پیشاپیش ممنونم از تعبیر زیباتون

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۵:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر عریزم. روحشان شاد. شما نسبت به دوستتان غمخوار هستید و باهم خیلی راجع به مسائل احساسی قوی و عمیقی صحبت کرده اید. شما راجع به 2 مسئله مختلف فکر خواهید کرد که خیلی هم عمیقا و احساساتی راجع به آنها صحبت نمی کنید. یکی از آنها راجع به احساستان نسبت به دوست برادرتان است. او زیاد هم باب میل شما نیست و ایراداتی دارد. ثروتمند و پولدار است ولی خیلی راحت است و زیاد اهل با کلاس رفتار کردن نیست. مسائل زندگی اش را خیلی راحت می توان متوجه شد و یا رفتاری دارد که می توانید ذهنش را حدس بزنید و از همه چیزی سر در بیاورید. چیزی که بیشتر از همه توجه تان را جلب می کند این است که او ثروتمند است و مثل یک زن مهربان و احساساتی است ولی حریم خصوصی اش را راحت به دیگران نشان می دهد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۱۳
مینا

مینا : سلام وقت بخیر
خواب دیدم من ودختر وشوهرم تو یه استخر بزرگ خونگی داریم شنا می کنیم اب استخر تمیز بودولی چون کف استخر رنگ ابی نداشت ته استخر دیده نمی شد وعمقشم زیاد بود البته نسبت به استخرای خونگی تقریبا تا دهانمون بود البته خانواده ما همگی شنا بلدیم انگارمن وشوهرم ودخترم باهمدیگه داشتیم درمورد دخترم صحبت می کردیم استخر انتهای حیاط یه خونه ویلای بود ولی حیاط دیوار نداشت وبه فاصله نزدیک یه باغ بود ولی خود ویلا رو من ندیدم بعد دیدم تو یه اتاق غریبه وقدیمیم که خیلی شلوغ پلوغ بود ویه فرش قرمز کفش پهن بود ودوتاچمدون کوچک و متوشط ویه کوله پشتی وسط اتاق بود که مال دخترم بود ویه خانمی که اونجا بود داشت چیزایی در مورد من وشوهرم به دخترم می گفت انگار در مورد سلامتی شوهرم بود ودر مورد پولدار بودن من ودخترم در جوابش داشت می گفت مامانم اره اصلا دوست ندارم انقدر پولداره انگار با حرص در موردم داشت صحبت می کرد باتشکر

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و همسرتان در مورد شرایط جدید زندگی دخترتان و احساساتی که در جریان است با او صحبت خواهید کرد. موقعیت جدیدی پیش می آید که دخترتان احتمالا به کاری مشغول می شوند یا با کسی آشنا می شوند که کار خوبی است یا آدم خوبی است ولی به هر حال به اندازه کافی شناخت در باره او یا آن کار ندارد که ته و اخر قضیه برای شما روشن باشد. شما نگران این هستید که اسرار شما بی حد و مرز شود و کسی از زندگی تان چیزی بداند. دختر شما می خواهد با استفاده از تجارب خودش در زندگی به پیش برود و مسئولیت اعمال و کارهای خودش را هم می پذیرد. در حالی که او نگران سلامت پدرش است و نمی خواهد او را ناراحت کند و فکر می کند شما هم خیلی الکی غصه می خورید و زیاده از حد دلشوره دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷:۱۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت