کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

63 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

majkml

majkml : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز.

لطفا متن خواب غیرقابل نمایش شود.باتشکر.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که گذشته را بشویید و به آرامش برسید. می خواهید که احساستان را تایید کنید ولی همزمان نمی خواهید که خیلی درگیر مسائل احساسی شدید شوید و دوست دارید که منطقی فکر کنید. شما به ثروت خواهید رسید. قسمت دومی که شما فکر می کنید مربوط به پول است، در واقع همان قسمت اول است! اما قسمتی که باید شهادت دهید در واقع به این اشاره می کند که شما باید هشیار باشید و مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و وقتی انشالله از لحاظ مالی قوی تر شدید، و دوستانتان سعی کردند هندوانه زیر بغلتان بگذارند و شما را خیلی قوی تر از واقعیت جلوه دهند تا شما هم تحریک شوید و کارهای بزرگی برایشان انجام دهید، آن موقع باید هشیار باشید که سرتان را کلاه نگذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۳۳
mmar

mmar : باسلام و شب بخیر ، ممنون میشم اگر نمایش ندهید :

لطف می کنین اگر تعبیری داره بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز خوش. شما شروعی تازه و مثبت خواهید داشت و می خواهید تمام نگرانی های خودتان را از بین ببرید. با سر به درون احساساتتان می پرید و احساساتی رفتار می کنید. می خواهید گذشته را بشویید برود. آرامش و راحتی به زندگی تان می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۰۳
Rojin

Rojin : با عرض سلام خواب ديدم دوست پسرم يه خونه خريده كه انگار قصد داشت با هم اونجا زندگي كنيم توي اتاق خواب اون خونه يه تخت سفيد با روتختي سفيد بود و يه در شيشه اي كه در كه باز ميشد يه استخر سيماني اما خالي از آب اونجا قرار داشت من درو باز كرده بودم و به استخرخالي زل زده بودم و داشتم به اين فكر ميكردم كه وقتي اين استخرو از آب پر كنه من و اون اينجا با هم رابطه ي جنسي برقرار ميكنيم ، مدام داشتم به اين موضوع فكر ميكردم انگار فكر كردن به اين موضوع رو دوست دشتم و دلم نميخواست حواسم پرت شه، اما دوست پسرم روي تختي كه گفتم دراز كشيده بود و دستاشو باز كرده بود به سمت من و مدام ميگفت اونجارو ول كن و بيا تو بغل من و ذهن منو از افكارم به سمت خودش و اينكه برم توي بغلش پرت كرد.(شايد لازم باشه توضيح بدم كه در واقعيت دقيقا شبي اين خوابو ديدم كه به طور جدي تصميم گرفتم بهش بگم تكليف رابطمون رو مشخص كنه و از اين حالت دوستي و بلاتكليفي به صورت جدي در بياره اما شرايط طوري هستش كه هنوز موفق به بازگو كردن اين موضوع نشدم اگرچه به زودي مطرحش ميكنم)سپاس از تعابير زيباي شما

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۹:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که زندگی تان سرشار از احساس مثبت شود و گذشته تان و نگرانی هایتان را بشویید برود اما منابع شما خالیست و احساس خالی بودن می کنید. دوست پسرتان هنوز امکانات لازم را برای داشتن زندگی ای که شما آرزویش را دارید، ندارد. موقعیت ازدواج برای شما هنوز مقدور نیست و شرایطش فراهم نیست. اما فکر دوست پسرتان این است که در حال حاضر نسبت به شما صداقت دارد و دوستتان دارد و جایتان پیش او امن است ولی مشکلاتش را نمی تواند یکشبه حل کند. چه شما برای او محدودیت بگذارید چه نگذارید شرایط او همین هست که هست باید منطقی باشید و فکر نکنید که اگر امروز به او گفتید تا فردا بیا با من ازدواج کن از آسمان بر سر او سکه می بارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۵
Ladantayebi

Ladantayebi : سلام وممنون از اینکه وقت ودانشتون رابه اشتراک میگذارید
من خواب دیدم رفته بودیم گردش کمی که اطراف رانگاه کردم دیدم یک جایی استخر طبیعی درسته شده از جریان اب کمی انطرفتر رانگاه کردم پشت درختها دیدم به صورت پلکانی استخرهایی درست شده که اب بسیار زلال داره واب هم روانه وتعدادی هم درحال شنا بودن من انگار کوچکتر بودم دویدم رفتم از مامان اجازه بگیرم که میخوام برم شنا وهی میگفتم شمامتوجه نیستین چقدراینجا زیباست شاید ادم هرگز درعمرش دیگه باچنین چیزی روبرو نشه مامان میگفتند ابش ۲۰ درجه است ومن میگفتم باشه من باید برم توش .واون حس میخوام برم تنی به اب بزنم درمن خیلی شدید بود.
اگر ممکنه بفرمایین بهم که چرااخیراپای ثابت خوابهام مامانم هستن یاخودشون هستن یابودنشون راتوخواب کاملا حس میکنم
بینهایت ازتون ممنونم که کمکم میکنین پیامهای ناخوداگاهم رادریافت کنم

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر از قدردانی شما. شما شخصیتی احساساتی دارید. دوست دارید که در تمام مراحل زندگی تان احساسات پاک در زندگی تان جریان داشته باشد. دوست دارید که عرق احساسات مثبت شوید. اما مادر شما احساس می کند که شما نیاز به حمایت دارید. گاهی از اینکه شما احساس ایزوله شدن یا کنار گذاشته شدن را داشته باشید ناراحت است ولی از نظر او شما همان دختر کوچک او هستید او به اینکه شما می توانید مستقل روی پای خودتان بایستید شک دارد. نگران شماست و بنابراین می خواهد از دختر کوچکش همه جا حمایت کند. سعی کنید منطقی تر رفتار کنید و احساسات شدید موقع تصمیم گیریهایتان از خودتان بروز ندهید تا اعتماد او را جلب کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۱۳
hediehhh

hediehhh : سلام. خواب دیدم که یه جایی رفتم که استخر داشت ولی استخر زنونه بود و استخرش کوچیک بود و منم رفتم که مایو بپوشم که برم استخر ولی دیدم یک مرد توی استخره و مثلا داره شنا به دخترا یاد میده و منم از اون گوشه داشتم نگاهشون میکردم و گفتم حالا که این مرد توی استخره نمیرم و گفتم توی استخر هم پر از دختره حوصله شلوغی رو ندارم و شاید این همه ادم توش هستن استخر رو کثیف کرده باشن، بعد دیدم اون مرد از اب اومد بیرون و رفت و دخترا هم دنبالش از اب بیرون اومدن و رفتن و دیدم استخر هیچ کس توش نیست و خلوته و با خودم گفتم حالا که خلوته یکم برم توش و شاید کلر داشته باشه تمیز شده باشه و رفتم توش و چون شنا بلد نبودم همینجوری بدنم رو میکردم توش و در میاوردم و یهو دیدم یکسری دختر از توی آب اومدن بیرون که بهشون گفتم شماها از کجا در اومدین که گفتن ما زیر آب بودیم اومدیم بیرون، دیگه بقیه خواب رو یادم نیست . ممنون .مجردم

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تمایل دارید که با مسائل احساسی سروکار داشته باشید و گذشته تان را بشویید برود. می خواهید که ذهنتان آرام باشد و زندگی خوبی داشته باشید. اما دنبال زندگی شلوغ نیستید. به ثروت و گشایش کار خواهید رسید. ولی شما دوست ندارید که در معرض نمایش باشید و زندگی تان را همه بدانند. سعی می کنید که در مقابل با مسائل احساسی هم با احتیاط برخورد کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۵۰
Neda

Neda : اینو یادم رفت اخر خوابم اضافه کنم انگار باید اون مسیر رو حتما میرفتم.و انگار عشقم هم میخواست و مجبورم کرده بود برم و به اون مقصد برسم اجبار بود گویا

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۱۹
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیزم انشالله سلامت باشیدو پیشاپیش میلاد علی بن موسی رضا مبارک امیدوارم حاجت روا باشید.من خواب دیدم انگار با عشقم تلفنی حرف میزدم (در واقعیت رابطه ی ما کات شده) اونم با من و با دوستم دعوا میکرد و همش میگفت زنگ زدی و باهام دعوا میکردبا من دوستم همش با من و دوستم دعوا میکردالبته قبل از خواب یاد دعواهای که شده بود بینمون افتاده بودم ولی نیت کردم انشالله جواب بگیرم در خواب. و منم سکوت کردم و جواب ندادم به دوستتم میگفتم جوابشو نده ولش کن همش هم ناراحت بودم به دوستم چیزی نگه که ناراحت شه.گفتم این الان بخاطر اینکه قبلا بهش توهین کردم ناراحته‌.(در واقعیت هم باهاش دعوام شد توهین کردم متاسفانه) و استرس اینو داشتم به دوستم چیزی نگه.انگار میگفت ازت شکایت میکنم.بعدش دیدم انگار در فضای بیرون یک خانم سن بالا داشت توی استخر توی باغ شنا میکرد یک خانم با موهای کوتاه و سن بالا و یک‌مایوی خیلی شل و کهنه پوشیده بود هی از اب میامد بیرون و شنا میکرد توی خواب میگفتم چرا با این سنش با مایو جلوی ی پسر جون دیگه شنا میکنه زشته الان دوس پسزمم میبینه.گفتم شاید خانومه کم عقله ولی داشت شنا میکرد.و ادم بدی نبود .بعدش انگار برای اینکه حالا نمیدونم چی رو میخواستم ثابت کنم یا برای کاری مربوط به عشقم میخواستیم سفر کنم و برم به شهری دیگه که کاری انجام بدم اون موقع شمال بودیم ولی میخواستم برم شهر دیگه ی شمال که عشقم هم اونجا بود یا میخواستم مربوط به اون کاری انجام بدم همش روی نقشه میگفتم مبدا اینجا و مقصد این شهره سریع بریم که به مقصدم برسم و کارم رو انجام بدم با دوستمم میخواستم برم .گویا میخواستم خودمو بهش ثابت کنم و بی گناهیم رو ثابت کنم بهش.اخه توی خواب ازم شاکی بود اولش فک میکرد مقصرم و عجله داشتم و دقیق نمیدونم مربوط به عشقم بود.و امادهی رفتن بودم. .و جایی از باغ گویا مشروب یا شراب بود که ما بی اعتنا بودیم.در واقعیت من با ایشون حرف نمیزنم چون غرورم با اینکه ایشون رو خیلی دوس دارم خیلی مهم تره.و گفتم ایشون بخواد برمیگرده. با اینکه کمی هم من مقصر بودم توکل به خدا کردم‌خیلی وقته از ایشون خبر ندارم و سپردم بخدا همه چیز رو چون و اون باید بخواد.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۱:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر . عید شما هم مبارک.قسمتی از خوابتان همانطور که خودتان هم فرمودید مربوط به افکار شما قبل از خواب است ولی شما از شرایطی که از قدیم برایتان پیش آمده و مسائل احساسی گذشته ناراحت هستید. اما یک مسیر مشخصی ( نقدیر) در زندگی تان هست که باید آن را قطعا طی کنید تا تجارب کافی بدست باورید و مجبورید به خاطر مشکلاتی که بین شما گذشته، امروز خودتان را از لذت محروم کنید. غرور جای خود دارد ولی اقرار به اشتباه عقلانیت بیشتری را نشان می دهد! غرور کاذب شیطان را از بهشت بیرون کرد. خیلی هم فکر نباید بکنید که چون خانم هستید هر چه اشتباه کردید باید فقط سکوت کنید و به اشتباهاتتان اقرار نکنید. سکوت مطلق همانقدر زشت و زننده است که دم به دم اشتباه کنید و دم به دم بگویید ببخشید، و یا اینکه مرتب به دست و پای عشقتان بیافتید و التماس کنید که دوستتان داشته باشد. اما به نظر من یکبار، الان که شرایط به این صورت است شما باید این راه را بروید. گوشی را بردارید به او بگویید نمی دانم که چه احساسی در حال حاضر داری ولی من فقط وظیفه ی خودم دانستم که به تو اقرار کنم که اشتباه کردم و ازت معذرت می خواهم. چیز بیشتری هم نگویید. اگر خواست به شما بر می گردد و اگر نخواست، شما برای خودتان جای سوال نگذاشته اید که اگر معذرت خواهی می کردم شاید بر می گشت. اگر او شما را دوست داشته باشد بر میگردد. اگر نه هم که هیچ ولی سکوت شما به خاطر غرور نهایت کم عقلیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۱۹
khorshid

khorshid : سلام.دختر مجردم.خواب ديدم ظهر بود و آفتاب تندي ميتابيد و توي محيطي باز و زيبا کنار استخر خيلي بزرگ رو بازي هستم که آدماي ديگه اي هم اونجا بودن و کنار استخر با خانواده نشسته بوديم غذا ميخورديم،غذا فيله مرغ پخته شده با تيکه هاي کوچيک بود و من براي بار دوم ازش کشيدم که بخورم و پسرخالم گفت چندبار ميخوري همه فقط دوبار ميتونن بکشن منم گفتم اين بار دومم بود ديگه،بعد با دختر خالم که خردساله رفتيم لبه ي استخر دلفين تقريبا کوچولويي شايد بچه دلفين بود و توسي رنگ و براق بود اومد نزديکمون واسمون بازي ميکرد ميپريد بالا پايين و ما لذت ميبرديم بعد رفتم نشستم جاي ديگه اي رو لبه استخر پاهامو گذاشته بودم تو آب استخر آبش زلال و آبي کمرنگ خوشرنگي بود و برق نور آفتاب هم بهش خورده بود و دو سه تا پسر جوان هم تو آب نزديک من شنا ميکردن و کسي بهم ميگفت تو هم بيا شنا کن يا برو شنا کن ولي من فقط شناي پسرا رو نگاه ميکردم و از نگاه کردن به محيط لذت ميبردم و پاهامو تو آب تکون ميدادم.و بعد داخل اتاقي موقع لباس پوشيدن داشتم جلو اينه همراه دختر خاله هام کرم نرم کننده ميزدم صورتم و همه جاهاي صورتمو تيکه تيکه با انگشت کرم نرم کننده سفيد رنگي ميزدم تا آخرش بمالم رو صورتم يعني صورتم خالخالي شده بود با کرم.و يه چندتا خانم غريبه هم بودن يکيشون به کناريش گفت ببين چطوري کرم زده.ممنون

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲:۱۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید به آرامش برسید و احساسات منفی گذشته را بشویید برود. امید و شور و شوق در زندگی شما وجود دارد و محتاط و مراقب هستید تا رفتارتان درست باشد و اشتباه نکنید. احساس مثبت زیادی به زندگی شما می رسد. وجهه ی خوبی پیدا خواهید کرد و مهربان و آرام به نظر می رسید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۳۸
فرزانه

فرزانه : سلام ، وقتتون بخیر ، خواب دیدم یه بره کوچولو داشتم بردمش یجایی تحویلش دادم بعد که رفتم سراغش خیس بود و گرسنه و من بغلش کردم و اونم سینه چپ منو از رو لباس هی میمکید و در همین حین با نامزدم که کات کردم رفتیم استخر و اونجا مختلط بود و حتی عکاس داشت که کسی خواست عکس بگیره ولی اون رفت با زنی عکس گرفت منم ناراحت شدم و گفتم اصلا بریم و با خانوادم و اون سوار ماشین شدیم توی راه از عقب زدم به یه ماشین سرنشیناش دو تا مرد بودن پیاده شدنو از پنجره منو زدن و حتی حس کردم کیفمم میخوان بردارن و بعد رفتن ...

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما شخصیتی آسیب پذیر، ساده و بی گناه دارید که زود گول می خورید. شما احساس می کنید که قربانی شرایط شده اید و باید راجع به احساستان صحبت کنید و خاطرات گذشته را بشویید برود. می خواهید به آرامش برسید و آسیب های گذشته را فراموش کنید. شما یا نامزدتان نسبت به هم احساس خیانت دارید و شما می خواهید زندگی تان را بدون او به پیش ببرید. اما وقتی که به گذشته فکر می کنید، انرژی منفی به ذهنتان می رسد و شانستان را از بین می برید و یا متوجه می شوید که خیلی قبلا ضرر کرده اید! شما به خاطر اشتباهی که انجام داده اید خودتان را سرزنش می کنید و احساس می کنید که حالا تاوان آن را باید پس بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۳۱
طیبه

طیبه : با سلام خواب دیدم در استخر بزرگی هستم که اب بسیار زلالی داره استخر ظاهرا حیاط خونه بود و انتهاش نمیدونم ظاهرا مشخص نبود،من و خانوادم درون استخر بودیم.کف استخر نون ریخته بود.بقدری اب زلال بود که تمام کف و دو حوض زیر اون و دریچه ای که اب رو با سرعت وارد استخر میکرد مشخص بودند.دوست همسرم هم بود در اب شنا میکرد و رفت.به همسرم میگم واسه نون زیر استخر حساس نشه.یبار با سرعت اب استخر رو میخوام تعویض کنم تا نون های زیر اونو تمیز کنم اما با سرعت استخر پر میشه شدت اب ورودی زیاد بود.باز که گوشه گوشه اب زلال رو میبینم باز هم کف استخر نون ریخته بودن.به همسرم میگم طبیعیه این نون رو حتما این دوست ها اومدن ریختن کف اب و تمیز نکردن اشکالی نداره.سمت راست استخر اشپزخونه بود میرم داخلش میبینم تنگ و کوچیکه و بصورت راه پله میره بسمت زیرزمین .فامیل های خبرچین و ادمهای غریب و اشنا نشسته بودن .ظاهرا میخواستن منو غمگین کنن اما سریع از اونها دور میشم و میام درون استخر.ممنون از تعبیر شما

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲:۳۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید گذشته تان را بشورید و به آرامش برسید. می خواهید استراحت کنید و به تحمل و راحتی و ثروت فراوان برسید. شما در زمینه هایی از زندگی تان افراطی رفتار کرده اید و شاید حتی برای رسیدن به ثروت هم تمایلاتی افراطی داشته اید و می خواهید ایراد های زندگی تان را مرتفع کنید. گرمی و آرامش و راحتی زندگی شما زیاد نیست و خاطرات تلخی از گذشته هست که ذهنتان را مکدر کرده. اشخاص بدی در زندگی تان هستند که ناظر بر کارهای شما هستندو می خواهند از کارتان سر دربیاورند و فضولی کنند. شما رابطه احساسی قوی خودتان را با همسرتان حفظ می کنید و اجازه نمی دهید افکار منفی ذهنتان را آشفته و مغشوش کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۱۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت