کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

63 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

فرينا

فرينا : سلام عزيزم خواب ديدم توى يك مركز تفريحى هستم، با دوستم ، از يك راه رفتيم بالا ، به بلندى كه رسيدم همش آروزم اين بود اى ماش بتونم از اونجا شيرجه بزنم توى استخرى كه طبقه همكف بود و اون استخر از بالا معلوم بود، يكدفعه به يه طناب وصل شدم با طناب مثل حالت تاب خوردن عقب جلو رفتم، همه منو نگاه ميكردن كه زوم كنم رو استخر چون خيلى بزرگ نبود بايد دقت ميكردم دقيقاً شيرجه بزنم توى استخر، دوستم هم كنار اسخر منو نگاه ميكرد، بالاخره شيرجه زدم رفتم تو آب كه گرم بودگرماش خيييلى كم يه ذره زياد تر از حد معمول بود يه خانمى داشت استخر رو با شلنگ آبگرم پر ميكرد بعد شلنگ آبسرد انداخت كه بقيه رو با آب سرد پر كنه انگار آبش ميخواست متعادل بشه منم همچنان شنا ميكردم اما استخرش كوچيك بود و ازينور به اونور استخر، زود ميرسيدم

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۹:۲۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در زندگی بیداریتان با مسائل نامطمئنی روبرو هستید و می خواهید گام بزرگی بردارید و مشتاقانه ریسک کنید و هر چه سریعتر به اهدافتان برسید. به اهدافتان هم خواهید رسید و احساسات مثبت در زندگی تان جریان می یابد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۴۵
غزال

غزال : خواب ديدم استخر رفتم. رفتم لب آب استخر بسيار بزرگ و آب شفاف بود داخل قسمت عميق دو آقا و قسمت كم عمق دو تا خانم بودن برگشتم به خانمه كه كنار آب بود گفتم استخر خصوصيه انگار هيچ كس نيست. بعد ديدم مايومو نپوشيدم خواستم بپوشم ديدم عينكم نيست ميخواستم برم از داخل كمد بيارم كه بعد مايو بپوشم و برم شنا كنم. ولي شنا كردن رو در خواب نديدم.

پاسخ
لینک۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایط احساسی و مسائل عاطفی، خودتان را آسیب پذیر می دانید و فکر می کنید که در معرض نمایش هستید. دوست دارید به آرامش و راحتی برسید و اعتماد به نفستان بالا باشد . شما دوست ندارید که کسی افکارتان را به راحتی بخواند و بتواند خیلی راحت به قلب و روحتان نفوذ کند. شما ترجیح می دهید راجع به مسائلی که اطلاع و درک بالایی از آنها ندارید بدبین باشید و محتاط عمل کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۰۳
شیدا1

شیدا1 : سلام خانم هراتی عزیز.دیشب خواب دیدمی ک لباس مایو سلطنتی با پارچه پلنگی و خیلی خوشگل و متناسبو پوشیده تنم بود وشال سرم بود،دختر عمم وقتی اومد منو دید ناراحت شد و زیر لب بهم بد وبیراه گفت و با حسرت نگاه میکرد،بعد یک استخر متوسط بود ک عمقش هم متناسب بود و ابی تمیزوشفاف داشت گفتم خداروشکر راحت میتونم توش شنا کنم،ببخشید من صبح خوابو ثبت کردم ولی احساس کردم نرسیده،اگ اون رسیده دستتون اینو دیگ نزارین ،با تشکر

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیزم شما این خواب را صبح در تعبیر خواب لباس ارسال کرده بودید و همانجا پاسخ داده شد.

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳:۳۶
Zohre

Zohre : سلام
وقتتون بخیر ؛ خانم هراتی عزیز از اینکه هر روز وقتتون رو میگیرم شرمنده ام .خواب دیدم توی یک استخر هستم داخل آب . آب به رنگ قرمز بود که به نظرم با آب لبو به اون رنگ در اومده بود. سرم داشت میرفت زیر آب ترسیدم اومدم بیرون ؛ بعد دیدم یک دختر در داخل همون آب خفه شد .من لبه استخر ایستاده بودم و از ترس اینکه در آب بیافتم پرده کنار استخر رو که رنگ قهوه ای روشن بود رو گرفته بودم
بعد دیدم آروم آروم همونطور که پرده رو چسبیده بودم اومدم لبه خارجی استخر که پر از سنگ ریزه مثل ماسه بود . اون قسمت رو هم سر خوردم اومدم کنار ایستادم . بعد دیدم دارم شخصی رو نفرین میکنم مبگفتم هر کاری با من کردی رو خدا ذره ذره تقاصشو ازت پس بگیره .بعد دیدم همون شخص رو دفن کردیم فضا هنوز داخل همون استخر بود و من ناراحت بودم به خاطر نفرینی که کرده بودم و اینکه خیلی حرفها در دلم بود که باهاش صحبت نکردم .
با تشکر از لطف همیشگیتون .

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تحت احساسات شدید و هیجانات عصبی شدیدی هستید و حس می کنید که زندگیتان خراب شده و نفرینتان در حق کسی که آزارتان داده خواهد گرفت ولی باز هم دلتان از دستش خنک نمی شود و برایش آرزوی بدترین ها را دارید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۳۵
محسن

محسن : سلام. این خواب رو دختر خالم که یه زمانی عاشق هم بودیم دیده و برام فرستاده. خواب میدیدم اومدم خونه تو که یه خونه ویلایی خیلی بزرگ بود تو خونت یه استخر خیلی بزرگ داشتی رنگ بارز خونت سفید بود ،من و تو داشتیم شنا میکردیم بعد تو منو بغل کردی به خودت چسبونده بودی میگفتی دلم نمیخواد رازهای ما رو کسی بفهمه ،تو خواب خیلی دوستت داشتم ولی اصلا شبیه دوست داشتن الانم نبود بیشتر شبیه حس یه خواهر نسبت به برادرش بود با هم صحبت میکردیم ولی حرفهامون غیر قابل فهم بود البته برای بقیه چون اونجا چند نفر شبیه محافظ یه کم با فاصله از ما ایستاده بودن تو خوابم تو یه مرد مغرور ،جدی و یه کم خشن به نظر میرسیدی.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. از نظر او روحیه شما قوی و اعتقادات شما به ارزشهایی که برایتان مهم است راسخ است و فکرتان روشن است. شما و او راجع به مسائل احساسی تان با هم صحبت می کنید ولی دلتان نمی خواهد که کسی این رازها را بداند چون احساس می کنید که توجه مردم به شماست و چشمها روی شماست تا افکارتان و حرکاتتان را مورد بررسی قرار دهند. او احساس می کند که شما شخصیتی جدی دارید و نمی توان به راحتی به روحتان نفوذ کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۴۲
nasim

nasim : سلام خانوم هراتی عزیز
وقت تون بخیر . من خواب دیدم که بودیم مدرسه (الان حتی دوره ی دانشگاهمم تمام شده) بعد تو مدرسمون همون بستگانم که من بهش علاقه ای نداشتم و خواستگارم بود هم هست لباس سیاه تنش بود و انگار منتظر بود منم بی توجه بهش به دوستم گفتم بریم اون الان ازدواج کرده و رفتیم استخر ، استخر خیلی شلوغ بود خیلییی،من داشتم با مسئولش حرف میزدم که میگفتن کم عمقه تا کمرت ابه من اولش دوست نداشتم برم اما دیدم استخر خالی شده از جمعیت و ابشم تمیزه به دوستام گفتم بریم اونا گفتن نه بعضی هام دوست داشتن بیاین تو اب من خواستم برم تو اب دوستم میگفت نرو عمیقه گفتم نه اتفاقا گفتن کم عمقه وگرنه نمیرفتم اما وقتی من رفتم عمیق بود که اصلا پام به کف نخوردوبهشون فهموندم که عمیقه و خواستن منو نجات بدن و من بیدار شدم

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۷:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما احساس می کنید که درسهای زیادی هست که باید از زندگی بگیرید و با وجودی که مراتب عالی علم را پشت سر گذاشته اید در تعامل با مردم ساده دل هستیدو خیلی چیزها هست که هنوز بلد نیستید. خواستگار قبلی شما احساس افسردگی دارد و شما می خواهید احساستان را با دوستانتان در میان بگذارید و با آنها درددل کنید. خیلی ها هستند که درگیریهای احساسی دارند و نمی توانند راجع به مسائلشان به صورت عمیق با هم حرف بزنند. دوستان شما به شما پیشنهاد می دهند که خیلی عمیق وارد مسائل احساسی نشوید و برای خودتان درگیری احساسی به وجود نیاورید ولی شما گوش نمی دهید و خودتان را به دردسر می اندازید. خوابتان می تواند هشداری باشد که مراقب باشید که درگیری احساسی ( عاشق کسی نشوید که نمی شناسیدش اول بشناسید بعد عاشق شوید) برای خودتان به وجود نیاورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۱۸
Rahar

Rahar : سلام من خواب ديدم يه جايي كه انگار استخر بود ولي آخرش حس كردم كه يه خونه بزرگ هست كه ديواراش نارنجي بود توش پر آب هست و يه عده توش شنا مي كردن ، من با دوست پسر سابقم بودم بقيه هم انگار آشنا بودن ولي الان يادم نيست كي بودن،انگار همه لباس تنشون بود توي آب، حس نميكردم لختن، يه جايي من مراقب بودم كه اون غرق نشه ميگفتم مواظب باش شنا بلد نيستي توي واقعيت هم بلد نيست ، توي آب با هم راه ميرفتيم بهش گفتم ارتفاع آب از دهن تو بالا تر نيست پس خوبه ، يهو همين جور كه دور اونجا راه ميرفتيم از آب اومديم بيرون كه آب معدني بخره باز اومديم بريم توي آب ،ديدم آب اونجا تخليه شده انگار كف اونجا رو با شلنگ ميشستن، بعدش از اونجارفتيم تو يه خونه كوچيك روي ديواراش داشتيم گل برجسته كار مي كرديم و يه جاهايي رو مثل حاشيه قاب رنگ مي كرديم زردو آبي و سبزو... ميگفتيم اينجا كوچيكه ولي خونه خودمونه ، داشتم فكر مي كردم تلوزيون رو كجا بزارم يه قسمتي از خونه خيلي كجو كوله بود، تو خواب از اون خونه فقط يه حال كوچيك ديدم با همون جايي كه مثلا پذيراييش بود و داشتيم ديواراش رو تزيين ميكرديم،شوهر عمم هم تو خوابم بودن، ممنون ميشم تعبير كنين.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به دنبال آرامش اعصاب و ثروت هستید و طبیعتی برون گرا و سرزنده دارید و دوست پسرتان هم مثل شما فکر می کند. دوست پسرتان ولخرجی می کند و مهربان و متواضع است و شما مراقب او هستید که احساسات تند و هیجانی از او سر نزند و اشتباه نکند. همه شما و دوستانتان حرمت یکدیگر را نگه می دارید و در کار هم دخالت نمی کنید. شما می خواهید که جاپایتان سفت باشد و بنیانتان قوی باشد و به خواسته های زندگی تان برسید و با دوست پسرتان برای آینده نقشه می کشید. می خواهید آینده تان را بروفق سلیقه تان نقش دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۰۱
Ramin

Ramin : سلام ، ديشب خواب ديدم تو يه استخرِ خيلى لوكس بودم و استخر توى طبقه ى بالاى يه ساختمان بلند بود ، منم با يه شيرجه وارد استخر شدم و شنا ميكردم و آب روشنى داشت و من خيلى خوشحال و دلشاد بودم البته چند جوان ديگه هم اونجا داشتن شنا ميكردن ، لطفا تعبير كنيد ، ممنون

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما هم از لحاظ روحی بسیار شاد و موفق خواهید شد و هم به ثروت کلانی می رسید که خیالتان راحت می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹:۴۰
رعنا

رعنا : سلام عزيزم. خواهرم ديده وارد استخر شده و شنا كرده(گويا استخر داخل خونمون بوده، مطمئن نيست)
از طرفي در خوابش من اپيلاسيون كار شده بودم!!! خواهرم سرزده وارد اتاق ميشه و ميبينه من دارم يك زن غريبه رو اپيلاسيون ميكنم
شبتون به عشق

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. خواهرتان سعی می کند با احساسات مثبت به خودش آرامش ببخشد و در ثروت غوطه می خورد و شما هم سعی می کنید مشکلات دیگران را حل کنید و دنیای آرامی داشته باشید. شب شمام خوش

پاسخ
لینک۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲:۰۰
Madyar

Madyar : سلام، من خواب دیدم توی ی استخر خیلی کم عمق هستم، آبش شفاف بود، و ی مربی آقا داشت شنا یادم میداد، آخرش هم ی کتابچه کوچک که انگار توی پنبه قرار گرفته بود داد به من در مورد آموزش شنا، یکی از دوستام هم نشسته بود کنار استخر، انگار توی ی قطار بودم، و توی ی کوپه خیلی بزرگ با تختخواب های بزرگ، و قطار با سرعت حرکت میکرد، انگار مامانم هم قرار بود برسن ولی دیر کرده بودن، ی جایی رسیدن و منو صدا زدن کمک کنم برای بار و بنه شون. ی عالمه بسته های کوچک و بزرگ داشتن.....تشکر

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست عزیز لطفا از نوشتن 2 خواب در یکخواب جدا خودداری کنید اینکار خلاف مقررات سایت است . شاید شما در یک شب چندین خواب ببینید ولی فقط باید یک خواب را منوط به اینکه در صفحه مربوط به خودش نوشته شود ثبت کنید. یکباره از استخر پریده اید در قطار و اگر من بین شما و افراد دیگر استثنا قائل شوم نه قانونی است و نه اخلاقی. تعبیر خواب اولتان این است که شما راجع به یک مسئله احساسی سعی می کنید که ازکسی مشورت بگیرید. شما یاد می گیرید که صداقت و شفافیت داشته باشید و خیلی یکباره وارد رابطه احساسی عمیق نشوید. دانش و آگاهی شما در این مورد ضعیف است و تا حالا جایتان امن بوده و متحمل سختی نشده اید. خواب دومتان را لطفا در تعبیر خواب قطار ثبت کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۴۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت