کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخر

شنا کردن در استخر پر از آب روشن نشانه ثروت، سلامتی و عمری طولانی است. اگر آب کدر باشد احتمال به وجود آمدن اندوهی در زندگی تان وجود دارد. آب بدبو، بیماری است و استخر خالی نشانه انجام کاری است که منفعتی برایتان ندارد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

87 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

hediehhh

hediehhh : سلام. خواب دیدم که یه جایی رفتم که استخر داشت ولی استخر زنونه بود و استخرش کوچیک بود و منم رفتم که مایو بپوشم که برم استخر ولی دیدم یک مرد توی استخره و مثلا داره شنا به دخترا یاد میده و منم از اون گوشه داشتم نگاهشون میکردم و گفتم حالا که این مرد توی استخره نمیرم و گفتم توی استخر هم پر از دختره حوصله شلوغی رو ندارم و شاید این همه ادم توش هستن استخر رو کثیف کرده باشن، بعد دیدم اون مرد از اب اومد بیرون و رفت و دخترا هم دنبالش از اب بیرون اومدن و رفتن و دیدم استخر هیچ کس توش نیست و خلوته و با خودم گفتم حالا که خلوته یکم برم توش و شاید کلر داشته باشه تمیز شده باشه و رفتم توش و چون شنا بلد نبودم همینجوری بدنم رو میکردم توش و در میاوردم و یهو دیدم یکسری دختر از توی آب اومدن بیرون که بهشون گفتم شماها از کجا در اومدین که گفتن ما زیر آب بودیم اومدیم بیرون، دیگه بقیه خواب رو یادم نیست . ممنون .مجردم

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تمایل دارید که با مسائل احساسی سروکار داشته باشید و گذشته تان را بشویید برود. می خواهید که ذهنتان آرام باشد و زندگی خوبی داشته باشید. اما دنبال زندگی شلوغ نیستید. به ثروت و گشایش کار خواهید رسید. ولی شما دوست ندارید که در معرض نمایش باشید و زندگی تان را همه بدانند. سعی می کنید که در مقابل با مسائل احساسی هم با احتیاط برخورد کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۵۰
Ladantayebi

Ladantayebi : سلام وممنون از اینکه وقت ودانشتون رابه اشتراک میگذارید
من خواب دیدم رفته بودیم گردش کمی که اطراف رانگاه کردم دیدم یک جایی استخر طبیعی درسته شده از جریان اب کمی انطرفتر رانگاه کردم پشت درختها دیدم به صورت پلکانی استخرهایی درست شده که اب بسیار زلال داره واب هم روانه وتعدادی هم درحال شنا بودن من انگار کوچکتر بودم دویدم رفتم از مامان اجازه بگیرم که میخوام برم شنا وهی میگفتم شمامتوجه نیستین چقدراینجا زیباست شاید ادم هرگز درعمرش دیگه باچنین چیزی روبرو نشه مامان میگفتند ابش ۲۰ درجه است ومن میگفتم باشه من باید برم توش .واون حس میخوام برم تنی به اب بزنم درمن خیلی شدید بود.
اگر ممکنه بفرمایین بهم که چرااخیراپای ثابت خوابهام مامانم هستن یاخودشون هستن یابودنشون راتوخواب کاملا حس میکنم
بینهایت ازتون ممنونم که کمکم میکنین پیامهای ناخوداگاهم رادریافت کنم

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۳۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر از قدردانی شما. شما شخصیتی احساساتی دارید. دوست دارید که در تمام مراحل زندگی تان احساسات پاک در زندگی تان جریان داشته باشد. دوست دارید که عرق احساسات مثبت شوید. اما مادر شما احساس می کند که شما نیاز به حمایت دارید. گاهی از اینکه شما احساس ایزوله شدن یا کنار گذاشته شدن را داشته باشید ناراحت است ولی از نظر او شما همان دختر کوچک او هستید او به اینکه شما می توانید مستقل روی پای خودتان بایستید شک دارد. نگران شماست و بنابراین می خواهد از دختر کوچکش همه جا حمایت کند. سعی کنید منطقی تر رفتار کنید و احساسات شدید موقع تصمیم گیریهایتان از خودتان بروز ندهید تا اعتماد او را جلب کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۱۳
میثم

میثم : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز.

لطفا متن خواب غیرقابل نمایش شود.باتشکر.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که گذشته را بشویید و به آرامش برسید. می خواهید که احساستان را تایید کنید ولی همزمان نمی خواهید که خیلی درگیر مسائل احساسی شدید شوید و دوست دارید که منطقی فکر کنید. شما به ثروت خواهید رسید. قسمت دومی که شما فکر می کنید مربوط به پول است، در واقع همان قسمت اول است! اما قسمتی که باید شهادت دهید در واقع به این اشاره می کند که شما باید هشیار باشید و مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و وقتی انشالله از لحاظ مالی قوی تر شدید، و دوستانتان سعی کردند هندوانه زیر بغلتان بگذارند و شما را خیلی قوی تر از واقعیت جلوه دهند تا شما هم تحریک شوید و کارهای بزرگی برایشان انجام دهید، آن موقع باید هشیار باشید که سرتان را کلاه نگذارند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۳۳
mmar

mmar : باسلام و شب بخیر ، ممنون میشم اگر نمایش ندهید :

لطف می کنین اگر تعبیری داره بفرمایید.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز خوش. شما شروعی تازه و مثبت خواهید داشت و می خواهید تمام نگرانی های خودتان را از بین ببرید. با سر به درون احساساتتان می پرید و احساساتی رفتار می کنید. می خواهید گذشته را بشویید برود. آرامش و راحتی به زندگی تان می آید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۰۳
2020

2020 : سلام خانم هراتی جان، چند روز پیش خواب دیدم در یک خانه‌ای بودم یادم هست مادرم و خواهرم و افراد دیگری هم آنجا بودند، خانه‌ای که من نمیشناسم و خیلی زیبا و لاکچری و بزرگ بود، یک سینی آوردند همه‌اش مال من بود، داخل سینی دو فنجان قهوه و یک کاسه کوچک بود داخل کاسه نمیدونم دقیقا چی بود ولی یک چیزی شاید مثل قهوه بود اونم، گفتم من این را میبرم طبقه‌ی بالا و نشان فلانی میدم، برای رفتن به بالا نرده‌بانی بود من به سختی بالا میرفتم ولی دانه به دانه پله‌ها را بالا میرفتم و مادرم یکجوری دستانش دور من بود برای حمایت از من که یک وقت نیوفتم، ولی غر هم میزد، و من میگفتم من باید بروم بالا، نردبانش یک جوری وحشتناک خیلی صاف با کلی پله، رسیدم بالا ولی دیگه بالا مادرم نبود من بودم و آدم‌هایی در اطرافم، دیگه اون سینی دستم نبود یک چیزی دستم بود نمیدونستم چیست به همه میگفتم مرا راهنمایی کنید به من کمک کنید چیکار کنم، حتی یک استادام را دیدم از اون هم پرسیدم چیکار کنم این را، ترسیدم بمبی نباشه و یک پنجره بزرگی بود و من با شتاب آن را به بیرون پرتاب کردم، اول حس کردم نزدیک انداختم و اگر بمب باشه ما منفجر نشویم، بعد انگار همون استادم گفت تو اون را به یک کشوری نمیدونم کجا انداختی، بعد از طبقه بالا اومدم پایین این‌بار دیگه پله بود، همه پایین بودند و خانواده‌ام و دور یک‌ استخر تمیز همگی نشسته بودند و یک سری آدم‌ها شنا میکردند و ...، بعد کسی مرا به داخل آب آورد و من رفتم تو آب، آب پاک و زلال بود شروع به شنا کردم خیلی حس خوبی داشت (من در واقعیت شنا بلد نیستم) ولی خیلی خوب شنا میکردم و استخر خیلی بزرگ نبود و من مرتب دور میزدم و شنا میکردم، یک خانمی از دوستان اومد به من و مادرم گفت برای درمان این چیز میتونی این کارا را کنی براش و یک سری حرف دیگر که یاد نیست...

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شرایط زندگی شما متحول خواهد شد و افکار و ایده های تازه و بهتری به زندگی شما راه می یابد. با دست و دلبازی و سخاوت به شما خواهند رسید و موقعیتی برایتان پیش می آید که شما ار رفتاری که با شما می شود احساس امنیت خواهید کرد ولی باید قبل از اینکه دوستی تان را با کسی ادامه دهید، به موقعیتتان خوب فکر کنید. قبل از اینکه هر تصمیمی بخواهید بگیرید و هر کاری بخواهید بکنید باید دانش و بینش کافی در رابطه با آن را کسب کنید. نباید عجولانه تصمیم بگیرید و باید آرام باشید و سعی کنید که کمی روتین خودتان را عوض کنید و به حرف دل دوستتان هم توجه بیشتری بکنید. :))) شما سعی می کنید که در زندگی تان پله های ترقی را طی کنید و مادرتان هم حامی شماست ولی اهداف خیلی بلندی برای خودتان در نظر گرفته ایدو مادرتان نمی تواند در تمام مراحل زندگی تان با شما بماند و از شما حمایت کند. حمایت مادرتان است که با سخاوت و دست و دلبازی دست شما رسیده و اینطور نیست که همیشه، همه، بخواهند برای شما از خودشان مایه بگذارند و تمام تلاششان را برای حمایت از شما بکار بگیرند. اشخاص جدیدی به زندگی شما خواهند آمد و شما بسیار مضطرب خواهید شد و می خواهید احساسات منفی و تنش های عصبی و فکری تان را دور بریزید. شما با شرایطی که برایتان آشنا نیست مواجه می شوید تا مدتی که دوباره تصمیم می گیرید که به خانواده تان سربزنید. خانواده شما همان صفا و صمیمیت گذشته شان را خواهند داشت و شما هم ترحیح می دهید که گذشته تان را بشویید برود و شروعی تازه داشته باشید. دیگر برای شما مثل اول خوابتان رفاه و لوکس مهم نیست . حالا برای شما عشق و صفا و صمیمیت است که ارزش پیدا می کند. شاید شما قرار است برای ادامه ی تحصیل به کشور دیگری بروید؟!! تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸:۲۷
2020

2020 : بله قصد که دارم، یعنی جزء خواسته‌هام هست که برای ادامه تحصیل خارج برم، ان شااالله هم شرایط درست شد میرم، با توجه به خوابم برام رفتنم خوب هست؟

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : از خوابتان مشهود بود. همانطور که نوشته ام با مشکلات بسیاری برای پیشرفتتان مواجه می شوید ( نه برای رفتن بلکه در زمانی که خارج از کشور زندگی می کنید) و در نهایت اجتمال قوی بر می گردید.

پاسخ
لینک۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۴۱
Rojin

Rojin : با عرض سلام خواب ديدم دوست پسرم يه خونه خريده كه انگار قصد داشت با هم اونجا زندگي كنيم توي اتاق خواب اون خونه يه تخت سفيد با روتختي سفيد بود و يه در شيشه اي كه در كه باز ميشد يه استخر سيماني اما خالي از آب اونجا قرار داشت من درو باز كرده بودم و به استخرخالي زل زده بودم و داشتم به اين فكر ميكردم كه وقتي اين استخرو از آب پر كنه من و اون اينجا با هم رابطه ي جنسي برقرار ميكنيم ، مدام داشتم به اين موضوع فكر ميكردم انگار فكر كردن به اين موضوع رو دوست دشتم و دلم نميخواست حواسم پرت شه، اما دوست پسرم روي تختي كه گفتم دراز كشيده بود و دستاشو باز كرده بود به سمت من و مدام ميگفت اونجارو ول كن و بيا تو بغل من و ذهن منو از افكارم به سمت خودش و اينكه برم توي بغلش پرت كرد.(شايد لازم باشه توضيح بدم كه در واقعيت دقيقا شبي اين خوابو ديدم كه به طور جدي تصميم گرفتم بهش بگم تكليف رابطمون رو مشخص كنه و از اين حالت دوستي و بلاتكليفي به صورت جدي در بياره اما شرايط طوري هستش كه هنوز موفق به بازگو كردن اين موضوع نشدم اگرچه به زودي مطرحش ميكنم)سپاس از تعابير زيباي شما

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۹:۱۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما می خواهید که زندگی تان سرشار از احساس مثبت شود و گذشته تان و نگرانی هایتان را بشویید برود اما منابع شما خالیست و احساس خالی بودن می کنید. دوست پسرتان هنوز امکانات لازم را برای داشتن زندگی ای که شما آرزویش را دارید، ندارد. موقعیت ازدواج برای شما هنوز مقدور نیست و شرایطش فراهم نیست. اما فکر دوست پسرتان این است که در حال حاضر نسبت به شما صداقت دارد و دوستتان دارد و جایتان پیش او امن است ولی مشکلاتش را نمی تواند یکشبه حل کند. چه شما برای او محدودیت بگذارید چه نگذارید شرایط او همین هست که هست باید منطقی باشید و فکر نکنید که اگر امروز به او گفتید تا فردا بیا با من ازدواج کن از آسمان بر سر او سکه می بارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۵
Neda

Neda : اینو یادم رفت اخر خوابم اضافه کنم انگار باید اون مسیر رو حتما میرفتم.و انگار عشقم هم میخواست و مجبورم کرده بود برم و به اون مقصد برسم اجبار بود گویا

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰:۱۹
Neda

Neda : سلام خانم هراتی عزیزم انشالله سلامت باشیدو پیشاپیش میلاد علی بن موسی رضا مبارک امیدوارم حاجت روا باشید.من خواب دیدم انگار با عشقم تلفنی حرف میزدم (در واقعیت رابطه ی ما کات شده) اونم با من و با دوستم دعوا میکرد و همش میگفت زنگ زدی و باهام دعوا میکردبا من دوستم همش با من و دوستم دعوا میکردالبته قبل از خواب یاد دعواهای که شده بود بینمون افتاده بودم ولی نیت کردم انشالله جواب بگیرم در خواب. و منم سکوت کردم و جواب ندادم به دوستتم میگفتم جوابشو نده ولش کن همش هم ناراحت بودم به دوستم چیزی نگه که ناراحت شه.گفتم این الان بخاطر اینکه قبلا بهش توهین کردم ناراحته‌.(در واقعیت هم باهاش دعوام شد توهین کردم متاسفانه) و استرس اینو داشتم به دوستم چیزی نگه.انگار میگفت ازت شکایت میکنم.بعدش دیدم انگار در فضای بیرون یک خانم سن بالا داشت توی استخر توی باغ شنا میکرد یک خانم با موهای کوتاه و سن بالا و یک‌مایوی خیلی شل و کهنه پوشیده بود هی از اب میامد بیرون و شنا میکرد توی خواب میگفتم چرا با این سنش با مایو جلوی ی پسر جون دیگه شنا میکنه زشته الان دوس پسزمم میبینه.گفتم شاید خانومه کم عقله ولی داشت شنا میکرد.و ادم بدی نبود .بعدش انگار برای اینکه حالا نمیدونم چی رو میخواستم ثابت کنم یا برای کاری مربوط به عشقم میخواستیم سفر کنم و برم به شهری دیگه که کاری انجام بدم اون موقع شمال بودیم ولی میخواستم برم شهر دیگه ی شمال که عشقم هم اونجا بود یا میخواستم مربوط به اون کاری انجام بدم همش روی نقشه میگفتم مبدا اینجا و مقصد این شهره سریع بریم که به مقصدم برسم و کارم رو انجام بدم با دوستمم میخواستم برم .گویا میخواستم خودمو بهش ثابت کنم و بی گناهیم رو ثابت کنم بهش.اخه توی خواب ازم شاکی بود اولش فک میکرد مقصرم و عجله داشتم و دقیق نمیدونم مربوط به عشقم بود.و امادهی رفتن بودم. .و جایی از باغ گویا مشروب یا شراب بود که ما بی اعتنا بودیم.در واقعیت من با ایشون حرف نمیزنم چون غرورم با اینکه ایشون رو خیلی دوس دارم خیلی مهم تره.و گفتم ایشون بخواد برمیگرده. با اینکه کمی هم من مقصر بودم توکل به خدا کردم‌خیلی وقته از ایشون خبر ندارم و سپردم بخدا همه چیز رو چون و اون باید بخواد.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۱:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. تشکر . عید شما هم مبارک.قسمتی از خوابتان همانطور که خودتان هم فرمودید مربوط به افکار شما قبل از خواب است ولی شما از شرایطی که از قدیم برایتان پیش آمده و مسائل احساسی گذشته ناراحت هستید. اما یک مسیر مشخصی ( نقدیر) در زندگی تان هست که باید آن را قطعا طی کنید تا تجارب کافی بدست باورید و مجبورید به خاطر مشکلاتی که بین شما گذشته، امروز خودتان را از لذت محروم کنید. غرور جای خود دارد ولی اقرار به اشتباه عقلانیت بیشتری را نشان می دهد! غرور کاذب شیطان را از بهشت بیرون کرد. خیلی هم فکر نباید بکنید که چون خانم هستید هر چه اشتباه کردید باید فقط سکوت کنید و به اشتباهاتتان اقرار نکنید. سکوت مطلق همانقدر زشت و زننده است که دم به دم اشتباه کنید و دم به دم بگویید ببخشید، و یا اینکه مرتب به دست و پای عشقتان بیافتید و التماس کنید که دوستتان داشته باشد. اما به نظر من یکبار، الان که شرایط به این صورت است شما باید این راه را بروید. گوشی را بردارید به او بگویید نمی دانم که چه احساسی در حال حاضر داری ولی من فقط وظیفه ی خودم دانستم که به تو اقرار کنم که اشتباه کردم و ازت معذرت می خواهم. چیز بیشتری هم نگویید. اگر خواست به شما بر می گردد و اگر نخواست، شما برای خودتان جای سوال نگذاشته اید که اگر معذرت خواهی می کردم شاید بر می گشت. اگر او شما را دوست داشته باشد بر میگردد. اگر نه هم که هیچ ولی سکوت شما به خاطر غرور نهایت کم عقلیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱:۱۹
Seyamak

Seyamak : با سلام و احترام. در خواب استخر آب زلال و شفافی را که عده ای در آن شنا می کردند دیدم. خودم هم به داخل استخر رفتم و به آرامی شنا می کردم. بعضی ها زیر آبی شنا می کردند من بدون اینکه سرم زیر آب باشد شنا و از سمت دیگر استخر به راحتی خارج شدم.

پاسخ
لینک۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. احترام متقابل. شما می خواهید مشکلاتتان را پشت سر بگذارید شروعی تازه داشته باشید و به ثروت برسید. همه ی اینها را خواهید داشت مضافا به اینکه شما سعی می کنید که تمام مدت منطق و عقلتان را به کار ببرید و روشنفکرانه برای رسیدن به خواسته هایتان اقدام کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴:۴۶
tahmineh

tahmineh : خواب دیدم توی استخر باغ کسی که یک طرفه دوسش دارم و اون ادم نمیدونه هستم ، و یه خانم دیگه که کنار من لبه استخر با کمی فاصله نشسته بود . من توی قسمت کم عمق استخر توی اب نشسته بودم و اون اقا داشت شنا میکرد. اومد طرفم و با هم نزدیکی کردیم . من اول از حضور اون خانوم جوون معذب بودم ولی بعد که خوشم اومد دیگه یادم رفت ، چیزی که خیلی خوشم میومد سر اون ادم روی گردنم بود. انگار رابطه مون از روی عشق بود نه هوس و غریضه. بعد که تمام شد من میخواستم شورتمو که یه شورت سبز روشن بود بپوشم( همچین لباسی ندارم ) ولی نمیدونم چرا انقد سخت بود و هربار اشتباه میپوشیدم . توی همین حین اون اقا که باز داشت شنا میکرد ولی حواسش به من بود میگفت چرا میخوای بپوشی و مایل بود که نپوشم ولی من چون فک میکردم میخوام شنا کنم و از نظر بهداشتی بهتره بپوشم میخواستم بپوشم ولی دلیلمو نمیگفتم فقط میگفتم راحتترم، فک میکردم اگه بگم ممکنه ناراحت شه از اینکه فک میکنم اب استخر کثیفه! و با اون خانوم فقط همون موقه در مورد اینکه بهتره که شورت بپوشم حرف زدم. فک کنم در اخر تونستم بپوشمش.
بعد انگار مامان و خاله های اون اقا اومدن و ما رفتیم توی ساختمون که اشپزی کنیم. انگار عضوی از اون خانواده بودم!
اینم بگم که این روزا تصمیم گرفته بودم که این اقا رو بطور جدی فراموش کنم، اخه یه رابطه جدی داره گویا.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما فکرتان ناراحت است و درگیر رابطه ی احساسی با او هستید ولی سعی می کنید که خیلی عمیق وارد این افکار و رابطه نشوید برای همین دیده اید که در قسمت کم عمق استخر نشسته اید. خانمی که در استخر او بوده به ثروت و امکانات مالی او اشاره می کند که شرایط اقتصادی خوبی دارد و ارتباط جنسی شما با او اشاره به این دارد که شما از او دور و جدا هستید. اینکه شما لباس زیر به تن ندارید بیانگر ترس شما از این است که احساس و راز شما بر ملا شود و او هم نسبت به این مسئله اهمیت نمی دهد که می خواسته لخت باشید. در عوض سعی شما در این بوده که این لباس زیر را بپوشید تا نشان دهید که شخصیتی با کرامت دارید و می خواهید احترامتان بالا بماند و شما را پست و پایین و ارزان نپندارند. می خواهید عشقتان را به او نشان دهید و اصرار او برای اینکه لخت بمانید به این اشاره می کند که او به شما توجهی ندارد. رابطه ی جنسی شما و او علاوه بر دوری شما از ایشان به این تمایل شما برای برقراری ارتباط با او اشاره می کند چون فرمودید که در واقعیت او از اینکه شما دوستش دارید اطلاعی ندارد. شما شاید بتوانید رابطه ی گرمی با خانواده ی او به عنوان یک دوست بسازید ولی قلب او پیش شما نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۴۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت