کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استخوان

اگر کسی استخوانی از اعضای بدن را شکسته ببیند و خود یا کسی آن محل شکسته را ترمیم می کرد، زیانی است که به شخص می رسد ولی جبران می شود. اگر استخوانی از اعضای بدن را بدون اجزای آن مشاهده کرد، زیانی از پایه و سنگین بر مال و سرمایه وی وارد می شود.

تعبیر خواب پیدا کردن استخوان

یافتن استخوان، به دست آوردن مال است بخصوص اگر گوشتی به آن چسبیده باشد. اگر سر سفره نشسته بودید و کسی قطعه استخوانی همراه با گوشت از ظرف خودش برداشت و در بشقاب شما نهاد، بوسیله کسی پول بدون زحمتی به دست می آورید. دادن استخوان به دیگران نشانه کمک و مساعدت شما به دیگران است. اگر استخوانی در راه افتاده و شما آن را با نوک پا زدید و دور انداختید، موردی پیش می آید که شما منع خیر می کنید.

اگر استخوانی چرب داشتید به طوری که دست و انگشتان و آستین شما را آلوده کرد، از طریق غیر مجاز نفعی می برید که بعدها وجدانتان احساس ناراحتی می کند. اگر درخواب دیدید که استخوان شما شکسته در امر معاش شما خللی پیش می آید. اگر خواب ببینید استخوانهایتان از زیر پوست بدن تان بیرون زده است، کسی قصد دارد شما را به خیانت وادار کند.

نفایس الفنون استخوان را (مال حرام) می داند.
محمدبن سیرین می گوید: استخوان در خواب، مالی است که مردم به وسیله آن معیشت کنند.
ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند که استخوان کسی را که شکسته بود می بست، کردار نیک کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: تعبیر دیدن استخوان بر هفت وجه است:
  1. آرزو،
  2. خویشاوندان،
  3. فرزند،
  4. سرپرست و قیم خانه،
  5. مال،
  6. برادران،
  7. دوست و شریک.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

الياس

الياس : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم مچ دست چپم پوستش ترک خورده ، ترک کم کم گسترش پیدا کرد و دورتا دور مچم رو گرفت تا حدی که تونستم استخونش رو ببینم بعد یه لایه نازک دیگه هم بریده شد و سر جاش موند (الان که فکر کی کنم مثل واشر بود) انگار حس کردم از دستم قطعات پلاستیکی و میله ی فلزی بزرگی خارج شد همون طور که دستم ترک می خورد دستمو به پدرم نشون دادم پدرم یه سری پلاستیک یه میله ی فلزی آورد که انگار اونا بودن که از دستم خارج شده بودن و فکر می کرد که چطور باید اونا رو جاشون بندازه میله شبیه قطعات ماشین بود البته حس کردم شبیه استخون مکانیکی هم می تونه باشه و ضمنا رنگش سیاه بود و پلاستیک ها شبیه اتصالات لوله کشی و رنگشون فک کنم سفید مانند بود وقتی میله رو با دست لاغرم مقایسه کردم اندازش قابل توجه بود و پلاستیک ها هم احتمالا بزرگ تر بودن اما سوراخشون جوری نبود که بتونه دست من رد بشه پس تعجب کردم که چطوری این از دست من خارج شده و اینکه میله سبک تر از چیزی که انتظار داشتم بود خون یا گوشتی یا صحنه وحشتناکی هم در کار نبود
سربلند‌ و موفق و سلامت باشید

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما نگران این هستید که دیگران چگونه شما را می بینند و باید سطحی نگری را کنار بگذارید و حقیقت خودتان و دیگران را خوب درک کنید. شما قادر هستید که توجه دیگران را جلب کنید ولی در یک رابطه ی نامتعادل و یا یکطرفه هستید. شما احساس می کنید که به اندازه ی کافی از پس انتظارات دیگران بر نمی آیید و به پایشان نمی رسید. در وجود شما انعطاف پذیری وجود دارد ولی گاهی تقلبی یا مصنوعی برخورد می کنید و بی عاطفه می شوید. باید سعی کنید با خودتان روراست باشید. شاید در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکل دارید و احساستان این است که به هویت شما حمله می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۴۲
طيام

طيام : سلام خواب ديدم توى كاراموزى مربوط به درسم همراه استادمون يك تعداد زياد -٧-٨تا اسكلت بدن انسان پيدا ميكنيم درواقع جنازه هايى هست كه بعد از چندين سال پيدا شده و فقط استخوان هاش سالم مونده و بعضياش كامله بعضياش ناقص و آثار پوسيدگى لباس و جسمش روش هست و بعضياش خون خشك شده.ميدونم كه اينا همشون يكجا در يك حادثه كشته شدن و ما درحال بررسى اونا هستيم اما كمى دلهره و ترس بهم ميدن و استادم بابت اينكه بهشون دست نميزنم و از خودشون ميخوام كه جا به جا كنن اسكلت هارو ازم ناراحت هستش و داره غر ميزنه و من اعصابم خورده ميشه.(درسم اصلاً مربوط به جنازه انسان نيست اما در خواب اهميت داشت) ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييذ

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اسکلت در خواب بیانگر چیزی است که هنوز تکمیل نشده مثل برنامه ریزی در مورد یک پروژه. و نشانه تغییر و تحول در زندگی شماست. مرحله ای از زندگی شما تمام می شود و به مرحله ای دیگر وارد می شوید. همینطور شما در مورد بعضی از نقاط قوت و ضعف خودتان در مورد خط فکری تان، مسائلی را متوجه می شوید. مسائلی را که مربوط به گذشته است و فراموش کرده اید دوباره به ذهنتان می آید و خودتان باید با این مسائل کنار بیایید و حل و فصلش کنید نه اینکه از دیگران انتظار داشته باشید که شما را بی قید و شرط درک کنند و هر چه کردید از نظرشان خوب و معقول بیاید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۱۶
حمید قاسمی

حمید قاسمی : سلام.درود برشما
درخواب دیدم یک اسکلت که حالتی بود تمام اندام گوشت داشت یا نیمه جسد .که احساس میکردم به خواهر بزرگترم ربط داره .نه جسد او.
باتشکر

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. خواهر شما در مرحله برنامه ریزی برای یک موقعیت یا پروژه است؛ کاری که هنوز کاملا توسعه نیافته است. اسکلت نمادی از تحول و تغییر است و خواهرتان می خواهد به ته چیزی برسد و کاری را تمام کند. ولی فعلا نمی خواهد راجع به آن حرف بزند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۵۳
Noora

Noora : سلام وقت به خیر
خوابی که دیدم اسکلت توش نسبت به بقیه عناصر خواب پررنگتر بود به این دلیل اینجا تعریفش کردم.
خواب دیدم توی جاده امام زاده داود بودم همونطور که میدونید جاده کوهستانیه و بعضیا الاغ اجاره میکنن همراه هر الاغی یک یا دو اسکلت آدم بود که چادر سرشون بود و تفنگم دستشون و کنار الاغا راه میرفتن یه نفرم گهگاهی با شلاغ ضربه میزد به اسکلتها که حواسشون باشه الاغا حرکت کنن...
منم چادر مشکی سرم بود صورتم اسکلت بود ولی بدنم عادی و داشتم با فاصله بیست متری از اونا و تنها میرفتم و با خودم میگفتم صورتم اینطوریه چادرم سرم هست فکر نکنن منم اسکلتم منم بزنن به این فکر میکردم اگه منو بزنن بدنم گوشت داره دردم میاد.
ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.

پاسخ
لینک۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اسکلت نمادی از تحول و تغییر یا مرگ است. کسانی که به زیارت می روند در آرزوی تغییرات خوشایندی برای زندگی خود هستند و می خواهند که شرایط کنونی بمیرد و آنان از نو زندگی خوبی به دست آورند. روحیه آنان در حال حاضر افسرده است و زندگی آنان هنوز به نحو دلخواه توسعه نیافته است. شما در مرحله برنامه ریزی برای رسیدن به یک موقعیت جدید هستید و در حالی که ظاهر خود را خشک و سرد و بی روح و مستبد نشان می دهید اما دلتان نرم است و آسیب پذیر هستید. همه شما و کسانی که حاجتی دارند دنبال خر مراد خود ( برای رسیدن به آرزوهایشان) در تلاش و تکاپویی مستمر هستند و شلاق حمایتی است که از آنان می شود که زنده بمانند و آرزوهای خود را از یاد نبرند. برای دفع مشکل خود به امام زاده داوود متوسل شوید و نذر او کنید.

پاسخ
لینک۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲:۵۴
مریم

مریم : سلام خواب دیدم چن تا ظرف کثیف بالای کمدم هس تو یکی شون استخوان پاچه گوسفند بود ومن با خودم می گفتم چرا ظرفای کثیف رو جمع نکردم باید ببرمشون بیرون بعد یه دفعه دیدم یه خاکستری به اندازه نخود به دامنم افتاده ودود میکنه فوری خاموشش کردم تعبیرش چیه

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما به خاطرات قدیمی مالی و اقتصادی که موجب ناامیدی و نارضایتی شما شده فکر می کنید و معتقد هستید که باید برای آینده ای روشن برنامه ریزی کنید. ناامیدی و تاسف فقط باعث بالاگرفتن آتش خشم و عصبانیت و نارضایتی شما شده و روحتان را آزرده می کند پس به جای نا امیدی، سریع به آرامش فکر می کنید و در صدد احیای زندگی خود و جبران خسارت ها می افتید.

پاسخ
لینک۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰:۴۰
Seyavash

Seyavash : سلام وعرض احترام.
درخوابم در کنار یک ساحل یک رودخانه بودم که کسی داشت حفره ها ویا قناتهایی را نشان می داد و در حالی که قرآن دستش بود نام حضرت علی را در قران که همراه سایر بزرگان همچون ذالقرنین آورده شدکه به مانشان ویا برایمان می خواند و می گفت این قناتها حاصل کار حضرت علی (ع)است در کنار محل ساحل و قناتها ویا راههای زیر زمینی مقدار زیادی استخوان ریخته شده بود و یک گاو که ظاهرش سالم و فربه ولی مرده و خشک شده بود دیده می شد که علی رغم ظاهر سالمش فقط استخوان واسکلت گاو و پوست آن دیده می شد و درکنار استخوانها افتاد.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. با احترام متقابل. دیدن رودخانه به این معنی است که شما اجازه می دهید تا عمرتان با جریان موجود پیش برود و شناور دور شود. زمان آن رسیده که در جهت دهی به زندگی خود، نقش تصمیم گیرنده تری بگیرید و این خوشی های لذت بخش و صلح و کامیابی را به طریقی در مسیر معنویتان در زندگی پیش ببرید (قنات) همانگونه که حضرت علی ع ثروتمند بودند ولی تک خوری نمی کردند و ذوالقرنین (صاحب 2 شاخ- کنایه از کوروش کبیر در قرآن مجید- به دلیل 2 شاخ بودن کلاه کوروش و فتوحات او بر طبق روایات بعضی از اندیشمندان اسلامی) که ریشه ای ایرانی داردو با وجود ثروت بسیار زیادی که داشت اولین منشور حقوق بشر را نوشت و حق همه کارگران و اعیان و اشراف را به عدالت می داد و با برده داری مخالفت می کرد، از همین شیوه حضرت علی ع ایشان هم در زندگی رعایت می کردند. ( منظور خواب شما این است که چه خودتان را تابع مسلمانی چون حضرت علی ع بدانید و چه تابع فرهنگی ایرانی و به تبعیت از پادشاهی ذوالقرنین، این شیوه زندگی درست ترین است که تک خوری نکرده و ثروت خود را به مسیرهایی کوچک برای رساندن ثروت به فقرا تقسیم می کردند (در راه معنویت و رسیدن به عشق خداوند). استخوان ها نمایشی برای رازهای فرهنگی، خانوادگی و شخصی است که بدانید آخر و ته همه ثروتها به استخوان شدن و مردن ختم می شود و گریزی از آن نیست و گاو که نماد ثروت و باروری و تغذیه و برکت است، در نهایت با تمام عظمت خود، استخوان خواهد شد و پاسخگوی نیازهای شما نیست. ( کل خواب این است که از ثروت خود به فقرا ببخشید و دنیا پرست نباشید.) تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸:۳۷
nazanin

nazanin : سلان. من قبلا خواستگاری داشتم که هر دو همو می خواستیم اما به دلایلی سر نگرفت...و اون فرد با کسی ازدواج کرد...در خواب دیدم اسکلت زن اون فرد در یخچال خانه ماست.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۱:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او همچنان به شما فکر می کند و گاهی می گوید اگر شما با او فامیل و خانواده شده بودید شرایط چگونه می توانست باشد و اینکه او زن خود و شما را با هم در خاطر خود مقایسه می کند و شما را باعث ازدواج خودش و آن شخص می داند و اجبار تحمل سردی رفتار زنش را به دلیل سر نگرفتن ازدواج با شما می بیند.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵:۰۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت