کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استر یا قاطر

اگر کسی ببیند بر قاطر ماده سیاه رنگ و بلند بالایی سوار است، با زنی محترم ازدواج می کند و اگر قاطر سفید باشد، آن زن زیبا و خوبروی است. اگر ببینید که سوار استری هستید که زین و پالان و دهنه دارد زندگی شما در خانواده روال مطلوبی می گیرد و اگر ازدواج نکرده اید ازدواج می کنید و چنان چه ازدواج کرده اید و با همسر خود اختلاف دارید رفع کدورت می شود و صلح و دوستی جای آن را می گیرد.

گوشت استر مال زن است. شیر استر غم و رنج است و در خواب، خوردن شیر قاطر نیکو نیست. اگر در خواب دیدید که با استری حرف می زنید نشان آن است که عملی غیر معمول انجام می دهید که موجب حیرت و اعجاب دیگران می شود.

نفایس الفنون سوار بودن بر استر را نشانه عمر دراز دانسته است.
محمد ابن سیرین نوشته: اگر بر استری سوار هستید که مشاهده می کنید آن استر بد خو و سر کش است، نشان آن است که خودتان رفتاری ناپسند دارید و باید در اصلاح خویش بکوشید.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

1 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مینا : سلام و خدا قوت
من خواب دیدم یه قاطر دارم و با داداشم سوارش شده بودیم و میرفتیم کربلا.
پنج دقیقه قبل از اذان صبح بیدار شدم

با تشکر

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۶:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر مجرد هستید با مردی مطیع و رام ازدواج خواهید کرد که از شما و برادرتان حمایت می کند و طول عمر خواهید داشت. اگر متاهل هستید، سوار بر خر مراد خواهید بود و به آرزوهای خود خواهید رسید. سفر به کربلا به این تعبیر می شود که کاری انجام داده اید که ثواب زیادی در حد زیارت کربلا دارد و حاجت روا خواهید شدو امنیت خواهید یافت.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹:۱۶

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت