کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استغفار

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در خواب استغفار می کرد، خداوند او را صاحب مال و فرزند می کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: استغفار کردن درخواب چهار وجه است.
  1. مال،
  2. فرزند،
  3. آمرزش از حق تعالی،
  4. توبه کردن از گناهان.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

4 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sogoljan

sogoljan : سلام و ممنون از بودنتون. من مجردم. خواب دیدم توی یه تاریکی عمیق قرار دارم صدای سه نفر میومد یکی عمم یکی دختر عمم و یکی زن عموم که هر کدوم ایه ای بهم میگفتن بگم که هیچکدوم یادم نموندن فقط ذکر دخترعمم یادم موندکه بهم گفت بگو لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. این وسطا خوابای دیگه ای هم دیدم که خیلی طولانی هستن و نمینویسم اما در انتهای خوابم دیدم که توی تاریکی و ظلمت شدیدی تنها کز کردم وخودمو جمع کردم دورو برم از یه پرده مشکی پوشیده شده نمیتونم جایی رو ببینم بس که تاریک بود فقط ناراحت بودم که چرا همچین اتفاقی برای من افتاده که یهو صدای گریه زنی رو شنیدم که داشتن مردا کتکش میزدن به خاطر گناهی که کرده بود من شنیدم و ترسیدم و بلند بلند گریه کردم از شدت ترس و با گفتن استغفرالله از خدا میخواستم این بلا سر من نیاد و کسی ندونه چه اتفاقی برام افتاده. لازم به ذکره که من چندین شب پی در پی با گریه و التماس نماز میخوندم و از خدا میخواستم منو ببخشه و آبرومو حفظ کنه و برام نشونه ای بفرسته وگرنه دست از التماس و گریه برنمیدارم که این خوابو دیدم و شب دیگش یه خواب دیگه که اوند در قسمت دیگه ای مینویسم.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما گناهانتان آمرزیده خواهد شد و خداوند با وجود احساس سختی که الان در زندگی تان حس می کنید به شما حضرت یونس ع در شکم نهنگ را یاد آوری کرده است. این ذکری که فرمودید بخشی از دعای حضرت یونس ع است که هنگامی که حضرت يونس (عليه‌السلام) در شکم ماهی در حال اضطرار به سر می‌برد، به درگاه خداوند متعال دعا کرد. پروردگار متعال دعای حضرت يونس (عليه‌السلام) را اجابت فرمود. در سوره انبیا: وَذَا النُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَيْهِ فَنَادَى فِي الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ ﴿۸۷﴾ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ ﴿۸۸﴾ و ذوالنون را [ياد كن] آنگاه كه خشمگين رفت و پنداشت كه ما هرگز بر او قدرتى نداريم تا در [دل] تاريكيها ندا درداد كه معبودى جز تو نيست منزهى تو راستى كه من از ستمكاران بودم (۸۷) پس [دعاى] او را برآورده كرديم و او را از اندوه رهانيديم و مؤمنان را [نيز] چنين نجات مى‏ دهيم (۸۸) . شما باید برای آمرزش گناهانتان نماز غفیله را بین نماز مغرب و عشا بخوانید و این دعا در همین نماز هست. برای اطلاعات بیشتر در مورد نماز غفیله به مفاتیح الجنان رجوع کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۰۶
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. تشکر.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تماما مهارت های فیزیکی و ذهنی تان را در راه رضای خداوند به کار خواهید گرفت و با تمام وجودتان از خداوند طلب آمرزش می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۴۰
Amin Hoseini

Amin Hoseini : سلام خواب دیدم برف بسیار زیادی آمده بود و اعلام کردند که طوفان بسیار وحشتناکی همانند یک سونامی مخرب و یا شاید آخر الزمان در راه است من هم به همراه چند نفر از توی برفها حرکت کرده و سعی می‌کردیم به قله‌ی کوهها برویم و از هر جایی که عبور می‌کردیم پشت سرمان درها را می‌بستیم در آخر به یک جایی رسیدیم که چند نفر آنجا بودند و همانند مسیحیها دعا می‌کردند منهم می‌خواستم به آنها بگویم که اسلام بیاورند و قبل از اینکه بمیرند مسلمان شوند ولی یادم‌ نمیاد به آنها گفتم یا نه . خودم آنجا مشغول نماز خواندن شدم و پس از اتمام نماز شروع کردم به استغفار کردن و دعا نمودن .

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۲:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سختیهای اقتصادی و رکود در راه است و شما سعی می کنید که از این سختی ها دوری کنید و به اوج موفقیت برسید. در نهایت متوجه می شوید که عده ای از کسانی که در اوج موفقیت قرار دارند و از این سختی ها خطری شامل حالشان نمی شود، در دینشان به اشتباه و گمراهی رفته اند و رفتارشان مسلمانی نیست! شما اما می بینید که اخطار به اینگونه افراد که می دانند چه کار می کنند و باز همان کار را ادامه می دهند، فایده ای ندارد و آنان نصیحت پذیر نیستند. ولی سعی می کنید که خودتان رفتاری خدا پسندانه داشته باشید و گناه نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۱۰
Mana

Mana : سلام و درود استاد بزرگوار خواب دیدم روی نیمکت با چند نفر دیگه نشستم و روی زمین مقداری برنج خشک ریخته و من مدام دارم از خدا طلب بخشش میکنم بخاطر اون برنجاییکه روی زمین ریخته، پشت هم تکرار میکنم خدایا منو ببخش. بعد میبینم توی آبم انگار کنار دریا بودم و حالا توی آب غوطه ورم اما نزدیک ساحلم یه دخترخیلی کوچیک هم که دختر منه میاد توی آب و من روی دستام نگهش میدارم که غرق نشه گاهی پاهام به کف آب میرسه و گاهی عمیق تره. ممنون میشم تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما نیاز دارید قبل از اینکه در زندگی به جلو رفته و پیشرفت کنید، و دست به کاری زده و وارد عمل شوید، اول به اشتباهات گذشته خودتان فکر کنید و تصمیمات و انتخاب هایی را که می خواهید بگیرید را زیر سوال ببرید تا مطمئن شوید که کاری که می خواهید انجام دهید درست است یا خیر و اینکه می خواهید خدای بزرگ با کار شما رضایت داشته باشد و گناهان گذشته شما را ببخشد و برای اینکه در گذشته فرصت هایی را از دست دادید که بعضا خود شما شاید مقصر بودید، شما را بیامرزد. خدای بزرگ صدای شما را شنیده و گناهانتان پاک شده است. شما با دریای بزرگی از احساس مثبت الهی روبرو هستید و جاپایتان سفت است. به اهداف خود خواهید رسید و تمام امکانات مالی و توانایی های خودتان را دو دستی در خدمت خدای بزرگ قرار خواهید داد تا روحتان را صرفا غرق در لذات دنیایی نکنید بلکه اهدافتان را الهی قرار دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳:۵۶
Mana

Mana : الحمدلله، این بهترین و ارامبخشترین چیزی بود که شنیدم، خداوند مهربان خیر دنیا و آخرت نصیب شما و همه مون بفرماید.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : انشالله . آمین.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷:۵۰

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت