کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استغفار

محمد ابن سیرین می گوید: اگر کسی ببیند که در خواب استغفار می کرد، خداوند او را صاحب مال و فرزند می کند.

    امام صادق (ع) می فرماید: استغفار کردن درخواب چهار وجه است.
  1. مال،
  2. فرزند،
  3. آمرزش از حق تعالی،
  4. توبه کردن از گناهان.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

7 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

sogoljan

sogoljan : اون قسمت که نوشتم گفته برام خوب نیست منظورم این بود که گفت دیدن من برای اون خانم خوب نیست و منو نذیرفت

پاسخ
لینک۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۳۱
sogoljan

sogoljan : سلام و عرض ادب. از وقتی به خوندن نماز بین مغرب و عشا توصیه کردین دارم مرتب میخونم. دیشب مجدد خواب دیدم که توی یه ازدحامی از جمعیت قرار دارم که عبور از بینشون بسختیه اما میتونم رد شم و این جمعیت توی یه محیط سربسته بود که از این اتاق به اون اتاق باز میشد و سقف داشت سقف کوتاهی انگار شهری توی خونه های به هم پیوسته بود عین پاساژا که راهی به بیرون نداشت.تو خیالم پدرم باهام بود اما مادرم با غرور روبروی من تند تند میرفت که من بهش نرسم و من حواسم به جلو هست که نکنه گمش کنم و با غم خودم ناراحت و دلشکسته بودم و از بی پناهی میترسیدم. دیدم مادرم که چادر ب سر داشت زنی رو شناخت و بوسید من هم رفتم که منم ببوسه گفتم لابد اشنا باشه بدونه منم دخترشم اون به گردن مادرم یه کیف دسته دار آویزون کردو بوسیدش من رفتم جلو دیدم قدش خیلی بلنده من کوتاه قد نیستم اما اون خیلی بلند بود قدشو راست کرد نتونم ببوسمش گفت برام خوش یمن نیست برو و من خجالت کشیدم از زن کناری ک این صحنه ضایع شدن منو دید و معذرت خواستم و رفتم. ذوباره انگار از اول همین خوابو دیدم با همون جزیات دوباره خواستم بعد مادرم ک کیفی بهش داد ببوسم زنو ک دوباره همون کارو کرد مادرم کیفو زیر چادرش کرد گفت میبره برای خواهرم. از شلوغی خارج شدم به یه مکان روشن و خونه بزرگ با سقف بزرگ رسیدم اونجا کسی نبود بجز عمه بزرگم داشتم گریه میکردم و رومو گرفتم عمم نبینه و پله هارو بالارفتم و گریه میکردم و میگفتم خدایا منو بببخش من چیزی جز بخشش نمیخوام.بالارفتم صدای گریه زنی بود که انگار صاحب خونه اینجا بود عمه کوچیکم پیشش بود هرچی گشتم کسیو ندیدیم فقط صداشون بود ترسیدم این عمم به همه بگه این عمم تو واقعیت ادم خوبی نیست.ب اشپزخونه ای که وان حمام خیلی بزرگی داخلش بود و داخل وان چنتا شیر بود اما اب نبود رسیدم دیدم چقد اشپزخونش بزرگ و قشنگه و پر کابینته دلم خواس مال من میبود یهو گفتم من لیاقت همه چیو از خودم گرفتم چه توقعاتی دارم با گریه از پله ها برگشتم و و همینطور که اشکام رو صورتم میریختن و پاکشون میکردم میگفتم خدایا همه میگن شما ارحم الراحمینید خودتونم میگید من رحمان رحیمم در ایه بسم الله الرحمن الرحیم پس منو ببخش خواهش میکنم منو ببخش ای رحمان رحیم ای بخشنده ترین ک پناهی جز تو نیست به من رحم کن و منو ببخش .عذر میخوام خیلی طولانی شد ببخشید شرمندم.

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. دوست عزیز مادر شما متاسفانه به این زنهایی که دعا نویسی می کنند رو آورده و برای خواهرتان دعا گرفته و این کمک گرفتن از جنیان بسیار کار زشتی است. من برای شما بعد ار تعبیر خوابتان مطلبی در باره نکوهش و بدی استفاده از دعا نویسی و کمک از جنیان می نویسم که می خواهم به دقت آن را بخوانید. شما به خدای بزرگ رو خواهید آورد و از او کمک خواهید گرفت ولی اگر امید دارید که خداوند شما را ببخشد، باید اول خودتان خودتان را ببخشید!! تا زمانی که خودتان را نبخشید، یعنی توکل کافی به خدای مهربان ندارید. خانه ی بزرگ و آشپزخانه ی مرفه همان گرمی و آرامش است. شما همه چیز با کمک خداوند می توانید داشته باشید ولی مادرتان سر از دخمه و بازار شلوغ و جادو جنبل بازی درآورده. پس مقام شما بالاست. دلتان روشن باشد و از هیچ چیز نترسید. خدا با شماست. اما این قسمت را خوب بخوانید: شما باید از ارتباط با جن ها و دعانویسان پرهیز کنید و اینکارها واقعا گناه است شر کارتان گردنتان را می گیرد و در نهایت به ضعف اعصاب یا دیوانگی خدای نکرده دچار می شوید. همانطور که در قرآن آمده هیچ برگی از درخت نمی افتد مگر اینکه خدا بخواهد. جادو فقط برای کسانی موثر واقع می شود که به جادو ایمان دارند و قدرت آن را بالاتر از قدرت خدا می دانند. آیه 6 سوره جن می فرماید: یک عده از انسان ها و نوع بشر، به جای پناه بردن به خدا، به جن پناه می برند در صورتی که اجنه نمی توانند پناه آنها باشند. ( پس این کارهای دعا نویسان برای اجیر کردن اجنه برای موفقیت انسان ها در زندگی شان وعده ای دروغ و باطل است. هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست! ) در جای دیگری در قرآن در سوره بقره آیه 102 آمده که (عده ای از بنی اسرائیل از دو فرشته که در بابل نازل شده بودند، به اسم هاروت و ماروت که دعاهایی می آموختند، که بین زن و شوهران جدایی می انداخت، و جدایی نمی انداخت مگر آنکه خدا می خواست!! ) و این به این معنی است که حتی اگر جنیان بخواهند کاری کنند، موفق نمی شوند مگر اینکه خدا بخواهد! حالا جای سوال است که مگر خدا می خواهد؟ مگر خدا دوست دارد که کسی بد بخت شود؟ حقیقت این است که اگر جنیان به خودی خود می توانستند به انسان ها آسیب برسانند، احدی بر پشت زمین باقی نمی ماند زیرا شیطان از بدو خلقت انسان با او دشمنی داشت!! خداوند انسان ها را دوست دارد و عاشق آنان است زیرا از روح خود در بدن انسان دمید. تنها کسانی اسیر جادو جنبل می شوند و آسیب می بینند، که معتقد هسنند که قدرت شیاطین از قدرت خداوند بیشتر است. معتقد هستند که خداوند مهربان نیست و حامی بنده های خود نیست. معتقد هستند که خدا نمی بیند و نمی شنود و آنان را رها کرده تا شیاطین و اجنه بتوانند آنان را اذیت کنند. خداوند به واسطه چن ها، باور انسانها را نسبت به قدرت خودش آزمایش می کند. تا بفهمد که چه کسانی به او توکل می کنندو چه کسانی به اجنه!! این باور منفی انسانها، انرژی منفی دشمنانشان و اجنه را جذب کرده و آنان را آسیب پذیر و مغلوب می کند. اگر شما به خدای بزرگ و الرحم الراحمین ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که عشق او شامل حال بندگانش است، هرگز آسیبی از هیچ جنی نخواهید دید. برای کارهایتان هم مطلقا از این دعا نویسان کمک نگیرید. گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!! تشکر از همراهیتون..

پاسخ
لینک۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۳۳
sogoljan

sogoljan : سلام ممنونم از راهنماییتون ممنونم. من الان مجردم اما تو سن پایین ازدواج کرده بودم و وقتی همسرمو از دست دادم خیلی ترسیدم که با سن کمم با بچه تو شکمم چیکار باید کنم کسی پشتم نبود و منم خانه دار بودم من خودم بچه 4ماهمو انداختم ولی به همه گفتم از استرس افتاده حواسم نبود خدا دیده و الان مدتهاست یعنی سالهاست دارم عذاب میکشم یعنی هنوز خدا منو نبخشیده. امشب نمازی که گفتین رو خوندم یعنی ممکنه بخشیده بشم؟

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. خدای بزرگ الرحم الراحمین است و انشالله گناهان شما را می آمرزد. در توبه همیشه به روی شما باز است. شما شرایط روحی خوبی نداشته اید و این اتفاقی است که افتاده است و گذشته را نمی توان برگرداند. اما من به شما پیشنهاد می کنم تا می توانید به خواندن نماز غفیله بین نماز مغرب و عشا مداومت کنید تا آرامش به شما برگردد. این نماز واقعا مجرب است حتی اگر حاجتی دارید در نماز بگویید برآورده خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹:۲۲
sogoljan

sogoljan : سلام و ممنون از بودنتون. من مجردم. خواب دیدم توی یه تاریکی عمیق قرار دارم صدای سه نفر میومد یکی عمم یکی دختر عمم و یکی زن عموم که هر کدوم ایه ای بهم میگفتن بگم که هیچکدوم یادم نموندن فقط ذکر دخترعمم یادم موندکه بهم گفت بگو لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. این وسطا خوابای دیگه ای هم دیدم که خیلی طولانی هستن و نمینویسم اما در انتهای خوابم دیدم که توی تاریکی و ظلمت شدیدی تنها کز کردم وخودمو جمع کردم دورو برم از یه پرده مشکی پوشیده شده نمیتونم جایی رو ببینم بس که تاریک بود فقط ناراحت بودم که چرا همچین اتفاقی برای من افتاده که یهو صدای گریه زنی رو شنیدم که داشتن مردا کتکش میزدن به خاطر گناهی که کرده بود من شنیدم و ترسیدم و بلند بلند گریه کردم از شدت ترس و با گفتن استغفرالله از خدا میخواستم این بلا سر من نیاد و کسی ندونه چه اتفاقی برام افتاده. لازم به ذکره که من چندین شب پی در پی با گریه و التماس نماز میخوندم و از خدا میخواستم منو ببخشه و آبرومو حفظ کنه و برام نشونه ای بفرسته وگرنه دست از التماس و گریه برنمیدارم که این خوابو دیدم و شب دیگش یه خواب دیگه که اوند در قسمت دیگه ای مینویسم.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما گناهانتان آمرزیده خواهد شد و خداوند با وجود احساس سختی که الان در زندگی تان حس می کنید به شما حضرت یونس ع در شکم نهنگ را یاد آوری کرده است. این ذکری که فرمودید بخشی از دعای حضرت یونس ع است که هنگامی که حضرت يونس (عليه‌السلام) در شکم ماهی در حال اضطرار به سر می‌برد، به درگاه خداوند متعال دعا کرد. پروردگار متعال دعای حضرت يونس (عليه‌السلام) را اجابت فرمود. در سوره انبیا: وَذَا النُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَيْهِ فَنَادَى فِي الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ ﴿۸۷﴾ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ ﴿۸۸﴾ و ذوالنون را [ياد كن] آنگاه كه خشمگين رفت و پنداشت كه ما هرگز بر او قدرتى نداريم تا در [دل] تاريكيها ندا درداد كه معبودى جز تو نيست منزهى تو راستى كه من از ستمكاران بودم (۸۷) پس [دعاى] او را برآورده كرديم و او را از اندوه رهانيديم و مؤمنان را [نيز] چنين نجات مى‏ دهيم (۸۸) . شما باید برای آمرزش گناهانتان نماز غفیله را بین نماز مغرب و عشا بخوانید و این دعا در همین نماز هست. برای اطلاعات بیشتر در مورد نماز غفیله به مفاتیح الجنان رجوع کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۰۶
آسمان‌

آسمان‌ : سلام. تشکر.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تماما مهارت های فیزیکی و ذهنی تان را در راه رضای خداوند به کار خواهید گرفت و با تمام وجودتان از خداوند طلب آمرزش می کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۴۰
Amin Hoseini

Amin Hoseini : سلام خواب دیدم برف بسیار زیادی آمده بود و اعلام کردند که طوفان بسیار وحشتناکی همانند یک سونامی مخرب و یا شاید آخر الزمان در راه است من هم به همراه چند نفر از توی برفها حرکت کرده و سعی می‌کردیم به قله‌ی کوهها برویم و از هر جایی که عبور می‌کردیم پشت سرمان درها را می‌بستیم در آخر به یک جایی رسیدیم که چند نفر آنجا بودند و همانند مسیحیها دعا می‌کردند منهم می‌خواستم به آنها بگویم که اسلام بیاورند و قبل از اینکه بمیرند مسلمان شوند ولی یادم‌ نمیاد به آنها گفتم یا نه . خودم آنجا مشغول نماز خواندن شدم و پس از اتمام نماز شروع کردم به استغفار کردن و دعا نمودن .

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۲:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. سختیهای اقتصادی و رکود در راه است و شما سعی می کنید که از این سختی ها دوری کنید و به اوج موفقیت برسید. در نهایت متوجه می شوید که عده ای از کسانی که در اوج موفقیت قرار دارند و از این سختی ها خطری شامل حالشان نمی شود، در دینشان به اشتباه و گمراهی رفته اند و رفتارشان مسلمانی نیست! شما اما می بینید که اخطار به اینگونه افراد که می دانند چه کار می کنند و باز همان کار را ادامه می دهند، فایده ای ندارد و آنان نصیحت پذیر نیستند. ولی سعی می کنید که خودتان رفتاری خدا پسندانه داشته باشید و گناه نکنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۱۰
Mana

Mana : سلام و درود استاد بزرگوار خواب دیدم روی نیمکت با چند نفر دیگه نشستم و روی زمین مقداری برنج خشک ریخته و من مدام دارم از خدا طلب بخشش میکنم بخاطر اون برنجاییکه روی زمین ریخته، پشت هم تکرار میکنم خدایا منو ببخش. بعد میبینم توی آبم انگار کنار دریا بودم و حالا توی آب غوطه ورم اما نزدیک ساحلم یه دخترخیلی کوچیک هم که دختر منه میاد توی آب و من روی دستام نگهش میدارم که غرق نشه گاهی پاهام به کف آب میرسه و گاهی عمیق تره. ممنون میشم تعبیر بفرمایید

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام عزیزم. شما نیاز دارید قبل از اینکه در زندگی به جلو رفته و پیشرفت کنید، و دست به کاری زده و وارد عمل شوید، اول به اشتباهات گذشته خودتان فکر کنید و تصمیمات و انتخاب هایی را که می خواهید بگیرید را زیر سوال ببرید تا مطمئن شوید که کاری که می خواهید انجام دهید درست است یا خیر و اینکه می خواهید خدای بزرگ با کار شما رضایت داشته باشد و گناهان گذشته شما را ببخشد و برای اینکه در گذشته فرصت هایی را از دست دادید که بعضا خود شما شاید مقصر بودید، شما را بیامرزد. خدای بزرگ صدای شما را شنیده و گناهانتان پاک شده است. شما با دریای بزرگی از احساس مثبت الهی روبرو هستید و جاپایتان سفت است. به اهداف خود خواهید رسید و تمام امکانات مالی و توانایی های خودتان را دو دستی در خدمت خدای بزرگ قرار خواهید داد تا روحتان را صرفا غرق در لذات دنیایی نکنید بلکه اهدافتان را الهی قرار دهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳:۵۶
Mana

Mana : الحمدلله، این بهترین و ارامبخشترین چیزی بود که شنیدم، خداوند مهربان خیر دنیا و آخرت نصیب شما و همه مون بفرماید.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : انشالله . آمین.

پاسخ
لینک۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷:۵۰

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت