کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استفراغ

اگر کسی ببیند در خواب حالت تهوع دارد، و در تخلیه معده مشکلی ندارد و به راحتی انجام شد، بیماری وی شفا یابد. اگر در تخلیه معده مشکلی پیدا کرد، زیان جسم و مال را در پی دارد. اگر استفراغ او همراه با زردی آب بود، غمی از وی دور می شود.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند استفراغ کرده و خون بالا آورده، ضرر می بیند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن قی کردن در خواب بر شش و جه است:
  1. توبه کردن،
  2. پشیمانی،
  3. مضرت،
  4. فرج از غم،
  5. امانت باز دادن،
  6. گشایش کارهای بسته.
  7. اگر ببیند قی کرد و همچنان خورد، دلیل که چیزی به کسی بخشیده باشد و بازستاند.
دانیال (ع) می گوید: اگر دید استفراغ کرده و به راحتی بالا آورد، از معصیت و گناه توبه می کند و اگر نتوانست، زیان به او می رسد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

45 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مینا

مینا : سلام خسته نباشید .دیشب خواب دیدم که سوار ترت هوای شدم در کنارم عمومم بودن که موقع پیاده شدن عمومم حالش بهم خورد و یکمی استفراغ روی دست من ریختن. بعد که اونو دیدمی خودم شروع کردم به بالا آوردن.ممنونم

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به خاطر موقعیتی که در آن هستید یا روش انجام کارهایتان، بالا پایین های مداوم زندگی را تجربه می کنید . عموی شما در انجام کاری با شکست مواجه خواهد شد و احساس می کند که باید هر جور شده خودش را از این شرایط منفی نجات دهد. در عین حال او دارد سعی می کند که ظاهر سازی کند و نشان دهد که خیلی اوضاع بدی دارد و از شما سو استفاده کند. شما هم متقابلا همین کار را با او خواهید کرد. چون نمی خواهید که شرایط خودتان بد شود و وانمود می کنید که اوضاع شما هم خیلی بد است تا او از شما سو استفاده نکند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۲۶
Tavaf

Tavaf : سلام خوبید

من مادربزرگم رو سالها از دست دادم

دیشب خواب دیدم توی خونمون خوابیده بود و انگار حالش بد بود
کمی تو دست خودش بالا اورد بعد بمن گفت دستت رو بگیر من هر دو دستم رو کنار هم گرفتم و اون توی دست من بالا اورد و خیلی هم زیاد بود
عمه ام با دیدن اینکه ماددبزرگم تو دستم بالا اورده حالش بد شد و رفت کنار ولی من کمکش کردم و بعد هم دستم رو شستم
اخرشم ی فرش دست باف قدیمی که مال مادربزرگم بود تو کوچه و توی خاک افتاده بود اوردمش تو خونه و شستمش

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶:۴۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. مادر بزرگ شما می خواهد احساسات منفی و نگرانیها و گناهانی را که خواسته یا ناخواسته مرتکب شده است را دور بریزد. یک سری از احساسات منفی و گناهان او پاک شده و او برای اینکه از نگرانی کامل بیرون بیاید از شما می خواهد که کمکش کنید تا این نگرانیها را هم از وجودش دفع کند. شما باید با روح او از طریق قرآن خوانی و دادن خیرات و صدقات ارتباط بیشتری داشته باشید تا به این واسطه گناهان او شسته شود. زمینه ی زندگی قدیمی او که الان در شرایط بغرنجی قرار دارد و احتیاج به کمک شما دارد، با محبت شما پاک و شسته خواهد شد و او به آرامش روحی می رسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳:۰۵
Zahra

Zahra : سلام خسته نباشید ، خواب دیدم تو یه مجلسی نشستیم، مثل مجلس وعظ و روضه ولی دقیق نمیدونم ، من کنار خواهرم نشسته بودم و بچه خواهرم بغلم بود که یه دفعه یه پسر جوون از ردیف جلو ما بالا آورد و استفراغ پاشید به من و خواهر زادم، من با دیدن استفراغ روی خودم حالم بهم خورد و بالا آوردم از اون پسره هم شاکی شدم و عصبانی

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۴:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در مجلس دعایی قرار می گیرید و کسی هست که حاجت روا خواهد شد و از غم فارغ می شود و شما به نوبه ی خودتان اول برای او ناراحت هستید و خودتان هم از غم رها شده و به حاجتتان می رسید. شما خدارا شکر خواهید کرد و خوشحال خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۰۶
Zahra

Zahra : سلام خانم هراتی ، این اولین خوابی هست که ارسال میکنم برادرم خواب دیده که تو حیاط خونمون جعبه های شیرینی زیادی کنار هم چیده شده ،مثل موزائیک کنار هم بودن ، روی هم نبودن ، فقط من و برادرم تو حیاط بودیم ، که من داشتم با ولع از اون شیرینی ها میخوردم ، ولی داداشم یه ذره خورده و با اینکه شیرینی ها تازه و خوب بودن ، اون حالت تهوع گرفته ولی بالا نیاورده ، اون وقت به من گفته نخور از این شیرینی ها بدن ، حالت تهوع می گیری ولی من گوش نکردم و به خوردن ادامه دادم، تعبیرش چیه ؟ ممنون از شما

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خوش آمدید. زمینه ی زندگی شما سرشار از شادی و نشاط و موفقیت خواهد شد و زندگی به کامتان شیرین می شود. برادرتان به خاطر شما بسیار خوشحال می شود اما مشکلات خودش هنوز حل و فصل نشده اند. اما شما از غم فارغ می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۴۳
زهره

زهره : سلام خسته نباشید . من چند شبه همش خواب میبینم نوزادی که از دوستان و آشنایان بغل میکنم استفراغ میکند و گاهی روی من هم میریزد . لطفا تعبیر خواب من رو لطف کنین .

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۶:۰۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دوستان شما دست به انجام کاری می زنند که شما در آن کار آنها را حمایت می کنید و از سود کارشان به شما می رسد. شما باعث می شوید که کار ها خوب پیش برود و از غم رها خواهید شد. تعبیر دیگر می تواند این باشد که دیگران سعی می کنند در کاری از شما سو استفاده کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۳۶
Karbala313

Karbala313 : سلام خانم هراتی خسته نباشید
قطعاً مغله کاریتون زیاد هست ، اما اگر یادتون باشه این چند روزه جهت تعبیر خواب خیلی مزاحمتون شدم . اگر یادتون باشه بنده چند خواب متفاوت و پشت سر هم دیدم از زیارت حرم امام رضا گرفته تا طوطی و آخرینش همین خوابی که در زیر برام تعبیر کردین . سوالی که من از شما دارم اینه ، چیزی که من از تعبیر خواب ها فهمیدم این هستش که پالس های مثبتی از این طریق دریافت کردم و این در حالی هست که من یک مشکل اساسی جلوی راهم وجود داره و جهت رفع اون میخوام اقدام کنم که اگر ان شاءالله رفع شد ، یکی از حاجت هام به شمار میاد . میدونم که کسی جز خدا و دعای امامان نمیتونه زمان حاجت روایی شخصی رو اعلام کنه ، اما سوالی که پیش میاد اینه که آیا این خوابها و تعبیر هایی که گفتین ، مخصوصا تعبیر همین موضوع ( استفراغ ) ، نشانه ای از حاجت روایی و باز شدن گره میتونه باشه یا خیر
ممنونم و تنتون سلامت

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۴۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. بله شما گشایش کار خواهید یافت و از غم رها خواهید شد. اما زمان آن دست خداست. اگر به او تکیه کنید و بدانید که خدای مهربان عاشق بندگان خوب خودش است و کسانی که از ته قلبشان به او توکل و تکیه کنند، هرگز از هیچ کس و هیچ چیز نمی ترسند چون قطعا می دانند که عاقبت همه کارها بدست خداست؛ خدا هم شما را تنها نمی گذارد و چیزی که به صلاحتان باشد را به شما خواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۵۹
Karbala313

Karbala313 : سلام خانم هراتی خدا قوت
خواب دیدم یکی از دوستانم حالت تهوع پیدا کرد و من به دنبال اون حالت تهوع پیدا کردم و استفراغ کردم
جزییات دیگری از خواب یادم نیست
ممنونم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. هردوی شما از غم فارغ خواهید شد و انرژی منفی از وجودتان دفع خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۲۹
Maryam

Maryam : سلام بانو هراتی
من خوابی دیدم که خیلی از جاهاش رو یادم نیست فقط یادم است که تو خونه همسایه مان بودم و بیرون جنگ خیابانی بود و من احساس میکردم که بیرون از خونه شاید کشته شوم و در این حال خواهر شوهر و شوهرم هم اونجا بودن و یه پسر نوباوه در حد یک سالگی هم باهاشون بود .من میخواستم چند تا کاسه کوزه که تو تاقچه خونه همسایه بود رو باخودم بیرون ببرم.ولی میترسیدم بیرون برم چون از تو کوچه صدای سرباز و...میامد.اون بچه را نمیدونم چه جوری ولی بغل گرفتم.خیلی ناز و مظلوم بود و سفید و درشت هیکل .چشمهاش اشک میومد ولی بی صدا.من یکدفعه احساس کردم پسر بچه بچه خودم است و اومدم قربون صدقش برم.که دیدم از دهانش آب میاد و بعد خون .انگار عق زده بود و استقراغ کرده بود ولی بی صدا و بدون بیرون ریزی .بند دلم پاره شد باز دیدم بدون صدا و اینکه دهانش باز شه باز انگار خون بالا آورده بود به خواهر شوهرم نگاه کردم بعد به شوهرم .گفتم پسرم مریضه و حالش خوب نیس.اونا چیزی نگفتن و شوهرم میخواست اون وسایل تو تاقچه رابرداره وبه حالت فراربره.ومن که نگران پسرم بودم انگار دودل بودم اونو ول کنم برم یا نرم. و یه جورایی عذاب وجدان که چرا بهش نرسیدم قبلا و متوجهش نبودم واصلا چرا دست خواهرشوهرم بوده و من حالا شناختمش پسرم رو.اون بچه بی صدا اشک میریخت .
ممنونم کا زحمت تعبیرش رو بفرمایید.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما درگیر اختلافاتتان با شوهرتان هستید و از اینکه مسئله به جمع کشیده شود و همه دعوای شما را بدانند بدتان می آید و سعی می کنید که با صلح و مهربانی مشکلاتتان را حل کنید. اما شوهرتان و خواهرش سعی می کنند با ظاهرسازی غلط و دروغین در برابر شما، از شما سو استفاده کنند و کاری کنند که شما به ضرر آنها کار نکنید و هدف تنها این است که خودشان را ناراحت و متضرر و پشیمان نشان دهند و دوستانه به سودی که مد نظرشان است برسند. شما هم احساساتی شده و گول می خورید. این خواب هشداری به شما ست که منطقی فکر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۳۹
afsoon

afsoon : با سلام.من خواب ديدم كه با مادرم در حال رفتن به بازار هستيم كه يكهو سرراه حال مادرم بد مي شه و من اونجا يك دستشويي بود كه روي درش اسم نوشته بودند من اون اسم را صدازدم و اومدن مامانم رفت دستشويي و دوبار استفراغ كرد و حالش خوب شد بعد اونجا كلي لباس خوشگل بود كه گفتن اينا را وقتي كسي لازم داشته باشه مي ديم كه فكر كنم چون لباس مامانم كثيف شده بود البته من نديدم يك پالتوي خوشگل كه خيلي زيبا بود بهش دادن پوشيد من دنبال اون خانومه بودم كه ازش تشكر كنم كه از يكي خواستم بپرسم كه اون خانوم سياه پوسته كجاست كه ديدم همون دوستمه كه ازش جدا شدم خيلي چهره ناراحتي داشت و من وقتي اونو ديدم ازش دور شدم با مامانم سوار اسانسور شدم طبقه بالا را زدم و از اونجا رفتم درست روز بعدشم باز خواب ديدم كه اين بار دوست صميميم چند بار پيش من تو جوب استفراغ كرد در حاليكه من داشتم دستم صبحونه ٤تا نيمرو مي خوردم.ممنون ميشم تعبيرش را بگين.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم لطفا چند خواب را در یک خواب ننویسید اینکار خلاف مقررات سایت است . کاربران خوابهای همدیگر را می خوانند و کافیست که یکی را پاسخ دهم تا همه فردا چند خواب در یک خواب ارسال کنند. مادر شما برای رسیدن به خواسته هایش نگران است و دلش احتمالا برای شما شور می زند. اما او از غم فارغ خواهد شد و تمام مشکلاتش حل می شود. به گرمی و آرامش و ثروت می رسد. شما به سرعت در زندگی ترقی کرده و به درجات عالی می رسید. دوستتان اگر در واقعیت چهره اش سیاه نیست، و او را سیاه پوست دیده اید، کار اشتباهی کرده و گناهی به پایش نوشته شده. اگر نه همین که صورتش ناراحت است نگران آینده اش است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۳۸
مبین

مبین : با سلام
ببخشید بنده خوابی دیدم که یک نفر کنارم نشسته بود و مریضی داشت ،بعد از اینکه دستم با ایشان تماسی داشت من هم مثل ایشان مریض شدم،دکتر بهم گفت که اگر از بدنت خون بیاد خوب میشی .
دستم رو زخمی کردم ولی ناگهان با استفراغ خون خیلی زیاد بدنم درست شد
اگر تعبیر کنید ممنون میشم

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی با شما در ارتباط قرار می گیرد که بسیار منفی باف و دپرس و ناامید است و همنشینی او با شما موجب می شود که شما هم مثل او افسرده و منفی باف باشید. شما سعی می کنید ارتباطتان را با او به هم بزنید و خیلی زود، تمام نگرانی ها و ناراحتی های شما از وجودتان تخلیه شده و خیالتان راحت می شود و مثبت اندیش می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۴۵
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت