کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استفراغ

اگر کسی ببیند در خواب حالت تهوع دارد، و در تخلیه معده مشکلی ندارد و به راحتی انجام شد، بیماری وی شفا یابد. اگر در تخلیه معده مشکلی پیدا کرد، زیان جسم و مال را در پی دارد. اگر استفراغ او همراه با زردی آب بود، غمی از وی دور می شود.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند استفراغ کرده و خون بالا آورده، ضرر می بیند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن قی کردن در خواب بر شش و جه است:
  1. توبه کردن،
  2. پشیمانی،
  3. مضرت،
  4. فرج از غم،
  5. امانت باز دادن،
  6. گشایش کارهای بسته.
  7. اگر ببیند قی کرد و همچنان خورد، دلیل که چیزی به کسی بخشیده باشد و بازستاند.
دانیال (ع) می گوید: اگر دید استفراغ کرده و به راحتی بالا آورد، از معصیت و گناه توبه می کند و اگر نتوانست، زیان به او می رسد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

60 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Sara

Sara : من از وقتی از اون کارم بیرون اومدم دیگه ندیدمش واصلا باهم در ارتباط نیستیم .

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۰۶
Sara

Sara : سلام
خواب دیدم دختری که قبلا همکارم بود اومده پیشم اولش خوب بود بعد یکدفعه گفت گرمم شده وحالت تهوع دارم وحالش بد شد منم بهش گفتم الان برات شربت آبلیمو درست میکنم . باتشکر .

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او حالت دستپاچگی و خجالت زدگی نسبت به شما پیدا می کند و موردی پیش می آید که شرمنده می شود.... بنا به رابطه خودتان تشخیص آن با شماست. شربت آبلیمو بخشش شماست و اینکه او به آرامش می رسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۳۸
parvin

parvin : سلام. خواب دیدم برادرم مرده و من از شدت گریه بالا اوردم ولی نه خیلی خودم مانع میشدم که بالا بیارم

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عمر برادرتان طولانی است و زندگی او به سمتی مثبت متحول خواهد شد. شما از این تحول خوشحال می شوید و غم هایتان را به دور می ریزید.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۰
Mandana

Mandana : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز
خانم هراتی یکی از همسایه هامون خوابی قدیما دیدن گفتن تعبیرشو از شما بپرسم
خواب دیده دخترش دهنش اندازه ی لوله دهن گنده باز شده روی پدر مرحومشون بالا میاورده،استفراغ سفید رنگ،مرده ام هیچکاری نمیکرده میگفتن بسیار روی مرده بالا میرآورده
تعبیرش چی میشه
باتشکر

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر ایشان با تمام وجود احساسات منفی خود را در رابطه با نبود پدرش ابراز می کند و غم های خود را بیرون می ریزد. شرایط روحی او خوب خواهد شد و ناراحتی هایش از بین می رود. غصه ها از دلش خارج می شود و پدرش از این بابت راضی است چون نمی خواهد که دخترش تا ابد غصه بخورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۴۵
مبین

مبین : با سلام
ببخشید بنده خوابی دیدم که یک نفر کنارم نشسته بود و مریضی داشت ،بعد از اینکه دستم با ایشان تماسی داشت من هم مثل ایشان مریض شدم،دکتر بهم گفت که اگر از بدنت خون بیاد خوب میشی .
دستم رو زخمی کردم ولی ناگهان با استفراغ خون خیلی زیاد بدنم درست شد
اگر تعبیر کنید ممنون میشم

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی با شما در ارتباط قرار می گیرد که بسیار منفی باف و دپرس و ناامید است و همنشینی او با شما موجب می شود که شما هم مثل او افسرده و منفی باف باشید. شما سعی می کنید ارتباطتان را با او به هم بزنید و خیلی زود، تمام نگرانی ها و ناراحتی های شما از وجودتان تخلیه شده و خیالتان راحت می شود و مثبت اندیش می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۴۵
نورا

نورا : سلام واقعا ممنونم از پاسختون. البته از اینکه با همسرم رابطه داشت مطمئنم چون در دوران نامزدی ما پنهانی به منزل همسرم رفته بود توی تایم کاری که من فکر میکردم همسرم سر کاره خونه قرار گذاشتن و بعد از اون به من گفت که صیغه همسرمه البته به دروغ چون شوهر داشت و نمیتونست صیغه بشه فقط میخواست بین من و همسرم جدایی بندازه و همسرم توی این برخوردها هیچ عکس العمل خاصی نشون نداده انگار یه ترسی داره ازش. فقط میخواستم مطمئن بشم یعنی طبق تعابیر خوابهام اگر درگذشته رابطه داشتند الان دیگه اون رابطه رو ندارن؟

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۱۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهش می کنم. اینطور که الان خودتان فرمودید، محرز است که ایشان صرفا می خواسته باج بگیرد. و امروز به غلط کردن افتاده. هر انسانی ممکن است طی مرحله ای از عمر خود کوتاه فکری کند و مرتکب اشتباه شود. ولی باز هم اگر واقعا پشیمان شده باشد، شما نباید همسرتان را به خاطر گذشته بدش کنار بگذارید و به این زن فاسد اجازه دهید که زندگی تان را خراب کند. خواب شما که می گوید او ادرار بالا آورده یعنی می خواهد این بار عاطفی منفی را بالا بیاورد و از اخاذی پشیمان است. ادرار به ثروت و دارایی و به بار منفی سرکوب شده ، هر دو تعبیر می شود. نورای خوب لطفا با عصبانیت تصمیم نگیرید. خیلی شرایط سختی داشته اید و قابل درک است ولی اگر همسرتان واقعا دوستتان دارد، با او ارتباط داشته باشید و او را جذب خودتان کنید. شما می توانید رفتار همسرتان را با دیگران و فامیل و دوستان هم مقایسه کنید و سعی کنید که از روی عصبانیت پیش نروید. این زن که می گویید همسر دارد صرفا باج گیر است و امثال این کثافت زیاد هستند. شوهر شما حاضر است عاشق یک زن فاسد شوهر دار باج گیر شود؟!!!

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۳۹
نورا

نورا : سلام خانم هراتی عزیز. من خواب دیدم با شوهرم و اون زنی که حسابداره شوهرمه و فهمیدم باهاش رابطه داره و گفته بیرونش انداختم ولی دیدم هنوز به شرکت رفت و آمد داره تو شرکتیم. یادمه زنه رو میزدم و سرش جیغ میزدم و میخواستم بیرونش کنم شوهرم موافق نبود انگار ولی جلومو نمیگرفت. هردفعه که زنه رو میزدم بالا میاورد آخرین بار زدمش دیدم تو روشویی ببخشید میگم٬ ادرار بالا آورد بعد تو اتاق شوهرم بودم اون داشت با پرینتر کلنجار میرفت و به من میگفت این پرینتر از اولم خراب بود تقصیر تو بوده چون تو خریدیش. میشه بفرمایین تعبیر خوابم چیه؟ ممنونم از شما

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همانطور که قبلا هم به شما گفته بودم ( از روی تعابیر خوابتان) این خانم با شوهر شما رابطه ای ندارد و رفت و آمد او به شرکت صرفا به خاطر این است که می خواسته پول بدست بیاورد. حالا یا قرض می خواسته و یا کمک مالی.... و جیغ شما عصبانیت شماست و بالا آوردن او یعنی از غم فارغ شدن او ( اثبات بی گناهی اش) و این که او ناراحت و پشیمان است و ضرر کرده است. بالا آوردن ادرار هم یعنی از اینکه پول می خواسته پشیمان است. پرینتر خراب در خواب شما به این معنی است که همسرتان فکر می کند که نمی تواند فکر یا عقیده خود را به شما بفهماند و به دلیل عدم توانایی همسرتان در برقرار کردن ارتباط با شما، هردوی شما با ناامیدی و مشکلاتی مواجه شده اید. یعنی شوهرتان فکر می کند هر کاری می کند نمی تواند حرف خود را به شما بفهماند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴:۲۷
sadaf

sadaf : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم تو یه مهمانی خیلی بزرگی شرکت داشتم و همه ی آشناها و اقوامم بودن یه نوزاد کوچولو داشتم که چشمای خیلی درشت و عجیبی داشت خودمم از حالت چشماش متعجب بودم شبیه چشمای قورباغه زده بود بیرون ..تو مهمونی یه دفعه شروع کردم ب استفراغ کردن هرکاری میکردم نمیتونستم جلوی استفراغم رو بگیرم .. سرم رو پایین نگه داشته بودم که کسی متوجه نشه همه متوجه بودن ولی انگار براشون مهم نبود .. و بعد بلند شدم باهمون حالت استفراغی که داشتم و از دهانم خارج میشد دنبال یه جایی بودم که خودمو تمیز کنم ولی همه جا شلوغ بود وارد یه حمام بزرگ شدم چندتا حموم داخلش بود ولی اینقدر شلوغ بود خجالت میکشیدم برم و تو دلم میگفتم کثیف میشن ولی بازهم استفراغ میکردم .‌طوری که لباسام کثیف شدن و نمیدونستم چکار کنم همش پی چاره بودم که لباسامو تمیز کنم تو این شلوغی خیلی خجالت کشیده بودم .... نزدیک صبح این خواب رو دیدم ممنون میشم برام تعبیرش کنید

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام شما حاجت رو خواهید شد و گشایش کار می یابید و از غم فارغ می شوید. تمام ناراحتی هایتان را دفع خواهید کرد و زندگی انشالله به کام شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۰۵
Sara

Sara : سلام روزتون بخیر و شادی، داداشم خواب دیده که تو يه ساختمان چندطبقه ميره بالا و داخل اونجا افرادي بودن كه توي دهنش استفراغ مي كردن و يا خون بالا مي آوردن

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما به دستاوردهای بالا می رسد. مشکلات مردم حل می شود و به او پول و ثروت می رسد. گاهی هم پول حرام. شاید برادرتان وکیل است. تشکر ار همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۰۵
ترانه

ترانه : سلام خواب دیدم که انگار مسموم شده بودم ولی یکی از همکلاسی هام می خواست اجازه نده من بالا بیارم دوست داشت من بمیرم انگار که به من حسودیش میشد ولی من مامانم رو صدا زدم و گفتم بیاد و بعدش هم کلاسیم رفت ومن بالا آوردم

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مشکلات شما حل خواهد شد عزیزم. از غم و ناراحتی فارغ خواهید شد و همکلاسی شما هم واقعا دوست خوبی برایتان نیست و نباید به او اعتماد کنید.

پاسخ
لینک۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۲۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت