کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب استفراغ

اگر کسی ببیند در خواب حالت تهوع دارد، و در تخلیه معده مشکلی ندارد و به راحتی انجام شد، بیماری وی شفا یابد. اگر در تخلیه معده مشکلی پیدا کرد، زیان جسم و مال را در پی دارد. اگر استفراغ او همراه با زردی آب بود، غمی از وی دور می شود.

ابن سیرین می گوید: اگر کسی در خواب ببیند استفراغ کرده و خون بالا آورده، ضرر می بیند.

    امام صادق (ع) می فرماید: دیدن قی کردن در خواب بر شش و جه است:
  1. توبه کردن،
  2. پشیمانی،
  3. مضرت،
  4. فرج از غم،
  5. امانت باز دادن،
  6. گشایش کارهای بسته.
  7. اگر ببیند قی کرد و همچنان خورد، دلیل که چیزی به کسی بخشیده باشد و بازستاند.
دانیال (ع) می گوید: اگر دید استفراغ کرده و به راحتی بالا آورد، از معصیت و گناه توبه می کند و اگر نتوانست، زیان به او می رسد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

48 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

afsoon

afsoon : با سلام.من خواب ديدم كه با مادرم در حال رفتن به بازار هستيم كه يكهو سرراه حال مادرم بد مي شه و من اونجا يك دستشويي بود كه روي درش اسم نوشته بودند من اون اسم را صدازدم و اومدن مامانم رفت دستشويي و دوبار استفراغ كرد و حالش خوب شد بعد اونجا كلي لباس خوشگل بود كه گفتن اينا را وقتي كسي لازم داشته باشه مي ديم كه فكر كنم چون لباس مامانم كثيف شده بود البته من نديدم يك پالتوي خوشگل كه خيلي زيبا بود بهش دادن پوشيد من دنبال اون خانومه بودم كه ازش تشكر كنم كه از يكي خواستم بپرسم كه اون خانوم سياه پوسته كجاست كه ديدم همون دوستمه كه ازش جدا شدم خيلي چهره ناراحتي داشت و من وقتي اونو ديدم ازش دور شدم با مامانم سوار اسانسور شدم طبقه بالا را زدم و از اونجا رفتم درست روز بعدشم باز خواب ديدم كه اين بار دوست صميميم چند بار پيش من تو جوب استفراغ كرد در حاليكه من داشتم دستم صبحونه ٤تا نيمرو مي خوردم.ممنون ميشم تعبيرش را بگين.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست خوبم لطفا چند خواب را در یک خواب ننویسید اینکار خلاف مقررات سایت است . کاربران خوابهای همدیگر را می خوانند و کافیست که یکی را پاسخ دهم تا همه فردا چند خواب در یک خواب ارسال کنند. مادر شما برای رسیدن به خواسته هایش نگران است و دلش احتمالا برای شما شور می زند. اما او از غم فارغ خواهد شد و تمام مشکلاتش حل می شود. به گرمی و آرامش و ثروت می رسد. شما به سرعت در زندگی ترقی کرده و به درجات عالی می رسید. دوستتان اگر در واقعیت چهره اش سیاه نیست، و او را سیاه پوست دیده اید، کار اشتباهی کرده و گناهی به پایش نوشته شده. اگر نه همین که صورتش ناراحت است نگران آینده اش است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۳۸
Sara

Sara : من از وقتی از اون کارم بیرون اومدم دیگه ندیدمش واصلا باهم در ارتباط نیستیم .

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۰۶
Sara

Sara : سلام
خواب دیدم دختری که قبلا همکارم بود اومده پیشم اولش خوب بود بعد یکدفعه گفت گرمم شده وحالت تهوع دارم وحالش بد شد منم بهش گفتم الان برات شربت آبلیمو درست میکنم . باتشکر .

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. او حالت دستپاچگی و خجالت زدگی نسبت به شما پیدا می کند و موردی پیش می آید که شرمنده می شود.... بنا به رابطه خودتان تشخیص آن با شماست. شربت آبلیمو بخشش شماست و اینکه او به آرامش می رسد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۳۸
parvin

parvin : سلام. خواب دیدم برادرم مرده و من از شدت گریه بالا اوردم ولی نه خیلی خودم مانع میشدم که بالا بیارم

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عمر برادرتان طولانی است و زندگی او به سمتی مثبت متحول خواهد شد. شما از این تحول خوشحال می شوید و غم هایتان را به دور می ریزید.

پاسخ
لینک۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۰
Maryam

Maryam : سلام بانو هراتی
من خوابی دیدم که خیلی از جاهاش رو یادم نیست فقط یادم است که تو خونه همسایه مان بودم و بیرون جنگ خیابانی بود و من احساس میکردم که بیرون از خونه شاید کشته شوم و در این حال خواهر شوهر و شوهرم هم اونجا بودن و یه پسر نوباوه در حد یک سالگی هم باهاشون بود .من میخواستم چند تا کاسه کوزه که تو تاقچه خونه همسایه بود رو باخودم بیرون ببرم.ولی میترسیدم بیرون برم چون از تو کوچه صدای سرباز و...میامد.اون بچه را نمیدونم چه جوری ولی بغل گرفتم.خیلی ناز و مظلوم بود و سفید و درشت هیکل .چشمهاش اشک میومد ولی بی صدا.من یکدفعه احساس کردم پسر بچه بچه خودم است و اومدم قربون صدقش برم.که دیدم از دهانش آب میاد و بعد خون .انگار عق زده بود و استقراغ کرده بود ولی بی صدا و بدون بیرون ریزی .بند دلم پاره شد باز دیدم بدون صدا و اینکه دهانش باز شه باز انگار خون بالا آورده بود به خواهر شوهرم نگاه کردم بعد به شوهرم .گفتم پسرم مریضه و حالش خوب نیس.اونا چیزی نگفتن و شوهرم میخواست اون وسایل تو تاقچه رابرداره وبه حالت فراربره.ومن که نگران پسرم بودم انگار دودل بودم اونو ول کنم برم یا نرم. و یه جورایی عذاب وجدان که چرا بهش نرسیدم قبلا و متوجهش نبودم واصلا چرا دست خواهرشوهرم بوده و من حالا شناختمش پسرم رو.اون بچه بی صدا اشک میریخت .
ممنونم کا زحمت تعبیرش رو بفرمایید.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما درگیر اختلافاتتان با شوهرتان هستید و از اینکه مسئله به جمع کشیده شود و همه دعوای شما را بدانند بدتان می آید و سعی می کنید که با صلح و مهربانی مشکلاتتان را حل کنید. اما شوهرتان و خواهرش سعی می کنند با ظاهرسازی غلط و دروغین در برابر شما، از شما سو استفاده کنند و کاری کنند که شما به ضرر آنها کار نکنید و هدف تنها این است که خودشان را ناراحت و متضرر و پشیمان نشان دهند و دوستانه به سودی که مد نظرشان است برسند. شما هم احساساتی شده و گول می خورید. این خواب هشداری به شما ست که منطقی فکر کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۳۹
Mandana

Mandana : باسلام خدمت خانم هراتی عزیز
خانم هراتی یکی از همسایه هامون خوابی قدیما دیدن گفتن تعبیرشو از شما بپرسم
خواب دیده دخترش دهنش اندازه ی لوله دهن گنده باز شده روی پدر مرحومشون بالا میاورده،استفراغ سفید رنگ،مرده ام هیچکاری نمیکرده میگفتن بسیار روی مرده بالا میرآورده
تعبیرش چی میشه
باتشکر

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر ایشان با تمام وجود احساسات منفی خود را در رابطه با نبود پدرش ابراز می کند و غم های خود را بیرون می ریزد. شرایط روحی او خوب خواهد شد و ناراحتی هایش از بین می رود. غصه ها از دلش خارج می شود و پدرش از این بابت راضی است چون نمی خواهد که دخترش تا ابد غصه بخورد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۴۵
مبین

مبین : با سلام
ببخشید بنده خوابی دیدم که یک نفر کنارم نشسته بود و مریضی داشت ،بعد از اینکه دستم با ایشان تماسی داشت من هم مثل ایشان مریض شدم،دکتر بهم گفت که اگر از بدنت خون بیاد خوب میشی .
دستم رو زخمی کردم ولی ناگهان با استفراغ خون خیلی زیاد بدنم درست شد
اگر تعبیر کنید ممنون میشم

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی با شما در ارتباط قرار می گیرد که بسیار منفی باف و دپرس و ناامید است و همنشینی او با شما موجب می شود که شما هم مثل او افسرده و منفی باف باشید. شما سعی می کنید ارتباطتان را با او به هم بزنید و خیلی زود، تمام نگرانی ها و ناراحتی های شما از وجودتان تخلیه شده و خیالتان راحت می شود و مثبت اندیش می شوید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۴۵
sadaf

sadaf : سلام خانم هراتی عزیز
دیشب خواب دیدم تو یه مهمانی خیلی بزرگی شرکت داشتم و همه ی آشناها و اقوامم بودن یه نوزاد کوچولو داشتم که چشمای خیلی درشت و عجیبی داشت خودمم از حالت چشماش متعجب بودم شبیه چشمای قورباغه زده بود بیرون ..تو مهمونی یه دفعه شروع کردم ب استفراغ کردن هرکاری میکردم نمیتونستم جلوی استفراغم رو بگیرم .. سرم رو پایین نگه داشته بودم که کسی متوجه نشه همه متوجه بودن ولی انگار براشون مهم نبود .. و بعد بلند شدم باهمون حالت استفراغی که داشتم و از دهانم خارج میشد دنبال یه جایی بودم که خودمو تمیز کنم ولی همه جا شلوغ بود وارد یه حمام بزرگ شدم چندتا حموم داخلش بود ولی اینقدر شلوغ بود خجالت میکشیدم برم و تو دلم میگفتم کثیف میشن ولی بازهم استفراغ میکردم .‌طوری که لباسام کثیف شدن و نمیدونستم چکار کنم همش پی چاره بودم که لباسامو تمیز کنم تو این شلوغی خیلی خجالت کشیده بودم .... نزدیک صبح این خواب رو دیدم ممنون میشم برام تعبیرش کنید

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام شما حاجت رو خواهید شد و گشایش کار می یابید و از غم فارغ می شوید. تمام ناراحتی هایتان را دفع خواهید کرد و زندگی انشالله به کام شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۰۵
Sara

Sara : سلام روزتون بخیر و شادی، داداشم خواب دیده که تو يه ساختمان چندطبقه ميره بالا و داخل اونجا افرادي بودن كه توي دهنش استفراغ مي كردن و يا خون بالا مي آوردن

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۱۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما به دستاوردهای بالا می رسد. مشکلات مردم حل می شود و به او پول و ثروت می رسد. گاهی هم پول حرام. شاید برادرتان وکیل است. تشکر ار همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۰۵
Karbala313

Karbala313 : سلام خانم هراتی خدا قوت
خواب دیدم یکی از دوستانم حالت تهوع پیدا کرد و من به دنبال اون حالت تهوع پیدا کردم و استفراغ کردم
جزییات دیگری از خواب یادم نیست
ممنونم

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۵۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. هردوی شما از غم فارغ خواهید شد و انرژی منفی از وجودتان دفع خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۲۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت