کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسپند

اسفند یا اسپند دود کردن در خواب، نشانه هراس شما از آینده است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

13 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mahpishoni

Mahpishoni : سلام خانم هراتی عزیز.
من خواب دیدم رییسم به من یه اسپند دود کن داد و گفت برو اسپند دود کن من هم اسپند دود کن رو بردم اسپند دود کردم وقتی اومدم دیدم ریسم زیر یکی از تاهای درب ورودی گیر افتاده و دراز کشیده بود و تای در روی قفسه سینه اش بود و داشت می مرد من اومدم کشیدمش بیرون و نجاتش دادم و بلندش کردم بردمش روی یک صندلی نشوندمش و خودم هم کنارش نشستم و کمی آب پاشیدم رو صورتش که به هوش بیاد.
بعد دیدم سه جفت کفش مجلسی شیک و کار شده که رنگ هرسه جفت فیلی طوسی بود دارم به عمه هام و خاله ام نشون میدم.
بعد دیدم نامزد سابقم اومده بود خونه طبقه پایین مارو که قراره بعد ازدواج اونجا زندگی کنیم رنگ کرم طلایی روشن میزد و من میگفتم خوبه من یک عالمه لباس گرم زمستونی دارم که وقتی رفتم خونه نامزدم اونجا می پوشمشون.
بعد دیدم من دراز کشیدم و پتو انداختم روی خودم یعنی سرم هم زیر پتو بود بعد نامزدم اومد نشست بالا سرم و پتو رو از سرم بلند کرد بعد من یه خودکار بهش دادم یه چیزی نوشت و رفت. بعد دیدم زنداییم حامله است (در واقعیت هست و بچه اش یک قلو و دختره) دیدم سه تا پسر زاییده و یک دختر اون سه تا پسر رو آورد داد به خانواده ما و من بغلشون کرده بود پسرهای بور و چشم رنگی و سفید و تپل بودن بعد یه دختر سبزه و مومشکی بود که زنداییم اون رو پیش خودش نگه داشت که خودش بزرگش کنه. بعد دخترخاله نامزد سابقم اومد گفت( این بچه های اسم نامزد سابقم رو آورد) گفت ازشون مراقبت کنید اگه بیاد ببینه بهشون نرسیدید ناراحت میشه. بعد دیدم عروسیه نامزد سابقمه تو خونه های قدیمی بابابزرگم عروسی گرفته بعد مامانم میخواست یه لامپ بده بهش ببنده که خونه روشنش بشه اون با ناراحتی گفت نمی خوام‌ و لامپ رو نگرفت.
بعد دیدم من خودم دارم با یه زن ناشناس سکس میکنم ولی آلت تناسلی مردونه نداشتم ولی خوابیده بودم روی یه زن که نمی شناختمش و صورتش برام مشخص نبود داشتم سکس میکردم و به نامزد سابقم هم که کنارم بود داشتم نشون میدادم که اینطور توهم سکس کنه البته منظورم با خودم بود. یعنی یاد بگیر اینجوری با من سکس کن.
بعد دیدم خونه نامزد سابقم هستیم و من بیرون منتظر بودم وقتی اومد برم جلوش و باهاش سلام علیک کنم بعد دیدم یه کاسه حلیم دستمه و دارم مبخورم و خواهر بزرگه نامزد سابقم توی حیاطشون پای شیرآب نشسیته بود و داشت ظرف میشست و من رفتم دستم رو بردم زیر شیر آب و دستم رو شستم و متوجه شدم دستام و ساعدشو لاغر و کوچیک شده بودن‌.
اومدم بیرون دیدم درب محل کارم هستم و مدیر کل مجموعه مان یعنی رییس ریسم دم درب ایستاده بود و دستش شکسته بود و انداخته بود دور گردنش من اومدم باهاش سلام علیک کردم وازش تشکر کرم به خاطر اینکه من رو اونجا استخدام کرده بود.
ممنون از تعبیر زیباتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. لطفا خوابتان را سطر به سطر ننویسید و همه را پشت سر هم بنویسید. خوابهایتان را نهایتا کوتاه و خلاصه ارسال کنید الان خواب شما اینقدر طولانی شده که من هنگام پاسخ در باکس تعبیر نمی توانم همه ی خوابتان را یکجا مشاهده کنم. همانطور که بارها اعلام کرده ام خوابهای طولانی منبعد تعبیر نخواهند شد. رئیس شما مورد چشم زخم دیگران قرار گرفته و باید برای بهبود اوضاع کاری و سلامتی او بگویید که صدقه بدهد و اسفند دود کند. شما شخصیتی مغرور دارید و احساس می کنید که جاپایتان در زندگی قرص است و با پرستیژ و در آرامش زندگی می کنید. نامزد سابق شما، به شما به عنوان شخصیتی موفق نگاه م یکند و شما امکانات مالی خوبی دارید و به خوبی از شما حمایت می شود. شما به نامزدتان فرصت داده اید تا در زندگی تان تاثیری ماندگار بگذارد. زن دایی شما گشایش کار خواهد یافت و به ثروت خواهد رسید و آینده ای روشن در انتظار اوست. نامزد سابق شما از اینکه شما را رها کرده و رفته پشیمان است ولی در عین حال روی برگشت هم ندارد. شما هم به ثروت زیاد خواهید رسید و به نامزد سابقتان نشان می دهید که از پس خودتان به خوبی بر می آیید. شما بسیار صبورانه نشسته اید بببنید او چه کار می کند و خواهر او می خواهد برای اینده اش برنامه ریزی کند ولی امکانات او برای پیشبرد اهدافش کافی نیست. رئیس شما باید ارتباطش را با دیگران قویتر کند. به هویت او حمله خواهد شد و اختیارات و قدرت او کم می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۳۶
Aaaa

Aaaa : با سلام.. من شب پنجشنبه خواب دیدم با آقایی که هستم رفته بودم بیرون و از اونجا رفتیم خونشون که به مامانش میگفت بیا ببینش مامانش اول نمیخواست بیاد ولی بعد اومد ولی من داشتم میرفتم ک نبینم ولی اون آقا منو نگه داشت و به مادرش معرفی کرد و با مادرش دست دادم و روبوسی کردیم و بعدش خواهرش اومد خواهرش منو بغل کرد و بوسم میکرد و خوشحال بود یکم حرف میزدیم که دم اذان بود و من به اون اقاهه گفتم منو برسون خونمون که مادرش میگفت بزار برات اسپند دود بدم بعد برو و اسپند رو دور سرم تاب میداد و میگفت چشم بد ازت دور که چیزی مثل آب گرم از جا اسپندیش روم ریخت و جیغ زدم و مادر و دختر نگرانم شده بودن ولی نسوختم و در اخر تو اون جمع یه دختری بود ک بهم حسودی میکرد و همش تهدیدم میکردولی بهش اعتنایی نمیکردم ..با تشکر

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روابط شما با خانواده آقایی که دوستش دارید قویتر خواهد شد و آنها از شما خوششان خواهد آمد. اما کسی هست که نمی خواهد شما و دوستتان با هم ارتباطی داشته باشید و از جانب او شاید استرس و تنش های عصبی و فشاری به شما وارد شود ولی چیز مهمی نیست. برای دوری از چشم زخم حتما اسپند دود کنید و صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۲۳
Fog

Fog : باسلام. من همسایه ای دارم که احساس میکنم جادوگره. خواب دیدم اسفند خانه ای در خانه مان نصب بود مقابل خانه ان همسایه.

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۱:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما برای برای دفع چشم زخم و یا نظر بد همسایه تان اسفند دود کنید و آیت الکرسی هم زیاد بخوانید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۴۱
ninaa

ninaa : سلام. من مدتیه هر روز به جهت دفع نیروهای منفی در خانه اسفند دود می کنم. تا اینکه در خواب دیدم، می خوام ظرفی که توش اسفند دود میدیم رو بردارم. ظرف اسفندمون کوچیک و دسته دار و آهنیه. دستشو می گیرم، یه دفه نرم می شه و پیج می خوره و نمی تونم بگیرمش. بعد میرم اسفند توش بریزم. اون قسمتش که اسفند میریزند توش خود به خود مچاله میشه،به طوریکه نشه اسفند ریخت! بعد می میرم سراغ ظرف خود اسفند که ازش بردارم، یه دفه اشتباه می کنم و رو دونه های اسفند ماست میریزم. با خودم می گم چرا همه چی اینجوری شده و منم چم شده! چرا ماست ریختم و اسفند رو خراب کرد! بعد یه ظرف عجیبی بود که رو دگمه اسفند میزدی باید اسفند میداد بیرون ولی همش برای من بخورات دیگه غیر اسفند نشون میداد..تشکر

پاسخ
لینک۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۳۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تعبیر خواب شما این است که شما باید مداومت کنید به اسفند دود کردن چون این کار شیاطین را از زندگی تان دور می کند و آنها بسیار عصبانی هستند که نمی توانند نیروهای منفی را به شما وارد کنند. برای دفع شیاطین باید آیت الکرسی بخوانید و هر وقت توانستید 7 بار ذکر نام حضرت فاطمه س را به این صورت بگویید: یا فاطمت بنت محمد رسول الله. این ذکر برای دفع شیاطین و نیروهای منفی بسیار مجرب است و خصوصا قبل از خواب این ذکر را 7 بار بگویید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۲۸
ازاده

ازاده : خواب دیدم رو سقف خونه اتیش افتاد از اتیش بازی بچه ها بعد من خاموش میکردم باز از یکجا دیگه زبانه میکشید و من همینطور اب میریختم و مامانمم همونموقع ها اومد و اسپند دود کرد و من داشتم فک میکردم مهمونمون بدش نیاد اسپند دود کرد مامانم

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۲:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز هر کاربر فقط حق ثبت 1 خواب در 24 ساعت را دارد اطلاعات مربوط به این موضوع در هنگام ثبت نام به شما اطلاع رسانی شده. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز برای تعبیر ثبت شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۶:۱۴
sara

sara : باسلام
من خواب ديدم رفتي محلي كه كلي ظرف اسپند وجود دارد كه براي فروش هست كه بخرم ظرفاي اسفندسفالي و فلزي بودند در بعضي ظرفاي سفالي اسپند اسپند دود ميشد و دود سفيد بيرون مي آمد در بين همه آنها يه ظرف اسپند سفالي نظرم خيلي جلب كرد كه روش انگار حروف طلسم نوشته شده بود ميخواستم بدونم تعبيير خواب چي هست ممنون

پاسخ
لینک۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما از طلسم و جادو بدتان می آید و نگرانتان می کندو دنبال خلوص شفا و پاکدامنی هستید. ظرف اسفند در واقع بیانگر این است که شما باید از زشتی ها و بدبینی ها دوری کنید و مثبت اندیش باشید. دانه های اسپند ریز هستند، درست مثل کارهای کوچک و به ظاهر کم قدری که شما در طی روز انجام می دهید و اتفاقات ریز و ساده ای که میان شما با اطرافیانتان می افتد که این اتفاقات هرچند ریز اما در جای خود ارزشمند هستند و خدای بزرگ با شماست. خطری شما را تهدید نمی کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۵۸
Sara

Sara : با سلام
خواب دیدم در خانه ای بودم توی اتاقی کسی هم نبود گوشه کنار اتاق پر از ظروف چینی قشنگ بود بعد رسیدم به میزی روش چیزهایی چیده شده بود و ظرفی سینی مانند توجهم رو جلب کرد توی ظرف پر از اسپند بود و وسطش نوشته شده بود الله اکبر.

پاسخ
لینک۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۴۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما در شرایطی قرار می گیرید که بهترین کار را انجام می دهید و نهایت سعی خودتان را برای موفقیت در کارتان بکار خواهید برد. شرایط رفاه شما فراهم می شود و یاد میگیرید که صرفه جو تر باشید و ولخرجی نکنید. ظرف اسفند در واقع بیانگر این است که شما باید از زشتی ها و بدبینی ها دوری کنید و مثبت اندیش باشید. دانه های اسپند ریز هستند، درست مثل کارهای کوچک و به ظاهر کم قدری که شما در طی روز انجام می دهید و اتفاقات ریز و ساده ای که میان شما با اطرافیانتان می افتد که این اتفاقات هرچند ریز اما در جای خود ارزشمند هستند و خدای بزرگ با شماست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵:۵۷
parvin

parvin : سلام. خواب دیدم تو اتاق خواب دوس پسرم نشستم که در حال حاضر از هم جدا هستیم با هم صحبت میکنیم یهو در خونه باز شد مامانم اومد تو خونه که با دوس پسرم در مورد جداییمون صحبت کنه که اشتی کنیم ولی من رفتم و نزاشتم مامانم با دوس پسرم حرف بزنه و دوس پسرمم نرفت پیش مامانم بعدش مامانم رفت بیرون دوس پسرم یه نامه به من داد که حالا که مامانت اومدهدحرف بزنه حالا خیلی دوست دارم به اندازه قلبم اما این نامه به واسطه پسری که الان رابطه دارم دستم رسید.و بعدش مامانم اسپند و یه کاغذ مثل دعا داد گفت اینارو نیت کن و به امید رسیدن به دوس پسرم که قهرم دود کنم. و من زغال اتیش زدم و ایناروریختم ولی دیگه نفهمیدم دود شد

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۰۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. مادر شما امیدوار است که شما و دوستتان آشتی کنید و احتمال می دهد که شما را چشم زده باشند. اما هم شما مغرورید و هم دوستتان . دلتان پیش هم است ولی خودتان جدا. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۱۱
sadaf

sadaf : سلام .. شرمنده فراموش کردم روزی یک خواب تعبیر میکنید .. خواب دیدم به یه آقایی از اقوام همسرم یه ظرف پراز اسفند دادم و چندتت ظرف دیگه اسپند داشتم که از تو پلاستیک خالی کرده بودم تو ظرفها تعبیرش چیه؟؟؟

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. ظرف اسفند در واقع بیانگر احساس شما به این است که او باید از زشتی ها و بدبینی ها دوری کند و مثبت اندیش باشد. دانه های اسپند ریز هستند، درست مثل کارهای کوچک و به ظاهر کم قدری که شما در طی روز انجام می دهید و اتفاقات ریز و ساده ای که میان شما با اطرافیانتان می افتد. بسیاری از کارها و اتفاقات هرچند ریز اما در جای خود ارزشمند هستند پس شما می گویید که او با نگاهی مثبت و آکنده از شادکامی به مسائل بنگرد؛ اما کارها و اتفاقات ریزی نیز هستند که شاید زیاد باب میل نباشد، و نباید به این مسائل اعتنا کنند و باید سعی کنند که آنها را نادیده شان بگیرند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۱۹
sadaf

sadaf : سلام ... خواب دیدم به یه آقایی از فامیل همسرم یه ظرف پر اسپند دادم ..‌و چندتا ظرف دیگه اسپند داشتم ... تعبیرش چیه

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما برای 1 شهریور ماه امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳:۱۲
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت