کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسکی

اگر خواب ببینید روی یخ اسکی بازی می کنید، موقعیت شما در معرض خطر قرار دارد. اگر هنگام اسکی، یخ شکست و در آب فرو رفتید، دوستان خوبی شما را نصیحت خواهند کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

leila

leila : خواب دیدم میخواهیم بریم اسکی دختر عموم هم دلش می خواد با ما بیاد (در واقعیت ما با هم کاری نداریم و ایشون خارج زندگی میکنه ) اما من نمی خوام ک‌ایشون هم باشن بعد دیدم حوله دستی ابی تیره پسرم بصورت قرینه دو طرفش بصورت مربعی تا انتهای لبه ها قیچی شده من چوب اسکی نروژی پامه و خواهرم میگه اینا خیلی خوبن اما اونا خیلی قدیمی ان ما میریم جنگل برای اسکی کردن (فک میکنم احساس تعجب دارم ک برای اسکی میریم جنگل)

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما توانایی های ذهنی و فیزیکی تان را به آزمایش می گذارید و به خودتان فشار می آورید. با خودتان رقیب هستید و می خواهید مرتب از قبل بهتر باشید. پسر شما اهل ابراز احساسات نیست و کلا سعی می کند که قوی و محکم برخورد کند از این جهت شاید او خیلی کسل کننده به نظر بیاید. دیگران از شما تقاضاها و انتظارات زیادی دارند و بار این تقاضاها روی شانه های شما سنگینی می کند. حس می کنید در زندگی تان هرج و مرج وجود دارد و انگار جلویتان را گرفته اند و می خواهید که زندگی تان را متحول کنید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۱۱
Arman

Arman : سلام و وقتتون بخیر
صبح زود خواب دیدم ک رفتم یه جایی مثل پیست اسکی که تو کشور روسیه هم بود. بعد ۳ نفر داشتن اسکی بازی میکردن ک یه دختر بچه لیز خورد و خورد زمین بعد من سریع رفتم همین جور ک بدون وسایل اسکی بودم لیز خوردم رسیدم بهش و نجاتش دادم. برف زیادی نبود درحدی برف بود ک زمین هم مشخص بود.
ممنون

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما در یک زمینه ی رقابتی سرسختانه ای قرار می گیرید که می توانید به واسطه ی آن به موفقیت های بسیاری برسید. رقبای مجربی خواهید داشت که با تجربه ی کامل سعی می کنند از هر جهت به قدرت رسیده و موفق باشند. از لحاظ اقتصادی جاپای شما قرص نیست و ممکن است متضرر شوید ولی شما حاضرید که توانایی های ذهنی و فیریکی تان را به آزمایش بگذارید و جلوی ضرر قطعی را بگیرید. از نظر شما این کار، کار سختی نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۳۶
حبیبه

حبیبه : سلام
خواب دیدم با اسکیت البته یه ورقه فلزی بود و روش قوطی فلزی بود من پاهامو کنار قوطی گذاشتم کنار خیابان با سرعت میرفتم یه جاهایی که خیابان ناهموار بود اسکی تو دستم می گرفتم و قدم می زدم و بعد دوباره پاهامو رو اسکی می ذاشتم خودم تعجب می کردم که اینقدر ماهرم و سریع میرم از یه باغی می گذشتم که یه درخت الو زرد دیدم یه دونه از درخت چیدم قیسی بود که خوردم بعد پشیمان شدم از اینکه بدون اجازه چیدم با خودم گفتم چشم افتاد یه دونه اشکالی نداره خود خدا گفته . قیسی خیلی شیرین بود دلم یه جوری شد بعد یه آلو سیاه که یه کم خشک بود چیدم خوردم یه کم ملس بود که دلم خوب شد بعد راهمو ادامه دادم به سمت مسجد محلمون می رفتم بعد دیدم انگار خونه هستم دارم موهامو شونه می کنم از اینکه بعد از حموم موهامو خیلی راحت شونه می کردم متعجب بودم.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قادر هستید در زندگی تعادلتان را حفظ کنید و به سمت اهدافتان با سرعت حرکت کنید. می دانید که کی باید تامل و فکر کنید و کی حرکت. شما چیزی را منکر می شوید و از این رو ممکن است با خطر مواجه شوید هر چند که کارتان برایتان خوشایند است. زردآلو مال و نعمت هم هست ولی با همه اینها برای دفع شر صدقه بدهید. شما به امنیت خاطر می رسید و افکارتان را سروسامان می دهید فکرتان راحت می شود و مثبت خواهید اندیشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۳۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت