کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اسکی

اگر خواب ببینید روی یخ اسکی بازی می کنید، موقعیت شما در معرض خطر قرار دارد. اگر هنگام اسکی، یخ شکست و در آب فرو رفتید، دوستان خوبی شما را نصیحت خواهند کرد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

4 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

حبیبه

حبیبه : سلام
خواب دیدم با اسکیت البته یه ورقه فلزی بود و روش قوطی فلزی بود من پاهامو کنار قوطی گذاشتم کنار خیابان با سرعت میرفتم یه جاهایی که خیابان ناهموار بود اسکی تو دستم می گرفتم و قدم می زدم و بعد دوباره پاهامو رو اسکی می ذاشتم خودم تعجب می کردم که اینقدر ماهرم و سریع میرم از یه باغی می گذشتم که یه درخت الو زرد دیدم یه دونه از درخت چیدم قیسی بود که خوردم بعد پشیمان شدم از اینکه بدون اجازه چیدم با خودم گفتم چشم افتاد یه دونه اشکالی نداره خود خدا گفته . قیسی خیلی شیرین بود دلم یه جوری شد بعد یه آلو سیاه که یه کم خشک بود چیدم خوردم یه کم ملس بود که دلم خوب شد بعد راهمو ادامه دادم به سمت مسجد محلمون می رفتم بعد دیدم انگار خونه هستم دارم موهامو شونه می کنم از اینکه بعد از حموم موهامو خیلی راحت شونه می کردم متعجب بودم.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما قادر هستید در زندگی تعادلتان را حفظ کنید و به سمت اهدافتان با سرعت حرکت کنید. می دانید که کی باید تامل و فکر کنید و کی حرکت. شما چیزی را منکر می شوید و از این رو ممکن است با خطر مواجه شوید هر چند که کارتان برایتان خوشایند است. زردآلو مال و نعمت هم هست ولی با همه اینها برای دفع شر صدقه بدهید. شما به امنیت خاطر می رسید و افکارتان را سروسامان می دهید فکرتان راحت می شود و مثبت خواهید اندیشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۳۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت