کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اعتیاد و معتاد شدن

بطور کلی هر شخصی را که در خواب ما بصورت فردی معتاد و با ظاهری زشت ظاهر شود معنای آن نیکو نیست و حتما پشت سر ان خبرهای بدی را خواهیم داشت.

شیخ طوسی در یکی از کتب خود نوشته است: اعتیاد در خواب به مواد مخدری مانند تریاک شیشه حشیش هروئین و ... نشان دهنده ی این است که یک یا چند خطر از طرف دوستان ما را تهدید میکند.

جابر مغربی نیز مصرف شاه دانه و تریاک در خواب را به معنی دوستی گمراه کننده و یا بدخواه معنی کرده اند کینه توزی دشمنی پهن کردن دام توطئه و ...نیز از معانی همین رویا است.

اگر کسی ببیند خودش معتاد شده است به نشانه ی این است که در روزهای اینده با فردی رابطه دوستی برقرار خواهد کرد که از جانب او لطمه های زیادی را می خورد. اگر دید دیگران معتاد شده اند و به تعارف میکنند نشان دهنده ی این است که خود او باعث گمراهی دیگران میشود.

تعبیر خواب معتاد شدن همسر
جابر مغربی میگوید معتاد شدن همسر به انواع مختلف مواد مخدر به نشانه ی دعوا و درگیری بین زن و شوهر جدایی غم و اختلاف های سلیقه ای میباشد.

اگر دیدی همسرت در حال خرید و یا فروش مواد شده است نشان دهنده ی این است که بخاطر عدم سازش و یا مسائل شخصی دچار دعوا و بحث شدید خواهید شد و کار به جاهای باریک کشیده میشود.

ابن سیرین نیز در مورد معتاد شدن شوهر نوشته اگر دیدی شوهرت معتاد شده است در صورتی که در دنیای واقعی اهل اعتیاد و یا دود و دم نیست به نشانه ی این است که موضوع مهمی را از تو پنهان ساخته و تو با فهمیدنش او را سرزنش زیاد خواهی کرد.

تعبیر خواب معتاد شدن برادر
معتاد شدن برادر در خواب های ما به نشانه ی غیبت و یا تهمت است. ادوارد در این زمینه گفته است اگر دیدی برادر کوچکتر یا بزرگترت اعتیاد دارد به نشانه ی این است که در این روزها دوست و یا غریبه ای را با زدن تهمت و یا گفتن دروغ و غیبت از خود رنجانده ای.

کشکولی میگوید معتاد شدن برادر در خواب یک هشدار جدی برای بیننده ی خواب است بدون شک برادرتو مرتکب گناهی شده است که باعث شده سایرین از دست او دلخور باشند.

معتاد شدن دوست
معتاد شدن دوست قدیمی و صمیمی در خواب های ما به نشانه ی ضرر و یا خسارت مالی است . اگر کسی ببیند دوستش درگیر اعتیاد و یا مواد شده است به کشیدن و یا فروختن آن روی آورده است در واقع نشان دهنده ی این است که بخشی از مالش را از دست میدهد . همچنین غیبت بد زبانی و رنجور کردن پدر و مادر نیز از دیگر معانی همین رویا است.

معتاد شدن مرده ها
معتاد شدن مرده ها در خواب به نشانه ی اختلاف بین برادر و خواهر است. اگر کسی مرده ها را در خواب خود معتاد ببینید چه ایشان را بشناسد و چه نشناسد نشان دهنده ی این است که با برادر و یا خواهر خود دچاتر اختلاف و یا کتک کاری میشود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

9 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

ta

ta : سلام خواب دیدم خونه ی خودم هستم وهمسر سابقم در کارها کمکم میکنه در خواب میدونستیم جدا شدیم و ایشون ازدواج کرده بعد دیدم مقداری پول با فیش برق و آب توجیبش متوجه شدم از پول من برداشته پول قبض خونه خودش بده حسابی دعواش کردم پول رو گرفتم و رفتم سفره انداختم غذا بخوریم که دیدم همسرسابقم در حالکشیدن مقدار زیادی تریاک با وافوره گفتم دوست داشتم الان زنت میومد میدیدت بعد درحال کشیدن پلو بودم دیدم زنشم اومد سر سفره و من خیلی عصبانی بودم چون مهمان داشتم نگران بودم غذا کم نیاد. درواقعیت همسرسابقم اعتیاد داشت ولی مشخص نبود از ظاهرش با وافورم نمیکشید

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما خیلی شرایط زندگی بهتری خواهید داشت و از اینکه همسرتان شما را رها کرده باید خوشحال باشید. نگرانی ها و ناراحتی های شما کم خواهد شد و او با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد و در زندگی اش کم می آورد. شما به نعمت و ثروت خواهید رسید و همسر او گاهی از شما صحبت می کند و شما را خوشبخت تر از خودش می داند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۳۴
رز

رز : سلام خواب دیدم پسر خاله ام صورتش مثل ادم های معتاد شده اومده دنبالم میگه بیا اینجا کمکم زغال بردار چند تا پلاستیک برداشتم رفتم کمکش کنم مثل ادم های معتاد راه میرفت رفتیم جایی و گفت کمکم خاک بریز داخل پلاستیک و پلاستیک ها رو پر از خاک کردیم یدفعه زن و بچش رسیدن فقط زنش فرق داشت اونی که تو بیداری زنش بود نبود مثل یکی از بازیگرهای خانم بود لبخندی بهش زد و رفت منم هاج و واج نگاهشون میکردم چرا بیخودی گفته بیا خاک بر داریم

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پسر خاله شما نمی داند چه خاکی برسرش کند. کسی او را گول زده و از او سو استفاده کرده است و او نمی تواند زندگی و موقعیتش را کنترل کند و استرس شدیدی به او دست داده و احساس ناامنی می کند. از لحاظ مالی هم بسیار متضرر شده است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۱۳
Marym

Marym : سلام خسته نبااشیدد
خاهرم خاب دیده ،من معتاد و مواد فروش شدم ،ینی از چهرم پیدا بود ک معتادم، موادی ک تو دستم بود چیزی شبیه ب خاک بود ینی معلوم نبود ک چی بود ولی مواد بودش ،ک اونو از دستم گرفتو رفت سراغ کسی ک باعث اعتیادم شده،
ممنون از زحماتتون .

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما به گمراهی یا به رفتاری وسواسی کشیده خواهید شد و خطری از جانب دوستتان شما را تهدید می کند. افکار مخرب و بدی به ذهنتان می رسد که با راهنمایی خواهرتان شر و سختی از سرتان دفع خواهد شد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸:۰۰
Sina

Sina : سلام مادرم خواب دیده که ،مادرش که تازه به رحمت خدا رفته تو روز چهلم خودش به یکی از پسراش یه عالمه حشیش میده

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحشان شاد. مادر بزرگتان به پسرش احساس عدم‌ امنیت‌، پشیمانی‌،افسوس‌ و ندامت‌ را داده است. دایی شما این احساسات را با رفتن مادر بزرگتان در دلش تقویت می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۰۵
سایه

سایه : سلام دخترم خواب دیده من گیاه ماری جوانا گرفتم همه را قورت دادم و من دیدم از یک دالانی رد می شدم هر کی از آنجا رد می شد غیب می شد من دیدم یک جوجه سفید بود و من پشت سرش راه افتادم می خواستم غیب بشم ببینم چی می شه آن غیب شد اما من نه ، بعدش احساس کردم آن خروس سیاه بود که غیب شد هر برگشتم ببینم چی شد فقط تو یک چاله یک گوشی موبایل پیدا کرد انگار آثار باقی مانده از آن خروس سیاه غیب شده بود که مونده بود

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸:۴۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما تلاش می کنید که از واقعیت فرار کنید و دردهای روحی و روانی و احساسی تان را ساکت کنید. شما سعی می کنید که با اعتماد به نفس در زندگی تان پیش بروید و تعادلتان را حفظ کنید. زندگی شما متحول خواهد شد و شما خود جدیدتان را کشف می کنید. شما به دنبال یک شایعه بی اساسی که مردم در مورد شما می گویند به راه خواهید افتاد و پیش می روید و باعث می شوید که این شایعه و نظر مردم عوض شود ولی خودتان شخصیتتان را حفظ می کنید و اجازه نمی دهید که این مرحله گذار از زندگی، شخصیت شما را عوض کند. بدشانسی و مردی مغرور و گستاخ و متکبر از زندگی شما حذف خواهد شد. شما فقط رابطه با او را در خاطرتان خواهید سپرد و هرگز خود او برنمی گردد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۵۳
مجتبی

مجتبی : سلام خانمم دیشب خواب دیده خونه مادرم مجلس هست همه جمع شدن اقوام بعد من میام اونجا مثل معتاد ها شده قیافم چرت میزنم لاغر شدم و هیچکس تحویلم نمیگیره و محل نمیزارن

پاسخ
لینک۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲:۴۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما اعتماد به نفستان کم شده و اینطور به نظر می آید که مسئولیت کارهایتان را به عهده نمی گیرید یا خودتان را دست کم می گیرید که انگار نمی توانید موقعیت تان را کنترل کنید. احساس ناامنی و ترس می کنید. بنابر این دیگران ممکن است احساس کنند که شما دانشتان کم است و یا خودتان را به خواب غفلت زده اید. در این صورت از اعتبار شما پیش ایشان کم خواهد شد. بنابر این باید سعی کنید که عاقلانه تر برخورد کنید و شخصیت خودتان را دست کم نگیرید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۴۸
Raaziyee

Raaziyee : سلام روزتون بخیر. خانم هراتی خواهرم مطلقه ست و در خانه ی پدرم با ما زندگی میکنه. خواب دیدم خواهرم به هرویین معتاد شده و همه ی بستگان این موضوع رو فهمیدن. اون همش با مواد سفیدی که دستشه میره دسشویی و همش دنباله موادشه.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۳۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خواهر شما فکرش ناراحت است و احساس شکستن می کند او می خواهد زندگی اش را تعمیر و ترمیم کند و از حقیقت تلخی که در زندگی به آن دچار شده است فرار می کند و می خواهد انرژی منفی را از وجودش دور کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۵۷
Mohsen

Mohsen : البته ناگفته نمونه خانم هراتی این دوستم که گفتم رابطه آنچنانی با هم نداریم خیلی کم همو میبینیم و رابطه دوستانه مثل قدیما بینمون نیست بعد که دیدمش احساس کردم متاد شده یه چیزی مصرف میکنه قیافش خیلی عوض شده بود آخرین باری که دیدمش

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲:۲۰
Mohsen

Mohsen : با درود فراوان خدمت شما خانم هراتی دیشب خواب دیدم تو یه مکانی هستیم البته باز بود و دیوار نداشت سه نفر بودیم یکی از دوستای قدیمی که همسایه هم بودیم و برادر کوچکترم که فوت شده این دوستم اعتیاد داشت و من بخاطر اینکه غرور نداشته باشم بهشون گفتم که منم با اعتیاد و معتاد شدن یه دود فاصله دارم بعد از چند سال پاکی فقط یه دود که اونا هم حرف منو تایید کردن گفتن درسته که سیگارم میکشیدن دود بعد زن داداشم و دیدم که همسرش یعنی برادرم چند وقته پیش فوت نمودن اومد البته با چند تا از دوستاش بود ولی من اونا رو نمیدیدم که یه جایی رو میخواست تمیز کنه مثل بالکن مانند من رفتم کمکش که یه تخت چوبی پوسیده رو براش یه دستی بلند کردم که بزاریم اونور که اونجارو مرتب کنیم تخته فقط اسکلتش بود سیاه و پوسیده که گذاشتیمش اونور یه حس خجالتم داشتم انگار جلوی دوستاش بعد از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح برادرتان شاد. دوست قدیمی شما مشکلات زیادی دارد و روح برادرتان برای شرایط جدیدی که برای همسرش پیش می آید نگران است. خانم برادرتان می خواهد بخت سوخته ی خودش را از زندگی اش بیرون ببرد و شرایطی را فراهم کند که برای خودش زندگی جدیدی بسازد و شما هم فکر می کنید که باید به او کمک کرد تا بتواند سختی ها را از زندگی اش بیرون کند. برادر شما شاید نگران است که خانمش او را فراموش کند یا نگران است که همسرش در تصمیمی که برای بهبود زندگی اش می کشد، موفق نباشد. برای شادی روحش فاتحه بفرستید و صدقه بدهید. شما هم سعی می کنید مثبت اندیش باشید و به خاطر مسائل قدیمی غصه نخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲:۳۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت