کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اعتیاد و معتاد شدن

بطور کلی هر شخصی را که در خواب ما بصورت فردی معتاد و با ظاهری زشت ظاهر شود معنای آن نیکو نیست و حتما پشت سر ان خبرهای بدی را خواهیم داشت.

شیخ طوسی در یکی از کتب خود نوشته است: اعتیاد در خواب به مواد مخدری مانند تریاک شیشه حشیش هروئین و ... نشان دهنده ی این است که یک یا چند خطر از طرف دوستان ما را تهدید میکند.

جابر مغربی نیز مصرف شاه دانه و تریاک در خواب را به معنی دوستی گمراه کننده و یا بدخواه معنی کرده اند کینه توزی دشمنی پهن کردن دام توطئه و ...نیز از معانی همین رویا است.

اگر کسی ببیند خودش معتاد شده است به نشانه ی این است که در روزهای اینده با فردی رابطه دوستی برقرار خواهد کرد که از جانب او لطمه های زیادی را می خورد. اگر دید دیگران معتاد شده اند و به تعارف میکنند نشان دهنده ی این است که خود او باعث گمراهی دیگران میشود.

تعبیر خواب معتاد شدن همسر
جابر مغربی میگوید معتاد شدن همسر به انواع مختلف مواد مخدر به نشانه ی دعوا و درگیری بین زن و شوهر جدایی غم و اختلاف های سلیقه ای میباشد.

اگر دیدی همسرت در حال خرید و یا فروش مواد شده است نشان دهنده ی این است که بخاطر عدم سازش و یا مسائل شخصی دچار دعوا و بحث شدید خواهید شد و کار به جاهای باریک کشیده میشود.

ابن سیرین نیز در مورد معتاد شدن شوهر نوشته اگر دیدی شوهرت معتاد شده است در صورتی که در دنیای واقعی اهل اعتیاد و یا دود و دم نیست به نشانه ی این است که موضوع مهمی را از تو پنهان ساخته و تو با فهمیدنش او را سرزنش زیاد خواهی کرد.

تعبیر خواب معتاد شدن برادر
معتاد شدن برادر در خواب های ما به نشانه ی غیبت و یا تهمت است. ادوارد در این زمینه گفته است اگر دیدی برادر کوچکتر یا بزرگترت اعتیاد دارد به نشانه ی این است که در این روزها دوست و یا غریبه ای را با زدن تهمت و یا گفتن دروغ و غیبت از خود رنجانده ای.

کشکولی میگوید معتاد شدن برادر در خواب یک هشدار جدی برای بیننده ی خواب است بدون شک برادرتو مرتکب گناهی شده است که باعث شده سایرین از دست او دلخور باشند.

معتاد شدن دوست
معتاد شدن دوست قدیمی و صمیمی در خواب های ما به نشانه ی ضرر و یا خسارت مالی است . اگر کسی ببیند دوستش درگیر اعتیاد و یا مواد شده است به کشیدن و یا فروختن آن روی آورده است در واقع نشان دهنده ی این است که بخشی از مالش را از دست میدهد . همچنین غیبت بد زبانی و رنجور کردن پدر و مادر نیز از دیگر معانی همین رویا است.

معتاد شدن مرده ها
معتاد شدن مرده ها در خواب به نشانه ی اختلاف بین برادر و خواهر است. اگر کسی مرده ها را در خواب خود معتاد ببینید چه ایشان را بشناسد و چه نشناسد نشان دهنده ی این است که با برادر و یا خواهر خود دچاتر اختلاف و یا کتک کاری میشود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

8 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Mohsen

Mohsen : با درود فراوان خدمت شما خانم هراتی دیشب خواب دیدم تو یه مکانی هستیم البته باز بود و دیوار نداشت سه نفر بودیم یکی از دوستای قدیمی که همسایه هم بودیم و برادر کوچکترم که فوت شده این دوستم اعتیاد داشت و من بخاطر اینکه غرور نداشته باشم بهشون گفتم که منم با اعتیاد و معتاد شدن یه دود فاصله دارم بعد از چند سال پاکی فقط یه دود که اونا هم حرف منو تایید کردن گفتن درسته که سیگارم میکشیدن دود بعد زن داداشم و دیدم که همسرش یعنی برادرم چند وقته پیش فوت نمودن اومد البته با چند تا از دوستاش بود ولی من اونا رو نمیدیدم که یه جایی رو میخواست تمیز کنه مثل بالکن مانند من رفتم کمکش که یه تخت چوبی پوسیده رو براش یه دستی بلند کردم که بزاریم اونور که اونجارو مرتب کنیم تخته فقط اسکلتش بود سیاه و پوسیده که گذاشتیمش اونور یه حس خجالتم داشتم انگار جلوی دوستاش بعد از خواب بیدار شدم

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۳:۲۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روح برادرتان شاد. دوست قدیمی شما مشکلات زیادی دارد و روح برادرتان برای شرایط جدیدی که برای همسرش پیش می آید نگران است. خانم برادرتان می خواهد بخت سوخته ی خودش را از زندگی اش بیرون ببرد و شرایطی را فراهم کند که برای خودش زندگی جدیدی بسازد و شما هم فکر می کنید که باید به او کمک کرد تا بتواند سختی ها را از زندگی اش بیرون کند. برادر شما شاید نگران است که خانمش او را فراموش کند یا نگران است که همسرش در تصمیمی که برای بهبود زندگی اش می کشد، موفق نباشد. برای شادی روحش فاتحه بفرستید و صدقه بدهید. شما هم سعی می کنید مثبت اندیش باشید و به خاطر مسائل قدیمی غصه نخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲:۳۱

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت