کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اعضای خانواده و دوستان

تعبیر خواب پدر
پدر در خواب نماد حمایت و قدرت است. به طور کلی، اگر خواب مثبتی درباره پدرتان ببینید، یعنی در بیداری نیز رابطه خوبی بین شما و پدرتان وجود دارد، همچنان که دیدن خواب منفی درباره پدر نشان دهنده مسائل حل نشده میان شما است. تعبیر خواب پدر همچنین می تواند این باشد که شما نیاز دارید در بخشی از زندگی خود مستقل تر یا دقیق تر باشید.

تعبیر خواب مادر
مادر در خواب نماد رشد و پرورش است. دیدن خواب مادر مهربان و مسئول می تواند نشانگر برکت یا رشد باشد. البته دیدن خواب مادر ممکن است بازتابی از رابطه ی شما با مادرتان نیز باشد. مثلاً این که احساس می کنید مادرتان بیش از حد کنترل تان می کند یا به عکس شما را به حال خود وانهاده است. تعبیر خواب مادر این است که شما به پرورش محبت آمیز نیاز دارید، یا در بخشی از زندگی خود بر روی عشق، آسایش، حمایت و راهنمایی تمرکز کرده اید. این خواب همچنین می تواند نشانگر ماهیت حمایت گر شما نسبت به دیگران باشد.

تعبیر خواب برادر
تعبیر خواب برادر، رقابت یا نزدیکی است. دیدن برادر کوچکترتان در خواب می تواند حاکی از احساس رقابت، عدم بلوغ یا آسیب پذیری باشد. دیدن برادر بزرگترتان در خواب نشانگر یک شخصیت راحت یا قوی در اظهار نظر، و یا دانش و درک است.

تعبیر خواب خواهر
دیدن خواهرتان در خواب می تواند بیانگر رابطه شما با او یا جنبه ی حساس شما باشد. تعبیر خواب خواهر کوچکتر رقابت یا آسیب پذیری است. حال آن که دیدن خواهر بزرگتر در خواب نشانگر حمایت، قدرت و توانایی، یا یک رابطه عشق و نفرت است.

تعبیر خواب پسر
تعبیر خواب پسر، مخالفت یا مقاوت، مسئولیت، یا نیاز به ابراز اندیشه ها و احساسات است. دیدن پسرتان در خواب نمادی است از اشتیاق ها، آمال و آرزوها، و یا استعدادی خاص در یک زمینه از زندگی بیداری.

تعبیر خواب دختر
تعبیر خواب دختر، مخالفت یا مقاوت، مسئولیت، یا نیاز به ابراز اندیشه ها و احساسات است. دیدن دخترتان در خواب نمادی است از رابطه حمایتی، نردید درباره خود، آسیب پذیری، رقابت یا حسادت.

تعبیر خواب شوهر
دیدن خواب شوهر نشانگر رابطه ای است که با شوهرتان دارید، یا احساساتی که در بیداری نسبت به او پیدا کرده اید. دیدن شوهرتان در خواب نشانگر احساساتی است که نسبت به رابطه خصوصی و جنسی تان با او دارید. تعبیر این خواب همچنین مسائل و نگرانی های بیان نشده، یا دیدگاه شما نسبت به بدنتان است.

تعبیر خواب زن
اگر زن خود را در خواب ببینید یعنی مسائل حل نشده یا اختلافاتی با او دارید. تعبیر خواب زن احساسات و عقاید بیان نشده است. دیدن زن خود در خواب همچنین می تواند به این معنا باشد که شما نیاز دارید گاهی خودتان را به عنوان یک شوهر خوب ثابت کنید.

تعبیر خواب پدربزرگ و مادربزرگ
تعبیر خواب پدربزرگ و مادربزرگ، امنیت، سنت، خرد و عشق است. دیدن پدربزرگ در خواب نشان می دهد شما در بخشی از زندگی خود نیازمند امنیت، عشق، و خرد هستید. این خواب همچنین بر تفکر سنتی یا ارزش های خانوادگی دلالت دارد.

تعبیر خواب فامیل (عمو، عمه، دایی، خاله، فرزندان آن ها و…)
دیدن خواب افراد فامیل در خواب نشان دهنده ی شخصیت شما، میراث خانوادگی، ارزش های خانوادگی، یا رابطه شما با افراد فامیل است. دیدن فامیل در خواب ممکن است نشانگر جنبه ای از زندگی تان باشد که از آن راضی نیستید. همچنین، تعبیر خواب فامیل اقفزایش آگاهی و ایده های نو است.

تعبیر خواب دوستان
دیدن خواب یک دوست یا تعدادی از دوستان تان نشانگر رابطه شما با دیگران یا فرد مورد در نظر در خواب است. این خواب همچنین نشان می دهد که باید روی جنبه ای از شصخیت خود بیشتر متمرکز شوید. همچنین، به این فکر کنید که دوستی که در خواب دیده اید برای شما نماد چه چیزی است. اگر در خواب ببینید دوستی که در بیداری همیشه از شما حمایت می کند، مرده است، یعنی جنبه حمایتگر از وجود خودتان رخت بربسته است.

نوع دوستی که در خواب می بینید نیز می تواند نشانه خوبی باشد. مثلاً دیدن بهترین دوست تان در خواب بیانگر این است که باید روی جنبه های مثبت تان بیشتر تمرکز کنید، زیرا دوست خوب معمولاً بهترین جنبه های شخصیتی ما را به ما می نمایاند. همچنان که تعبیر دیدن دوست دوران کودکی در خواب بازیگوشی یا معصومیت است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

50 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

رویا

رویا : سلام. وقت بخیر. خواب دیدم خونه برادر شوهرم هستیم، مادرشوهرم اومد یه سر زد و وقتی می خواست بره یکی از خواهرشوهرام به مادرش گفت باباخونه است بیایم ببینیمش، مادرشوهرمم گفت بابات دیگه خوابیده ورفت وچند لحظه بعد برگشت و3تا قرآن اورد وبه 3تا دخترهاش داد وگفت برای باباتون قران بخونید. صحنه عوض شد، فضای کاملا تاریکی رو دیدم که پدرشوهرم بی صدا وناراحت کنار یه ماشین رنگ سیاه ایستاده بود و انگار عازم سفر بود، 2تا جعبه سیاهرنگ بود که درونشون محتویاتی بود که پدر شوهرم میخواست انهاروبشماره وداخل ماشین بذاره، یکیشو خودش شمرد ودیگری رو از من خواست کمکش کنم، منم چندین بار محتویات جعبه رو شمردم، تنهادر یک لحظه اون محتویات به چشمم سرویس قاشق وچنگال اومد با یه کفگیراستیل ولی در لحظات دیگه چیزهای نامعلومی بودند که شمردم ودر جعبه رو بستم ودادم که بذاره داخل ماشین. ممنون. قابل ذکر هست بدونید رابطه منو پدرشوهرم وکلا خانواده شوهرم 2سالی هست خیلی کمرنگ شده چون از دستشون ناراحتم،پدرشوهرمم هم جدیدا گویا مریض احوال شدند ولی بروز نمیدندودوست ندارند کسی زیاد مطلع بشه.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۲:۰۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. پدر شوهر شما به خاطر مسئله ای خیلی فکرش ناراحت است و مادرشوهرتان می خواهد که دخترانش پدرشان را دعا کنند تا از نگرانی بیرون بیاید. حتی احتمال دارد که او او احساس کند که مرگش نزدیک است. پدر شوهر شما تجارب تلخ و گناهانی را مرتکب شده که حالا نگران آخرت خودش است. او در شرایط سختی به سر می برد و کسانی که او را حمایت کرده اند و به او عشق ورزیده اند، تنها چیزی است که او با خودش به عنوان سرمایه دارد. یعنی اگر برای کسی کار خیر یا محبتی کرده، همان کار خیر او تنها چیزی است که با خودش می برد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱:۱۲
 عسل صادقی

عسل صادقی : ابروهاشو تو عكسش اديت كرده بودم و پررنگ كرده بودم

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۳۰
 عسل صادقی

عسل صادقی : سلام خانم هراتي عزيز و مهربون
خواب ديدم مادر دوست سابقم و ديدم كه أصلا در واقعيت اين شكلي نيست و ما همو أصلا نديديم ، زن مقتدر و امروزيه . بر ميگرده سمت من تا با من دوباره كار مغازه هامون و شروع كنيم چون براي پيشرفت به من احتياج داشتن. انگار يكي دو سال گذشته بود از وقتي كه مغازه ها رو أزم گرفتم بودن . من حس بدي نداشتم أزين همكاري . شماره موبايل دوست سابقمو گرفتم ديدم همون لحظه موبايل تو دست مادرش زنگ مي خوره . با تعجب پرسيدم يعني موبايلشو داده به شما ! بأهم خيلي خوب بوديم . ديد تو گوشيم يه عكس خوشگلي ازش رو شمارش سيو كردم و كلي ذوق كرد . بعد تو مرحله بعد دوست سابقمو ديدم كه خيلي تنها و بي روح داره كار مغازه رو انجام ميده ! خيلي تعجب كرده بودم چرا انقد عوض شده و أروم و خونسرده و مادرش همه كاره شده !!!
ممنون از زحماتتون

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۲۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست پسر شما الان سعی می کند که عاقلانه فکر کند و پیش خودش می گوید اگر گذاشته بودم که عسل اعتماد بیشتری به من داشته باشد و پر احساس تر رفتار کرده بودم و رابطه قویتری با او داشتم، الان وضعم بهتر از این بود و اینطوری ایزوله و تنها نبودم. شما می دانید که او فیلم بازی می کند ( حتی در تصوراتش) تشکراز همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۴۰
مهرشاد

مهرشاد : با سلام. بنده خواب دیدم مدتی شب ها با پدرم پیاده به خانه می رفتیم. وقتی وارد کوچه می شدیم یکی از اقوامان (که مدت ها به خاطر دعوای پدربزرگم با مادر و پدرشان با ایشان رابطه نداشتیم، ولی من به شخصه دلم برایشان تنگ شده است) را می دیدیم که خانه شان تنها دوخانه با خانه ی ما فاصله دارد(در واقعیت این طور نیست). بعد هم خیلی گرم با آنها سلام و احوال پرسی می کردم و آنها هم همین طور. چند بار این اتفاق افتاد. تا این که یکدفعه موقع باز گشت من تنها بودم و آنها را ندیدم. وقتی به خانه رسیدم پدر و مادر و مادربزرگ و پدربزرگم و یکی از دوستانمان و زن دایی ام و خواهرشان و همین خانواده ای که گفتم بدربزگم با آنها رابطه ای ندارد برای تولد من را سوپرایز کردند. بعد هم این خانم این خانواده جلو آمد و جعبه ی کوچکی را به عنوان هدیه به من داد و بعد در حالی که پدر بزرگم کمی آنطرف تر روی مبل نشسته بود این خانم جلوی من به صورت سجده قرار گرفت طوری که من نفهمیدم که رو به من است برای تبریک (که به شکلی عجیب بود) یا رو به پدربزرگم برای عذر خواهی. در همین حال لبخند نصفه و نیمه ای روی صورت پدربزرگم شکل گرفت. بعد هم من خیلی گرم از آن خانم و شوهرشان تشکر کردم. آن شب من خیلی خوشحال بودم.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روحیات آن خانواده که با ایشان قطع ارتباط کرده اید، خیلی شبیه روحیات خانواده خودتان است و قلب هایتان به هم نزدیک است. ظاهرا اینجور به نظر می رسد که آنها در اصل به خاطر پدرتان با شما ارتباط دارند اما در واقع احساس مثبت آنها نسبت به شما هم وجود دارد و همین احساس موجب خواهد شد که شما آشتی با آنان را مثل تولدی دوباره برای خودتان بدانید. این خانواده برای شما و پدر بزرگتان احترام و عزت زیادی قائل هستند و انشالله آشتی خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۴۷
شهربانو مستعلی

شهربانو مستعلی : باسلام و خسته نباشید من یه خواب در مورد مادرشوهرم دیدم ایشون فوت شدندتوی خواب بمن میگفت دستت درد نکنه به لیلا کمک میکنی لیلا خواهر شوهرم هست وقتی۷ ساله بود مادرش فوت کرد الان۱۷ سالشه بااینکه من زیاد کاری برای لیلا نمیکنم ولی تو خوابم خیلی خوشحال بود و بامادرم که ایشون هم فوت شدند داشتند خونه دختر خالم رو برای عقد داداشم تزیین میکردن و مادرم بمن میگف به سکینه بگو به عقد داداشت بیاد ایشون نامادریم هستن و با پدرم ناراحتن بخاطر همین بمن این حرفو زد مادرم و بمن گف به بابات بگو ازت راضی نیستم از دستش ناراحتم با تشکر از تعبیر بی نظیرتون..

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۳:۰۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. مادر شوهر شما از رفتاری که شما بدون منیت و از روی محبت با دخترش دارید از شما راضی و خوشحال است. مادر خودتان هم می داند که برادرتان به انجام کاری متعهد خواهد شد و امیدوار است که در آن کار موفق شود ( یا حتی ازدواج واقعی) او امیدوار است که دختر خاله تان رابطه خوبی با برادرتان داشته باشد. در رابطه با نامادریتان هم مادرتان حق را به جانب او می دهد و معتقد است که رفتار پدرتان با او اشتباه است. مادرتان امیدوار است که پدرتان از نامادریتان عذرخواهی کند و دلش را به دست بیاورد. شما باید خوابتان را به پدرتان تعریف کنید و بگویید که مادرتان چه انتظاری از او دارد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۱۹
مهرداد

مهرداد : سلام. خواب دیدم در ابتدا بیرون زندان بودم وانگار با مادرم می خواستیم بریم داخل زندان شاید می خواستیم کسی را ببینیم والبته یه پسر بچه فضول سعی می کرد از داخل زندان بیرون بیاد ولی من با تلاش اون را کردم داخل ودر زندان را بستم وبعد مادرم می خواس بره داخل زندان پیش کسی وبعد من هم گفتم باید باهش برم داخل زندان وبا هم رفتیم وداخل زندان یه مرد اومد در گو‌ ش مادرم چیزی گفت واینکه اینجا وایسه البته نمی دونم برای چی بود ومن هم گفتم بدون مادرم از اینجا نمی رم وبعد یه مرد به من گفت بروپیش تئودور (به لاتین یعنی خدادادیا خداپرست) ومن رفتم پیش یه مرد که یه پارچه هم رو سرش بودوریش سبیل داشت شایدپارچه سفید وقرمز بود وبه من گفت مواد باید عوض بشه البته دقیق یادم نیست.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۱۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و مادرتان احساس می کنید که به خاطر مسائلی مجبور هستید که به صورتی موقتی محدودیت ها و نگرانی هایی را تحمل کنید و حتی حرف نزنید و خودتان را سانسور کنید. البته شما این باور را ندارید که باید خودتان را محدود کنید یا سر باورهایتان سازش کنید ولی به خاطر مادرتان خودتان را وادار می کنید که شرایطی را تحمل کنید که به آن اعتقاد چندانی ندارید. شما شرایطی را تحمل می کنید که به نظرتان سخت می آید ولی صحیح این است که شما عناصری که باعث می شود شرایط زندگی امروزتان شما سخت باشد، را عوض کنید و شک نکنید که این کار درستی است که خداوند از شما می خواهد که انجام دهید. شاید شما بر خلاف این فکر می کنید و فکر می کنید که خداوند می خواهد که به شما سختی برسد و این تقدیر شماست اما اینطور نیست. خودتان هستید که خودتان را آزار می دهید و محدود می کنید. و این کار، عاقلانه نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰:۰۲
شهربانو مستعلی

شهربانو مستعلی : باسلام و خسته نباشید عیدتون مبارک من یک خوابی در مورد دوست و همسایمون دیدم که البته در خواب یکم عجیب بود من یک تصمیمی در مورد حفظ قرآن گرفتم بعد اون تو خواب اومد بمن گفت امسال سال پسر هست راحت میتونی تموم کنی بااینکه من هیچ فکری در مورد اینا نداشتم و بمنم تو سونو گفتن دخترهست ولی هر بار قضیه جنسیت بچه میاد بمن میگن زود قضاوت نکن بعد تو خواب دیدم رفتم خونشونو تمیز کنم چون یه بار اومده بود دنبال سفید کننده ولی وقتی رفتم خونشونو دیدم قدیمی و تمیز بود کثیفی نداشت خودشم بهم میگفت نمیخواد همسایه خودم هستم ولی خودش توی خونش حالت راحتی دراز کشیده بود با تشکر از تعبیر بی نظیرتون...

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴:۴۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. عید شما هم مبارک. امسال سال پسر است یعنی امسال شما قادر خواهید بود مثل یک مرد روی پای خودتان بایستید و جنبه های مردانه ی شخصیت خودتان را توسعه دهید. یعنی شما گشایش کار خواهید یافت و خواهید توانست به همه کارهایی که می خواهید انجامشان دهید، به خوبی رسیدگی کنید. اگر می خواهید قرآن را حفظ کنید خواهید توانست و ربطی به فرزندی که در رحمتان هست ندارد. همسایه شما آدم خوبی است و گناهی ندارد و خیالش راحت است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۳۴
عطرا

عطرا : سلام و خسته نباشيد خدمت شما، ديشب خواب دخترداييم رو ديدم كه باهاشون در ارتباط نيستيم. بهم زنگ زده بود و ميگفت: خونه تو شهرستان ميخواي واسه اجاره؟ گفتم نه، مال كي هست؟ جواب داد مال دوست پسر فابريكم!!! صداي داييم ازونور مي اومد. گفتم جلوي بابات داري اينارو ميگي؟ خيلي راحت گفت اره!
من واقعا تعجب كرده و به جاي اون خجالت ميكشيدم، چون هنوز ١٨ سالشم نشده. تو دلم گفتم: اينم مث اونيكي دخترداييم پررو و وقيحه! شبتون لبريز از بركت

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴:۵۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دختر دایی شما احساس می کند که زندگی اش از شما خیلی بهتر است ولی اینطور نیست. او پز چیزهایی را می دهد که بعدا برایش گران تمام می شود و زندگی او به جای پیشرفت ، پسرفت می کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۰۹
رویا

رویا : سلام. وقت بخیر. با آرزوی قبولی طاعات وعبادات. خواب چندین نفر از اعضای خانواده شوهرم رو دیدم. خواب دیدم با جاریم هستیم یه سگ دایم کنار ماست هرجا که میریم ومرتب برامون پارس میکنه، ازاری نداشت ولی به جاریم گفتند شاید بقیه از وجود سگ اینجا خوششون نیاد، شنیدم جاریم چاقویی رو تیز میکرد وسر اون سگ رو برید(البته ندیدم صحنه رو، القا شد بهم) صحنه بعد دیدم جایی برای نماز مستحبی ایستادم وخواهر شوهرم منتظره نمازم تموم بشه ومنو مهمان کنه توی خونش، اون راحت نمازشو خوند ولی من تمرکزم کم بود وقسمتی ازنماز رو باید خوابیده میخوندیم بیشتر ثواب داشت. اخر خوندم وسوره های اخلاص، کافرون ونصر رو در نمازم خوندم وسلام دادم. خونه خواهر شوهرم که رفتم دیدم خواهر شوهر کوچکترمم از راه رسید ولی چهره اش هم زشت شده بود وهم سیاه چهره شده بود(در بیداری سفیدتر وزیباست) بغلش کردم وبه خودم گفتم چقدر سیاه وزشت شده! بعد صدای گریه دختر خواهرشوهر بزرگم رو که باخودش ودخترش قهرم شنیدم، بهم القا شد گریه اش مال اینه که چون قهریم نمیتونه بیاد اینجا توجمع ما وداییشو ببینه.بعد موبایلم زنگ خورد شوهرم بود وگفت سوارماشینه ومادر وبرادر و زن برادرشم توماشین هستند، صدای مادرشوهرمومیشنیدم خواستم اعتراض کنم که چکار میکنی، گفت فعلا هیچی نگو صداتو داداشم وزنش اینجان میشنوند.صحنه عوض شد وخودم رودر ماشینی کنار مادرشوهر وپدرشوهرم دیدم وشوهرم جداگانه در ماشینی دیگه بود. میخواستیم بریم ختم عموی شوهرم که در عالم خواب انگار مرده بود. پدرشوهرم دوست نداشت من بیام ولی من بهش گفتم زن عمو ازمن انتظار داره که حتما برم. ممنونم.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. جاری شما خیلی بکن نکن می گوید و از همه انتظار دارد که کاری را انجام دهند. او احساس صمیمیت می کند و آدم خوبی است ولی به او می گویند که چقدر حرف می زنی و توقع داری و او سعی می کند که خودش را عوض کند و فکرش را ناراحت نکند و کمتر متوقع باشد یا کمتر حرف بزند. شما سعادت دنیا و آخرت را پیدا می کنید و بر دشمنانتان پیروز می شوید و سعی می کنید درستکار باشید و به خواسته هایتان می رسید. روابط شما با خواهر شوهرتان بهتر می شود. خواهر شوهر کوچکتان گناهی کرده و رازی را پنهان می کند. دختر خواهر شوهرتان هم از مسئله ای ناراحت است و شوهرتان صلاح می داند که شما با خانواده اش در صلح باشید چون ممکن است مسئله ای پیش بیاید که مجبور شوید همدیگر را ببینید و باید ظاهر امر را حفظ کنید. شاید زندگی عموی شوهرتان به سمت منفی پیش برود و تحولی منفی داشته باشد یا واقعا فوت کند. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴:۳۷
meisam

meisam : سلام خانم هراتی. دیروز خانم من قهر کرده و از خانه رفته ولی دیشب خواب دیدم که با خانمم به یک اردوی تفریحی رفتیم که اقوام خانمم هم اکثرا اونجا بودند بیشتر عمه هاش اونجا بودند و خانمم موقع ای که جمعشان دور هم جمع بود بعدش بهم گفت که عمه هاش با مردهای غریبه خوش و بش میکردند و من یکم اونجا جنب و جوش داشتم که صدای خواندن اذان یا قرآن بلند شد و بهمون گفتند که اومدید حج عمره..
من دیشب خیلی ناراحت بودم تا دیر موقع هم بیدار بودم و خوابم نمیبرد و از اینکه خانمم قهر کرده خیلی ناراحتم. ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. خانم شما حرف شما را زده و برای خانواده اش درددل کرده. او احساس می کند که عمه هایش یا فامیلش همه زندگی های خوبی دارند و گشایش کار دارند و شما هم سعی تان این است که تمام عمرتان زندگی تان سرشار از آرامش و رفاه و راحتی باشد و در راه خداوند زندگی کنید تا خدا از شما راضی باشد. در واقع شما دارید به خاطر عشق به خداوند و عشق به خانمتان تلاش می کنید که درست و حسابی زندگی کنید و خانم شما احساس می کند که برای او کم می گذارید و زندگی راحتی ندارد. بزرگترین اشتباهی که زن و مرد می توانند انجام دهند این است که قهر و دعوایشان را بین فامیل پخش کنند چون دو روز دیگر شما با هم آشتی می کنید و باز همدیگر را دوست خواهید داشت ولی دید دیگران که عاشق شما نیستند نسبت به شما بد خواهد شد. هیچوقت هم از پیش هم نروید و با هم تند صحبت نکنید. هر وقت ناراحت بودید سکوت کنید تا خشمتان بخوابد بعد به آرامی با هم صحبت کنید و مشکلاتتان را حل کنید. دعوا در همه ی زندگی ها پیش می آید و طبیعی است . عکس العمل شما بعد از دعواست که مشکلاتتان را حل می کند یا آنها را بدتر می کند. شما قویتر و حامی او هستید پس نگران نباشید. الان او هم مثل شما حالش بد است و دلش تنگ!! تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۹
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت