کاربر گرامی، بخش دیدگاه تعبیر خواب روزهای دوشنبه و پنج شنبه کلا بسته است. سایر روزها از ساعت 12 شب تا 17 عصر فعال است.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اعضای خانواده و دوستان

تعبیر خواب پدر
پدر در خواب نماد حمایت و قدرت است. به طور کلی، اگر خواب مثبتی درباره پدرتان ببینید، یعنی در بیداری نیز رابطه خوبی بین شما و پدرتان وجود دارد، همچنان که دیدن خواب منفی درباره پدر نشان دهنده مسائل حل نشده میان شما است. تعبیر خواب پدر همچنین می تواند این باشد که شما نیاز دارید در بخشی از زندگی خود مستقل تر یا دقیق تر باشید.

تعبیر خواب مادر
مادر در خواب نماد رشد و پرورش است. دیدن خواب مادر مهربان و مسئول می تواند نشانگر برکت یا رشد باشد. البته دیدن خواب مادر ممکن است بازتابی از رابطه ی شما با مادرتان نیز باشد. مثلاً این که احساس می کنید مادرتان بیش از حد کنترل تان می کند یا به عکس شما را به حال خود وانهاده است. تعبیر خواب مادر این است که شما به پرورش محبت آمیز نیاز دارید، یا در بخشی از زندگی خود بر روی عشق، آسایش، حمایت و راهنمایی تمرکز کرده اید. این خواب همچنین می تواند نشانگر ماهیت حمایت گر شما نسبت به دیگران باشد.

تعبیر خواب برادر
تعبیر خواب برادر، رقابت یا نزدیکی است. دیدن برادر کوچکترتان در خواب می تواند حاکی از احساس رقابت، عدم بلوغ یا آسیب پذیری باشد. دیدن برادر بزرگترتان در خواب نشانگر یک شخصیت راحت یا قوی در اظهار نظر، و یا دانش و درک است.

تعبیر خواب خواهر
دیدن خواهرتان در خواب می تواند بیانگر رابطه شما با او یا جنبه ی حساس شما باشد. تعبیر خواب خواهر کوچکتر رقابت یا آسیب پذیری است. حال آن که دیدن خواهر بزرگتر در خواب نشانگر حمایت، قدرت و توانایی، یا یک رابطه عشق و نفرت است.

تعبیر خواب پسر
تعبیر خواب پسر، مخالفت یا مقاوت، مسئولیت، یا نیاز به ابراز اندیشه ها و احساسات است. دیدن پسرتان در خواب نمادی است از اشتیاق ها، آمال و آرزوها، و یا استعدادی خاص در یک زمینه از زندگی بیداری.

تعبیر خواب دختر
تعبیر خواب دختر، مخالفت یا مقاوت، مسئولیت، یا نیاز به ابراز اندیشه ها و احساسات است. دیدن دخترتان در خواب نمادی است از رابطه حمایتی، نردید درباره خود، آسیب پذیری، رقابت یا حسادت.

تعبیر خواب شوهر
دیدن خواب شوهر نشانگر رابطه ای است که با شوهرتان دارید، یا احساساتی که در بیداری نسبت به او پیدا کرده اید. دیدن شوهرتان در خواب نشانگر احساساتی است که نسبت به رابطه خصوصی و جنسی تان با او دارید. تعبیر این خواب همچنین مسائل و نگرانی های بیان نشده، یا دیدگاه شما نسبت به بدنتان است.

تعبیر خواب زن
اگر زن خود را در خواب ببینید یعنی مسائل حل نشده یا اختلافاتی با او دارید. تعبیر خواب زن احساسات و عقاید بیان نشده است. دیدن زن خود در خواب همچنین می تواند به این معنا باشد که شما نیاز دارید گاهی خودتان را به عنوان یک شوهر خوب ثابت کنید.

تعبیر خواب پدربزرگ و مادربزرگ
تعبیر خواب پدربزرگ و مادربزرگ، امنیت، سنت، خرد و عشق است. دیدن پدربزرگ در خواب نشان می دهد شما در بخشی از زندگی خود نیازمند امنیت، عشق، و خرد هستید. این خواب همچنین بر تفکر سنتی یا ارزش های خانوادگی دلالت دارد.

تعبیر خواب فامیل (عمو، عمه، دایی، خاله، فرزندان آن ها و…)
دیدن خواب افراد فامیل در خواب نشان دهنده ی شخصیت شما، میراث خانوادگی، ارزش های خانوادگی، یا رابطه شما با افراد فامیل است. دیدن فامیل در خواب ممکن است نشانگر جنبه ای از زندگی تان باشد که از آن راضی نیستید. همچنین، تعبیر خواب فامیل اقفزایش آگاهی و ایده های نو است.

تعبیر خواب دوستان
دیدن خواب یک دوست یا تعدادی از دوستان تان نشانگر رابطه شما با دیگران یا فرد مورد در نظر در خواب است. این خواب همچنین نشان می دهد که باید روی جنبه ای از شصخیت خود بیشتر متمرکز شوید. همچنین، به این فکر کنید که دوستی که در خواب دیده اید برای شما نماد چه چیزی است. اگر در خواب ببینید دوستی که در بیداری همیشه از شما حمایت می کند، مرده است، یعنی جنبه حمایتگر از وجود خودتان رخت بربسته است.

نوع دوستی که در خواب می بینید نیز می تواند نشانه خوبی باشد. مثلاً دیدن بهترین دوست تان در خواب بیانگر این است که باید روی جنبه های مثبت تان بیشتر تمرکز کنید، زیرا دوست خوب معمولاً بهترین جنبه های شخصیتی ما را به ما می نمایاند. همچنان که تعبیر دیدن دوست دوران کودکی در خواب بازیگوشی یا معصومیت است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۱۰ خط (معادل ۱۰ خط موبایل) باشد، به ازای هر ۱۰ خط یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

97 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

زهرا

زهرا : سلام. خواب دیدم برادرم یا فرماندار ویا معاون فرماندار می خواهد بشه. بعد میگن که باید یه ماشین بخره وماشین خوب بعدیه نفر آشنا می گه ماشین پارت نخره با اینکه موتورش 5500 هست ولی باز هم ضعیف هست وباید یه ماشین دیگه بخره.

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شما به مقام بالایی می رسد و برای رسیدن به موفقیت باید نهایت سعیش را بکند تا امور و کارها را به خوبی کنترل کند و فکر نکند که چون با جسارت و پررنگ بودن به شادی و دستاورد بزرگی رسیده، کافیست که در کارش موفق شود بلکه برای رسیدن به موفقیت او باید خیلی قوی تر از آنچه که فکرش را می کند عمل کند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲:۵۸
زهرا

زهرا : سلام . خواب دیدم که انگاری پدرم زن گرفته ویا زن دوم گرفته یه دختر چندساله هم داره ومن به پدرم گفتم این دخترت هست گفت اره این دخترم هست ومن گفتم که اونجایی که زن گرفتی یا اونها زندگی میکنند مکانش خوب نیست و یا شاید منظورم محل زندگیشون بود وپدرم هم تایید کردومن اون خانواده را که از اونجا زن گرفته بود میشناختم.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. پدر شما در جایی سرمایه گذاری کرده و ثروتمند شده و برای سرمایه اش هم هدفی دارد ولی شما احساس می کنید که روش سرمایه گذاری پدرتان خوب نیست. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹:۲۶
ایین

ایین : ممنون بابت تعابیر زیباتون. امیدوارم واقعا عصبانیت از وجودم بیرون بره. فقط سوالی دارم، اینکه منظورتون از افکار بودار مادرشوهرم چیست؟ یعنی او برای بعضی افراد دور وبرش بد میخواهد وتصمیمات بدی در سرش برای انها میگیرد؟ ممنون

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸:۳۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : در تعبیر ، زیر بغل اشاره به افکار بودار و تدبیر است و اینکه او مجبور است به سیاست دست بزند چون به چیز دیگری نمی تواند متوسل شود و قدرتی ندارد.

پاسخ
لینک۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸:۰۳
معصومه

معصومه : سلام شبتون بخیر
این خوابو خواهرم دیده بخاطر همین اینجا نوشتم

خواب دیده که یه خانومی اومده به خوابش که بهش گفته که تو و خواهرت جزسادات محسوب میشین دیگه باید کنار اسمتون سادات بیارن از این به بعد باید بقیه شمارو زهره سادات و معصومه سادات صدا کنن شما از اول سید بودین به شما نگفته بودن ، پدرمم با لبخند تایید میکردن حرف اون خانومه رو میگفتن راست میگه! اون خانوم دیده نمیشد و فقط صدا بود و خواهرمم خوشحال بودن به اون خانومه گفتن که من از بچگی دوست داشتم سید باشم و خواهرمم توی خواب خوشحال بود از اینکه میخواد خبر سادات شدنمونو به من بده و گفته برم به معصومه بگم که سید شده

ممنون میشم تعبیر کنید

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۱۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. صبح شمام خوش. شما و خواهرتان شخصیت های بزرگ و خوبی دارید که اعمال و افکارتان مثل این است که از نسل حضرت علی ع و خانواده او هستید. سید بودن به انتقال ژنتیکی اسپرم ربطی ندارد!! سید کسی است که اعمال و رفتارش از نوع اعمال و رفتار حضرت علی ع و طرز فکرش مانند او باشد. شما شخصیت های پاکی دارید و حضرت علی ع و حضرت فاطمه س شما را از خودشان می دانند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵:۳۲
baran

baran : سلام روزتون بخير
يكي از اقوام نزديك ما (پسر) اخيرا ازدواج كرده.خواب ديدم تو يه مهموني خونوادگي هستيم مثل پاگشا كه خانواده نوعروس هم بودن.عروس و داماد تو خواب يه دختر چند ماهه هم داشتن كه بغلش كرده بودم.وقتي اومدن، خاله عروس كه يه خانم قدكوتاه و كمي تپل بود ازم پرسيد مامانت [يه كلمه انگليسي يا پزشكي گفت]؟ گفتم معني اين كه گفتيد چيه؟گفت يعني (مامانت) داره ميميره؟!گفتم نه من همچين فكري نميكنم چرا اينو ميگين؟درست جوابمو نداد گفت يجوريه انگار داره ميميره و رفت بچه شو بغل كرد.دوباره بهش گفتم مامانم اخيرا چكاپ كامل داده فقط ويتامين دي ش پايين بوده كه قرص ميخوره چرا اين حرفو زدين؟كه بازم جوابمو نداد.بعد ديدم دور و بر عروس چند نفر نوجوون هستن كه نميشناختم.بهشون گفتم معرفي نميكنيد كه چه نسبتي داريد؟عروس يكي از اونا رو معرفي كرد كه ديدم هم اسم منه ! بعد(درمورد من) به اون گفت آخه اينم مثل فلاني عادت داره تيكه بندازه!منم به شوخي گرفتم و خنديدم ولي بعدش با خودم فكر كردم من كه اصلا قصد تيكه انداختن نداشتم كاش يه جمله ديگه ميگفتم كه سوء تفاهم نشه. و اين كه اون شخص هم اسمم اصلا چهره و ظاهر جالبي نداشت.شالشو انقد بد بسته بود كه صورتش دراز شده بود.
ممنون ميشم تعبير بفرماييد.هميشه سلامت و سربلند باشيد.

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹:۲۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. فامیل شما که ازدواج کرده، شرایط زندگی خوبی دارد و به ثروت رسیده و خانواده عروس فکر می کنند که شما و مادرتان نسبت به آنها حسادت می کنید. خاله او فکر می کند که مادر شما خیلی افسرده شده است که این آقا به جای زن خودش، شما را نگرفته و شما درک نمی کنید که چرا آنان این حرف را می زنند. دلیلش این است که این خانواده، از داشتن پسر فامیل شما به عنوان دامادشان خیلی راضی هستند و از خوشحالی دارند دیوانه می شوند بنابر این می گویند که خیلی شانس دارند که او دختر آنان را گرفته و لابد شما ها خیلی افسرده و ناراحت هستید که او با شما ازدواج نکرده. اینها همه خیالات آنها است و واقعیت ندارد. شما هم دلتان نمی خواهد که آنها شما را بد تلقی کنندو وجهه ی بدی پیش آنها داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۱۵
رعنا

رعنا : سلام ودرود فراوان. خواهرم ديده من ميخواستم برم فيلم بازي كنم و قرار بوده ستاره سينما بشم. (ببخشيد نميدونستم در كدوم قسمت بايد مطرح بشه، چون خواهرم خواب منو ديده بود، در اين بخش نوشتمش)
تعبيرش چيه نازنينم؟

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۳۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. شما نقش جدیدی در زندگی تان ایفا می کنید. به رابطه هایتان معقول تر نگاه می کنید. قدرتش را دارید که کنترل و جهت و مسیر زندگی تان را بدست بگیرید و تمایل دارید تا به شهرت و شانس بالاتری برسید. تمایل دارید خودتان را ابراز کنید و دیدگاه هدفمندتری نسبت به زندگی داشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳:۴۹
رعنا

رعنا : عرض ادب و ارادت
خواهرم ديشب ديده پدرم مشغول انجام كاري بوده و عينك طبي به چشم داشته (در بيداري عينكي نيست)
من و عموي بزركم هم حضور داشتيم. پدرم شروع كرده به لرزيدن! تمام بدنش ميلرزيده، و شونه هاش بيشتر از بقيه جاها.
خواهرم به من ميگه: زنگ بزنيم دكتر منصوري(در واقعيت ما اصلا چنين دكتري رو نميشناسيم)
من يا عموم گفتيم : نه نميخواد.
پدرم ميگه : "من مثل فرهاد شدم ديگه، فرهادم اينجوري بود"
(فرهاد عموي كوچيكم بود كه-دور ازجونِ بابام-فوت شده و من چندين خواب راجع بهشون از شما سوال كردم. مرگ ايشون خيلي پدرم رو شكسته كرد، چون بسيار باهم صميمي بودن. خدابيامرز به علت ناراحتي قلبي درگذشتند و لرزش نداشتند)
انشالله خيره، ممنون ميشم تعبير بفرماييد

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۶:۰۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. پدر شما می خواهد راجع به یک موقعیت خاص، درک بالاتر و دید واضح تری داشته باشد و سوتفاهمات یا موقعیت هایی که اشتباه برداشت کرده است را متوجه شده و حقایق را بفهمد. پدرتان نگران است و می خواهد از شر عادات های قدیمی و طرز فکر قدیمی اش خلاص شود و به بینش بهتری برسد. او مسئولیت های زیادی روی دوشش است و می خواهد توانایی اش برای حمایت از شما بیشتر باشد. شما برای موفقیت پدرتان برای رسیدن به اهدافش و پیروزی او از خدا طلب یاری می کنید ( دکتر منصوری - آنکه نصرت و پیروزی می دهد). شما یا عمویتان اما زیاد به دعا اعتماد ندارید. پدرتان می ترسد که نتواند استرس های زندگی را تحمل کند. روح عمویتان شاد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۲۶
سارا

سارا : سلام وعرض ادب خدمت شما
دخترم خواب دیده که شوهر خواهر شوهر که یه ادم مذهبیه دایم داره بهش غر می زنه وبا عصبانیت با دخترم صحبت می کنه ودر مورد همه چیز با عصبانیت باهاش برخورد می کرده مثلا دخترم داشته لباس عوض می کرده که اون میاد داخل اتاق وسر دختر م داد می زنه که چرا به من نگفتی نیا تو اتاق بعد لخت بشی .چرا اینطوری راه می ری چرا این و پوشیدی وغیره

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳:۱۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عرض ادب متقابل. دختر شما در واقعیت نسبت به اینکه دیگران چه فکر کنند و چه بگویند حساس است و نمی خواهد طوری رفتار کند که دیگران نسبت به او سوء برداشت کنند. ممکن است خصوصا نسبت به این آقا احساس راحتی نکند و این خواب می تواند هشداری از این موضوع هم باشد که باید با فاصله بیشتری نسبت به این شخص در زندگی به پیش برود و خیلی احساس خودمانی بودن با ایشان نکند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰:۲۶
سارا

سارا : سلام وقت بخیر
خواب دیدممن و دخترم انگار برای نعطیلات عید برنامه ریزی می کردیم و من با یه تور اتوبوسی در مورد تور کویر صحبت می کردم که گفت اره میریم ولی قبلش چادگون می ریرم که قبلا مارفته بودیم دخترم درباره اطراف شیراز و غیره صحبتومی کرد دور یه میز تو یه پارک نشسته بودیم کدخترم ۴تا بستنی کایه ایی گرفته بود که داشت اب می شد که دختر خواهر شوهرم هم به ماپیوستبعد انگار تو جمع عموهام وخانواده پدریم بودمو مادر بزرگ خدابیامرزم هم بود از دیدنش خوشحال بودم وبهش می گفتم ننه یادته اون موقعها دندون مصنوعیت و در میاوردی و می حندیدم یه نوزاد پسر قنداق شده هم انگار بچه مادربزرگم بود اونجا بود بهد انگار مادربزرگم که وسط اتاق دراز کشیده بود مادر شوهرم بود واون نوزاده هم مال مادر شوهرم بود یه اتاق خواب بود که در چوبی سفید داشت ولی قسمت بالاش شیشه نداشت و داشتم لباسم و در میاوردم که برم حموم دیدم برادر شوهرم که لباس راحتی تنش بود امد تو اتاق دادزدم گفتم برو بیرون لباس تنم نیست دیدم یه کتو شلوار پوشید وبچه رو که مثلا داداشش بودبغل کردو بوسش کردو رفت

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما و دخترتان نیاز به استراحت و تفریح دارید و به زودی نتیجه ی زحمت هایی که کشیده اید را می گیرید و به خاطر سخت کوشی تان خودتان را مستحق پاداش می دانید. دختر شما می خواهد که به خوشی برسد ولی احساس خیلی مثبتی ندارد و فکر می کند که امیدهایش برآورده نمی شود. مادر بزرگتان روحش شاد، جایش خوش است و نتیجه ی مثبت اعمالش را گرفته. زندگی مادر شوهرتان هم به سمت مثبت پیش می رود و گشایش کار می یابد. شما از غم فارغ می شوید و برادر شوهرتان می خواهد دیگران بدانند که او خیلی زحمت می کشد و قدر او را بدانند و می خواهد که به خاطر توانایی هایش مردم او را تحسین کنند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲:۳۸
سارا

سارا : سلام روز خوش
دیشب خواب دیدم یه تعدادی خونه مادرم خوابیده بودن مثل قدیما کنارهم تشک انداخته بودن برادرم وبرادرشوهرم هم بودن برق خاموش بود یه دفه انگار نامزده برادر شوهرم بهش زنگ زد وگفت که برف امده بیا اونم با خوشحالی پاشد ورفت انگار یه همهمه های پشت سرش بود که از طرف خاله های شوهرم ومادر شوهرم بود که می گفتن نگاه با یه زنگ دوید ورفت و .... بعد یه دفه دیدم تو یه اتاق من و شوهرم وبرادرشوهرم بودیم هردوتاشون زیرپیراهن تنشون بود البته شوهرم شلوار وکمربند داشت و برادرشوهرم لم داده بودو یه جوری صحبت می کرد که من خیلی خوشبختم واینا البته شوهرم هم می خندید و می گفت نگاه چه قدر ذوق می کنه هی سربه سرش می ذاشت ولی به نظر من بیشتر می خواست نظر من و شوهرم وجلب کنه وبیشتر ادای خوشبختی رو در میاورد و دلم براش می سوخت وبا خودم می گفتم خداکنه واقعا خوشبخت بشه

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۰۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. با توجه به اینکه فصل زمستان است، برف در تعبیر به روزی و ثروت اشاره دارد و اینکه نامزد برادر شوهرتان به او زنگ زده از رابطه خوب آنها با هم خبر می دهد. قسمت هایی از خوابتان هم بازتاب افکار شما در مورد اخلاقیات و رفتار فامیل شوهرتان و نظریاتشان در مورد برادر شوهر و نامزدش است و تعبیری ندارد. اما برادر شوهرتان احساس آرامش دارد و شما هم امیدورید که آرامش او با ثبات باشد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۵۴
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت