کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب اعلامیه

اگر خواب ببینید اعلامیه ای را پخش می کنید، به علت دعوا و مشاجرات، کارتان به دادگاه کشیده خواهد شد. اگر اعلامیه ای را چاپ می کنید، اخبار ناخوشایندی را خواهید شنید.

اگر کسی ببیند پادشاهی یا عالمی یامرد صالحی منشوری به وی داد که در آن کلام ها نوشته بود، دلیل بر سعادت دنیا و آخرت است. اگر در آنجا سخنان بد نوشته بود، دلیل به خلاف است.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببیند پادشاه منشوری به او داد و به خط سبز نوشته بود. دلیل که حق تعالی او را بیامرزد و از وی خشنود شود.

لوک اویتنهاو می گوید: تعبیر اعلامیه رسیدن خبرهای غیر منتظره است و خواندن اعلامیه تعبیرش این است که شخصی به شما اهانت خواهد کرد. چاپ کردن اعلامیه، ارتقاء شغلی، دست به دست دادن اعلامیه، انجام کاری بد و چسباندن اعلامیه به معنی اتلاف وقت است.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

3 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Shamim

Shamim : سلام شب بخیر دیشب خواب دیدم که میخواستم برم پیک نیک با دوستام ،بعد تو وسایلم دوتا دستمال سبز داشتم که قاطی وسایلم بود ،خواستم برم دستشویی دیدم دوتادستمال روی روشویی گذاشته و من با خودم میگفتم کار احمده(بردارم که فوت شده)بعد باخودم گفتم ایراد نداره بازم خدارو شکر که احمد کنارمونه!
بعد دیدم انگار خونه عموم هستم ولی اتاق خودمو داشتم بقیه ی خونه انگاری که خونه ی عموم بود و فامیلای مادریم از شهر دیگه اومدن واسه مراسم عزاداری!(تو این قسمت خوابم میدونستم برادرم فوت کرده)
بعد تو خواب دیدم یکی از خاله هام روسری سفیدی سرشه که خیلی بهش میاد و جوون تر شده.
بعد دیدم یکی دیگه از خاله هام یک اعلامیه ترحیم دستش هست و به شوهر عمه م میگه این اعلامیه ی ترحیم توئه ،احمد آورده یا احمد درست کرده دقیق یادم نیس!
بعد دوباره دیدم که از جعبه تقسیم برق خونه عموم یهو یه دود سیاه زیادی مثل دود آتش دراومد و زن عموم از تو آشپز خونه یه کاری گرد که اون دود قطع شد و یه چیزی مثل برف پخش میشد و یه نسیم خیلی ملایم و خنکی به پوستم خورد
ببخشید طولانی شد ممنون

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. صبح به خیر. شما می خواهید از غم فارغ شوید و برادرتان می خواهد که شما گذشته های بد را فراموش کنید و بدانید که روح او زنده است و با شماست. خبرهای بدی راجع به عمویتان در جریان است که باید صدقه بدهید تا دفع شر شود. البته انشالله به خیر می گذرد و ختم به خوبی خواهد شد. خاله تان سفید بخت و خوشحال می شود. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶:۴۴

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت