کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب افتادن

افتادن در خواب به چند وجه دارای تعابیر مختلف است. افتادن از پشت بام خانه، دلیل بر نزول امکانات مالی است. اگر کسی که از بام افتاد، ضایعه ای در جسمش پیدا شد، خسارت جسمی در بیداری خواهد دید و اگر ضایعه ای در جسمش پیدا نشد، زیان مالی دربر دارد.

افتادن به رو، بدون ضایعه و سلامت برخاستن، وارد شدن خطری است که گذراست. اگر در حال دویدن بود و بر زمین افتاد، دلیل بر اینکه در کاری شتاب به خرج می دهد که زیانبخش است.

اگر سقف و یا دیواری از منزل افتاد و بر اهالی منزل صدمه ای وارد نشد، خطری برای آنان در راه است که به دعا و صدقه برطرف می گردد. اگر کسی شما را پرت کرد و در نتیجه به زمین خوردید، شخصی موجب کاهش مقام شما می شود و اگر شما کسی را به پایین انداختید این آسیب از شما به دیگری وارد می آید.

تعبیر خواب افتادن آرام و آهسته

اگر افتادید ولی آرام و آهسته (مثل یک ورقه کاغذ در هوا) به زمین رسیدید خطری شما را تهدید می کند ولی زیان نمی بینید. اگر از ارتفاع افتادید اما زیر پای شما آبی صاف و روشن بود، حادثه ای اتفاق می افتد که به خشنودی شما پایان میابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

29 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

مهسا

مهسا : سلام، وقتتون بخیر
خواهرم خواب دیده که من از بلندی افتادم پایین و سرم شکسته...

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. هدفی که شما برای خودتان تعیین کرده اید عملی نیست و بیشتر بلند پروازانه است تا معقول و منطقی و عدم به کار بردن عقلانیت در کارتان باعث خواهد شد که در کاری که انجام می دهید شکست بخورید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۱۱
Almighty

Almighty : خواب دیدم که با دختر عمه م روی سقف خونه ی مادربزرگم بودیم .صبح زود بود حرف می زدیم رفت روی لبه نشست افتاد رفتم طبقه ی ۲ به اروژانس زنگ بزنم دیدم نیفتاده بود دستش لبه رو گرفته بود از پنجره گرفمش اوردش تو . قبل از این حادثه یه عنکبوت و عقرب کوچک هم تو سقف دیدیم البته اگه می افتاد هم اتفاقی نمی افتاد چون خونه دو طبقه س

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۹:۳۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دختر عمه ی شما فکرش درست و منطقی نیست و اگر حمایت و کمک شما نباشد ممکن است ضرری متوجه او شود. کسی هست که در زندگی شما خیلی دخالت می کند و مرتب شما را محدود می کند ( یک خانم) و کسی هست که خیلی نیش دار صحبت می کند و حرف های سوزناکی می زند و اخلاق تندی دارد. شما راجع به اینها صحبت می کنید ولی به هر جهت شما او را حمایت و هدایت می کنید و اشتباه و خطایی رخ نخواهد داد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۵۷
فرشته

فرشته : سلام من بعداز ظهر خواب دیدم که یه نفر که نمیشناختمش بهم گفت که باید از اینجا بری پایین، انگار تو آسمون بودم ولی شب بود و تاریک بود و سوار یه چیزی شبیه بالابر یا بالون بودم که آروم و آهسته میخواستم برم پایین که هنوز نرفته بودم پایین از خواب بیدار شدم، ممنون میشم کامل جواب بدید

پاسخ
لینک۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۲:۵۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. عمر شما به دنیاست و باید در دنیا زندگی می کردید. در قرآن کریم آمده که شب ها که شما می خوابید خداوند روحتان را در آسمان به بالا می برد ( مثل کسانی که می میرند) ولی هر کس که عمرش به دنیاست، به اذن خداوند دوباره روحش پایین فرستاده می شود و به بدنش بر می گردد. (خداست آن که وقت مرگ ارواح خلق را می‌گیرد و آن کس را که هنوز مرگش فرا نرسیده نیز در حال خواب روحش را قبض می‌کند، سپس آن را که حکم به مرگش کرده جانش را نگاه می‌دارد و آن را که نکرده (به بدنش) می‌فرستد تا وقت معیّن (مرگ). در این کار نیز ادله‌ای (از قدرت الهی) برای متفکران پدیدار است- زمر 39 ) . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۲۱
Ahmad

Ahmad : سلام . یکی از دوستان من قبل از ساعت 3 بامداد خواب دیده است که در منزلشان یک قاچاقچی یا دزد را که ایشان آن را نمی شناسد را با طنابی که به لوستر وصل شده اعدام می کنند و جمعیتى در حال تماشا کردن ایشان از این خواب ترسناک ناراحت هست
ببخشید جاى دیگری نبود که این خواب را ارسال کنم امیدوارم درست ارسال کرده باشم چون موضوع افتادن است
سپاس از شما

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۳:۵۷
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. دوست شما راجع به تصمیماتی که در زندگی اش می گیرد، درست فکر می کند و آن تصمیمات را مجددا ارزیابی می کند چون او و خانواده اش می خواهند که پای گناهان و عادات بد یا اشتباهاتی که در زندگی شان وجود دارد، از زندگی شان قطع شود و از شر این اشتباهات و عادات بد خلاص شوند. بنابر این روشنگری می کنند که بفهمند اشتباهاتشان به خاطر چه چیزی بوده و از این چیز منفی خودشان را خلاص خواهند کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۲۵
رزیتا

رزیتا : سلام خانم هراتی عزیزم
خواب دیدم برادر شوهرم مثل بچه ها به حالت بازیگوشی تو حیاط امامزاده ( روی سنگ قبر ها ) داره میدوه من تعجب کردم که چرا اینطوری میدوه یه دفعه لیز خورد به هوا بلند شد وبا کمر خورد زمین من طبق عادت گفتم یا ابا الفضل این با این هیکل چاق ودرشت اینطوری خورد زمین حتما میمیره ولی مثل اینکه طوریش نشد ( در ضمن مادر شوهرم‌۲ ساله فوت کردند واین برادر شوهرم سر مساوی تقسیم شدن ارث خیلی حرص میخوره نمیدونم‌به خوابم ربط داره یا نه و این امامزاده واقعا در شهرشونه ومادرشون همونجا دفن شدند ) ممنون از تعابیر زیباتون

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶:۵۱
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. برادر شوهرتان به خاطر مسائل قدیمی که باید فراموش شوند، دارد حرص و جوش می خورد و تلاش بیهوده انجام می دهد و خاطرات تلخ قدیم را به یاد می آورد. این کار او باعث می شود که جاپای محکمی نداشته باشد و در زندگی شکست بخورد یا موقعیت خوبی را از دست بدهد. روح امواتتان شاد. دقیقا مربوط به همین مسائلی است که فرمودید و او مرتب حرص و جوش می خورد ولی ختم به خیر خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۳۲
Fatemeh

Fatemeh : سلام خانوم هراتی،من خواب دیدم بچه ام که پنج ماهشه و هنوز نمیتونه راه بره روی یه صخره در حال بازی کردنه و همون موقع شوهرم داشت میرفت خونه مادرش ،من دویدم دنبال شهرم که بهش بگم وایسا با هم بریم و حواسم بود که دخترم نمیتونه راه بره و تا لبه دره فاصله داشت اما تا رومو برگردوندم دیدم دخترم شروع به راه رفتن لبه دره کرده و من دویدم که بگیرمش اما یهوپرت شد از صخره و من جیغ میکشدم و دنبالش آمدم پایین و از رو زمین برش داشتمو گریه میکردم یهو دیدم چشماش یکم بازه و ولی بازم میترسیدم نکنه مرده باشه.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۴:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. بچه ی شما درک بالایی دارد و از چیزی به شدت می ترسد. خودتان هم از مسئله ای می ترسید و نگران هستید. نمی خواهید که ریسک کنید و کنترلتان را از دست بدهید. بچه های خیلی کوچک، غلیرغم تصور خیلی از بزرگترها کاملا تشخیص می دهند که فضای خانه شان تنش آلود و نگران کننده است یا شاد و خوش. شما باید به این مسئله توجه داشته باشید و با او خیلی نرم و مهربان برخورد کنید و اگر عصبانی بودید، تنش های عصبی تان را جلوی او بروز ندهید و از او غافل نشوید. چون اگر اینکار را بکنید بعدا که بچه تان بزرگ شود دوراز جانش ضعف اعصاب می گیرد. برای دفع شر برای بچه تان گوسفند عقیقه کنید و اگر وسعش را ندارید فعلا یک مرغ برای او بگویید قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. مطلقا جلوی بچه تان با هم دادو بیداد نکنید و نگویید او بچه است نمی فهمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۳۳
علی

علی : سلام
تو خواب دیدم که برتدرزادم که نه ماهشه از تو بالکن خونه پرت شد پایین ومن هرچی خواستم باسر وصدا مانعش بشم فایده نداشت وافتاد پایین

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۰:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر برای او هنوز گوسفند عقیقه نکرده اید، باید برایش عقیقه را انجام دهید و اگر کرده اید، برای دفع شر باید یک مرغ قربانی کنید و به فقرا ببخشید. ( همینطور اگر واقعا وسع خانواده اش نمی رسد که گوسفند قربانی کنند). سقوط او هم می تواند اشاره به قضا بلا کند که باید قربانی انجام داد. هم می تواند به این اشاره کند که شما واقعا در بیداری از سقوط او نگران هستید و تعبیر سوم هم این می تواند باشد که اهدافی که برادرتان برای خودش تعیین کرده با شکست مواجه خواهد شد. و اگر قربانی کنید تمام این جنبه ها را بیمه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۲۲
میثم

میثم : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر . بازم ممنون

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. عمر شما طولانی است. پدر دوستتان متاسفانه گناهانی دارد که روحش آزاد نیست و از اینکه مرده احساس آرامش ندارد. احتمالا او ثروت زیادی را به جا گذاشته که نتوانسته است از آن ثروت بهره ای ببرد و حالا بازمانده ها ثروت او را می خورند. شما از دیگران برای او آمرزش می طلبید ولی به هر حال او گناهان خودش را دارد و نگران است که بعدا چه پیش می آید. شما باید سعی کنید در زندگی با دیگران دوستانه و سخاوتمندانه برخورد کنید تا خدای نکرده عاقبت پدر دوستتان را نداشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴:۱۷
میثم

میثم : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر . اگر امکانش هست خواب بنده غیر قابل نمایش باشد.

. بازم ممنون

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۵۳
عباس

عباس : با سلام در خواب دیدم که سه مرتبه از یک بالکن کسی مرا هل داد و به یاسین انداخت ولی من آسیبی ندیدم و سالم ماندن و در آخر هم می خواستم دستم را در یک جوی آب بشویم

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی هست که به هیچ وجه نمی خواهد شما در مقامی بمانید و به ثروت بالا برسید و با همه این اوصاف و تلاش او برای شکست شما، شما در پناه خداوند مصون و محفوظ خواهید ماند و فکرتان باز و مثبت اندیش هستید و روزی تان را خدای بزرگ با رحمت خودش از جایی که خودش می داند خواهد رساند. شما به رحمت خداوند وصل هستید و خیالتان راحت و در آرامش است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۴۳
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت