کاربر گرامی، از روز جمعه (24 خرداد) بخش تعبیر خواب از ساعت 12 شب تا 19 عصر فعال خواهد بود! همچنین روزهای دوشنبه و پنج شنبه مانند روال گذشته کلا تعطیل خواهد بود.باشه

یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب افتادن

افتادن در خواب به چند وجه دارای تعابیر مختلف است. افتادن از پشت بام خانه، دلیل بر نزول امکانات مالی است. اگر کسی که از بام افتاد، ضایعه ای در جسمش پیدا شد، خسارت جسمی در بیداری خواهد دید و اگر ضایعه ای در جسمش پیدا نشد، زیان مالی دربر دارد.

افتادن به رو، بدون ضایعه و سلامت برخاستن، وارد شدن خطری است که گذراست. اگر در حال دویدن بود و بر زمین افتاد، دلیل بر اینکه در کاری شتاب به خرج می دهد که زیانبخش است.

اگر سقف و یا دیواری از منزل افتاد و بر اهالی منزل صدمه ای وارد نشد، خطری برای آنان در راه است که به دعا و صدقه برطرف می گردد. اگر کسی شما را پرت کرد و در نتیجه به زمین خوردید، شخصی موجب کاهش مقام شما می شود و اگر شما کسی را به پایین انداختید این آسیب از شما به دیگری وارد می آید.

تعبیر خواب افتادن آرام و آهسته

اگر افتادید ولی آرام و آهسته (مثل یک ورقه کاغذ در هوا) به زمین رسیدید خطری شما را تهدید می کند ولی زیان نمی بینید. اگر از ارتفاع افتادید اما زیر پای شما آبی صاف و روشن بود، حادثه ای اتفاق می افتد که به خشنودی شما پایان میابد.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

24 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Fatemeh

Fatemeh : سلام خانوم هراتی،من خواب دیدم بچه ام که پنج ماهشه و هنوز نمیتونه راه بره روی یه صخره در حال بازی کردنه و همون موقع شوهرم داشت میرفت خونه مادرش ،من دویدم دنبال شهرم که بهش بگم وایسا با هم بریم و حواسم بود که دخترم نمیتونه راه بره و تا لبه دره فاصله داشت اما تا رومو برگردوندم دیدم دخترم شروع به راه رفتن لبه دره کرده و من دویدم که بگیرمش اما یهوپرت شد از صخره و من جیغ میکشدم و دنبالش آمدم پایین و از رو زمین برش داشتمو گریه میکردم یهو دیدم چشماش یکم بازه و ولی بازم میترسیدم نکنه مرده باشه.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۴:۲۰
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. بچه ی شما درک بالایی دارد و از چیزی به شدت می ترسد. خودتان هم از مسئله ای می ترسید و نگران هستید. نمی خواهید که ریسک کنید و کنترلتان را از دست بدهید. بچه های خیلی کوچک، غلیرغم تصور خیلی از بزرگترها کاملا تشخیص می دهند که فضای خانه شان تنش آلود و نگران کننده است یا شاد و خوش. شما باید به این مسئله توجه داشته باشید و با او خیلی نرم و مهربان برخورد کنید و اگر عصبانی بودید، تنش های عصبی تان را جلوی او بروز ندهید و از او غافل نشوید. چون اگر اینکار را بکنید بعدا که بچه تان بزرگ شود دوراز جانش ضعف اعصاب می گیرد. برای دفع شر برای بچه تان گوسفند عقیقه کنید و اگر وسعش را ندارید فعلا یک مرغ برای او بگویید قربانی کنند و گوشتش را به فقرا ببخشید. مطلقا جلوی بچه تان با هم دادو بیداد نکنید و نگویید او بچه است نمی فهمد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۳۳
علی

علی : سلام
تو خواب دیدم که برتدرزادم که نه ماهشه از تو بالکن خونه پرت شد پایین ومن هرچی خواستم باسر وصدا مانعش بشم فایده نداشت وافتاد پایین

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۰:۱۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اگر برای او هنوز گوسفند عقیقه نکرده اید، باید برایش عقیقه را انجام دهید و اگر کرده اید، برای دفع شر باید یک مرغ قربانی کنید و به فقرا ببخشید. ( همینطور اگر واقعا وسع خانواده اش نمی رسد که گوسفند قربانی کنند). سقوط او هم می تواند اشاره به قضا بلا کند که باید قربانی انجام داد. هم می تواند به این اشاره کند که شما واقعا در بیداری از سقوط او نگران هستید و تعبیر سوم هم این می تواند باشد که اهدافی که برادرتان برای خودش تعیین کرده با شکست مواجه خواهد شد. و اگر قربانی کنید تمام این جنبه ها را بیمه خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲:۲۲
majkml

majkml : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر . بازم ممنون

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۱۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. روحشان شاد. عمر شما طولانی است. پدر دوستتان متاسفانه گناهانی دارد که روحش آزاد نیست و از اینکه مرده احساس آرامش ندارد. احتمالا او ثروت زیادی را به جا گذاشته که نتوانسته است از آن ثروت بهره ای ببرد و حالا بازمانده ها ثروت او را می خورند. شما از دیگران برای او آمرزش می طلبید ولی به هر حال او گناهان خودش را دارد و نگران است که بعدا چه پیش می آید. شما باید سعی کنید در زندگی با دیگران دوستانه و سخاوتمندانه برخورد کنید تا خدای نکرده عاقبت پدر دوستتان را نداشته باشید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴:۱۷
majkml

majkml : سلام خانم هراتی وقتتون بخیر . اگر امکانش هست خواب بنده غیر قابل نمایش باشد.

. بازم ممنون

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۳۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بالای تعابیر، شما فقط مجاز به ثبت 1 خواب در 24 ساعت هستید و یک خواب شما برای تعبیر ثبت شد. در نوبت هستید و باید خواب دومتان را یک روز دیگر ارسال کنید. این قوانین هنگام ثبت نام در سایت در جایی که علامت زده اید که با قوانین موافقم به شما اطلاع رسانی شده است. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۵۳
عباس

عباس : با سلام در خواب دیدم که سه مرتبه از یک بالکن کسی مرا هل داد و به یاسین انداخت ولی من آسیبی ندیدم و سالم ماندن و در آخر هم می خواستم دستم را در یک جوی آب بشویم

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. کسی هست که به هیچ وجه نمی خواهد شما در مقامی بمانید و به ثروت بالا برسید و با همه این اوصاف و تلاش او برای شکست شما، شما در پناه خداوند مصون و محفوظ خواهید ماند و فکرتان باز و مثبت اندیش هستید و روزی تان را خدای بزرگ با رحمت خودش از جایی که خودش می داند خواهد رساند. شما به رحمت خداوند وصل هستید و خیالتان راحت و در آرامش است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸:۴۳
Azadi

Azadi : سلام وقت بخیر.خواب دیدم با دخترعموم و پدرم بودیم طوفان اومد دخترعمومو با خودش برد لب پرتگاه من جیغ زدم و گریه کردم ک الان میفته پایین پدرم خواست کمک کنه ولی باعث شد دخترعموم پرت شه پایین منم همش گریه میکردم.ممنون

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۵۴
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. اتفاقات بد یا احساسات بدی مثل خشم و غضب در زندگی دختر عمویتان پیش می آیدو او نمی تواند شرایط را کنترل کند و دخالت پدرتان در کار او باعث می شود که شرایط برایش بدتر هم بشود و در کارش شکست بخورد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۴۹
Hoshang

Hoshang : سلام.خدا قوت.خواب دیدم دختر بزرگم که جوان هستش با لباس اسپورت که کاپشن به رنگ ززد هستش با حالت غرور و اتکای به خود روی نرده های سنگی سقف آپارتمان روبروی خونه مون داره راه می ره و من از دور دارم داد می زنم که بابا مواظب باش می افتی و یا خطرناک ممکن سنگ تکان بخوره.در یک لحظه پاش لیز می خوره و همین که ایشان از اون طبقه بالا می افته به شکل معجزه آسای طناب های از اون بالا یا رها می شن یا از قبل وجود داست که دخترم اون طناب ها را می گیره و طبقه به طبقه پایین می آد.دختر کوچکم که(نوجوانه) کنارم هست به ایشان می گم که تو اگر از این کارها کنی تو را می کشم!.بعد آپارتمان روبروی را مجدد می بینم که اصلا از قبل طناب های را برای محافظت تعبیه کرده اند.(دخترهام چند روزی تو خارج اند و مادرشان برای درمان تو ایران)تمام صحنه خواب تو خارج و من خودم تو ایران.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۸:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. تشکر. دختر شما فکر می کند که خودش می تواند از پس خودش بربیاید و خیلی خودش را زرنگ می داند اما کسی می خواهد سر او را کلاه بگذارد و فریبش دهد. اما خوشبختانه دخترتان متوجه می شود که قضاوت اشتباهی روی کسی کرده و دخترتان عاقلانه فکر کرده و پل های پشت سرش را خراب نکرده پس سقوط نمی کند ولی از سقف آرزوهایی که برای خودش متصور شده بود، پایین خواهد آمد و دیگر منطقی فکر خواهد کرد. شما سنتی تر از خانواده تان فکر می کنید و احساس می کنید که زندگی تان در هرج و مرج قرار گرفته است. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۰۸
hediehhh

hediehhh : سلام. خواب ديدم من و خواهرم توي يك كوچه بوديم يكدفعه خواهرم از پشت سر محكم خورد زمين و من جيغ زدم دوويدم گرفتمش و سرش به زمين خورد بيهوش شد و يكدفعه به هوش اومد گفت من هر بلايي سرم بياد از دست دخترم فريباس و دوباره از پشت سر خورد زمين بيهوش شد و من جيغ زدم به دخترش گفتم فريبا بيا مامانت داره ميميره و فريبا اومد و من خواهرم رو توي بغلم گرفتم و خيلي گريه ميكردم و فريبا دخترش هم گريه ميكرد و من به دخترش ميگفتم چرا اذيتش كردي كه داره ميميره و هردو گريه ميكرديم. خواهرم و من سيد هستيم. ممنون از تعبيرتون

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۳۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. فریبا دختر خواهرتان کار اشتباهی را از خواهرتان تقاضا می کندو خواهرتان با او موافق نیست و نمی خواهد به سمت جلو قدم بردارد و نیاز دارد که یک قدم به عقب برداشته و با او مخالفت کند. خواهرتان احساسات خودش را سرکوب می کند و نمی خواهد با مسئله ای روبرو شود. او از اینکه مسئولیت کاری را بپذیرد، طفره می رود. عقلش به جایی قد نمی دهد و احساس درماندگی و بیچارگی خواهد کرد. برای دفع شر صدقه بدهید. تشکر از همراهیتون

پاسخ
لینک۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۵۲
Azadi

Azadi : سلام عزیزم خواب دیدم ی پسر خوشتیپ با ی بچه از جلو داشت میومد منم افتادم زمین بعدش نشستیم پیش دخترعموم بهش گفتم یاد اون شعر افتادم ک میگه من تورو دیدم و ارام به خاک افتادم(عاشقانه س) برای دخترعموم نوشتم شعرو.پسری ک ی مدته ذهنمو مشغول کرده و دوستم بش گفته بود من ازش خوشم میاد گفت چی نوشتی رو برگه و سعی کرد برگه رو بگیره ازم منم پارش کردم برگه رو.و گفتم قرار نیس ک مث قبلا بفهمی من چی تو دلمه
ممنون از تعبیرت عزیزم

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰:۲۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما عاشق شده اید و احساستان این است که این آقا می تواند با هدف و ایده ای که در سر دارد موقعیت خوبی برای شما باشد و پیش او احساس ضعف می کنید و کم می آورید. دختر عمویتان هم از افکار شما با خبر می شود و به طریقی باز به گوش این آقا می رسانند که چه در دل شماست و او پیامتان را می گیرد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰:۳۸
الياس

الياس : قبلش خواب ديدم پيش خواهرم هستم گوشيمو در آوردم ديدم تو بازي مورد حمله قرار گرفتم خيلي با شكوه تر از چيزي كه هستم بودم و كسي كه ازش مي ترسيدم منو ويران كرد و قدرتي رو كه من خودم بدست نياورده بودم ازم گرفت احساس نا اميدي كردم اما مهم نبود نكته اينجاست كه به من فرصت پيشگيري داده نشد اگرچه حس كردم درست ميشه كلاً قبل و بعدش خواب شكست خوردن تو كارهام رو ديدم گرچه بيشترش يادم نمياد ، روزهاي خيلي بدي رو سپري مي كنم واقعا نياز به كمك دارم اما هيچ كس نيست ، تو زندگيم ضعيف شدم و ارتباط اجتماعيم هم تا حد زيادي شكست خورده نمي تونم توي اجتماع باشم و ترد شدگي من از خودم و دنياي اطرافم مشهوده نمي تونم خودم رو تو جمع بگنجونم و حتي اونجام حس طرد شدگي مي كنم و نمي تونم وارد جمع بشم ( مشكل با خودمه انگار دورم يه ديوار نا مرئي باشه ) مي خوام بالغ و عاقل باشم اما نيستمم و نمي تونم باشم مي خوام آدمي باشم كه مي خوام باشم اما نيستم و نمي تونم گرچه گاها كوته شعاع هاي نوري مي تابه اما حقيقت رو عوض نمي كنه و من با حقيقت ضعيف و كم قابليت خودم رو به رو ميشم روياهام بر آب شده نياز به كسي دارم كه در كنارم باشه اما كسي كه آرزو مي كردم باشه با كس ديگه ايه و من تاوان شكستن استخاره هام رو مي دم و من براي من آمادگي ارتباط ديگه اي رو ندارم طي بيش از يكسال زندگي در طوفان اين بدترين طوفانيه كه به سمت من وزيدن گرفته وديشب وقتي واقعا نمردم بعدش ناراحت شدم ديشب خواب هاي خيلي زيادي ديدم كه بيشترش رو يادم نمياد اما محوريتشون شكست بودببخشيد خانم هراتي من واقعا از شما ممنونمم

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۵۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : همانطور که خودتان هم فرمودید، مشکلات و فشار زندگی تان باعث شده که شما این خواب را ببینید. همه مشکل دارند و اصلا دنیا محلی نیست که همیشه بتوانید در آن خوش باشید. انسانها از مشکلاتشان می آموزند و تکمیل و خبره می شوند و این میان کسانی برنده می شوند که ایمان و عشقشان را نسبت به خدای بزرگ از دست ندهندو همیشه به او به عنوان عشق اول و آخر خودشان نگاه کنند. برای رسیدن به چیزی یا کسی صرفا نباید اول هر کار قران را بردارید و استخاره کنید. شما باید فکر کنید ، کسی را بشناسید و میزان علاقه خودتان به او و علاقه او را بخودتان بسنجید هماهنگی ها و تشابهات و اختلافات را بین خودتان متوجه شوید و بعد دل ببندید. اینطور هیچوقت ضربه نخواهید خورد. سعی کنید که عاقلانه تر و مسئولتر برخورد کنید. مسئول باشید در قبال خودتان!! خودتان را دوست داشته باشید و کاری نکنید که به ضررتان باشد. هر کسی عاشق خودش باشد، همه عاشق او می شوند. خودتان را دست کم نگیرید عشق را گدایی نکنید. هیچ کسی از شما برتر و بالاتر نیست. به هیچ کسی جز خدا تکیه نکنید چون همه آدمها یک روز از آدم خسته می شوند و می روند یا می میرند... اما فقط خدا باقیست. شما تازه اول راه هستید. چانه تان را بالا بگیرید، عشق خدا را در قلبتان بگذارید، یا علی بگویید و بلند شوید. خدا با شماست. منفی بافی نکنید و خواهید دید که خوبیها به زندگی تان کم کم راه می یابند. نگذارید در این بازی دنیا شیطان بر شما پیروز شود و یک موجود افسرده و شکست خورده از شما بسازد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۰۷
ادامه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت