یوتاب گلچینی از بهترین ها

تعبیر خواب الاغ

الاغ در رویا نمادی از فرآیندهای اساسی زندگی در بدن است که ما را در طول سال‌ها حمایت کرده‌اند، بدنی که از مدت‌ها پیش به خاطر زحمت بسیار در رنج بوده است. حماقت یا نوعی از زندگی در توهم و خیال یا مورد استفاده و سوء استفاده دیگران قرار گرفتن، کله شقی و خیره سری که احتمالا حاصل عادت‌های تحکیم شده و رفتارهای خود به خودی است می‌تواند در رویا به صورت الاغ دیده شوند.

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن الاغ بخت او را یاری می‌کند.

منوچهر مطیعی تهرانی: دیدن الاغ در خواب آدم احمقی است که مفید است و سود می‌رساند.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن الاغ در خواب، نشانه آزردگی خاطر است واخباری که دیر از موعد به شما می‌رسد.

لیلا برایت می‌گوید: دیدن الاغ در خواب، نشانه‌ی دعوا گرفتن است. اگر در خواب ببینید که الاغی را می‌زنید، بدین معنا است که نسبت به خانواده‌تان بی‌تفاوت شده‌اید. اگر در خواب مشغول غذا دادن به الاغ باشید، بدین معنا است به فردی که به شما بدی کرده، خوبی می‌کنید. اگر الاغ را در حال دویدن ببینید، بدین معنا است که مشکلاتی برایتان به وجود می‌آید.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: خواب یک الاغ: ازمشاجره هیچ سودی عایدتان نخواهد شد.

تعبیر خواب خرید و فروش الاغ
یوسف پیامبر: دیدن خریدن الاغ بنده یا ملازم پیدا کند. دیدن فروختن الاغ زیان باشد.

کتاب سرزمین رویاها: اگر خواب ببینید یک الاغ می‌خرید: شادی در کانون خانواده
اگر خواب ببینید یک الاغ می‌فروشید: شکست و ضرر بزرگ در آینده نزدیک

تعبیر خواب صدای الاغ
مطیعی تهرانی: صدای الاغ در خواب‌ها نیکو نیست چون معبران شنیدن عرعر را غیبت و بدگوئی و خبر بد و دشنام‌های رکیک تعبیر کرده‌اند.

کتاب سرزمین رویاها :
اگر در خواب صدای عرعر الاغ را می‌شنوید: فلاکت و شرمساری، مرگ یک دوست
صدای عرعر چندین الاغ: دوستانتان به دیدن شما می‌آیند.

تعبیر خواب بارکشی از الاغ
بیتون می‌گوید: اگر الاغ‌ها را در حال حمل بار در خواب ببینید، نشانه کار فراوان و بردباری بسیار است و موفقیت شما در سفر و امور شخصی است. اگر خواب ببینید الاغی به دنبال شما می‌آید، نشانه آن است که حرف‌ها و تهمت‌هایی که پشت سر شما زده می‌شود، روزگار ملال آوری برای شما بوجود خواهد آورد.

کتاب سرزمین رویاها:
اگر خواب ببینید یک الاغ را بار می‌کنید: کارهای سودمند در آینده نزدیک
اگر خواب ببینید یک الاغ با بار روی پشتش: پول
اگر خواب ببینید بچه‌ها روی الاغ سوار هستند: خوشبختی.

تعبیر خواب الاغ سواری
بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید الاغ سواری می‌کنید، دلالت بر آن دارد که در دعواهای غیر قابل پیش بینی، شرکت خواهید کرد.

تعبیر خواب الاغ به روایت کتاب سرزمین رویاها
شما یک الاغ دارید: مشاجره با دوست صمیمیتان.
یک الاغ از شما نافرمانی می‌کند: شانس در عشق.
یک الاغ در حال دویدن: خبرهای بد و ناخوشایند.
یک الاغ که به آهستگی راه می‌رود: امنیت.
روی یک الاغ نشسته‌اید: کارهایتان بیشترخواهدشد و ثروت به شما رو می‌آورد.
یک الاغ را ازطویله بیرون می‌آورید: 1- کارهای شما رو به تیرگی می‌روند 2- یک ماجرای عشقی به پایان می‌رسد.
یک الاغ را می‌زنید: خبرهای بد و نا خوشایند
یک الاغ به شما جفتک می‌اندازد: عشق ناکام
کفش‌هایتان را روی الاغ می‌گذاردید: کار بسیار سختی در انتظار شماست.
یک الاغ مرده را می‌بینید: عمرشما طولانی می‌شود
یک الاغ را می‌کشید: تمام دارائی‌تان را از دست خواهید داد.
گوشهای یک الاغ: بزودی با یک رسوائی بزرگ مواجه می‌شوید.
یک الاغ وحشی: کارهایتان را بخوبی اداره نمی‌کنید
تعداد زیادی الاغ: عشق شما را ترک می‌کند.
الاغ‌هایی که مال دیگران هستند: دوستان بسیار صادقی خواهید داشت.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:
لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

10 دیدگاه

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت

Amin Hoseini

Amin Hoseini :
سلام خواب دیدم با چند نفر کنار یک رودخانه یک الاغ را سلاخی کردیم و پوست و چیزهای اضافه‌اش را برای تمساحها ریختیم و از الاغ چیزی به اندازه‌ی یک بوقلمون پوست کنده باقی مانده بود دقیقا به شکل یک بوقلمون پوست کنده .

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما با بی فکری موقعیت خوب و شانس خودتان را از بین برده و اجازه می دهید که آدمهای طماع و خطرناک، شما را گول بزنند و نصایح بدی به شما بدهند که مالتان را بخواهند از چنگتان در آورند و در نهایت برای شما موفقیتی بدست می آید که خیلی مثل اول پر سود نیست و در اثر عدم صداقت و خیانت و بی فکری اطرافیانتان، از سودتان کم خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶:۴۱
Amin Hoseini

Amin Hoseini : سلام خواب دیدم با چند نفر کنار یک رودخانه یک الاغ را سلاخی کردیم و پوست و چیزهای اضافه‌اش را برای تمساحها ریختیم و از الاغ چیزی به اندازه‌ی یک بوقلمون پوست کنده باقی مانده بود دقیقا به شکل یک بوقلمون پوست کنده .

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۴۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است. در صفحه پرداخت قسمتی که که تیک می زنید قوانین رو قبول دارم بالای اون قسمت قوانین نوشته شده. و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۴۶
Amin Hoseini

Amin Hoseini : خاتم هراتی عزیز به نظر بنده این زمانی خوب است که در عرض یکماه تعداد خواب برای تعبیر محدودیت نداشته باشد مثل چند ماه قبل ولی الان که محدودیت دارد شاید یک نفر بخواهد در یک روز سهمیه خود را به اتمام برساند و هزینه‌اش را می‌دهد .

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۲۹
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : دوست عزیز روزانه 400 کاربر به سایت مراجعه می کنند و خواب می نویسند و اگر هر کسی بخواهد 2 خواب ارسال کند بنده باید 800 خواب در 24 ساعت تعبیر کنم!!!! بنظر شما این از عهده ی یک انسان بر می آید؟ یا بنده رابا کامپیوتر اشتباه فرض کرده اید؟ باید خواسته هایی مطرح کنید که منطقی باشد من همین الان هم روزی 15 ساعت حداقل کارمی کنم تا بتوانم این تعابیر را پاسخ دهم.

پاسخ
لینک۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۲۷
    ali

ali : سلام. روز بخیر. خواب دیدم که به خانه داییم رفتم واز من خیلی استقبال کردن ومادر بزرگم که فوت کرده هم بهم گفت چرا به من سر نمیزنی واز دیدنم خوشحال شدوبه من میگویند چرا به ما سر نمیزنی ووبا اونها صحبت میکردم که یهو در خانه داییم را زدند وفکر کنم مامور بودند البته لباس اونها شخصی بود وداشتند دنبال کسی میگشتند . داییم گفت که کسی که دنبالش هستید اینجا نیست ویه نفر با اسب وارد حیاط شد وخانه را گشتی زد ورفتند وقتی بیرون رفتم دیم خرم نیست وناراحت شم که خر من را دزدیدند ورفتم جایی دو عدد فرغون دیدم وگفتم چرا اینها را نبردند که خر من را دزدیدند ورفتم داخل بازار ودنبال خرم میگشتم.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲:۰۳
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. روز شمام خوش. شما به دایی تان فکر خواهید کرد و احتمالا به او کمکی می کنید و مادر بزرگتان روحش شاد از شما می خواهد که برایش بیشتر فاتحه بدهید و زیارت قبر او بروید. دایی شما با مشکلاتی مواجه است و در احترام گذاشتن به باید و نباید های زندگی شکست خورده و خیلی قانونمدار نیست اما در عین حال رفتارش خیلی هم بی ملاحظه نیست که گیر قانون بیافتد. اما شما احساس می کنید که کسی که دنبال این است که دیگران را گیر بیاندازد خودش بر اسب مرادش سوار شده و همه چیز دارد و زورش به بی نوایان می رسد. شما احساس می کنید که زندگی به شما بار و فشارهای زیادی وارد کرده و کارگری و سختی و مشکلاتی را متحمل شده اید که عوض این که اینها را از شما بگیرند و بار زندگی تان را کمتر کنند، شانس و کارتان را هدف گرفته اند و به ضرر و زیان شما کار می کنند. حس می کنید که پول و خوشبختیتان را گرفته اند و برایتان یک مشت دردسر به جا گذاشته اند. تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳:۴۱
Saraa

Saraa : خواب دیدم روی پشت بام خونه همسر سابقم هستم.تو حیاط پر بود از الاغ خاکستری .از ترس میخواستم از پشت بام همسایه فرار کنم.یک دفعه خودم را خارج خانه دیدم .خرها به داخل خونه یورش بردند و خانه با خاک یکسان شد . من با حیرت نگاه میکردم

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴:۰۲
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. همسر سابق شما با حماقتها و کله شقی های خود، اوضاع بدی را برای خود فراهم کرده است و یورش الاغ ها به داخل خانه او خبرهای بدی است که از جانب او خواهید شنید. شکست در زندگی یا حتی مرگ او.

پاسخ
لینک۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۳۷
یاس

یاس : سلام ببخشید امروز خوابی در این مورد فرستادم ولی تعبیرش نیومده.

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. یاس عزیزم طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷:۲۸
یاس

یاس : سلام خواب دیدم سوار الاغ بودم ولی نمیدونم از چه کسی بود،توی راه به پاهای خودم نگاه میکردم ران ساق و پاهام خیلی بزرگ شده بودن بطوری که کفش بزرگی پام بود و تعجب کرده بودم ی شلوار کبریتی مخمل نو برنگ سبز سیدی پام بود ی جفت کفش اسپورت هم داشتم ک جنسش مثله شلوارم بود و به خودم گفتم چقد رنگ و جنسشون شبیه همه .

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵:۲۸
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب :
سلام. یاس عزیزم طبق قوانین سایت که شما آن را هنگام ثبت نام در سایت اخیرا مشاهده فرمودید، و به علت کثرت و ازدیاد کاربران عزیز و حجم بسیار بالای تعابیری که فرستاده می شود، هر کاربر فقط مجاز به ثبت یک خواب در 24 ساعت است و یک خواب شما امروز تعبیر شد. لطفا مجددا خواب خود را فردا ارسال کنید . تشکر از همراهیتون.

پاسخ
لینک۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۵:۲۷
سولماز

سولماز : سلام هفته پیش یه فشار عصبی به من وارد شد به خاطر بحثی که با دوست پسر (که همکارم هم هست) داشتم، اون لحظه دوست قدیمیم هم پیشم بود، وقتی دید حالم بد شده رفتیم بیمارستان و بهم سرم و آرامبخش زدن، نیم ساعتی اونجا خوابیدم و بعد بیدارم کردن و بردنم خونه، اونجا دوباره خوابیدم، خواب دیدم که همین دوستم منو برده دکتر،درمونگاه تو یه ساختمون قدیمی هست،منو تو راه پله ها مینشونه تا بره حساب کنه و بیاد، من دوباره تو خواب حالم خیلی بد شده بود طوری که تو همون حالت خواب به زور نفس میکشیدم، اما دوستم برگشت و دستمو گرفت و گفت بیا بریم بیرون الان بهتر میشی،وقتی از ساختمون اومدیم بیرون فضا شبیه یه ده بود، جاده خاکی که دو طرفش جوب آب بود، ما دست همدیگه رو گرفته بودیم و راه میرفتیم، که یهو دیدم از یه جای این جاده به بعد پر از حیوون هست، الاغ،گاو،گوره خر، یه کم که میخوام برم جلو میبینم که اینا پوزه هاشون رو میارن تو صورت من،به دوستم میگم من میترسم از بین اینا برم بیا از اونور جوب بریم، تو جوب پر از حیوونای کوچیک کوچیک بود، اردک، غاز، قورباغه، رفتیم سمت اونا ، گفتم من از اینا کمتر میترسم، بیا از رو اینا رد بشیم بریم تو پیاده رو،اما پیاده رو هم خشکی نبود، یه پل فلزی شکسته شکسته بود که زیرش آب به شدت جریان داشت،گفتم بیا دست همدیگه رو محکم بگیریم، پاهامونم باید جایی بذاریم که پل سالم هست، اول دوستم پرید بعد من، پای من رفت جایی که پل سست بود و شکست ، اومدم خودمو کنترل کنم خودمو پرت کردم جلو و دوستمم که چون دستش تو دست من بود تعادلش رو از دست داد و افتاد ، دراز کشیده بودیم رو پل ولی نمیتونستیم تکون بخوریم، ۲-۳ نفر آدم بیشتر اونجا نبود که فقط وایساده بودن و داشتن نگاهمون میکردن، یکیشون آشنا بود، یه آشنای خیلی قدیمی که مدت زیادی هست ندیدمش ، چهره ش یه کم کثیف و ترسناک شده بود، وقتی دیدم اونه خیلی خوشحال شدم، بهش گفتم امیرحسین منو یادته؟ بیا کمکم کن، دستمو بگیر بلند بشم ، ولی نمیدونم چرا نمیومد، انگار میترسید، یا انگار خلاف قانون بود که کسی کمکمون کنه، ولی اومد سمتم که دستمو بگیره و من از خواب بیدار شدم...

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸:۲۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. شما احساس می کنید که در زندگی انتظارات شما برآورده نشده در حالی که شما هم مطیع بوده اید و هم مدارا کرده اید. سعی کرده اید که تعادل و هماهنگی را به وجود بیاورید و با دقت کار کنید. خیلی از وقت خود را صرف مسائل جزیی کرده و خودتان را ناراحت می کنید. شما گاهی خیلی منفعل و مطیع و سخت کوش هستید ولی باقی آدمهای اطراف شما فقط حرف می زنند و چرت و پرت می گویند. موقعی هم که به کمک احتیاج داشته باشید تا از شرایط سخت عبور کنید، شما را تنها می گذارند. ذات زشت بعضی آدمها برایتان مشخص می شود.

پاسخ
لینک۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۳۰
mahdeyh

mahdeyh : ادم کله شق همسرم هستش چون که خیلی کله شقه اا احمق نیست در واقع لجبازه می تونه همسرم باشه یا نه

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۴۵
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : بله . کله شقی و خیره سری می تواند به همسر شما هم برگردد. تشخیص کلمه به کلمه موارد اشاره شده در خواب به خود شما بستگی دارد و نه من . زیرا من تمام جزییات زندگی شما را بلد نیستم و نمی توانم مانند خودتان بگویم که چه چیزی اشاره به چه کسی دارد.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۳۳
mahdeyh

mahdeyh : سلام منظور از همدیگر رااذیت می کنید چیست چه کسی را واینکه فرزندم ده سالشه چه جور تنبلی وچه جور ثروتی چون خودم چیزی از مال دنیا ندارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۰:۵۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : الاغ در رویا نمادی از فرآیندهای اساسی زندگی در بدن است که ما را در طول سال‌ها حمایت کرده‌اند، بدنی که از مدت‌ها پیش به خاطر زحمت بسیار در رنج بوده است. حماقت یا نوعی از زندگی در توهم و خیال یا مورد استفاده و سوء استفاده دیگران قرار گرفتن، کله شقی و خیره سری که احتمالا حاصل عادت‌های تحکیم شده و رفتارهای خود به خودی است می‌تواند در رویا به صورت الاغ دیده شوند.
بنابه تعابیر معبران غربی، گوشهای یک الاغ را در خواب دیدن یعنی بزودی با یک رسوائی بزرگ مواجه می‌شوید. و این یعنی اینکه خبری به شما می رسانند که باعث می شود که ناراحت شوید و اموات از همه چیز با خبرند زیرا برای آنان بعد زمان و مکان معنی ندارد. اینکه دیده اید که او خسته بوده و خوابیده یعنی روح او نگران است و این نگرانی باید از یک موردی حاصل شود!! موردی که هنوز اتفاق نیافتاده ولی خواهد افتاد.
مهدیه عزیز خوابها الهاماتی هستند که الزاما وحی منزل نیستند که چون حتما یک خواب را دیدید عین آن در واقعیت اتفاق بیافتد. تعبیر خواب فقط به شما می گوید که در صورتی که اتفاق بیافتد، چه خواهد شد. ولی به عنوان انسان، همه ما توانایی داریم که بعضی اتفاقات پیش بینی شده برای آینده را کنترل کنیم و جلوی آنها را بگیریم. خوابها هشدار می دهند که در صورت تنبلی یا دعوا یا لجبازی و زورگویی چه خواهد شد ولی این شما هستید که می توانید اجازه دهید که این اتفاقات بیافتد یا خیر. ثروت هم الزاما پول نقد در بانک نیست. همه امکاناتی که شما می توانید از طریق آن خود و فرزندتان را تامین کنید ثروت شما هستند.

پاسخ
لینک۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱:۱۴
mahdeyh

mahdeyh : سلام خواب دیدم دارم به طویله نگاه میکردم که احساس کردم چیزی شبیه میوه داخلشه به پسرم گفتم که این فلان میوه هست که یهو گوش های الاغی رادیدم بعدش هم صورتش را دیدم که بهم نگاه میکرد چشماشا دیدم بعد رفتم طرف دیگه حیات که درخت گردویی بود به پسرم گفتم که برام گردو بچینه امانچید خودم دستم رادراز کزدم که بچینم اماندیدم بعد مادرم را دیدم که خوابیده انگار خسته بود و خوابیده بود درضمن مادرم فوت شدن اما تو خواب نه

پاسخ
لینک۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳:۰۶
فریبا هراتی

فریبا هراتینویسنده یوتاب : سلام. آدم کله شق و احمقی در زندگی شما وجوددارد که موجب ناراحتی شما خواهد شد. او پنهانی دست به کاری می زند که به زودی رسوا خواهد شد و شما متوجه آن خواهید شد. شما و پسرتان صاحب توانایی ها و ثروتی هستید که با تنبلی ثروت و عمر خود را به هدر می دهید و از آن استفاده نمی کنید. مادر شما احتیاج به محبت و فاتحه از طرف شما دارد و او نیز از این کارهای شما خسته شده اینکه همدیگر را اذیت می کنید و زندگی را به کام خود تلخ می کنید. برایش فاتحه بخوانید.

پاسخ
لینک۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴:۰۲

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید. ورود عضویت